Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

No i koniec

Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

efg

Hm, ale PiS dał JASNO i konkretniedo zrozumienia kibolom że jest z nimi a to ich ośmieliło.

2012/07/11 15:27:59

Gość: slawek, *.dynamic.chello.pl

"Mój syn natknał się wtedy na te zamieszki i do śmiechu mu nie było."

Bardzo mu współczuję. Gdyby był w "Marszu niepodległości", to nic by mu się nie stało. Tam szli rodzice z dziećmi. Bezpiecznie. Widać to na filmie.

Pokazywany w mediach prorządowych Marsz z 11.11. 2011 to "kamień milowy" dla wielu młodych Polaków, którzy pierwszy raz w życiu zobaczyli jak działają media sprzyjające Tuskowi i bulowi.

Oto maleńki fragment:
www.youtube.com/watch?v=8w6RsfO3my8

Ten fragment bił duże rekordy popularności wśród "faszystów". :-)

2012/07/09 15:16:54

pagyo

Wszystko zależy, gdzie kto się znajdował. Mój syn natknał się wtedy na te zamieszki i do śmiechu mu nie było.

2012/07/09 11:52:09

Gość: slawek, *.dynamic.chello.pl

"jakie lekcje wyciagnieto z lstopadowych niepodleglosciowych bijatyk ?"

Zamieszki 11 listopada była jedynie małym wycinkiem całej imprezy, rozdętym do absurdalnych rozmiarów przez zaprzyjaźnione z władzą media po to, aby Komorowski mógł stworzyć prawo a la Putin przeciwko zgromadzeniom publicznym.

Większość uczestników, w tym ja z rodziną i znajomymi do powrotu do domu i do czasu obejrzenia TVN24 nie miała pojęcia, że "brała udział w zamieszkach". Bo my byliśmy tu:
www.youtube.com/watch?v=W50axHsdM9w&feature=fvwrel

2012/07/09 10:06:42

Gość: melody_ru, 77.232.21.*

Niz zawracac sobie glowie "wyciagneciem lekcji", lepiej skoncentrowac sie na zlym zachowaniu bulgarskich kibicow, jak to robia koledzy w sasiednim watku. Wciaz Bulgary sa duzo gorsi, to znaczy ze Polacy to sa ok ;-))

2012/07/09 10:01:44

pagyo

slyszalem plotki, ze na czas meczu z rosja kibole z calej polski oglosilli zawieszenie broni. Wiec dla mnie to jest bardzo interesujace, czy tak rzeczywiscie bylo, czy to byl radosny spontan.

2012/07/09 08:55:11

pagyo

pytasz ironicznie jakie lekcje wyciagnieto z lstopadowych niepodleglosciowych bijatyk ? Ironia jest tu niepotrzebna. krotko przed euro zapuszkowano starucha i wielu teddy boysow, czlonkow jednej z ustawkowych grup kibolskich. Podano ze chodzilo o narkotyki i inne przestepstwa, ale moim adaniem czas byl nieprzypadkowy. Mysle ze takiej profilaktyki bylo wiecej. Moze dlatego dzieki tym odrobionym lekcjom w atakach na rosjan mieli szanse odznaczyc sie przyjezdni :)

2012/07/09 08:38:58

pagyo

Sówka,

Wybacz, ale sądzę, że w tym przypadku jesteś przewrażliwiona. Nie dopatruj się we wszystkim pogardy dla ludzi z mn iejszych miejscowości.
Wiesz co, ja się spotykam od dziecka z kompletnie innym zjawiskiem. Z gnojeniem Warszawy. Jak jesteś z Warszawy to z miejsca musisz być przemądrzały buc, cham i wszystko co najgorsze. Więc trzeba ci od razy pokazać jak jest. Często ludzie się dziwili, ze my z bratem jesteśmy z W-wy. Tacy w porządku goście i z Warszawy ? Wystarczy zresztą poczytać jakiekolwiek dyskusje na gazeta.pl na przykład po meczach Legii.

Powiem ci dlaczego tak napisałem do Julii. Byłem na meczu Polska - Portugalia i oglądałem publikę która tam była. Niestety bardzo dużo kibiców którzy przyjechali na ten mecz z mniejszych miasteczek w ramach różnych wycieczek było po prostu narąbanych. Skąd wiem,że oni byli z mniejszych miasteczek ? Bo byli w grupach i mieli flagi z nazwami miejscowości. To oni głównie gwizdali na Ronaldo. Nie było fajnie być w ich pobliżu.

Najbardziej hardkorowi kibole Legii i innych głównych klubów reprezentacji bojkotują PZPN i nie jeżdżą na mecze reprewzentacji. Uważają to za obciach. Chyba w zeszłym roku Polska grała z Litwą w Kownie. Kibice zachowywali się skalndalicznie. Była demolka na stadionie. To z całą pewnością nie byli kibole Legii, ani głównych klubów, no może z wyjątkiemn Jagielloni Białystok. Podejrzewam, ze tam pojechali właśnie kibice w mniejszych ośrodków. tak jak pisałem - wystarczy przejrzeć w czasie transmisji flagi z nazwami miejscowości.

Co do zamieszek. Tak, sądzę,że tam też byuli kibole Legii. Ale dużo ludzi - być może nawet większość tych co brała w tym udział - przyjechała spoza Warszawy. Tak podawała prasa na podstawie rozppraw sądowych. Dla mnie to ciekawe i ważne, żeby to wiedzieć. Także dlatego, że reszta Polski uważa warszawiaków z definicji, za buców chamów, a kiboli Legii za bandytów.

2012/07/09 00:15:43

pagyo

Zgoda, chciałem napisać,że aresztowano ok. 200.

2012/07/08 23:51:42

Gość: slawek, *.dynamic.chello.pl

"Spuszczę zasłonę miłosierdzia nad tą wiedzą... "

Ależ niepotrzebnie. Nie unikam krytyki. :-)

A co do Euro, to faktycznie zadymy znam z przekazów. Od ludzi, których mogę uważać za rzetelnych.
Poza tym nie siedzi 200, lecz 18. Ta pierwsza liczba to po prostu zatrzymani po zamieszkach.
www.polskatimes.pl/artykul/599995,wyroki-za-burdy-w-warszawie-skazano-59-chuliganow,id,t.html

2012/07/08 17:07:13

pagyo

Spuszczę zasłonę miłosierdzia nad tą wiedzą...

To zależy jak na to spojrzeć. Z punktu widzenia skali całego Euro, to zgoda. Ale z punktu wiudzenia tego dnia i meczu to nie były wvale takie mało znaczące wybryki skoro w areszcie siedzi ok. 200 osób. Ty byłeś zdaje się na urlopie więc nie wiesz jak było wtewdy a W-wie. A z meczami ligowymi nie mozna tego w ogóle porównywać. Wcale nie jest tak, że po meczach ligowych się coś takiego dzieje. Przynajmniej w Warszawie. A po drugie byliśmy gospodarzami - to do czewgoś zobowiązuje. Po trzecie, gdyby to kibole lali się wzajemnie, bo tak lubią to pół biedy. Alke tak niestety nie było. Atakowano i lżono też normalnych Rosjan. Jestem ciekaw jakbyś się czuł na ich miejscu.

2012/07/08 15:49:35

Gość: slawek, *.dynamic.chello.pl

"Powiedz mi jak ty możesz żyć takimi schematami ?"

Pagyo,
to nie schematy. To wiedza. :-)

A wracając do tematu, to nie rozumiem po co tyle dyskusji o jakichś mało znaczących wybrykach. Z tego co wiem to zajścia miały epizodyczny charakter, gdzieś na uboczu, od strony Saskiej Kępy.
Światowe agencje informacyjne obiegło zdjęcie armatki wodnej, która chlusnęła wodę na próbę, a nie w ludzi.
Przecież po meczach ligowych jest więcej zadym. :-))

2012/07/08 13:10:59

efg

Poza tym, z kim ty ZOŁOZO nie zadarłaś ?

2012/07/08 11:11:46

efg

...z Twoją pogardą do Polski "B"...

?? Pogardą ?? Ja tylko nie głaszczę po głowie np. gości Biłgoraja czt Sokółki na Allegro jeżeli ich handlowa reakcja następuje po dwóch mailach i telefonie w tydzien po wpłacie kasy, a towar przychodzi w końcu po dwóch tygodniach. W "normalnej" Polsce bywa to dwa trzy dni. Mnie nie interesuja ideologie tylko real.
W ostatnim miesiącu miałem już dwóch takich takich gagatków.

2012/07/08 11:10:42

panpiotr1949

A dodatkowo warto poczytać słowniki etymologiczne, żeby poznać źródła/korzenie słów, takich na przykład jak właśnie buc, szmok czy potz.

2012/07/08 06:30:38

panpiotr1949

?????????
www.miejski.pl/slowo-Buc
i o to mi chodziło sowo

2012/07/08 06:27:41

Gość: Sówka, *.kielce.vectranet.pl


Efg: Kolejny "buc" w klubie przyjaciół Hu_hu ??

Wcale nie nowy, podpadł już wcześniej. A więc jest Was teraz dwóch - on i Ty :-)

Efg: Bo SAM myśli ?? Nie każdy jest bezmyślnie poprawny, i pusty w środku, aż do obrzygania ;/.

Nie wątpię, że z Twoją pogardą do Polski "B" i prymitywnym wywyższaniem się nad innymi dobrze się z Panem Piotrem będziecie rozumieć w swoim klubie :-)

2012/07/08 01:41:42

Gość: Sówka, *.kielce.vectranet.pl


panpiotr1949: Objaśnij mnie sowo co w kieleckim żargonie oznacza "buc, bucowaty" , bo jeśli to samo co na Sląsku

"Buc" to nie żaden żargon kielecki, nie znam się też na żargonie śląskim :-)
To słowo jest dobrze znane użytkownikowi naszego pięknego języka ojczystego - proszę zajrzeć do słownika języka polskiego :-)

panpiotr1949: to łagodnie i miękko powiem: odstosunkuj się ode mnie zołzo.

Z przyjemnością, jak tylko Ty się odstosunkujesz od: Katowic, Poznania, Kielc, Białegostoku czy Suwałek :-)

2012/07/08 01:36:45

Gość: Sówka, *.kielce.vectranet.pl


Pagyo: Znowu Sówka nie chce mi się wierzyć, że nie rozumiesz o czym pisałem.

Pagyo, ja pamiętam jak pisałeś Julii przed Euro, że jeśli już jacyś kibole będą burdy robić to tacy z małych miejscowości :-) a nie z Warszawy :-)

Na Twój komentarz zareagowałam głównie dlatego, że się tak ochoczo podpisałeś pod komentarzem Pana Piotra nie do końca chyba zdając sobie sprawę jaki miał charakter ten jego post. A może zdawałeś sobie sprawę?

Pagyo: Zbadanie mechanizmów tego ataku na Rosjan. Kto atakował, co to byli za ludzie, skąd, dlaczego - wydaje mi się z tego punktu widzenia bardzo interesujące. Żeby z czymś walczyć, trzeba to najpierw zrozumieć, zdiagnozować. Mnie się wydaje, że takie analizy sie dość powszechnie w takich przypadkach przeprowadza.

xD

No to, Pagyo, jak myślisz - dlaczego kibole Legii Warszawa pobili Rosjan? Jak to zrozumiałeś i zdiagnozowałeś? :-)

2012/07/08 01:30:15

Gość: Sówka, *.kielce.vectranet.pl


Pagyo: Paulina, ty żartujesz, zaczepiasz mnie, czy piszesz powaznie ? :)

Piszę poważnie.

Pagyo: Czy chcesz mi powiedzieć, że gdyby rzecz działa sie w Kielcach, to nie interesowałoby cię, czy pobili kielczanie, czy ludzie z zewnątrz ?

Szczerze? Niespecjalnie. W takim "międzynarodowym" kontekście wystarczyłoby mi, że to Polacy. Chyba, że jakiś buc ze stolicy zacząłby się wyżywać na kielczanach w tym kontekście, to wtedy pewnie bym się zainteresowała :-)

Pagyo: Nie interesuje mnie Marsz Niepodległości.

Nie interesuje Cię kwestia bezpieczeństwa w Twoim własnym mieście? Nie interesuje Cię czy ludzie muszą się chować po sklepach i kawiarniach bo chuligani biegają po ulicach i rzucają chodnikiem w policję? :-)

Pagyo: Co kieruje młodym człowiekiem, że przyjezdża z jakmiejś małej miejscowości, po to, żeby wykrzyczeć obelgi pod adresem Rosjan i spuścić im manto.

No i tu dochodzimy do sedna sprawy. Małe miejscowości :-) Dlaczego do głowy od razu i tylko i wyłącznie przychodzą Ci "małe miejscowości"? o_O
W dużych miastach nie ma kiboli i chuliganów? Za pobicie Rosjan zatrzymani zostali m.in. kibice Legii Warszawa. Warszawa to "mała miejscowość"?


2012/07/08 01:21:59

pagyo

Slawek,

Powiedz mi jak ty możesz żyć takimi schematami ? To straszne jest. Dla ciebie jak widzę każde za przeproszeniemn pierdniecie jest polityczne i sterowane wiadomo jaką gazetą. Przecież patrząc tymi twoimi schematami na świat - ty odbierasz go w jakiś cholernie zwichrowany sposób.

2012/07/07 22:56:59

Gość: slawek, *.dynamic.chello.pl

Pagyo,
ty znowu na okrętkę i sztucznie. :-)
Przecież ty już wiesz "komu to służy i kto za tym stoi". Mam na myśli bójkę z Rosjanami.
Czytamy tę samą gazetę, ale ja to robię "służbowo". ;-)

2012/07/07 09:55:23

panpiotr1949

sowa do mnie:"bucowaty trollu."
Troll to z grubsza wiem co to jest. Objaśnij mnie sowo co w kieleckim żargonie oznacza "buc, bucowaty" , bo jeśli to samo co na Sląsku to łagodnie i miękko powiem: odstosunkuj się ode mnie zołzo.

2012/07/07 07:14:12

pagyo

Zresztą to jest ciekawe także dla socjologów, antropologów kultury, kryminologów być może politologów, czy badaczy stosunków polsko-rosyjskich. To jest samo w sobie ciekawe. Co kieruje młodym człowiekiem, że przyjezdża z jakmiejś małej miejscowości, po to, żeby wykrzyczeć obelgi pod adresem Rosjan i spuścić im manto.

2012/07/06 19:25:21

pagyo

"To oświeć mnie jakie to ma znaczenie dla warszawiaków (oprócz poprawienia sobie samopoczucia, że nie tylko warszawiacy Rosjan obili :-))?"

Paulina, ty żartujesz, zaczepiasz mnie, czy piszesz powaznie ? :)
Czy chcesz mi powiedzieć, że gdyby rzecz działa sie w Kielcach, to nie interesowałoby cię, czy pobili kielczanie, czy ludzie z zewnątrz ? A co w tym nagannego ? Dlaczego mam się tego wstydzić ? Kompletnie nie rozumiem.

"Jakie lekcje, Pagyo? :-) Na Marsz Niepodległości do Warszawy też zjechali kibole i chuligani z całego kraju, no i? Jakie to lekcje z tego na przyszłość wynikły?"

Nie interesuje mnie Marsz Niepodległości. Mnie interesuje kwestia zapewnienia bezpieczeństwa podczas takich imprez jak Euro2012 i wyrugowania bandytyzmu z imprez sportowych. Znowu Sówka nie chce mi się wierzyć, że nie rozumiesz o czym pisałem. Zbadanie mechanizmów tego ataku na Rosjan. Kto atakował, co to byli za ludzie, skąd, dlaczego - wydaje mi się z tego punktu widzenia bardzo interesujące. Żeby z czymś walczyć, trzeba to najpierw zrozumieć, zdiagnozować. Mnie się wydaje, że takie analizy sie dość powszechnie w takich przypadkach przeprowadza.

2012/07/06 19:19:26

efg

Kolejny "buc" w klubie przyjaciół Hu_hu ?? Bo SAM myśli ?? Nie każdy jest bezmyślnie poprawny, i pusty w środku, aż do obrzygania ;/.

2012/07/06 17:39:40

Gość: Sówka, *.kielce.vectranet.pl


Pagyo: sowka, dla nas powinno to byc wazne skad sa ci chuligani i co ich do tego pchnelo. Moze jakies lekcje na przyszlosc z tego wynikna.

Jakie lekcje, Pagyo? :-) Na Marsz Niepodległości do Warszawy też zjechali kibole i chuligani z całego kraju, no i? Jakie to lekcje z tego na przyszłość wynikły?

Pagyo: Dla warszawiakow tez to nie jest bez znaczenia.

To oświeć mnie jakie to ma znaczenie dla warszawiaków (oprócz poprawienia sobie samopoczucia, że nie tylko warszawiacy Rosjan obili :-))?


2012/07/06 17:21:00

Gość: Sówka, *.kielce.vectranet.pl


panpiotr1949: Czepiasz się Sowo!

Dobrze wiesz, że się nie czepiam, bucowaty trollu.

2012/07/06 17:16:04

Gość: slawek, *.dynamic.chello.pl

"Sławek: nie uć się:-)"

Nie ważne. Ale i tak umieram...
Wróciłem z Mazur w sam środek piekła... 36 stopni na moim termometrze. W cieniu! 0_0

2012/07/06 15:37:37

efg

ale to było do Krzysztofa (Psa). Ciebie Julio to ja już nie recenzuję.

2012/07/05 22:41:10

Gość: melody_ru, 77.232.21.*

He he, a zazwyczaj TO JA piszę "pod prąd", jako adwocatus diavoli. Tym razem oberwało sie Tobie,ale ....

Nie, nic mi sie nie oberwalo, wszystcy sa jak zawsze mili. Ale czuje sie nieswojo po tym jak zawiodla mnie intuicja... chmmm i wylazlo ze mnie zwierze antypolskie. W sumie to nic dziwnego, jestem czescia tej Rosji jaka jest, i chyba czas to zaakceptowac w sobie :-)

2012/07/05 20:58:21

pies_pawlowa_2

tiger: "Jakoś nie rozpoznałem swoich cytatów. Pewnie dlatego że jeszcze nic nie napisałem;)"
przepraszam to w ferworze:-) chodziło o gregora:-) zaufałem pamięci, bo było sporo do przewijania i jak sie okazuje w moim wieku - niesłusznie....

2012/07/05 19:55:36

pies_pawlowa_2

Sławek: nie uć się:-)

2012/07/05 19:50:23

Gość: slawek, *.dynamic.chello.pl

"No i wreszcie psioczenie na "salon" przestalo byc monopolem pisowskich czarnosecincow."

Czarnosecinców PiSowskich takich jak mnie bardzo cieszy wielce, że wzięli się za łby - komuniści starozakonni z komunistami "reformowanymi" (europejskimi). :-)

Bliżej mi oczywiście (ze względów geograficznych i estetycznych) do tych ostatnich, ale obu ideologiom życzę jak najbardziej krwawych dysput. :-D

2012/07/05 18:50:55

yellow_tiger

w dodatku w większości sa cytatem z przedmówcy (tiger).
Jakoś nie rozpoznałem swoich cytatów. Pewnie dlatego że jeszcze nic nie napisałem;)

2012/07/05 16:39:24

efg

I tak przegapiliśmy odkrycie cząstki Higgsa :-(
www.rp.pl/artykul/9139,908430-Boska-czastka-w-garsci.html
Choć na 100 % nie wiadomo czy to ona, ale jest "cos nowego" co pasuje do teorii.

2012/07/05 15:52:39

efg

Chłopakom nie udała się afera z Euro to teraz musi być zmiana repertuaru w narodowym cyrku. Przykre że wszystko juz zajęte (apostazja, obrona krzyża,piłka nożna,in vitro itp.) i została tylko posada deratyzatora.

2012/07/05 15:49:26

efg

Nie łam sie, Waryński też się nie łąmał. Ja podobno jestem byłym zomowcem ;).

2012/07/05 15:43:54

pies_pawlowa_2

efg: ok, możesz mieć rację:-)
Uwagę moją pochłonęło jednak co innego.
Boję się, że moja lewicowość wykryta przez lolo, może miec w przyszłości opłakane skutki:
natemat.pl/21939,posel-pis-apeluje-oczyscmy-kraj-z-lewackiej-holoty-przeprowadzmy-narodowa-deratyzacje
Lecę sie schowac do Kremla. Tam mnie nie dostaną, Pisiacze, siepacze jedni:-)

2012/07/05 14:59:41

efg

Ci osobnicy nie grali roli Czerwonego Kaptura i wilka. Nie grali także roli "mieszkańców polskiego zaścianka" (nie mylić z katownią ;). Oni nimi po prostu są.

2012/07/05 14:46:40

efg

He he, a zazwyczaj TO JA piszę "pod prąd", jako adwocatus diavoli. Tym razem oberwało sie Tobie,ale .... Zapolska powołana na świadka mogła by byc przekonywująca. Tyle że inkryminowani osobnicy to jednak nie ten kaliber.

2012/07/05 14:39:40

pies_pawlowa_2

lolo:" :-)
-" ludowego oburzenia"
-" Internetowy tłum"
- "ataku "prostego ludu"."

:). Nie ma to jak mieć lewicowe poglądy. "

Jeśli uważasz, że mam lewicowe poglądy, to nie będę się spierał, każdy ma prawo mieć swój pogląd na to jakie mam poglądy. Chce tylko leko nadmienić, że wyżej wymienione zwroty były u mnie użyte szyderczo, a w dodatku w większości sa cytatem z przedmówcy (tiger).
Dajmy sobie prawo do wypowiedzi z użyciem pewnej domieszki ironii:-)
Gdzie nie wszystko musi być powiedziane wprost.
Gdzie czasami jak coś tupie, to właśnie przechodzi ludzkie pojęcie...

Ciągnięcie za słowka i wyciąganie wypowiedzi z kontekstu może powodować:
spalenie na stosie Wojewódzkiego,
skazanie Zapolskiej za deprawowanie opinii publicznej,
uznanie mnie za lewicowca na podstawie przytaczanych przeze mnie cytatów i
skazanie na 5 lat ciężkich robót aktorów teatru lalek, którzy na sali gimnastycznej w mojej szkole podstawowej mieli przedstawenie kukiełkowe o Czerwonym Kapturku. Czerwony Kapturek właśnie beztrosko udawał się za kotarę gdzie właśnie przed chwilą schował się wilk. Ale wrzask się podniósł!!! Dziewczyny piszczały, a chłopaki wykrzykiwali ostrzeżenia: Nie idź tam, Kapturku! Nie idź tą drogą:-) Mam wrażenie, że u całej opinii publicznej poziom percepcji afery z Wojewódzkim jest na poziomie dzieciaków w kapcioszkach na sali gimnastycznej. A winni afery z Kopciuszkiem są autorzy.

2012/07/05 14:22:18

Gość: melody_ru, 77.232.21.*

Dobre ze wczoraj nie napisalam wieciej bo chcialam, uratowali mnie poganskie bogi :)

2012/07/05 13:15:20

efg

z zatrzymanymi Rosjanami zrobił sie taki szum medialny
Raczej szum informacyjny = pierdolenie kotka przy pomocy młotka ;). Ale w Rosji. bo u nas już mało kogo to interesuje. I co za idiota utwierdził ludzi w przekonaniu ze polscy kibole dostali tylko niskie grzywny. Bzdura jakaś totalna..

2012/07/05 11:28:51

Gość: melody_ru, 77.232.21.*

Rosjanie sa Rosjanami, tylko grób nas naprawi :)

2012/07/05 10:54:34

panpiotr1949

Czepiasz się Sowo!
Też kiepsko spałem{.2012/07/05 05:50:04}

2012/07/05 08:49:59

Gość: przek wakacyjny, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

z zatrzymanymi Rosjanami zrobił sie taki szum medialny że jak wrócę z urlopu to wszystko z Rosją i Rosjanami będzie w porządku :)))) tzn będą w soczi wracać do siebie po pobycie w polskich katowniach bo dla każdego normalnego człowieka to zawsze koszmar nawet jeśli ma się w celi telewizor.

Pa Pa :) Wszystkim :)

2012/07/05 08:38:52

pagyo

sowka, dla nas powinno to byc wazne skad sa ci chuligani i co ich do tego pchnelo. Moze jakies lekcje na przyszlosc z tego wynikna. Dla warszawiakow tez to nie jest bez znaczenia.

2012/07/05 08:12:54

pagyo

mnie sie wydaje, ze on dokladnie wie co mowi, ale z prawda to nie ma nic wspolnego. Ten gosc jest swietny w jatrzeniu, co pokazal juz w slynnym wywiadzie dla sowieckiego sportu. Ja sie zastanawiam jak wojciechowski dlaczego oficjalna agencja prasowa organizuje mu konferencje prasowa. Chociaz on niekoniecznie musi byc z fsb. To po prostu kibol z typowo kibolska mentalnoscia i politycznymi ambicjami

2012/07/05 08:08:48

Gość: melody_ru, 77.232.21.*

Jeśli to nic nie wyjaśnia to nie wiem juz o co chodzi.

www.polskieradio.pl/114/1985/Artykul/628610,Wyroki-po-bitwie-kiboli-w-Warszawie


Ok, to znaczy ze Szprygin sklamal albo sam nie wie o czym mowi.

2012/07/05 07:51:37
  1   2   3   4 następne
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt