Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Aby dodać komentarz na tym blogu, musisz się zalogować. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

konsolodacja

Dobre zestawienie najtańszych ubezpieczeń oc jest na stronie superomat.pl/oc-najtaniej/ gdzie mają kilka ciekawych ofert.

2018/08/08 12:34:21

najtansze_oc

Obecnie najtańsze oc można znaleźć u mniej znanych ubezpieczycieli. natomiast takie wydziwianie, jak montowania GPS, nie ma sensu.

2016/12/04 17:27:31

ipolisa

Opony to zbyt mało by przekonać Polaków do zakupu polisy OC. Podobne produkty ubezpieczeniowe to koszt około 10 zł, więc trudno tym przekonać kierowcy. Poza tym sprawny kierowca chętniej wymieni koło sam, bo zależy mu na czasie.

Podobne wabiki stosują do OC także Concordia, Allianz, PTU czy Uniqa oferując coś a'la assistance. Każdy z tych ubezpieczycieli inaczej definiuje pomoc ale to zawsze więcej niż tylko najtańsze OC. Mimo wszystko to zbyt mało, by zjednać sobie przychylność kierowców. Myślimy - przecież nikomu na drodze nic się nie stanie, a ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, więc kierujemy się tylko ceną.

Większym problemem w temacie OC jest nieustanne przekonanie Polaków o istnieniu najtańszego ubezpieczyciela. Niestety taki pogląd kreują także poważne serwisy ubezpieczeniowe. Ostatnio zrobił to bankier.pl, co skomentował Łukasz na naszym blogu.

Nie szybko Polacy przestaną szukać najtańszego OC, ważne jednak by uświadomili sobie, że rozsądnie jest korzystać z takich narzędzi jak kalkulator OC, który pomaga wybrać najkorzystniejszą ofertę (także AC).

2012/05/11 16:57:58

sojers1

@ryszard_mis_ochodzki
w zakresie ubezpieczenia jest też pomoc, jakbyś z jakiś przyczyn nie mógł sam wymienić koła (naprawa opony w wulkanizacji, holowanie, brak zapasowego, dziurawe zapasowe itp.). Dla samej wymiany to byłoby już naprawdę bez sensu.

2012/05/11 16:32:22

ryszard_mis_ochodzki

trzeba być głupią cipą żeby wzywać pomoc aby zmieniła opone w wozie i czekać min 30min na przyjazd

2012/05/11 11:23:08

sojers1

Pomysł fajny, tylko nadal zależny od ceny. Jeśli OC link4 będzie droższe od najtańszego OC na rynku o wartość osobnego ubezpieczenia opon (o ile takie występuje), to i tak wybiorę to najtańsze. Prosta matematyka.
A link4 pewnie liczy na to, że ciężko będzie określić wartość takiego ubezpieczenia (nie wiem czy w ogóle występuje na rynku, a na pewno nie jest za bardzo popularne), więc ciężko będzie porównać i parę osób mniej świadomych finansowo się skusi. Ot co.

2012/05/10 20:13:36
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt