Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

ZAWIADOMIENIE

Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: Oświęcimianin, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj to był cały dzień w RadioMaryja i to hohoho jeszcze po północy. A z tymi krzyżami w Oświęcimiu to naprawdę dziwna historia. Warto żeby Pan ją lepiej, dokładnie zgłębił. Świtoń to nie jest Kononowicz, ma bowiem spore zasługi jak Pan w ruchu niepodległościowym i zrobiono z niego wariata, niemalże nazistę. Standard na psychuszke i antysemityzm, a chodzi o zwykłą niepoprawność światopoglądową. Oświęcim staje się obszarem eksterytorialnym RP, strefa wydzielona, zakaz dla promocji pamięci heroizmu Polaków i katolików. Monopol na historię, na ciałopalenie ma jedna nacja, religia, wiadomo jaka. Dużo miałby tu do powiedzenia rtm Pilecki, gdyby Mu pomógł przeżyć Cyrankiewicz. To był obóz dla Polaków, katolików, elit polskich i nic tego nie zmieni, nawet tragiczne dla żydów kolejne lata jego funkcjonowania.

Dziękuję za lekcję patriotyzmu i historii, szczyptę też optymizmu. Może jeszcze nie jest dla Polski za późno, może Bóg nas oszczędzi tym razem. Bo ile razy można w podobny sposób obrywać? Nie wyciągamy wniosków z przeszłości, niestety nie.

2009/08/17 19:11:57

Gość: Andrzej, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Serdeczne gratulacje dla Pana Ministra za wspaniały wywiad w Telewizji Trwam i Radiu Maryja. Wspaniale że mając tak wiele czasu antenowego przedstawił Pan swój pełny profesjonalizm w tak wielu tematach w dniu Swieta Wojska Polskiego i Wniebowstąpienia NMP a także Zwycięstwa Wojska Polskiego nad bolszewikami w 1920r. To było naprawdę godne i patriotyczne uczczenie tych świąt. Serdeczne gratulacje i życzenia do szybkiego powrotu do MON-u. Takich Polaków tam potrzebujemy. Pozdrawiam serdecznie.

2009/08/16 17:24:13

Gość: Ziemowit, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chciałbym podziękować za doskonały wywiad w RM zwłaszcza pański wykład o dawnych Kresach i Ukrainie, prawda zawsze zwycięży.
Niektórzy rozmówcy (zwłaszcza po północ byli cóż trochę dziwni (spiskowe teorie)
tym bardziej podziwiam Pana za bardzo celne odpowiedzi odpowiedzi.

2009/08/16 12:34:18

Gość: prawy, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wielkie gratulacje i najwyższe słowa uznania dla Pana Profesora Romualda Szeremietiewa za znakomity wykład o najnowszej historii wojskowośći ,ojczyżnie ,patriotyzmie i powinnosciach obywatelskich ,jakie powinny cechować polakow na codzień i w dniu święta Wojska Polskiego, w dniu Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.Romuald Szeremietiew pokazał wielką klasę.Wykazał się merytoryczną znajomośćią poruszanej problematykii i genialną umiejętnością tłumaczenia rzeczy trudnych prostym i zrozumiałem językiem.I aż żal ściska, że takie Buzki, Komorowskie, Szmajdzińskie i inne gadziny z WSI i innych służb wspólnie niszczyły wielkiegio polaka, znakomitego polityka i stratega wojskowośći.Karta odwróci się. Polacy to mądry Naród . Odrzucimy plewy od ziarna, posprzątamy nasz Ojczysty Dom.

2009/08/15 20:03:38

Gość: E- misjonarz, *.kielce.vectranet.pl

Widac nowe prądy w polityce,bo czołowy publicysta RM S. Michalkiewicz juz bez wstydu informuje na swoje stronie internetowej ,że był tłumaczem w agencji Nowosti,
ljak bysmy nie pamiętali słów Putina ,że tłumaczem jest się do końca życia.
Mam wielkie obawy ,że nie daj Bóg, pod ta egidą i dzięki wsparciu tego towarzystwa Polskę może czekać kolejny okres rządów pseudopatriotów,którzy pręża muskuły przed naszymi sojusznikami,a po cichu sprzyjają Moskwie.
Pan Minister majacy gotowy juz plan,który w praktyce zakłada likwidację Wojska Polskiego/ tylko 20 tys armia zawodowa/ i postawienie na całkowicie nie pasującą do czasu w jakim żyjemy,tak jak i do miejsca które w Europie zajmujemy, koncepcjie obrony terytorialnej, byłby dla takiego rządu cennym nabytkiem.

2009/08/15 10:44:12

Gość: Jan Nowak, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pora wyjść z cienia III RP i walczyć o taką Polskę jaką utraciliśmy w 1939, wtedy miała wiele mankamentów społecznych, ekonomicznych, sanacja to nie utopijna demokracja wymarzona, ale jednak to był WOLNY KRAJ, wolny naród, nikt nam nie rozkazywał, nie byliśmy w żadnej wszawej UE, RWPG! 300 tys woja chroniło granic, silna flota. A teraz dokąd zmierzamy, gdzie jesteśmy rozbrojeni w dobie nadal wojującej Rosji, niepewnych innych sąsiadów? Moim zdaniem szykują nam los Austrii, Czechosłowacji z 1938. Bez armii to nas po prostu zajmą bez walki jakieś "siły pokojowe, stabilizacyjne", miratworcy, obrońcy "demokracji i praw ludzkich", czy to ważne z której strony? Pewnie jak zwykle z każdej łącznie przy obojętności sojuszników, zdradzie, a może udziale "przyjaciół". Serbia wie co znaczy ONZ, NATO, UE, USA i lojalność ich sojusznika Rosji.

Pozdrawiam Pana Romualda i zapraszam wszystkich patriotów do nowego forum

www.projektcredo.pl/phpBB3/ i do współpracy z Jackiem Rossakiewiczem, jego środowiskiem.2009/08/14 13:26:49

Gość: prawdziwy, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Minister Romuald Szeremietiew wkracza ponownie na scenę polityczną.Powrót wielkiego patrioty długo oczekiwany. Rozpoczyna się nowa era w polityce obronnej kraju.Panie Szeremietiew bierz w rekę szablę i tni ile wejdzie a im / czerwonym i różowym z wiejskiej/ " kury prowadzać szczać". Zwycięstwo w wyborach prawie pewne. Do roboty organicznej jak najszybciej. W tobie drogi ministrze polaków największa nadzieja.

2009/08/13 23:05:58

Gość: Ziemowit, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z przyjemnością wysłucham, mam nadzieje że jest to początek powrotu pana Ministra do życia publicznego , może O.Rydzyk zgodzi się na stałe felietony w RM.

2009/08/13 18:15:21
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt