Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

Wzmożenie

Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

starszy58

@kmat.
Jasna sprawa, że jednej recepty na labilny elektorat nie ma, a król przypadek i w ostatniej chwili potrafi namieszać. Jedyne wyjście - robić co się da.
W piątek - dosyć przypadkiem - zbierałem podpisy poparcia pod kandydaturą i listami Żuka - prezydenta i kandydata na prezydenta KO. Pierwszy raz w życiu widziałem kolejki z takiej okazji. Nie musieliśmy namawiać. tylko trzeba było przyświecać telefonami, bo zrobiło się ciemno, a ludzie nadal podpisywali.

2018/09/04 14:22:17

Gość: kmat, *.dynamic.dsl.as9105.com

Hm. To co jest do zrobienia na dziś to utrzymanie dużych miast. Co do wyborów parlamentarnych - nie należy liczyć, że postępujący demontaż państwa prawa w istotny sposób zmieni strukturę poparcia dla władzy i opozycji. Jedyne co do tej pory mieszało w sondażach to afery, gdy wyłaził na wierzch jakiś skok na koryto, albo jakieś spektakularne porażki w polityce międzynarodowej. Ale zmieniało tylko chwilowo. Jakieś 10% ludzi jest w stanie zagłosować na kogokolwiek, i właściwie cholera wie od czego to zależy (raczej od niczego sensownego, obstawiałbym modę, wrażenie siły, aktualne posiadanie władzy). Właściwie jedyny sposób jaki widzę, to wypuszczenie przed wyborami kolejnych newsów ile to kto wziął. Może zmiana władzy spowoduje przesunięcie poparcia na rzecz zwycięzców, ale nie daje gwarancji, że jakieś podobne, albo nawet te same oszołomy w chwili słabości (a układ Schetyna-Lubnauer nie musi być sprawniejszy niż Kopacz-Komorowski) tej władzy w kolejnym rozdaniu nie przejmą.

2018/09/04 07:49:36

starszy58

Oni Marzenko naprawdę powariowali. Gotowi już są maszerować w nocy z pochodniami, palić książki i bić wrogów na ulicach. Motłoch. Nienawistny, na wpół oszalały Motłoch.

2018/09/03 15:58:31

marzatela

Niestety, jest źle, będzie jeszcze gorzej. Trzeba to zatrzymać, gdyż skutki mogą być tragiczne.

2018/09/03 15:48:09

starszy58

To dobrze. W ostatnich wyborach tak naprawdę zdeterminowana była tylko jedna strona.

2018/09/03 11:44:35

kpdwiejak

obie strony mocno zdeterminowane w tym roku do zwycięstwa :)

2018/09/03 10:55:15
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt