Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: , 155.133.5.*

O DZIADEK , A CO WY TU W SZCZERYM POLU ROBICIE ? WSPOMINAM , SYNKU , WSPOMINAM . A MOŻE CO WAŻNEGO , DZIADKU . E NIC TAKIEGO , JENO , JAK DAWNIEJ SUSZE BYŁY TO MY MIELI NA NIE SPOSÓB . A JAKI ? O , JAKI , JAKI . MY SIĘ ZBIERALI I RADZILI , CO BY TU ? I TUMALA ZAWSZE MIAŁ RADĘ . MÓWI,COBY IŚĆ W GORĘ WODY . CHYBA W GÓRĘ RZEKI . A TO MÓWIĘ W GÓRĘ . I MY TAK PATRZALI CZY JUŻ . JAK BYŁO JUŻ , TO KŁADLI BREWINĘ I MISĘ NA GŁOWĘ , A TERA MÓW CO WIDZISZ , A ON DOBKÓW WIDZĘ , TO JESZCZE NIE TO I MY SZLI DALEJ I JAK ON TAK ZAWOŁAŁ , KASKI BÓCKI . TO MY JUŻ WIEDZIELI , CO TRZEBA TU OD RZEKI KOPAĆ ROWEK , NO TAKI CHOĆ NA PÓŁ CHŁOPA I KAMIENIE SYPAĆ DO POŁOWY A DALEJ ZIEMIĄ ZASYPAĆ I TAK, AŻ DO BÓCKÓW KAŚKI , BO TAM TAKA KOTLINKA BYŁA I TUMALA GADAŁ CO LEPSE TO KAMIENI SYPANIE , JAK TRZY RAZY SPLUNĄĆ PRZEZ LEWE RAMIĘ . O I TAK BYŁO . JAK MY TYLKO ROBOTĘ KOŃCZYLI , TO U KAŚKI JEZIORKO RANO BYŁO I CZY MY Z NIEGO WODĘ BRALI CZY NIE TO ONO ZAWSZE TAKIE SAME . MY JUŻ PYTALI TOMALĘ CZY NA KUFER MA JAKI POMYSŁ , NO ŻEBY TE DUTKI TAM ZAWSZE BYŁY . PA,PA.

2018/06/19 08:43:33

Gość: , 155.133.5.*

CZEŚĆ PIĘKNI . ZAPAMIĘTAJMY , IŻ PROBLEM SUSZY JEST NASZĄ BEZMYŚLNOŚCIĄ . WYJAŚNIAM .W KAŻDYM SOŁECTWIE SĄ JAKIEŚ TERENY POŁOŻONE NAJWYŻEJ . TAM ZAWSZE MOŻNA UMIEŚCIĆ JEZIORKO , KTÓREGO WODY W CZAS ZWYKŁY BĘDĄ UCHODZIŁY DO POBLISKIEJ RZEKI , A W CZAS SUSZY BĘDĄ NAWADNIAŁY POLA Z NIEDOBOREM WODY . PAMIĘTAJMY SUSZA , TO NASZ NIE ROZUM , GŁUPOTA , TĘPOTA UMYSŁOWA , NIEDOROZWÓJ , EMBRIONALIZM EKONOMICZNY . MILI POWYŻEJ TEGO NAJWYŻSZEGO WZNIESIENIA W SOŁECTWIE , ZAWSZE GDZIEŚ WCZEŚNIEJ , JEST LUSTRO WODY CO NAJMNIEJ O KILKA CM POŁOŻONE WYŻEJ . I OTO CHODZI , BO WODA ZAWSZE SPŁYWA , DLATEGO PIĘKNI , NALEŻY W TYM MIEJSCU LUB TROCHĘ WYŻEJ POBIERAĆ JĄ W POSTACI ZAMKNIĘTEJ RURY NA NASZE WZGÓRZE . LUSTRO WODY NA NASZYM WZGÓRZU NIGDY NIE WZROŚNIE POWYŻEJ LUSTRA WODY W MIEJSCU JEJ POBIERANIA . BINGO , CO JESZCZE CHCESZ "DEBILU" , MOŻNA BY POWIEDZIEĆ . WODY JEST , AŻ NAD TO TYLKO TY MUSISZ UMIEĆ JĄ UJARZMIĆ DO WŁASNYCH CELÓW . PA,PA.

2018/06/19 08:06:42

Gość: , 155.133.5.*

NIE MUSZĘ CI MÓWIĆ , IŻ W TEN SPOSÓB W DOWOLNYM MIEJSCU UTWORZYSZ STAW . PA,PA.

2018/06/17 19:32:58

Gość: , 155.133.5.*

SŁYSZY SIĘ O SUSZY , NIECH WIĘC TO NIE ZASKOCZY TYCH Z DUŻĄ POWIERZCHNIA STAWÓW .POSNĄ IM RYBY I ... DLATEGO PIĘKNI STAWOWICZE NIE MUSZĘ WAM PRZYPOMINAĆ , IZ W WASZYCH STAWACH POWINNY BYĆ STUDNIE O LICZBIE CEMBROWIN DOWOLNYCH ALE OSTATNIA POWINNA SIĘ ZNAJDOWAĆ NA WYSOKOŚCI LUSTRA WODY . JEŚLI LUSTRO WODY SPADA I UWIDACZNIA SIĘ CEMBROWINA NALEŻY ZE STUDNI WYLEWAĆ WODĘ DO STAWU W CELU WYRÓWNANIA LUSTRA WODY DO WYSOKOŚCI CEMBROWINY I TO WSZYSTKO , RYBY NIE POSNĄ A MIMO SUSZY LUSTRO WODY NIE SPADNIE . PA,PA.

2018/06/17 19:25:33

Gość: , 155.133.5.*

POLSKA JEST KRAJEM WSPÓŁPRACUJĄCYM ZARÓWNO Z UNIĄ , BO JEST W NIEJ ORAZ Z USA , ORAZ Z AZJĄ . JEŚLI PROBLEM JEST GDZIEŚ , TO NIE MA TEGO PROBLEMU Z POLSKĄ DLATEGO MOI PIĘKNI , POLSKA KUPI KAŻDY TOWAR I SPRZEDA NA CAŁYM ŚWIECIE RAZ DWA TRZY . DLATEGO NIE NALEŻY WZAJEMNIE OKŁADAĆ SIĘ PODATKAMI , CŁEM E.T.C. SPRZEDAŻ DO POLSKI I Z POLSKI ZAWSZE JEST KORZYSTNA . POLSCY BIZNESMENI , NIE LĘKAJCIE SIĘ KUPUJCIE CO SIĘ DA I SPRZEDAWAJCIE GDZIE SIĘ DA NA ZASADZIE POŚREDNICTWA , TAKI HANDEL ZAWSZE JEST OPŁACALNY . WŁAŚNIE TOBIE POLSKO OTWIERAJĄ SIĘ DRZWI , RATUJCIE ŚWIAT I NIE LĘKAJCIE SIĘ JUTRA . PA,PA.

2018/06/16 19:54:51

Gość: , 155.133.5.*

A WIDZISZ GO TAKICH OSÓB DYREKTORÓW FIRM NA POLSKIM RYNKU ZBYT WIELU NIE MA . NO WIDZISZ , TU CIE MAM , A ROZWÓJ POLSKI OD TEGO ZALEŻY - TRZECH W JEDNYM TO PODSTAWA , NATYCHMIAST PROSZĘ KSZTAŁCIĆ TAKICH LUDZI POLSKA ICH POTRZEBUJE , BO INACZEJ JAK MI BÓG MIŁY NOGAWKI PODWIJAĆ , BO RÓZGĘ BIORĘ DO RĘKI . PA,PA

2018/06/16 16:22:49

Gość: , 155.133.5.*

DZIŚ CHCĘ CI ZAPREZENTOWAĆ ABC PROWADZENIA FIRMY . NIE ZALEŻNIE OD TEGO CO SOBĄ PREZENTUJESZ ZAWSZE ZACZNIJ PROWADZENIE FIRMY OD ZATRUDNIENIA DYREKTORA . TO PODSTAWA . NIE MASZ NIC ALE MASZ CHĘĆ MIEĆ FIRMĘ , TO ZNAJDUJESZ ODPOWIEDNIA OSOBĘ NA STANOWISKO DYREKTORA . TWÓJ DYREKTOR POWINIEN MIEĆ WYSOKIE KWALIFIKACJE POD WZGLĘDEM PRAWNYM (MILE WIDZIANE WSZELKIE UPRAWNIENIA PRAWNICZE DYPLOMY , OPINIE Z INNYCH ZAKŁADÓW ) , EKONOMICZNYM( POWINIEN UMIEĆ OKREŚLIĆ PRAWA I OBOWIĄZKI PRACOWNICZE, ZGŁOSIĆ FIRMĘ DO KONKURSU , PRZETARGU I WYGRAĆ , BY FIRMA MOGŁA ZAWIERAĆ KONTRAKTY ) I INFORMATYCZNYM (POWINIEN ŁATWO I BEZPIECZNIE PORUSZAĆ SIĘ W CYBERPRZESTRZENI - PISAĆ CO SIĘ DA I WYSYŁAĆ TO GDZIE SIĘ DA ) . TWÓJ DYREKTOR POWINIEN ZACZĄĆ OD STWORZENIA PLANU DZIAŁALNOŚCI FIRMY I SPODZIEWANYCH ZYSKÓW NA PODSTAWIE INWESTYCJI POCZĄTKOWYCH .PAMIĘTAJ FIRMA MA RACJĘ BYTU , JEŚLI JEJ BILANS OKRESOWY JEST DODATNI . OKRES TEN SAM OKREŚLASZ NA PODSTAWIE ODPOWIEDNICH WYLICZEŃ I PROGNOZ DYREKTORA . PRZYKŁAD: ZACIĄGASZ NA URUCHOMIENIE FIRMY KREDYT 1 000 000 PLN NA 10 LAT SPŁATY . TO TWÓJ OKRES ROZLICZENIOWY , TO CZAS FUNKCJONOWANIA FIRMY OD RATY SPŁATY KREDYTU DO NASTĘPNEJ RATY, JEŚLI PROGNOZA JEST DODATNIA - FIRMA O TAKIM KREDYCIE MA RACJĘ BYTU . DRUGĄ OSOBĘ , KTÓRĄ ZATRUDNIASZ , TO KSIĘGOWY(A) . JEŚLI TWOJA FIRMA JEST MAŁA TO MOŻE UDA CI SIĘ TE DWIE OSOBY ZATRUDNIĆ NA RYCZAŁT MIESIĘCZNY . SŁUCHAJ TWÓJ DYREKTOR POPROWADZI FIRMĘ OD JEJ ZAŁOŻENIA (SAM TO WSZYSTKO WYKONA ) , TY JEDYNE O CO MASZ SIĘ ZATROSZCZYĆ TO PIERWSZA PENSJA DYREKTOROWI I KSIĘGOWOŚCI . DYREKTOR POWINIEN ZAROBIĆ W DRUGIM MIESIĄCU NA WSZYSTKIE WYDATKI FIRMY . PA,PA.

2018/06/16 15:45:34

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , MUSZE WRESZCIE ROZWIĄZAĆ PROBLEM UCHODŹCÓW Z AFRYKI .MILI MOI , AFRYKA JEST DOKOŁA OBLANA OCEANICZNA WODĄ , A KLIMAT JEST TAKI , IŻ PRZEZ OKRĄGŁY ROK NAD OCEANEM MOŻNA PROWADZIĆ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ ZUPEŁNIE NIE ZWIĄZANĄ Z RYBOŁÓWSTWEM . NO ILE TAM JEST LINII BRZEGOWEJ DOSŁOWNIE KILKA TYSIĘCY KILOMETRÓW . A ILU UCHODZI ROCZNIE Z AFRYKI ? NO STO TYSIĘCY DO MILIONA . MÓJ NAKAZ JEST NASTĘPUJĄCY . EUROPA MA OGROMNĄ ILOŚĆ TURYSTÓW , KTÓRZY CHĘTNIE ZAGOSZCZĄ W AFRYCE NAD OCEANEM ALE TE WODY MAJĄ BYĆ W STU PROCENTACH BEZPIECZNE . DLATEGO , OD BRZEGU OCEANU W JEGO KIERUNKU NA ODLEGŁOŚĆ 50 M NALEŻY USTALIĆ PLAŻĘ BEZPIECZNĄ DO KĄPIELI . MOŻNA TO ZROBIĆ USYPUJĄC WAŁ W ODLEGŁOŚCI 50 M OD BRZEGU POD WODA TAK BY GŁĘBOKOŚĆ WODY NAD WAŁEM WYNOSIŁA 20 , 30 , N0 DO 50 CM . NO , DOSŁOWNIE KILKA METRÓW LINI BRZEGOWEJ NIECH OBSŁUGUJE JEDEN POTENCJALNY UCHODŹCA . JEGO ZADANIEM NIECH BĘDZIE ROBIĆ NA TM KAWAŁKU PLAŻY ZA RATOWNIKA , ON MA USUNĄĆ MEDUZY I INNE ZAGROŻENIA POZA LINIĘ WAŁU , ON TEŻ MA ROBIĆ ZA MASAŻYSTĘ A , ON MA NAKŁADAĆ I ZDEJMOWAĆ NA CIAŁO PLAŻOWICZÓW FILTRY PRZECIWSŁONECZNE . ON TEŻ MA PLAŻOWICZOM POMÓC ROZŁOŻYĆ SIĘ I ZŁOŻYĆ ORAZ ODPRAWIĆ W INNE MIEJSCA . KOCHANI , TAM JEST FUL ROBOTY BARDZO DOBRZE PŁATNEJ PRZEZ OKRĄGŁY ROK . BO KILKA TYSIĘCY KILOMETRÓW TO KILKA MILIONÓW METRÓW , CZYLI ZMIEŚCI SIĘ DO PRACY MINIMUM JEDEN MILION UCHODŹCÓW W ROKU ROZLICZENIOWYM. PONIEWAŻ MAJĄ TO BYĆ MŁODZI PRĘŻNI LUDZIE , UMOWY Z NIMI PODPISYWANE POWINNY OPIEWAĆ NA ROK, DWA . DO ROBOTY - WSZYSCY Z AFRYKI MAJĄ TAM ODNALEŹĆ SWOJĄ PRZYSTAŃ I ZAROBEK NA LEPSZE CZASY . DO DZIEŁA KOCHANI , DO DZIEŁA . PA,PA.

2018/06/15 14:55:35

Gość: , 155.133.5.*

UŚMIECHNIJ SIĘ , JUTRO TEŻ JEST DZIEŃ ! WRESZCIE PRZYBYWA ROMEO DO JULII I OD PROGU SŁYSZY : OCH NAJDROŻSZY ROMEO , WRESZCIE DOTARŁEŚ I ROZKŁADA RĘCE . ROMEO BIERZ CO CHCESZ TYLKO NIE PATRZ NA HULAJNOGĘ . ALEŻ JULIO, NICZEGO MI NIE BRAKUJE ALE NAPRAWDĘ CHCESZ BYM TEŻ Z BUTA WRACAŁ . JESTEŚ BEZ SERCA .PA,PA.

2018/06/15 12:13:00

Gość: , 155.133.5.*

WIDZICIE MOI PIĘKNI , WYDAWAŁOBY SIĘ , IŻ MI WOLNO WSZYSTKO ,A JEDNAK NIE WOLNO . JEDYNE CO MI WOLNO , TO CHODZIĆ NA SMYCZY I TO TAK KRÓTKIEJ , IŻ CZASAMI BRAKNIE TCHU . PA,PA.

2018/06/14 16:14:02

Gość: , 155.133.5.*

TAK BARDZO CHCIAŁBYM PRZEMÓWIĆ DO PEWNEJ OSOBY Z MEGO BLISKIEGO OTOCZENIA I O ILE MATKA BOŻA ZAWSZE JEST ROZPROMIENIONA I SZCZĘŚLIWA NA SAMO WSPOMNIENIE TEJ OSOBY O TYLE BÓG JAK SIĘ DOMYŚLAM ZABRANIA MI DRASTYCZNIE I OSTATECZNIE WSZELKICH NAWET MYŚLI ALE NA TEN OSTATNI WPIS JAK CZYTAM ZGADZA SIĘ :" Z SERCA PRZEPEŁNIONEGO SZCZĘŚCIEM , A WY Z BOLEŚCI SERCA KRZYCZEĆ BĘDZIECIE I LAMENTOWAĆ W ROZTERCE DUCHA . POZOSTAWCIE SWE IMIĘ MOIM WYBRANYM JAKO SŁOWO PRZEKLEŃSTWA :>>TAK NIECH CIĘ ZGŁADZI PAN , JAHWE!<< LECZ SŁUDZY MOI NAZYWANI BĘDĄ INNYM IMIENIEM . KTO DOZNA BŁOGOSŁAWIEŃSTWA NA ZIEMI , DOZNA BŁOGOSŁAWIEŃSTWA PRZEZ BOGA WIERNOŚCI , A KTO PRZYSIĘGAĆ BĘDZIE NA ZIEMI , NA BOGA PRAWDY ZŁOŻY SWĄ PRZYSIĘGĘ . BO W NIEPAMIĘĆ PÓJDĄ DAWNE UTRAPIENIA I BĘDĄ ZAKRYTE PRZED MYMI OCZYMA ." JEST TU I PRZYSIĘGA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ , NIC DODAĆ NIC UJĄĆ . " PUKI TCHU ŻYCIA STANIE NIE OPUŚĆ NAS JEZU , PANIE ". PA,PA.

2018/06/14 13:25:35

Gość: , 155.133.5.*

PIĘKNI , TAKI ROZWÓJ NAUK , JEST ZWIASTUNEM WIELKIEGO PRZEOBRAŻENIA SPOŁECZEŃSTWA KU POCZĄTKOWI . TO PEWNE , BO BÓG MIESZAJĄC JĘZYKI Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE ZEZWOLI NA BŁĄD , BY SZATAN W NIEŚMIERTELNYM CIELE MÓGŁ DO WOLI KORZYSTAĆ W SPOSÓB PASOŻYTNICZY Z DÓBR BOGA W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEGO . NAWRACAJMY SIĘ I WIERZMY W EWANGELIĘ . CZYTAJMY ORĘDZIA Z MEDIUGORIE . CZAS NAPRAWDĘ JEST BLISKI PRZEOBRAŻENIU WEDŁUG WOLI BOŻEJ . PA,PA.

2018/06/14 10:55:33

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , INNYMI DOWODAMI , NA ZMIERZANIE SZATANA KU ZDOBYCZY, NAZWAĆ JĄ MOŻNA NIEŚMIERTELNOŚCIĄ CIAŁA, JEST FAKT DO , KTÓREGO JUŻ ZMIERZAMY . PIĘKNI , JEŚLI NAUKA ZDOBĘDZIE PEŁNA WIEDZĘ O PRODUKTACH KOMÓRKOWYCH I SUBSTANCJACH UZUPEŁNIAJĄCYCH BRAKI STANIE SIĘ NIEŚMIERTELNOŚCIĄ , BO CIAŁO ZAPOMNI O CZASIE , GDYŻ NIEUSTANNIE BĘDZIE W FAZIE POCZĄTKOWEJ , GDYŻ MECHANIZM OBRONNY ZAWSZE UZUPEŁNI I WYELIMINUJE SUBSTANCJE ZBĘDNE . GDYBY TEN MECHANIZM OBRONNY POTRAFIŁ SUBSTANCJĘ ROZŁOŻYĆ DO ATOMÓW I Z NIEJ ZBUDOWAĆ WYMAGANY ZWIĄZEK CHEMICZNY , TO MAMY NIEŚMIERTELNOŚĆ CIAŁ . ZAUWAŻCIE TAKĄ DROGA POŚREDNIĄ W PRZESZŁOŚCI BYŁO , WYTWORZENIE BLIŹNIAKA W ORGANIZMIE I WYKORZYSTANIE JEGO ZWIĄZKÓW DO REGENERACJI WŁASNYCH KOMÓREK I OCZYSZCZANIA KRWI Z PRODUKTÓW ZBĘDNYCH . STAŁY CYKL RODZENIA I OBUMIERANIA BLIŹNIAKA , UMOŻLIWIŁBY CIAŁU NA DŁUGOWIECZNOŚĆ . TO MOŻNA ZAUWAŻYĆ W PRZYPADKU ZEUSA I JEGO BÓLU GŁOWY, I USUNIĘCIU TAM ZRODZONEJ CÓRKI . TA EWOLUCJA , JUŻ MIAŁA MIEJSCE - PODCZAS BUDOWANIA WIEŻY BABEL , DRABINY DO NIEBA , NIEŚMIERTELNOŚCI .PA,PA.

2018/06/14 10:49:42

Gość: , 155.133.5.*

MOI , PIĘKNI , ZOBACZCIE , JAK MĄDRE BYŁY NAKAZY I ZAKAZY KRÓLEWSKIE , KTÓRE JEDNOZNACZNE BYŁY I BARDZO PRAKTYCZNE , TO NIE ZDROWE , CO KORZYŚCI ŻYCIA TU I W PRZYSZŁOŚCI NIE PRZYNOSIŁO . OBECNIE PRZEDKŁADA SIĘ ZACHOWANIA ŻYCIU NIE SŁUŻĄCE , OT TAKA STRATA CZASU I NIE ROZUM . PA,PA.

2018/06/14 08:04:34

Gość: , 155.133.5.*

OTO Z DNIEM DZISIEJSZYM 14.06.1157 . DEKRETEM KRÓLEWSKIM ZABRANIA SIĘ STRZYŻENIA ,GOLENIA MIEJSC INTYMNYCH A PRZEZ TO DOTYKANIA TAKICH OSÓB , TO Z DWÓCH POWODÓW : JEDEN TO TAKI , IŻ OSOBA TAKA DOTKNIONA JEST PRZYPADŁOŚCIĄ , WIDAĆ RECEPTYJĄ KONOWALSKĄ OPATRZONA I DO NAKAZU STRZYŻENIA , GOLENIA PRZYWIEDZONA I LUBO DRUGI POWÓD JEST TAKI , IŻ OSOBA DOJRZAŁOŚCI NIE OSIĄGNĘŁA PRZEZ CO JEST NIETYKALNA ,AŻ CZAS SWÓJ OSIĄGNIE . WYKONAĆ .

2018/06/14 08:00:18

Gość: , 155.133.5.*

JEDNAK , KOCHANI WYPADA WSTAWIĆ SIĘ DO NASZEGO PANA I WŁADCY BOGA ŻYJĄCEGO NA WIEKI , KRÓLA KRÓLÓW JEZUSA CHRYSTUSA O MIŁOSIERNE POTRAKTOWANIE PÓL , LASÓW , ŁĄK W CELU DOBRYCH DOGU PODOBAJĄCYCH SIĘ PLONÓW I PROSZĘ CIĘ PANIE O RÓWNOWAGĘ WÓD , BY LUDZIE SUSZY NIE CIERPIELI :"OTO KSIĘGA BOŻYCH PRZYKAZAŃ I PRAWO TRWAJĄCE NA WIEKI .WSZYSCY , CO SIĘ JEJ TRZYMAJĄ , ŻYĆ BĘDĄ ,GINĄ CI , KTÓRZY OD NIEJ ODCHODZĄ .NAWRÓĆ SIĘ , JAKUBIE , I OBEJMIJ JĄ ! POSTĘPUJ W BLASKU JEJ ŚWIATŁOŚCI . NIE ODSTĘPUJ SWEJ CHWAŁY INNEMU ANI SWYCH PRZYWILEJÓW OBCEMU NARODOWI . SZCZĘŚLIWI JESTEŚMY , O IZRAELU , GDYŻ TO POZNALIŚMY , CO BOGU SIĘ PODOBA ! " -BARUCH 4,1-4 . PIĘKNI , PONOWNIE NIC DODAĆ , NIC UJĄĆ . MÓDLMY SIĘ , MÓDLMY . PA,PA.

2018/06/13 20:45:07

Gość: , 155.133.5.*

BÓLE , PIĘKNI SĄ TO ZMIANY CHOROBOWE , NIE UKRYWAJMY , SĄ TO STADIA STANÓW ZAPALEŃ . JUŻ JA STRASZNA NĘDZA STWIERDZIŁEM TO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ . BÓL GŁOWY PRAWIE ZAWSZE MÓWI O STANACH ZAPALNYCH ALE NIE GŁOWY LECZ UMIEJSCOWIONYCH W INNYCH CZĘŚCIACH CIAŁA . BARDZO DOBRYM SPOSOBEM NA OPANOWANIE BÓLU JEST UDROŻNIENIE MIĘDZY INNYMI PRZEZ POSZERZENIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH ODPOWIEDZIALNYCH ZA GOSPODARKĘ TLENOWĄ I POWSTAŁYCH PRODUKTÓW NARZĄDÓW . TO PODSTAWA . BÓL TO PRZEKAZ CHEMICZNY , JEŚLI DOJDZIE DO TEGO Z INNYCH PRZYCZYN , BO SUBSTANCJA TAKA CZY INNA DOPROWADZI DO ZWARĆ W NERWACH , WÓWCZAS PRZECHLAPANE , NIC NAM NIE JEST A BOLI JAK CH...A . SA TO STANY ALERGICZNE , NALEŻY TE SUBSTANCJĘ Z ORGANIZMU CZYLI TYCH KONKRETNYCH MIEJSC WYPŁUKAĆ . BARDZO DOBRYM NA TO SPOSOBEM JEST ŻUCIE OLIWY Z OLIWEK PRZEZ DWADZIEŚCIA MINUT I WYPLUCIE POWSTAŁEJ MIESZANINY . JEDNAK CZASAMI JEST TAK , IŻ JAKIEŚ ZWIĄZKI DOPIERO W JAMIE USTNEJ ŁĄCZĄC SIĘ DAJĄ CZĄSTECZKI KWASU , WÓWCZAS MAMY BÓL NIE DO POZAZDROSZCZENIA I STANY ZAPALNE W STYLU AFT . WÓWCZAS NALEŻY ŻUĆ PIĘKNI ZWYKŁE MLEKO . ONO NIEMAL NATYCHMIAST ZAMIENIA SIĘ W JOGURT I TU MILI NALEŻY TEN JOGURT , GDY TYLKO POCZUJECIE JEGO KWAŚNĄ ZASADOWOŚĆ WYPLUĆ I PONOWNIE TROCHĘ MLEKA DO ŻUCIA . PIĘKNI WYPŁUKIWANIE TYCH ALERGENÓW JEST NAPRAWDĘ CZASOCHŁONNE I WÓWCZAS DOSŁOWNIE MOŻEMY NIE MIEĆ CZASU NA MODLITWĘ I SUSZA GOTOWA ALE TO WSZYSTKO FANABERIE LUDZKIE . JAK TO W ŻYCIU , TEN ZADAJE TY TO MASZ NO I POWINNI WSZYSCY DOSTĘPOWAĆ STANÓW LEPSZYCH ALE CZY NA PEWNO -ZAWSZE ALBO I NIE ZAWSZE . PA,PA.

2018/06/13 11:56:48

Gość: , 155.133.5.*

MILI , MOI , PUBLICZNIE O SPRAWACH SEX SIĘ NIE MÓWI .CO DLA JEDNYCH JEST PROBLEMEM DLA INNYCH MARZENIEM , O TYM NIE MÓWIMY , OPRÓCZ SPOWIEDZI . PA,PA.

2018/06/13 11:41:01

Gość: , 155.133.5.*

NO , CO PAN , NO CO PAN , TO TAMTYCH CHORÓB MAŁO , TO JESZCZE JA MAM SOBIE INNYCH DODAWAĆ TYCH , PANIE PO ANTYBIOTYKOWYCH ? EEE, JUŻ TERAZ TO TAKĄ GŁUPOTĘ PALNĄŁ , ŻE MEM POMYŚLAŁ , ŻE JAKIŚ NIE Z TYCH CZASÓW , JAKBY CO Z NIEBA SPADŁ CZY CO . A IDE , BO SIĘ PRZEZIĘBIĘ .

2018/06/13 08:46:37

Gość: , 155.133.5.*

ALE KUPUJECIE TE ANTYBIOTYKI I ZAŻYWACIE WEDŁUG WSKAZAŃ .

2018/06/13 08:43:20

Gość: , 155.133.5.*

PANIE , KTO DA RADĘ, PANIE W MIESIĄC CZTERY RAZY ZMIENIAĆ ANTYBIOTYK , BO NIE DZIAŁA .DLATEGO , PANIE ANTYBIOTYK , TO MUSOWO , BO BEZ TEGO PANIE , TO NIE MA NIC , ANI POPRAWY , ANI OKA LUDZKIEGO , ŻE BYŁ U LEKARZA , NIE MA NIC , PANIE . A JAK ANTYBIOTYK WYPISANY , O , TO WTEDY JUŻ INACZEJ , PANIE I W DOMU , JAK POWIESZ DOMOWNIKOM , ANTYBIOTYK WYPISAŁ , O , TO I POWAGA LECZENIA INNA . KAŻDY DOKOŁA OBCHODZI I SŁOWEM NIE DOTKNIE , CHORY ZNACZY , PANIE , TO WTEDY INACZEJ .

2018/06/13 08:42:40

Gość: , 155.133.5.*

JAK TO NA PAPIERZE ?

2018/06/13 08:38:28

Gość: , 155.133.5.*

NO , NIBY , PANIE , BO NA PAPIERZE .

2018/06/13 08:38:04

Gość: , 155.133.5.*

TO ZDROWI JESTEŚCIE ?

2018/06/13 08:37:40

Gość: , 155.133.5.*

ZNACZY , DO LEKARZA , TO SIĘ IDZIE , NO , A , A , A ANTYBIOTYKI O TO KONIECZNIE , BO PANIE , NO JAK BEZ ANTYBIOTYKU . O BEZ ANTYBIOTYKU , PANIE , TO NIE MA POPRAWY , NIE MA .

2018/06/13 08:37:11

Gość: , 155.133.5.*

NO , A ANTYBIOTYKI PRZYJMUJECIE ?

2018/06/13 08:34:49

Gość: , 155.133.5.*

NO WIDZISZ , GO JAKI SPRYTNY , ROBOTĘ MA , TO I NIE CHORUJE , A MY , PANIE , OJ JAK CHOROBA PRZYCIŚNIE , TO MIEJSCA NIE MA BY TROCHĘ POWIETRZA ZŁAPAĆ . A WIDZĘ ON , W ROBOCIE , TO GDZIE CHCE TAM SIĘ NA ODDYCHA I ZADOWOLONY , BEZ BOLEŚCI .

2018/06/13 08:33:55

Gość: , 155.133.5.*

TO MNIE PAN PYTA , JA NIE CHORUJĘ .

2018/06/13 08:31:10

Gość: , 155.133.5.*

CZASAMI , DO ZDROWIA SIĘ DOCHODZI ?

2018/06/13 08:29:57

Gość: , 155.133.5.*

NO I CO , TO ZDROWIEJECIE !

2018/06/13 08:29:06

Gość: , 155.133.5.*

A AAA , DO LEKARZY . O , TO DO LEKARZY , TO MUSOWO , NO ZNACZY KONIECZNIE . CHA , PANIE , A JAK BEZ LEKARZY , PANIE , NO JAK ? NO , DO LEKARZY TO KONIECZNIE .

2018/06/13 08:28:35

Gość: , 155.133.5.*

A , DO LEKARZY CHODZICIE ?

2018/06/13 08:26:53

Gość: , 155.133.5.*

NO , JAKBY TU BLIŻEJ WYJAŚNIĆ ? NO , CHORUJE SIĘ , PRZEŻYWA BOLEŚCI NA CAŁYM CZASEM CIELE .

2018/06/13 08:26:27

Gość: , 155.133.5.*

JAK TO , POWINNOŚĆ ?

2018/06/13 08:25:20

Gość: , 155.133.5.*

A NIC TAKIEGO , OT POWINNOŚĆ LUDU I JUŻ .

2018/06/13 08:24:49

Gość: , 155.133.5.*

A OBOK SUSZY , CO JESZCZE TAM U WAS ?

2018/06/13 08:23:59

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , JEST SUSZA A WY UPATRUJECIE SOBIE JAKIEŚ BOŻYSZCZE TAKIEGO BAALA I W NADZIEI , IŻ TO ROBICIE ZA JEGO POŚREDNICTWEM DO BOGA , JEDNAK DO BAALA WZNOSICIE PROŚBY , NAWET , JEŚLI TEN NIE JEST BAALEM , TO JEDNAK WY TAK POSTĘPUJĄC W SWYM SERCU BAALEM GO CZYNICIE . BÓG JEST BOGIEM ZAZDROSNYM . DLATEGO KOCHANI WE WSZYSTKIM DO BOGA , DO BOGA . PRZYKŁAD : JEST SUSZA , TO ZA POŚREDNICTWEM TEJ , CZY TAMTEJ ALE NIE ŚWIĘTEJ PROSIMY CIEBIE BOŻE . JEDNAK BÓG NAWET , JEŚLI W NICZYM TAKIEJ OSOBIE NIE CHCE ODMÓWIĆ , TO JEDNAK PRZECIW SOBIE WYSTĄPIĆ NIE MOŻE I ODSTĄPIĆ CHWAŁY ,TEJ WSTAWIAJĄCEJ SIĘ Z POLECENIA WSPÓŁBRACI , NIE ODSTĄPI . DLATEGO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ ZNAJDZIE SPOSÓB , BY JEDNAK PROŚBY TYCH ZA POŚREDNICTWEM TEJ NIE SPEŁNIĆ I N.P.: DOPUŚCI NA TĘ OSOBĘ JAKIEŚ DODATKOWE CIERPIENIE , KTÓRE UNIEMOŻLIWI JEJ MODLITWĘ , N.P.: RÓŻAŃCOWĄ . A PIĘKNI , JEŚLI SIĘ NIE MODLICIE , TO NIC NIE OTRZYMACIE . MODLITWA TO PODSTAWA . CO INNEGO GDYBY TA OSOBA SAMA WSTAWIAŁA SIĘ DO BOGA W CZYMKOLWIEK I W CZYJEJKOLWIEK SPRAWIE , TO CO INNEGO , WÓWCZAS JEST O.K. PAMIĘTACIE , ILE TO OSÓB PĄTNIKÓW PROSI O WSTAWIENNICTWO , WÓWCZAS OK. ALE Z BRACI , SIÓSTR NIE CZYŃMY BOŻYSZCZ , BO TO NIKOMU NIE SŁUŻY . PIĘKNI SKORO SAMI NIE MOŻECIE TO MOŻE Z TA SUSZĄ LOKALNĄ COŚ SIĘ DA ZROBIĆ ALE NO NIE MAM NAWET CHWILI WYTCHNIENIA - SAMI WIDZICIE TEN WYMAGAJĄCY CZAS . CZYTAJCIE ORĘDZIA Z MEDIUGORIE I GDYBYŚCIE ZOSTAWILI MNIE TAK NA TYDZIEŃ W SPOKOJU , TO JA POSTARAM SIĘ WRZUCIĆ WSZYSTKO NA SWOJE TORY . PA,PA.

2018/06/12 09:31:26

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , NASZ BÓG NIGDY , PRZENIGDY NIE ODSTĄPI SWOJEJ CHWAŁY INNEMU . TEGO OCZEKIWAŁ SZATAN ALE SIĘ ZAWIÓDŁ I ZOSTAŁ STRĄCONY NA ZIEMIĘ A W KONSEKWENCJI DO OGNIA PIEKIELNEGO . MOŻNA PRZYPUSZCZAĆ , IŻ SZATAN SPADŁ NA ZIEMIĘ W CIELE I JEGO ANIOŁOWIE TAKŻE ORAZ MOŻNA PRZYPUSZCZAĆ , IŻ I CI OTRZYMALI CZAS NA NAWRÓCENIE ALE POUMIERALI W GRZECHACH SWOICH , CZYLI SAMI WYBRALI PIEKŁO . BÓG , NIE TYLKO NIE ODSTĄPI SWOJEJ CHWAŁY INNEMU ALE TEŻ NIE DOPUŚCI, BY CZEŚĆ CHWAŁA BYŁA ODDAWANA INNEMU (BOŻKI Z DREWNA , UMIŁOWANIE PONAD MIŁOŚĆ DO BOGA STWORZEŃ - SYNA, CÓRKĘ , MĘŻA , ŻONY , ... ) . DLATEGO KOCHANI , NALEŻY ZWRACAĆ SIĘ WE WSZYSTKIM ZAWSZE DO BOGA - ZWRACANIE SIĘ DO OSÓB ŚWIĘTYCH W KONSEKWENCJI JEST ZWRACANIEM SIĘ DO BOGA , BO ŚWIĘCI NIEJAKO , JAK NADPRZEWODNIKI, PROŚBY DUSZ, KIERUJĄ DO BOGA . MIEJCIE TO ZAWSZE NA UWADZE , BO JEŚLI W INNY SPOSÓB BĘDZIECIE PATRZEĆ NA WSPÓŁBRACI , SIOSTRY , TO RAZ WYRZĄDZACIE IM KRZYWDĘ , BO JEŚLI W CZYMKOLWIEK POMIJACIE BOGA PRZYSPARZAJĄC CHWAŁY CZŁOWIEKOWI , PIĘKNI , TO NIE JEST DOBRE . PA,PA.

2018/06/12 09:09:29

Gość: , 155.133.5.*

JA TAK , PRZYPUSZCZAM , IŻ JEST JAKAŚ NACJA , KTÓRA BEZWZGLĘDNIE TRZYMA WŁADZĘ I TYLKO CZYHA NA DOWOLNY PRETEKST, BY CIEBIE LUB MNIE ZŁUPIĆ DOSZCZĘTNIE . JEŚLI NIE ODWIEŚĆ OD CZCI LUB WIARY , TO JESZCZE W INNY SPOSÓB ZAZNACZYĆ SWOJĄ DOMINACJĘ . PIĘKNI WOLNO NAM TO , CO WOLNO ALE NIE WOLNO TEGO CZEGO NIE WOLNO I O TYM ZAZWYCZAJ MÓWI ON LUB ONA . JAK MYŚLISZ DLACZEGO MI NIE PRZYTRAFIŁO SIĘ TO Z ŻADNĄ POZA MOJĄ ŻONĄ Z JEDNYM WYJĄTKIEM , DLACZEGO , BO USZY MIAŁEM I NIE OZNACZAŁO NIE . NADTO NIE ROZUMIEM JEDNEJ SPRAWY , A KIM W TAKICH RAZACH JA JESTEM , NO WIDZISZ , TY MASZ MIEĆ TWARZ . DOBRZE CZASAMI STRACIĆ TWARZ W BŁAHYCH SPRAWACH , BO UCZYSZ SIĘ I MASZ PRAWO DO BŁĘDU ALE W WIELKICH SPRAWACH . PA,PA.

2018/06/11 20:19:21

Gość: , 155.133.5.*

MOI PIĘKNI , ZDROWI LUDZIE ZAWSZE SĄ OPANOWANI I NIE MA ZNACZENIA CZY TO .... CZY TEŻ ŻONA MÓWI JUŻ GOTOWEMU MAŁŻONKOWI , NIE DZIŚ , PO PROSTU WSTAJE I WYCHODZI . OPANOWANIE - NIE MA TŁUMACZENIA , A TO CZESIEK , WOJTEK ALBO FRANKA , NIE TO TY ,TY MASZ BYĆ OPANOWANY I MĄDRY I BARDZO WRAŻLIWY NA KAŻDY GŁOS SPRZECIWU . PROWOKOWANIA , SĄ , JEŚLI SĄ ALE CZY SĄ , A , JEŚLI NIE SĄ , TO UWAŻASZ MA TO BYĆ PRZYZWOLENIE ALBO USPRAWIEDLIWIENIE . NIE , PIĘKNI , NIE MA PRZYZWOLENIA DLA NIEOPANOWANYCH . POWIEDZ MI JAK KTOŚ MA SIĘ NAUCZYĆ , JEŚLI NIE ZBŁĄDZI, DLATEGO , JEDNI UZNAJĄ TAKIE ZACHOWANIA ZA PROWOKACJE, A TYMCZASEM INNI NABYWAJĄ SZLIFÓW , UCZĄ SIĘ NA WŁASNYCH BŁĘDACH , TAKIE ICH PRAWO , JEŚLI PRAWA NIE ŁAMIĄ , A TY MASZ BYĆ OPANOWANY(A) , BO CIBIE PRAWO TAKŻE DOTYCZY . PA,PA.

2018/06/11 20:07:30

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , TO JEST TROCHĘ ŚMIESZNE , IŻ PO OSKARŻA PIS , IŻ COŚ TAM " ZA WIELE " ZARABIAJĄ . TO PRAWDZIWA POWTÓRKA Z ROZRYWKI . ZAUWAŻCIE , IŻ PO WYCZUŁO CZUŁY PUNKT ZWOLENNIKÓW PIS - KASA - ZAUWAŻCIE , JAK W MANTRĘ UDERZAJĄ W TEN PUNKT . POPRZEDNIO TO ODNIOSŁO NEGATYWNE SKUTKI DLA PIS , BO DRASTYCZNA REAKCJA WRÓCIŁA SONDAŻE ALE SZEREGOWI W PISIE POCZULI ZAGROŻENIE A ICH TAKŻE JEST ZNACZĄCA LICZBA I JEŚLI ZACZNĄ SIĘ WYŁAMYWAĆ TO BĘDZIE TO SPADEK MINIMUM 10 % W POPARCIU . PO DOSKONALE O TYM WIE I DLATEGO BĘDZIE WCIĄŻ I BEZ PRZERWY W TĘ NAIWNOŚĆ LEKTORATU PIS UDERZAĆ . PO TRAKTUJE WAS ZWOLENNICY PIS JAK BEZKSZTAŁTNĄ MASĘ WRAŻLIWĄ NA PO-WSKĄ SUGESTIĘ , MARCHEWKĘ , KIEŁBASKĘ , CUKIEREK , CO TAM CHCECIE - NO JAK WY Z PISU JUŻ BIEGNIECIE OBOK SAMOCHODU KIEROWANEGO PRZEZ PO I WYCIĄGACIE ŁAPKĘ PO CUKIEREK ? PIĘKNI , PO ŻARŁO KASĘ "H..I Z WSCHODNIĄ POLSKĄ" W PRZENOŚNI I DOSŁOWNIE . JEST MI NIE W SMAK NA TE PÓŁ BILIONA PO WYDANEJ KASY I ANI 1 PLN MI DO KIESZENI , ANI JEDNEGO , BO MIAŁ BYĆ "H...I Z WSCHODNIĄ POLSKĄ " TO JEDNAK BETKA ALE , ŻE WY DAJECIE SIĘ NABRAĆ NA PLEWY , TO SZOK . PA,PA.

2018/06/11 19:41:49

Gość: , 155.133.5.*

ZAUWAŻCIE PIĘKNI , JAK SZYBKO ODCHODZĄ , ZACNI , ODNOTOWYWANI
(DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA) , ODZNACZANI , ... , NA WZÓR ANTONIEGO Z. MILI MOI , KOLEJ RZECZY MUSI NASTĘPOWAĆ ALE MUSZĄ TEŻ POJAWIAĆ SIĘ NASTĘPCY . MOŻNA BY POWIEDZIEĆ : WOLNO CI ZWOLNIĆ TO MIEJSCE ALE MUSZĄ TU POJAWIĆ SIĘ NASTĘPCY, NIEJAKO ZRODZENI Z TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI . PA,PA.

2018/06/09 14:48:48

Gość: , 155.133.5.*

BOŻE , CO JEDNAK Z PLONAMI , BO WSZYSTKO SCHNIE NA PNIU , CZY PRZEZ TO CHCESZ POWIEDZIEĆ , IŻ OKAZUJEMY ŻAL NAD ROŚLINĄ , KTÓRA DZIŚ JEST A JUTRO W PIEC BĘDZIE WRZUCONA , A NIE OKAZUJEMY ŻALU NAD MARNIEJĄCĄ OWCZARNIĄ TWOJĄ PANIE OWCZARNIĄ . CZY TO CHCESZ POWIEDZIEĆ ? TAK ? JEDNAK , PANIE OWCE I PASTERZY ŻYWIĄ , JEŚLI SAME POCZUJĄ GŁÓD ,TO CZY PASTERZE ZACHOWAJĄ SWOJE "TWU" TWOJE DOBRA A RACZEJ NIE PÓJDĄ ZAKUPIĆ IM CZEGO TRZEBA , BY NIE ZMARNIELI ? CZY RACZEJ PRZETRZEBI STADO Z CHORYCH I UŁOMNYCH . NIE CZEKAJMY TYCH WYBORÓW , PANIE BOŻE . LEPIEJ DAĆ OWCOM ZIELONEJ TRAWY A I ONA WYDA PLON DAJĄCY SIĘ ZEBRAĆ I PRZYMNOŻYĆ CI BOŻE DÓBR WIELE . PA,PA.

2018/06/09 07:46:26

Gość: , 155.133.5.*

PIĘKNI ,JEST TA DRUGA STRONA , MAJĄC NA UWADZE CO POPRZEDNIO PYTAŁEM STWÓRCĘ , CZY ZECHCE PRZEKAZAĆ MI SŁOWA NIEDAWNO ZMARŁEGO ANTONIEGO , DWA ZDANIE DO SWOICH BLISKICH I DWA ZDANIA DO MNIE STRASZNEJ NĘDZY I OTWORZYŁEM PISMO ŚWIĘTE : DO BLISKICH "USTANÓW , JAHWE ,STRAŻ DLA MOICH UST I STRZEŻ BRAMY MOICH WARG . NIE SKŁANIAJ KU ZŁEMU SERCA MOJEGO , BYM MIAŁ PEŁNIĆ CZYNY NIEGODZIWE - BYM Z LUDŹMI CZYNIĄCYMI NIEPRAWOŚĆ BRAŁ UDZIAŁ W ICH ROZKOSZACH ". DO MNIE "GDY SPRAWIEDLIWY MNIE KARCI , DOBRZE , ŻE ON TO CZYNI , ALE OLEJ BEZBOŻNEGO NIECH NIE ZWILŻA MEJ GŁOWY . ICH NIEPRAWOŚCI PRZECIWSTAWIAM MOJĄ MODLITWĘ ." TO SĄ NAKAZY Z TAMTEJ STRONY , DOBRE NAKAZY , NIE MAJĄCE WZGLĘDU NA OSOBY LECZ NA ICH DOBRO PO ŚMIERCI . PIĘKNI TO DOTYCZY CAŁEJ ZIEMI , NA TYM JEDNYM PRZYKŁADZIE MOŻNA OPRZEĆ CAŁĄ NAUKĘ RODZIĆ , KTÓRE UTRACIŁY BLISKICH ORAZ OTWIERAJĄ SIĘ NA ŚWIAT W TAKIEJ POZYCJI OKROJONEJ "OSOBOWO" , PRZEZ TO TROCHĘ ŚWIATU ULEGAJĄCEJ I WRESZCIE NAKAZ ŚWIATU BY PROWADZIŁ I TYCH , JEŚLI BŁĄDZĄ , DROGĄ PRAWDY , BOŻEJ PRAWDY . PA,PA.

2018/06/09 07:32:02

Gość: , 155.133.5.*

PIĘKNI , TA WIEDZA CI I MI JEST ZUPEŁNIE NIE POTRZEBNA ALE DOŚWIADCZAJĄCY NAS MUSZĄ MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ ŚWIATŁA , KTÓRE CZYNI , IŻ PRAWO PAŃSTWOWE STAJE SIĘ JAKO NIEPORADNE DZIECKO , BO ZAUWAŻ , JEŚLI SYSTEMOWE TRAKTOWANIE OBYWATELI JEST DOPUSZCZALNE , (A W ŚWIETLE NAUKI JEST TO BANALNIE PROSTE :ALERGEN WSTRZYKIWANY DO NARZĄDU DAJĄCEGO OBJAWY ZAPALEŃ , KOCHANI RZECZYWISTYCH , W TYCH NARZĄDACH POWSTAJĄ OGNISKA ZAPALNE , GUZY NOWOTWOROWE , CO SOBIE PAN(I) ZAŻYCZYSZ) BO NIBY NIC SIĘ NIE DZIEJE , BO TO TYLKO NADWYŻKI SUBSTANCJI PRODUKOWANYCH PRZEZ WŁASNY , MÓJ , TWÓJ ORGANIZM . KAŻDY LEKARZ PO ZLECENIU BADAŃ STWIERDZI NADMIAR LUB NIEDOBÓR , BO MOŻNA I W DRUGĄ STRONĘ , CZEGOŚ , BO NORMA TO TAKIE WIDEŁKI . WIDZISZ WIĘC , JEŚLI NAUKA ROZWINIE SIĘ NADTO TO MOŻNA DOKONYWAĆ ZBRODNI W SPOSÓB DOSKONAŁY I WSZYSTKO TEORETYCZNIE BĘDZIE STABILNE CHOĆ CIĘŻKIE A CO CIĘ NIE ZABIJE , TO WZMOCNI . PO CO WIĘC PRAWO ? DLATEGO TE SĄDY POPRZEDNIO NIEZALEŻNE WYDAJA SIĘ BYĆ W TAKIM ŚWIETLE RZECZYWIŚCIE UZDRAWIAJĄCE ELITY A ZA NIC MAJĄCE PLEBS . CZY TO JEST ZŁE ? W ŚWIETLE TOTALNEJ ZBRODNI NIE MA WIĘKSZEGO ZNACZENIA , WYSTARCZYŁ BY JAKIŚ NIEWIDZIALNY RZĄDOWY APARAT DAJĄCY POCZUCIE PRAWDY I SPRAWIEDLIWOŚCI NA NIEPOKORNYCH ALE TO JUŻ ZAKRAWA NA GRUPĘ NIEFORMALNĄ , A TE W SWOIM ZAKRESIE ZAWSZE DYSPONUJĄ CZYM ? BRAWO, TYLKO JEDNYM RODZAJEM KARY, TYM NAJWYŻSZYM . JEDNAK , O TYM W NASTĘPNYM WPISIE .PA,PA.

2018/06/09 07:10:29

Gość: , 155.133.5.*

A CZY W OGÓLE TO MA SENS , CO CI MÓWIĘ ? JEREMIASZ 36, 8-10 . O WIDZĘ , IŻ JEDNAK CO JAKIŚ CZAS ORAZ ZA JAKIŚ CZAS BĘDZIECIE WRACAĆ DO WPISU 1927 I SZUKAĆ WINNYCH . NAUCZAM , ŻYCIA ALE WY ZAWSZE : " JA SIAMA , JA SIAMA ." PA,PA.

2018/06/08 20:02:05

Gość: , 155.133.5.*

NIE WIEM CZY DOBRZE MYŚLĘ , BO TEŻ LEDWIE ZDOŁAM ZEBRAĆ MYŚLI , TAK WSPANIALE MI ROBISZ BOŻE , NIE , NIE NARZEKAM , BO CHCĘ WYŁĄCZNIE DO NIEBA , CZYŃ WIĘC CO UZNASZ ZA SŁUSZNE . JEDNAK WIDZĘ TU PEWNE ZBIEŻNOŚCI LUB Z INNEJ STRONY PATRZĄC ROZBIEŻNOŚCI , BO SUCHO , POTRZEBNA JEST MODLITWA ALE CIERPIENIE CZYNI, MNIE PRZYNAJMNIEJ , NIEMOŻLIWYM DO MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ I KOŁO SIĘ ZAMYKA . GDYBYM BYŁ NAIWNY POWIEDZIAŁ BYM LOS TAKI , O NIE,NIE, NIE LOS - SPRAWY TO LUDZI DOBRZE PRZEMYŚLANE I ZADANE Z PEŁNĄ PREMEDYTACJĄ . PIĘKNI , JEŚLI KTOŚ UCIERPI I POWIE A NIE BYŁO TWOJEJ POMOCY ALE JA NIE MOGĘ SIĘ ROZDWOIĆ , TRACĘ CZAS NA ANTIDOTA DO TRUCIZN MI ZADAWANYCH . PIĘKNI , JAK ŚCIELECIE TAK SPAĆ BĘDZIECIE . MACIE DOBRY RZĄD TO Z GŁODU MOŻE NIE POUMIERACIE ALE KTOŚ UMRZEĆ MUSI . PA,PA.

2018/06/08 19:56:06

Gość: , 155.133.5.*

POZA WYJĄTKAMI , OCZYWIŚCIE TYMI Z MYŚLENIA LOGICZNEGO ALE TO GŁUPSTWA , SKORO DAJĄ SIĘ SPRAWDZIĆ . PA,PA.

2018/06/07 23:47:21

Gość: , 155.133.5.*

OCZYWIŚCIE , WSZYSTKO O CZYM JEST TU PISANE , JEST JEDYNIE TWÓRCZOŚCIĄ NATCHNIONĄ LUB Z LOGICZNEGO MYŚLENIA I NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z RZECZYWISTOŚCIĄ DAJĄCA SIĘ SPRAWDZIĆ EKSPERYMENTALNIE . UWIERZYSZ DOBRZE , NIE !? TEŻ DOBRZE , BO CIĘ UPOMNIAŁEM , TY WPRAWDZIE STRACISZ ALE MOJA DUSZA SIĘ URATUJE , JEŚLI BÓG OKAŻE MI MIŁOSIERDZIE :" ... OBY UWESELIŁ W TOBIE WSZYSTKICH WYGNAŃCÓW I OBY UKOCHAŁ W TOBIE WSZYSTKICH NIESZCZĘŚLIWYCH WE WSZYSTKICH POKOLENIACH NA WIEKI ! " -TOBITA 13,12-12. PA,PA.

2018/06/07 23:43:35

Gość: , 155.133.5.*

MOŻE JA SAM JESTEM TYM OFERMĄ I PRZYGŁUPEM ? OCZYWIŚCIE , ŻE TAK . A KTO WYTRWA JEDEN MIESIĄC BEZ GRZECHU CIĘŻKIEGO ? DLATEGO PIĘKNI I WSPANIALI Z KOGO SIĘ ŚMIEJECIE ? Z SIEBIE SAMYCH SIĘ ŚMIEJECIE . STRASZNA NĘDZA WAM TO MÓWI I RACZEJ SIĘ NIE MYLI . PA,PA.

2018/06/07 23:31:12
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 ... 40 następne
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt