Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: E- misjonarz, *.kielce.vectranet.pl

jak pokazuja doświadczenia ubekistanu najczęstszym żrodłem egzotycznych
zachowań polskiego polityka jest casus pascudeus dopadający delikwenta na jednym z etapów jego zycia,

2009/08/13 12:11:07

Gość: kapral, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Andrzeju i inni internauci: skończie powielać te głupotki E- Misjonarza. Odeślijcie go do marszałka Bronia Komorowskiego specjalisty od latania na drzwiach od stodoły i dalej błądzącego w specsłużbach wspólnie z kolesiami WSI jak chociażby plk.J. Lichockim , Tobiaszem i innymi kanaliami. Niech E- Misjonarz zastanowi się, kto z wysokiej góry naciskał dziennikarzy z Rzepy i kto uruchomił zamek spustowy psedokorupcji w MON-ie zwanej sprawą Szeremietiewa.Tutaj tkwi sedno niewyjaśnionej zagadki ,wielkiej prowokacji, która musi w najbliższym czasie stać się przedmiotem komisji sejmowej. Tak sądzą ludzie uczciwi, patrioci.

2009/08/12 23:35:40

romualdszeremietiew

Pan Andrzej
Nie Pan nie zwraca uwagi na "trolla" E-coś tam.

2009/08/12 23:25:29

Gość: Andrzej, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misjonarz. Dalej tkwisz w niewiedzy. Myśliwce F-16 miały być wypożyczone na czas wejścia do eksploatacji F-35. Amerykanie chętnie by nam je wypożyczyli by nasi piloci się mogli szkolić na innych niż Migi myśliwcach. Jankesi mają ich mnóstwo i 30 czy 40 sztuk nie ma dla nich znaczenia. Mając wypożyczone EFY spokojnie byśmy czekali na najnowocześniejsze F-35, tak jak czekają na nie Anglicy czy Turcy oraz Izrael. A zatem ucz się i jeszcze raz ucz nauka to potęgi klucz Misjonarzu.

2009/08/12 22:35:28

Gość: E- misjonarz, *.kielce.vectranet.pl

Forsowanie przez p. Ministra koncepcji przewidującej zakup nie istniejacego w owym czasie myśliwca /wiele lat pózniej oblatany i nazwany F-35/ to nic innego jak powielenie przecwiczonego juz przez ministra Kaczmarka/tego od Bogatina-kagiebowca przybyłego do nas via NY/ sposobu kupowania /Kaczmarek kupował w Izraelu nieistniejacą rakietę ppanc/
Ciekawe co? /lub kto?/ spowodowało,że p. Minister słusznie krytykujacy Kaczmarka ,
sam postąpił identycznie jak on.
Dobrze by się też stało gdyby tak wybitni specjaliści od trolowania, mogli stać się równie dobrymi znawcami dokonań p. Ministra,co otworzyłoby im drogę do zabierania głosu poza tym gettem

2009/08/12 20:16:05

Gość: Andrzej, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Misjonarz - albo rżniesz głąba , albo rzucasz hasłami kiedyś gdzieś zasłyszanymi. Na drzwiach od stodoły uczył nas latać nie kto inny jak Broncio Komorowski ten sam co spotykał sie z ludżmi specsłużb . Mylisz człowieku tak zasadnicze fakty że eliminuje cię to z jakiejkolwiek dyskusji. Jak się douczysz to zrozumiesz że profesjonalna polityka w dodatku militarna to nie gra w palanta.

2009/08/12 16:48:38

Gość: E- misjonarz, *.kielce.vectranet.pl

Do dziś nie jest wiadomo kto i naprawde i po co zorganizpował prowokację .która zaowocowała odwołaniem p. Szeremietiewa,co otworzyło Polsce drogę do zakupu myśliwca F-16
Może Rzeczpospolita wykorzystała chwilkę swobody związaną z apogeum "kryzysu rosyjskiego", a może świeże członkostwo w NATO postanowiono przyozdobić tak spektakularnym zakupem,a może jest jeszcze inna przyczyna tej decyzji. Nie zmienia to faktu ,że dzięki temu polscy piloci unikneli latania na drzwiach od stodoły, co chciała im zafundować ekipa p. Ministra.

2009/08/12 08:25:34

Gość: , *.dynamic.gprs.plus.pl

Pan Ziemowit. Proszę nie zwracać uwagi na pana E-coś tam. Istotat "trollowania" zasadza się na tym, że ktoś się zdenerwuje i będzie odpowiadał, tłumaczył. A troolowi chodzi o to by zamieszać.
Nie będę zamykał bloga a popluwanie mam w niskim poważaniu. Raz jeszcze podkreślam - nie zwracać uwagi.
Pozdrawiam

2009/08/11 21:01:43

Gość: Ziemowit, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do E -Politruka chłopie z choinki się urwałeś po pierwsze to twój kolejny mętny ( i durny) post w którym nie wiadomo o co chodzi
może wyjaśnisz z jakiego towarzystwa (" i z jakiego jest Pan towarzystwa") ?
co do prasy to w Najwyższym Czasie był już bardzo dawno artykuł o przedłużającej się sprawie Pana Ministra
A tutaj coś specjalnie dla ciebie piosenka o trollach forumowych www.youtube.com/watch?v=N8G1-O2f0Dk
chciałem znaleźć sławnego trolla jaskiniowego z Władcy Pierścieni ale był tylko ten.
Na koniec twoje pseudo prawicowe poglądy są dla mnie po prostu zagadką.

Do Pana ministra: może warto zrobić na stronie normalne forum internetowe z rejestracją itp. gdzie będzie można usuwać takich osobników (nie wiadomo z skąd )
podobnie uczynił JKM gdzie z blogu onetowskiego przeniósł się na stronę z forum.

2009/08/11 16:57:11

Gość: E- misjonarz, *.kielce.vectranet.pl

Szkoda ,że p. Minister nie udzielił wyczerpujacego pouczenia p.. Małgorzacie przed jej kandydowaniem z ramieniia Samoobrony do Europarlamentu,bo sąsiedzctwo na wspólnej liściez z osobnikiem o nomen omen swojsko brzmiacym nazwisku Urban /zamieszany w spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym/naraziło p. Małgorzatę na cierpienia estetyczne, nie miejsze niż odpisanie internetowemu trolowi.

I jeszcze jedno; cieszę się,że ne wszyscy w Polsce zwariowali i pomimo uniewiniwjacego p. Ministra wyroku ,dobrze wiedzą o co tu naprawde toczyła sie gra i z jakiego jest Pan towarzystwa,a swoj brak zaufania do f-my Szeremietiew okazują w publikacjach.

2009/08/11 07:57:46

Gość: Małgorzata Sadowska, *.nat.umts.dynamic.eranet.pl

Dzięki wielkie za uświadomienie. No popatrz... fuj, a to brzydki troll.

2009/08/10 15:06:49

romualdszeremietiew

Do Małgorzaty Sadowskiej
Nie reaguj na wpisy podpisane "E-misjonarz". Sam początkowo myślałem, że to ktoś źle poinformowany i usilowałem mu wyjasnić, dlaczego nie ma racji. Jednak okazało się, że ten "ktoś" jest na argumenty odporny. W dyskusjach internetowych mamy zjawisko okreslane jako "trollowanie":
"Trollowanie (trolling) antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[2], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie."

A TROLL to - "wielkie, tępe, powolne, brutalne stworzenie fantastyczne unikające słońca (często zmienia się pod jego działaniem w kamień). Zazwyczaj jego atrybutem jest wielka maczuga."
Ten "E-misjonarz" jest internetowym trollem i radzę go ignorować.

2009/08/10 09:04:10

Gość: E- misjonarz, *.kielce.vectranet.pl

Jestem pod wrażniem drogi jąką przeszła p. Małorzata Sadowska.
Nie wyobrażam sobie by osoba z takimi zdolnościamii mogła zakończyć karierę u Lepera.
Tym bardziej ,że wiatr wiejący ze wschodu przybiera na silę.

2009/08/10 08:39:10

Gość: Kazik, 81.175.116.*

Do Romualda Szeremietiewa
Drogi Przyjacielu,
Serdecznie gratuluję Ci wytrwałości w walce z kolejną komuną i życzę Tobie i Izuni żeby to już naprawdę było koniec Waszej męczarni.
Biję się w piersi i szczerze Was przepraszam. Po przemyśleniach doszedłem do wniosku, że to co Was spotkało to po części również moja wina, bo nie posłuchałem Taty.
Było to w roku 1982. Drukowaliśmy u mnie w pokoju Manifestację Gliwicką, kiedy nagle wszedł do pokoju mój Tata. Na jego zapytanie, dlaczego drukujemy ulotki, próbowałem wytłumaczyć kłopotami ze znalezieniem pomieszczenia itd... Tata mi wtedy powiedział:
Kaziu, ulotkami nic nie wskóracie. Z komuną walczy sie tak jak z rakiem. Trzeba ją wyciąc wraz z tkanką przyleglą.
Jakbym wtedy Tatę posłuchał i zaczął wycinać, to dzisiaj, ci co Ciebie teraz prześladują wąchali by kwiatki od spodu.
Jeszcze raz przepraszam i obiecuję że drugi raz nie dam sie nabrać.

Ściskam Ciebie i całuję rączki Izuni
Twój
Semper fidelis
Kazimierz Michalczyk

2009/08/10 00:43:34

Gość: Andrzej, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Droga Pani Małgosiu myślę że nie w pełni zrozumiała Pani Misjonarza. Nasza demokracja jak On pisze jest jeszcze w pieluchach i to jest fakt. Ale dlaczego tak jest to kłania sie tu okrągły stół, Magdalenka i układy tzw. konstruktywnej opozycji która wespół z komuchami podzieliła wpływy w III RP. A tak naprawdę to tkwimy jeszcze dobrze w PRL-u. Mam wielki szacunek dla Pani I Pana Ministra i chylę czoła przed zasługami dla wolnej mam nadzieję Polski. Misjonarz poszedł trochę na skróty i wyszło to nijak.

2009/08/09 15:38:57

Gość: Małgorzata Sadowska, *.nat.umts.dynamic.eranet.pl

Eeeeee- Misjonarz, nawet nie jest mi Ciebie żal. Byłam współoskarżoną w tej farsie. Nie życzę Ci E- Misjonarz poznania drogi jaką musiał przejść Szeremietiew ( nie profesoruje itp. bo samo nazwisko Szeremietiew to marka i to wyjątkowo dobra marka) bo to za trudna droga dla takiego mądrali jak Ty. Ty nawet mojej drogi, byś nie pokonał bo i odwagi do własnego imienia i nazwiska Ci brak ale krytykanctwo bez niezbędnej do tego wiedzy, widać jest dla Ciebie łatwe. Złe zakupy chciał zrobić Szeremietiew? To może Ty uczestniczyłeś w tych doskonałych i kiedyś odpowiesz za nie? Powiem Ci wtedy- Nie róbmy jednak z tego tragedii ,,takie postępowanie jest znacznie łagodniejsze od procedur praktykowanych w krajach autorytarnych, gdzie za podobne czyny często stawiano delikwentów pod ścianą. I jeszcze jedno, nie odpisuj mi bo nie chce mi się z Tobą gadać. Małgorzata Sadowska

2009/08/09 10:38:38

Gość: E- misjonarz, *.kielce.vectranet.pl

Ta prowokacja pokazuje,że nasz system polityczny pomimo demokratycznej fasady
wcale taki demokratyczny nie jest.
Organizowanie prowokacji by odwołać ministra mającego szkodliwe dla wojska koncepcje zakupu uzbrojenia, nie wystawia naszej młodej demokracji dobrych ocen. Nie róbmy jednak z tego tragedii ,,takie postępowanie jest znacznie łagodniejsze od procedur praktykowanych w krajach autorytarnych, gdzie za podobne czyny
często stawiano delikwentów pod ścianą.

2009/08/09 08:54:22

Gość: prosty, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sladami Andrzeja ;
Może buńczuczny minister ON z czasow rzadu Buzka , słynny marszałek Bronislaw Komorowski no i oczywiscie były premier Jerzy Buzek wypowiedzą sie w tej sprawie, jako godni obywatele RP w ich mniemaniu. Popełniliśmy haniebny błąd, skrzywdziliśmy człowieka, kolegę ,wielkiego działacza organizacji niepodległościowych,któremu POLACY zawdzięczają wolność i niepodległość, który siedział w ciężkich więzieniach w PRL, podczas ,gdy my urządzaliśmy się nawzajem jak tylko mogliśmy.
A może obecny rząd i oczywiście Pan Prezydent wypowiedzą się w tej sprawie i wreszczie przeproszą pana profesora , ministra ON - Romualda Szeremietiewa za wszystkie krzywdy, jakie wyrządziła jemu na początku lat 2001 ekipa premiera Jerzego Buzka a następnie ekipa premiera Leszka Milera.
Poczekamy także na reakcję dziennikarzy i mediów. Nadszedł czas rozliczen w sprawie Romualda Szeremietiewa. Tak myślą prości ludzie zaś elity dalej uporczywie milczą. Nie wstydzcie się Szeremietiewa. Ten człowiek zasłużyl na największe słowa uznania. Dowiódł przed sądami RP swoją niewinnośc, w sytuacji nadzwyczajnej , kiedy rzucono nawet desant ABW i WSI nad wody Bałtyku. Jest wielki i zapewne w nowych wyborach odniesie druzgocące zwycięstwo , wykosi was doszczętnie.

2009/08/08 21:44:46

Gość: Andrzej, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A teraz jak śpiewał Janek Pietrzak w pieśni o kolejnych procesach mordu w Kopalni Wujek. Kiedy przyjdzie czas by OSĄDZIĆ SĄD. Osiem lat procesu, kilometry akt , czas liczony w setkach godzin, koszty olbrzymie i brak jakichkolwiek podstaw odwoławczych- Prokuratura Akceptuje Wyrok. Chyba ktoś wreszcie zaczął myśleć normalnie i przerwał ten łańcuch haniebnych oszczerstw ministra Szeremietiewa. Jest jedno ale . Kto przeprosi Pana Ministra za osiem lat szargania godności, zdrowia i nienagannej opinii człowieka dzięki któremy właśnie ta Rzeczpospolita odzyskała niepodległość.

2009/08/08 20:51:10
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt