Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: , *.static.kolnet.eu

Witam!
Wczoraj na zebraniu rady osiedla Lipnik zadecydowaliśmy że trzeba napisać list do Prezydenta Miasta. Niestety ostatnimi czasy na zebrania rady przychodzi maksymalnie 10 osób. Żeby taki list miał sens i wywarł jakiś wpływ na Prezydenta to musi nas być co najmniej 100 osób. Dlatego postanowiliśmy zebrać jak najwięcej osób na spotkaniu rady w dniu 19.09.2013!!! w domu kultury w Lipniku. Potrzebne są podpisy na liście!!! Mogą przyjść wszyscy zainteresowani nie tylko z Lipnika! Wszyscy którym śmierdzi!!! Jest to bardzo ważny moment na wywarcie nacisku, ponieważ na ostatniej sesji Rady Miasta był poruszany ten problem przez radnych oraz przez Panią Grażynę Staniszewską.

2013/09/06 11:45:57

Gość: kstanislaw, *.internetdsl.tpnet.pl

Smród w ostatnim czasie jest niedowytrzymania, ciekawy co robia instytucje typu WIOŚ

2013/08/30 10:55:15

boels

Parę dni temu - jadąc samochodem - czułem smród na całej Komorowickiej począwszy od jej początku aż do Czerwonej. Czyli dawało po nosie w centrum. Nasilenie smrodu tam nie jest duże więc większość ludzi może nie kojarzyć tego z kompostownikiem, ale z jakimś "smrodem miasta" lub wybitą kanalizacją :-)

Tak jak dawno temu w Europie podczas epidemii dżumy były wbijane pale określające granicę epidemii (w Czechach nadal są takie pale), to w Bielsku-Białej powinny być ulotki/tabliczki na słupach:

"Tu bije smród z kompostownika Lipnickiego. W najbliższej okolicy sortowni śmieci spodziewaj się odruchów wymiotnych. Ludzie mieszkający w tym rejonie muszą mieć cały czas zamknięte okna. Fetor przybiera na sile i ogarnia coraz większą przestrzeń naszego uroczego miasta: Bielska-Białej."

2013/08/29 12:34:13

Gość: Kasia, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

27.08 godz. 20:30
śmierdziało poniżej pierwszego przystanku 6. na Krakowskiej, mniej więcej na wysokości bloków

2013/08/27 21:12:35
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt