Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

Proces z truchłem

Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

kaszuby-domek

tak to jest

2016/10/16 14:08:33

kaszuby-domek

dziwne to wszystko

2016/10/16 14:08:00

marek16130

jak zwykle używam skrótu myślowego. Jak dużo zostało nam czasu do "bliższego zainteresowania" nami przez Rosję?
Życzę udanej rekonwalescencji

2014/08/14 15:18:29

marek16130

Słuchałem Pana wypowiedzii w Radiu Mayja (m.in. dziś i jakieś dwa miesiące temu) na tematy związane z "kwestią ukraińską" oraz naszą armią. Brakło mi w obu wypowiedziach określenia ile jeszcze czasu zostało nam (jako państwu). Czy mógłby się Pan w tym zakresie wypowiedzieć?

2014/08/14 14:24:25

foton.3

@OOL-4A58F3C3.DYN.OPTONLINE.NET

Nic nie posiadała, było to tylko rozmieszczone na jej terytorium, przez ostatnie 25 ten kraj totalnie rozkradziono, tam państwo praktycznie nie istnieje, i taki stan może się tylko pogłębiać, tak pisał Dmowski w 1931 roku o tym co się stanie jak powstanie państwo Ukraina, i sprawdza się co do joty...

2014/08/13 07:57:24

Gość: gosc, 193.27.90.*

Szanowny Panie,
Wczoraj przeczytałem w książce Pani Kowalik krótką opowieść o Pańskim procesie. Bardzo Panu współczuje potraktowania przez media, jednocześnie powinien być Pan mocnym głosem w obronie dóbr osobistych jak również z uwagi na swoją siłę i moc przebicia mocnym naciskiem na to aby w Polsce postepowania sądowe trwały tak jak w USA - krótko i sprawnie a nie przez kilkanaście lat. Życzę dużo zdrowia i powodzenia!

2014/06/25 11:14:00

Gość: , *.dyn.optonline.net

Gdzies wyczytalem, ze Ukraina przed porozumieniem budapesztanskim z Rosja, Wielka Brytania i USA posiadala 3600 pociskow nuklearnych (wtedy byla to trzecia potega nuklearna swiata), poczem zamienila swa bron i swa niepodleglosc na gwarancje niepodleglosci ze strony wspomnianych panstw. Gdyby to bylo jedno panstwo, to Ukraina z panstwa niepodleglego stalaby sie jego wasalem, a byc sluga, czyli wasalem az trzech panstw to przesada i taki uklad wczesniej czy pozniej musial sie rozpasc, Polacy na to czekali 123 lat. Ukraina niestety nie przerobila lekcji polskiej, gdy Polska stala sie sluga, czy wrecz niewolonikiem takze trzech panow, tyle ze nie byl to akt dobrowolny, lecz konsekwencja morderstwa polityczneewgo zwanego rozbiorami.
Ale podkreslic jedna rzecz chcialbym: rozpamietywanie historii - czy to w aspekcie panstwowym czy tez indywidualnym - nie powinno obezwladniac, lecz wladnosc dawac.
Kresowiak

2014/06/15 06:08:40

Gość: jackmay, *.dynamic.mm.pl

Tak isę zastanaiwam nad sytuacją na Ukrainie. I przy okazji mam dość ciekawe rozwiązanie tegokonfliktu. Czy nie mozna by przywrócić statusu Ukrainy sprzed traktatu budapesztanskiego i dac jej kilkadziesiąt głowic jądrowych. może nie dosłownie na początku ale pod kontrolą zielonych ludzików którzy oficjalnie będa ukraincami. To by zatrzymało Rosję i przy okazji ją czegos nauczyło, że za łamanie prawa miedyznarodowego słono się płaci. Ukrainie się to nalezy w koncu nie ma gwarancji wiec rekompensata to jedynei zwrot broni jadrowej. USA i W. brytania odzyskaja honor, a Rosja będzie układac sobie stosunki z sąsiadem. Nie potrzebna zadnych sankcji i tak tylko one osmieszaja zachód. Ryzykowna gra ale myslę że warto gdy traktaty traca na znaczeniu to woja jest nieunikniona. To jedyne rozsądne i najtansze wyjście . Ale pewnie zeby doszło do takiej sytuacji prezydentem USA musiałby byćJohn Kenedy a nie skompromitowany murzyn...

2014/04/29 08:33:29
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt