Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

zabić misia

Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

emma_b

a co Ty Benek tak oficjalnie, przecież na ty jesteśmy. nie wiedziałam, że potrafisz tak pięknie pisać, jak panna Cliff zobaczy, to z zazdrości do reszty oszaleje. nie mam pojęcia o jakiej przesyłce piszesz. musiałeś nieuważnie przeczytać nadawcę, bo ja Ci niczego nie wysyłałam. buziaczki dla Ciebie i Czesławki

2014/03/28 22:10:50

czeslawka

Sznowna Pani Emma_B! Bardzo Pani dziękuję za troskę. Wzruszyłem się strasznie, kiedy kurier zapukał i podał mi przesyłkę niewiadomej zawartości, adresowaną do mnie. Musiałem odciskiem łapy potwierdzić odbiór. Zżerała mnie ciekawość i strach, czy jak otworzę paczkę, nie wybuchnie! Ostrożnie, pomalutku, obwąchując, nasłuchujac rozrywałem zewnętrzne folie. Kiedy zobaczyłem buteleczkę i rynienkę w ślicznym jasnogranatowym kolorze, zawyłem ze szczęścia. Teraz panna Cliff może spokojnie pilnować swoich zab. Będę ją odwiedzał ze swoją wodą. Nawet ją poczęstuję. A Pani, szanowna Pani Emmo_B, jeszcze raz serdecznie dziekuję. Benek D.

2014/03/28 07:45:44

emma_b

bardzo mi się podobają Twoje postulaty, Pisiu.
kiedyś czytałam o niemłodej już pani, która w wyniku błędów lekarskich stała się osobą niepełnosprawną. pani ta obrazując swą dawną sprawność wyznała, że całe życie aktywnie polowała na zwierzęta. i wtedy prysło moje współczucie dla niej. pomyślałam nawet, że może na tę swoją marną kondycję zasłużyła.

2014/03/26 17:45:07

pisia123

W pełni popieram misie i wszystką inną zwierzynę też . Mysliwi powinni w lesie strzelać do siebie , siły były by wyrównane , nawet mogli by powiesić spreparowaną głowę ubitego przeciwnika, albo ściągniętą skórkę jako dywanik, dla tych co to lubią chodzić po cudzych zwłokach. Zamiast do kaczek niech strzelają śrutem w swoje dupska......

2014/03/26 08:45:36

emma_b

nie zapomniałam, tylko przedstawiłam sprawę w wersji skondensowanej. uważam, że dystans żurnalisty mógł oznaczać niestety aprobatę, a co najmniej infantylizm i brak empatii.

2014/03/24 22:28:10

miastowa_z_musu

Też czytałam o tym zboczonym marzycielu. Wśród myśliwych jest ich sporo, bo oni kochają trofea. Im większe zwierzę tym trofeum bardziej prestiżowe. Zapomniałaś napisać, że pojechało ich do tajgi kilku, a może nawet kilkunastu i ustrzelili tam co najmniej pięć misiów. Niezrozumiały był dla mnie dystans dziennikarza, który beznamiętnie opisał ich pożałowania godne wyczyny.

2014/03/24 19:23:36

emma_b

zgadzam się w pełni z Szanownymi Paniami i pozdrawiam pięknie

2014/03/23 22:11:17

krewetka47

Według mnie człowiek który marzy o zabiciu kogokolwiek powinien być leczony psychiatrycznie. Myśliwych również serdecznie nie znoszę, ich bujdy o miłości do przyrody są żałosne. Stawiają w lesie paśniki, a zaraz obok te swoje k.rewskie ambony, brak słów!

2014/03/23 21:21:08

luna.brr

Ktoś powiedział, że jedynym polowaniem jakie przystoi cywilizowanemu człowiekowi jest polowanie na myśliwych. To wyjątkowo cyniczni, obłudni, prymitywni ludzie.
Misie prześliczne.

2014/03/23 20:50:11

czeslawka

zdjęci zwierzaków w naturalnym środowisku maja więcej urody niż zdjęcia dzieci. może dlatego, że tęsknimy za ich prawdę, one wiedzą czym jest życie, od rui po śmierć. jeśli się uda naturalną. kiedyś w starych powieściach człowiek stawał ze zwierzęciem do równej walki o przetrwanie. Nie było w tym okrucieństwa.
współcześni myśliwi, którzy siatka grodza uprawy i tam strzelają sarny są raczej rakarzami.
Nie wykluczam 10 sprawiedliwych. Może się okazać jeden, a i to będzie dobre:))

2014/03/23 19:27:24
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt