Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

kate_mac

Witaj Irytku,
Ja mam ten problem, że 'nie mam tego problemu'. Chociaż każdy zrobiony przeze mnie szablon kopiuję kilkukrotnie to jednak nie wyłapuję tych błędów. Tak więc rozwiązania dla nich szukam symulując je wg. opisów użytkowników.

W następnej notce jeszcze dokładniej opiszę ten temat, właśnie z wizualizacjami. Problem z wyjaśnianiem jest taki, że jak spiszę wszytko co wiem na dany temat i postaram się przewidzieć różne możliwości to notka jest długaśna i podejrzewam, że sprawia skomplikowane wrażenie więc ktoś kto myśli sobie, że nic o szablonach nie wie nie zacznie w niej szukać odpowiedzi bo dojdzie do wniosku, że i tak tej odpowiedzi nie zrozumie... Dlatego zaczęłam pisać te notki FAQu - pytanie zadane przez użytkownika w dokładnie takim kształcie jak je zadał i moja krótka odpowiedz a następnie zupełnie nowa notka wyjaśniająca różne niuanse.

A co do zamaskowanych szablonów :D to najbardziej przewrotne są stary niebieski i klasyczny. Wyglądają na takie z tytułem zajmującym całą szerokość ale tak nie jest, to są szablony z tytułem w szerokiej szpalcie.

2012/03/11 09:32:09

irytek05

Jesli ktoś np. szablon lewostronny zamienia na prawostronny, to wylogowanie i zamknięcie przeglądarki (o czym też ciągle przypominam) może nie wystarczyć (pomimo zgodności w arkuszu css szablon źle wygląda). W szablonach starego typu duże znaczenie ma typ nagłówka, czy rozciąga się nad dwiema szpaltami, czy tylko nad jedną. A dodam, że czasami specjalnie ten rozdział jest zamaskowany, to trzeba przyznać, że początkujący bloger nie ma lekko;)
Zastanawiałam się nawet, czy jest się w stanie to wszystko wytłumaczyć.
Pozdrawiam:)

2012/03/11 02:26:00
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt