Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , STOLICA MA KWITNĄĆ . TEGO PROCESU NIE WOLNO SPOWALNIAĆ . A REALIA SĄ TAKIE , IŻ BIEDA MAŁO ZAMOŻNYCH W TYM NIE POMOŻE - MOŻE POMÓC PIS ALE CZY ZECHCE ? CO TU DUŻO MÓWIĆ WAS KOCHANI (POLACY) NAWET NA MNIE NIE STAĆ I BARDZO DOBRZE , BO ZUPEŁNIE MNIE NIE SŁUCHACIE . PA,PA.

2018/12/16 17:33:15

Gość: , 155.133.5.*

NO WIDZISZ BIEDNY , KTÓRY MASZ MIESZKANIE W WARSZAWIE . WOLNO BYŁO PIS NA 60% TO WOLNO JEST I NAM NA TYLE SAMO - JEDNAK SKUTKI NA CIBIE DROBNY WŁAŚCICIELU Z ŻYCZENIA TEGO . POSŁUCHAJ , ŚWIAT SIĘ OD TEGO NIE WALI . CZEKAJ NASTĘPNYCH DECYZJI . TAKIE SZARADY , WZAJEMNE PRZEPYCHANKI , MY - PIS Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ BYŁYBY WIĘKSZE GDYBY PIS DYSPONOWAŁO PREZYDENTURĄ , DECYZJA MOGŁABY BYĆ TAKA SAMA , BO RADNI - ROZUMIESZ ? PRZECIEŻ O TYM MÓWIŁEM . DECYZJA PRZESZŁA GŁADKO , PODOBNIE BĘDZIE Z INNYMI , BO PIS IM SIĘ NIE PRZECIWSTAWIA . MÓWCIE GŁOŚNO O BÓLACH A RZĄDZENIE , JAK WIDZICIE , JEST SZYBKIE I SKUTECZNE . SAMI WIDZICIE , CO SIĘ DZIEJE Z EGZEKUCJĄ POSTANOWIEŃ KOMISJI J...O. "CZEKAJ TATKA LATKA" . NIC TO , BO TAKIE OBECNIE SĄ REALIA W POLITYCE . PA,PA.

2018/12/16 17:22:59

Gość: , 155.133.5.*

ozeasz 6,7-11; 7,1-7.

2018/12/16 17:09:50

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , POLSKA W TAKI SPOSÓB MA SŁUŻYĆ POMOCĄ KAŻDEJ POLSKIEJ FIRMIE I BROŃ NAS PANIE BOŻE OD POLITYKÓW W UNII EUROPEJSKIEJ , POLSKICH POLITYKÓW , KTÓRZY UWAŻAJĄ , IŻ JEDNO BIURKO LAPTOP ZA OK 10 000 PLN ORAZ TELEFON WIELOFUNKCYJNY ZA OK 40 000 PLN TO ZA MAŁO . ONI TAM , CI POLACY , W BRUKSELI ZA NASZE TAKIE FIRMY OCZAMI ŚWIECĄ , BO ICH ZDANIEM TAKA JEDNA FIRMA Z PIĘCIOMA SAMOCHODAMI I KARNETEM TIR TO MA MIEĆ WIEŻOWIEC Z 200 POKOJAMI PO 10 OSÓB W KAŻDYM Z ODDZIELNYM BIURKIEM FAKSEM E.T.C. , BO TO CO WCZEŚNIEJ W SCHODZĄCEJ FIRMIE ,TO ZA MAŁO . PRZYPOMNĘ TO NIE BYLI POLITYCY PO LECZ PIS - K-A M-Ć . WYBACZ BOŻE . PA,PA.

2018/12/15 09:05:44

Gość: , 155.133.5.*

W TAKIEJ SYTUACJI , NA MIŁY BÓG , JAKĄ OBECNIE MAMY , A JEST TO ROLA WSCHODZĄCEGO MOCARSTWA ŚRODKOWO-EUROPEJSKIEGO , LIDERA PAŃSTW "TRÓJ MORZA "(BROŃ CIE BOŻE , NIE RÓB TEGO , TO TAKA ŁĄCZNA ALE PISANA ODDZIELNIE NAZWA NAM OBECNIE PRZYPADAJĄCA ) . MÓJ BOŻE I KTO BY O TYM WIEDZIAŁ , GDYBY NIE PIS " ŻE JA .. WA "- CYTAT Z " KONOPIELKI ". PIĘKNI I KOCHANI , SKORO JUŻ TO NIESZCZĘŚCIE NA NAS SPADŁO , TO PRZYNAJMNIEJ JAKIEŚ KORZYŚCI Z TEGO NIECH TEŻ SZEROKIM STRUMIENIEM NA NAS SPŁYNĄ . ALE ! ALE MILI MOI BEZ UPADKU ZUSU I KRUS NIC Z TEGO NIE BĘDZIE . POLSKA POTRZEBUJE SUPER BANKU . NARODOWY BANK POLSKI , TO JEST TO . EMERYTURA "STANDARD" Z NBP Z SKŁADEK , KTÓRE SPŁYNĄ DO NBP . DOBRA ZUS , KRUS NALEŻY SPRZEDAĆ I KASA DO NBP . TEN BANK GIGANT BĘDZIE MIAŁ TAKŻE ZA ZADANIE PODĄŻANIE ZA KAŻDĄ POLSKĄ FIRMĄ W ŚWIAT I FINANSOWANIE JEJ DZIAŁALNOŚCI NA ZASADZIE KREDYTÓW A NAWET UMORZEŃ WIERZYTELNOŚCI , JEŚLI BĘDZIE W TYM INTERES NARODOWY CZYLI POLSKI . TAKA WIDZĘ OBECNĄ ROLĘ PARTII RZĄDZĄCEJ . CZY BĘDZIE TO PIS ? BYŁOBY DOBRZE ALE POD WARUNKIEM ,IŻ W SWOIM PROGRAMIE ZAWRZE TE OTO MOJE POSTULATY . PA,PA.

2018/12/15 08:48:46

Gość: , 155.133.5.*

DRODZY ZAMOŻNI , MÓWIŁEM W OSTATNICH WYBORACH BY STAWIAĆ NA SLD . TA PARTIA W POHAŃBIENIU U WSZYSTKICH PRZEZ WSZYSTKICH JEST TEŻ NAJBARDZIEJ LŻONA I LEKCEWAŻONA . I TO JEST JEST SUKCESEM : LEKCEWAŻENIE , DLATEGO TO ONA ZDOLNA BYŁA UTRZYMAĆ WAS TAKŻE NOWOBOGACCY W DOBREJ KONDYCJI Z LEKCEWAŻENIEM WASZYCH PRZEKRĘTÓW ORAZ UDZIELAŁA BY POMOCY NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM NIE W OPARCIU O WŁASNE PODWÓRKO LECZ W OPARCIU O UNIĘ . W POLSCE PROTESTY , BY SIĘ WZMOGŁY I RAMIE POMOCY Z UNNI DARZYŁO BY POLAKÓW CHOJNIE . BRYTOWIE ZAUROCZENI SWOJĄ WIELKOŚCIĄ WCIĄŻ TRWALI BY W UNII . A W SYTUACJI , GDY PIS I JEGO MANIA WIELKOŚCI I MY , MY , MY , KTÓŻ NAD MY ! PIĘKNI PIS TO NAJWSPANIALSZE CO POLAKOM PRZYTRAFIŁO SIĘ OD CZASÓW OKUPACJI FASZYSTOWSKIEJ - MÓWIĘ FASZYSTOWSKIEJ , BO NARÓD NIEMIECKI TAKŻE I W SZCZEGÓLNOŚCI ULEGŁ ŻYDOWI ATEISTYCZNEMU W PARCIU DO OPANOWANIA ŚWIATA . ŻYD ATEISTYCZNY JEST NAJWIĘKSZYM ZŁEM RZUCONYM PRZEZ BOGA W ŚWIAT POGAN . STRZEŻCIE SIĘ KOCHANI ANTYCHRYSTA , BO TO JEST TAKŻE ŻYD ATEISTYCZNY , KTÓRY SKUPIA WOKÓŁ SIEBIE WSZYSTKICH POGAN . BÓG WCIĄŻ MA NADZIEJE , IŻ DOZNAJĄC CIERPIEŃ POGANIE WRESZCIE DOSTRZEGĄ MIŁOŚĆ BOŻĄ I JĄ ODKRYJĄ , JAKO JEDYNĄ BEZINTERESOWNĄ I PODĄŻĄ ZA NIĄ . PA,PA.

2018/12/15 06:40:06

Gość: , 155.133.5.*

O CZYM WY WSZYSCY MÓWICIE? NIE MA JAK PIS ! A , NIE MA SIĘ O CO OPRZEĆ , BO KAŻDY KANT I SZWINDEL PIS WYŁAPIE I PO ŁAPIE , TAK ?
KOCHANI , KASY MACIE JAK LODU . ROZUMIEM , NOWOBOGACCY ZACZYNAJĄ CHWIAĆ SIĘ W POSADACH I MNIE RZĄDY PIS NIE OMIJAJĄ ALE BÓG CZUWA . JEŚLI CHCECIE ZMIAN, IDŹCIE DO ŚWIĄTYŃ NA SPOTKANIE Z NAJWYŻSZYM . SAMI NIC NIE ZDZIAŁACIE . PA,PA.

2018/12/15 06:27:02

Gość: , 155.133.5.*

NA CZYM WIĘC POWINNO POLEGAĆ RZĄDZENIE ? RZĄDZIĆ , KOCHANI , TO NIE BLOKOWAĆ INICJATYW . NARODOWY BANK POLSKI MOŻE JEDNOCZEŚNIE PROWADZIĆ EWIDENCJĘ LUDNOŚCI . MOJE ZDANIE : EMERYTURA "STANDARD" JEDYNIE NA PODSTAWIE OBYWATELSTWA . KTO NIE MA DOCHODU POBIERA JEJ OKREŚLONY PROCENT . PRZYWILEJE ,ZASŁUGI , ODZNACZENIA , ŚWIADCZENIA , NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ I INNE UMOŻLIWIAJĄ POBIERANIE ZWIĘKSZONY PROCENT EMERYTURY STANDARDOWEJ . KTOŚ PRACUJE I ODPROWADZA SKŁADKI INDYWIDUALNIE OBOK OTRZYMYWANYCH STANDARDOWYCH - W OKREŚLONYCH ETAPACH ŻYCIA OTRZYMA ZWIĘKSZONY PROCENT EMERYTURY STANDARD . KTOŚ PROWADZI BIZNES I ODPROWADZA DZIESIĘCIOKROTNOŚĆ SKŁADKI , TO NA KONTO TEJ OSOBY WPŁYWA 11 SKŁADEK STANDARD ODPOWIEDNIO JEGO EMERYTURA WYNIESIE 500 CZY 800 PROCENT EMERYTURY STANDARD . KTOŚ DOPUŚCI SIĘ WIELU PRZESTĘPSTW GOSPODARCZYCH JEGO EMERYTURA MOŻE ZMNIEJSZYĆ SIĘ O POPEŁNIONE NADUŻYCIA N.P.: Z 300 % DO 70% EMERYTURY STANDARD I TO BĘDZIE SPRAWIEDLIWE ALE NIE BĘDZIE NIKOGO Z OBYWATELSTWEM POLSKIM KTO NIE MIAŁBY FINANSOWYCH WARUNKÓW DO ŻYCIA . TAK MYŚLĘ , IŻ PO LIKWIDACJI ZUS , KRUS I PO SPIENIĘŻENIU ICH MAJĄTKU ORAZ WYSŁANIU LUDZI NA EMERYTURĘ STANDARD POLSKA JEDNORAZOWO MOGŁABY LEKKO SPŁACIĆ OBECNY NAWIS INFLACYJNY NĘKAJĄCY NAS W KWOCIE BILIONA A PRAKTYCZNIE Z BUDŻETU OK 100 MILIARDÓW PLN ROCZNIE . TO JEST WIĘCEJ NIŻ CZWARTA JEGO CZĘŚĆ , TO MOŻNA JUŻ PRZEZNACZYĆ NA EMERYTURY STANDARD A NIE WSPIERAĆ ... LICHWĘ . PA,PA.

2018/12/14 13:48:01

Gość: , 155.133.5.*

NIBY TYLE SIĘ ROBI DOBREGO ALE W SZCZEGÓLNOŚCI USUNIĘCIE BARIER W DWORKACH KLASZTORNYCH ODBYWA SIĘ NA KOSZT OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH . W PRZECIWNYM RAZIE POZOSTAJĄ LEKTYKI ALE TO PRZECIEŻ NIE CHRZEŚCIJAŃSTWO Z POCZĄTKÓW NASZEJ ERY . PA,PA.

2018/12/13 08:44:48

Gość: , 155.133.5.*

NO DOBRZE POPRZE SIĘ TE PARTIĘ W WYBORACH , KTÓRA W SWOIM PROGRAMIE ZAWSZE USUNIĘCIE ZUSU , KRUSU , E.T.C. A WPROWADZI NOWE SPRAWIEDLIWE W POSTACI STANDARDU : EMERYTURA ROSNĄCA OD POCZĘCIA DO MAX W WIEKU NIEZDOLNOŚCI DO PRACY . MOŻNA PŁACIĆ WŁASNE SKŁADKI CELEM POWIĘKSZENIA PROPORCJONALNIE EMERYTURY , BO DZIECKO POCZĘTE ZAPŁACI NA 3 000 PLN EMERYTURY "STANDARD" OK 2400 PLN MIESIĘCZNIE . KTO PRACUJE TO CAŁA JEGO EMERYTURA PRZECHODZI W POCZET SKŁADEK CZYLI OK. TE : 3 000 PLN MIESIĘCZNIE . W WIEKU NIEZDOLNOŚCI CAŁKOWITEJ DO PRACY POWSTANĄ RÓŻNICE MIĘDZY LUDŹMI W SKŁADKACH ALE TEN FAKT DLA EMERYTURY STANDARD MOŻNA POMINĄĆ LUB PRZEKAZAĆ W TESTAMENCIE RODZINIE ZMARŁEJ OSOBY . KOCHANI TO TYLKO OBECNIE PAŃSTWO ,CZYLI TE KILKADZIESIĄT OSÓB Z WYBORU, ROBI CO CHCE Z KASĄ LUDZI , NA ZASADACH MANDATU NARODU . TAK NIE MOŻE BYĆ ROZWÓJ KRAJU POWINIEN POCHODZIĆ GŁÓWNIE OD NARODU DEMOKRACJI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ , BO CO TAM KILKU MOŻE WIEDZIEĆ O POTRZEBACH CAŁEGO NARODU W INDYWIDUALNOŚCI .PA,PA.

2018/12/13 08:41:44

Gość: , 155.133.5.*

UPORZĄDKUJĘ CI MÓJ PROJEKT . W TEJ CHWILI SA RÓŻNE SPOSOBY POMOCY : A TO RODZINNE , A TO 500+ , A TO ALIMENTY , A TO STYPENDIUM , A TO WYPRAWKA SZKOLNA , A TO ŚWIADCZENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH I ICH OPIEKUNÓW , A TO WSZELKA POMOC SPOŁECZNA , KTÓRA POŻERA SAMA W SOBIE OGROMNE PIENIĄDZE .
KOCHANI , TO CO STARE USUNĄĆ Z JEDNYM DNIEM PRZEZ USUNIĘCIE WIEKU EMERYTALNEGO . ZAUWAŻCIE WSZELKIE INNE PŁATNOŚCI ZNIKNĄ POZOSTANIE JEDYNIE EMERYTURA PŁATNA NA CHOROBOWYM , NA WYCHOWAWCZYM , PODCZAS SPRAWOWANIA OPIEKI NAD OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ , ... ZNIKNIE PROBLEM RENT , BO OSOBA ,KTÓRA UZNA , IŻ NIE MOŻE JUŻ PRACOWAĆ PRZECHODZI W STAN EMERYTALNY Z POMINIĘCIEM KOMISJI , STOPNI NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI , E.T.C. ZNIKNIE PROBLEM BEZROBOCIA NA RZECZ EMERYTURY . KOCHANI , TO MOŻNA JUŻ WPROWADZIĆ , GDYŻ SĄ ANDROIDY , KTÓRE ZAWSZE I WSZĘDZIE SĄ W STANIE ZASTĄPIĆ CZŁOWIEKA . KOCHANI , NAJNIŻSZĄ EMERYTURĘ OTRZYMUJESZ PRZY NARODZENIU , LUB POCZĘCIU , TO NAWET SPRAWIEDLIWSZE ; A MAKSYMALNĄ W WIEKU UZNANIA ZA NIEZDOLNOŚĆ DO PRACY - OBECNIE TO 60 I 65 LAT . OTO PRZYKŁAD . ZUSU NIE MA , JEST TYLKO EWIDENCJA LUDNOŚCI ORAZ SZACOWANA EMERYTURA NA DANY ROK I TAK NOWORODEK OTRZYMA EMERYTURY 40 LUB 35 PROCENT . ROCZNE DZIECKO 41 LUB 36 PROCENT , TO 19 LETNIE OTRZYMAJĄ 59 LUB 54 PROCENT . KTO BĘDZIE ZARABIAŁ KROTNOŚĆ ŚREDNICH ZAROBKÓW OTRZYMA TEŻ EMERYTURĘ ODPOWIEDNIĄ KROTNĄ . JEŚLI PRACUJE I PRZECHODZI NA CHOROBOWE TO OTRZYMA KROTNOŚĆ PRZYSŁUGUJĄCEJ MU EMERYTURY ZGODNIE Z KROTNOŚCIĄ JEGO POBORÓW DO ŚREDNIEJ KRAJOWEJ : POŁOWA ŚREDNIEJ DA MU POŁOWĘ EMERYTURY . BĘDZIE MU SIĘ OPŁACAŁO PRACOWAĆ NA POŁOWIE ŚREDNIEJ , BO EMERYTURA W JEGO WIEKU N.P.: 46/100 TO MNIEJ NIŻ 50 /100 . CZĘŚCIEJ JEDNAK BĘDZIE , IŻ POBORY BĘDĄ OSCYLOWAŁY WOKÓŁ EMERYTURY W PLN , DLATEGO JEST TO DOBRY SPOSÓB . Z CZEGO TO WSZYSTKO WYNIKA A KOCHANI Z WATU , KTÓRY JEST PŁACONY PRZEZ WSZYSTKICH W RÓWNYM STOPNIU PROCENTOWYM . BEZROBOTNI TEŻ PŁACA WAT W CZYNSZU , W WYŻYWIENIU , W ENERGII ELEKTRYCZNEJ , DLATEGO MUSZĄ WSZYSCY MIEĆ TE PODSTAWOWE STANDARDY WSPÓLNE . ZARABIASZ DZIESIĘCIOKROTNOŚĆ EMERYTURY , TO KORZYSTASZ Z FILARÓW UMOŻLIWIAJĄCYCH POBIERANIE INNYCH EMERYTUR NABYTYCH W DRODZE PŁACONYCH SKŁADEK , BO NA EMERYTURĘ PODSTAWOWA NIC NIE MUSISZ I ZAWSZE MOŻESZ JĄ POBIERAĆ BEZWARUNKOWO , JEDYNIE DLATEGO , IŻ JESTEŚ POLAKIEM . ŻĄDAM JUŻ DZIŚ TAKIEGO TRAKTOWANIA POLAKÓW . PA,PA.

2018/12/12 20:56:21

Gość: , 155.133.5.*

MOIM ZDANIEM NALEŻY ZNIEŚĆ NIEWOLNICTWO PRACY . PRACY NIE MA TO I TAK ZALEŻYSZ OD NIEJ . TAK BYĆ NIE MOŻE . PRACĘ WYKONA ANDROID , A TY , JA W TYM CZASIE DOROŚNIEMY DO WYKONYWANIA PRACY . TO JEST BARDZO WAŻNE . CZASAMI LEPIEJ CZEGOŚ NIE ZROBIĆ , JAK WYTWORZYĆ BUBEL .
OBECNIE ZUS ZACHOWUJE SIĘ ARCHAICZNIE , PODCZAS GDY POWINIEN BYĆ W PEŁNI MOBILNY I NOWOCZESNY . TO ZUS MA SZUKAĆ SPOSOBU , BY POMÓC W OSIĄGANIU STANDARDÓW OBYWATELOM PAŃSTWA , A NIE OBYWATELE UDOWADNIAĆ , WYKAZYWAĆ ZUSOWI , IŻ NA COŚ JUŻ ZASŁUŻYLI - NIEWOLNICTWO I ZWIERZĘCE ZACHOWANIE SŁUŻBY , WYKONANIA CZYNNOŚCI ZA NAGRODĘ , PRZYSŁOWIOWY CUKIEREK .
KOCHANI , O EMERYTURĘ POWINIEN NAWET STARAĆ SIĘ NOWORODEK . WYSTARCZY , IŻ PAŃSTWO NALICZY MOŻLIWĄ DO WYPŁACENIA ŚREDNIĄ EMERYTURĘ KAŻDEMU OBYWATELOWI PO 60,65 LATACH ŻYCIA I NA TEN CEL POBIERAĆ SKŁADKĘ EMERYTALNĄ . WÓWCZAS NOWORODEK OTRZYMA EMERYTURĘ MINUS JEGO SKŁADKA EMERYTALNA - PRZYKŁAD : 3 000 PLN - 2400 PLN = 600 PLN MIESIĘCZNIE . ŚREDNIĄ EMERYTURĘ NALEŻY WYLICZAĆ OD STOPNIA ZAMOŻNOŚCI PAŃSTWA ROZWOJU EKONOMICZNEGO , POSIADANYCH DOCHODÓW . KRZYŚ W WIEKU 28 LAT Z STOPNIEM DOKTORA ZNAJDZIE ZATRUDNIENIE I ZAROBI 15 000 PLN MIESIĘCZNIE ;WÓWCZAS JEGO EMERYTURA 3 000 PLN - 1400 PLN SKŁADKI NIE BĘDZIE WYPŁACANA ALE KRZYŚ , JEŚLI W WIEKU TYCH 65 LAT ZECHCE MIEĆ WIĘCEJ NIŻ 3 000 PLN , BO WIEK POWINIEN DECYDOWAĆ O WYSOKOŚCI EMERYTURY ,N.P.: W WIEKU 60 LUB 65 LAT OSIĄGAM MAXIMUM . EMERYTURA NIE POWINNA BYĆ WYPŁACANA , JAKO CUKIEREK ZA PRACĘ LECZ JAKO PRZYWILEJ Z TYTUŁU POSIADANIA OBYWATELSTWA POLSKI . KTO PRACUJE I ZARABIA KROCIE NIECH TEŻ MA DO SWOJEJ DYSPOZYCJI RÓŻNE FILARY EMERYTALNE I BĘDZIE DOBRZE ALE TERAZ CO TO W OGÓLE JEST ŁAKOĆ MISIOWI ZA PRZEWRÓT ? PA,PA.

2018/12/12 15:23:13

Gość: , 155.133.5.*

OTO ZAUWAŻCIE WSPANIALI I PIĘKNI , JAK BARDZO SAME TYLKO PRZYZWYCZAJENIA NAS OGRANICZAJĄ . BARDZO TEŻ WAŻNE JEST ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW CZASU . NA SKUTEK NIEROZPOZNANIA NAWIEDZENIA PAŃSKIEGO, DOSZŁO DO ZAMORDOWANIA BOGA NA KRZYŻU W ROKU OKOŁO 33 N.E. ZAŁOŻENIA KOŚCIOŁA CHRYSTUSOWEGO W OPARCIU O NOWĄ EWANGELIĘ - TO JEST NASZ KOŚCIÓŁ . LICZY TYLE LAT ILE CZASU UPŁYWA OD PRZYJŚCIA NA ŚWIAT GŁOWY KOŚCIOŁA CHRYSTUSOWEGO; JUŻ OKOŁO 2 000 LAT .
TYLE WSTĘPEM . NIE MOŻNA MÓWIĆ O BRAKU RĄK DO PRACY PODCZAS GDY NAUKA ZWIĄZANA Z ROBOTYZACJĄ GOSPODARKI JEST W POWIJAKACH . MŁODE UMYSŁY OTWARTE NIE SĄ NAUCZANE Z NASTAWIENIEM NA SUKCES LECZ BLIŻEJ NIEOKREŚLONY STANDARD - W GMINIE TYLE WAKATÓW , POTRZEBUJEMY TYLE UMYSŁÓW NAJLEPIEJ PROMINENTÓW A WSZYSTKICH INNYCH STŁAMSIĆ , ZNIEWOLIĆ , OBŁOŻYĆ PLUGASTWEM , BY NIE MOGLI SIĘ PODNIEŚĆ . JA POZOSTAJĘ POZA REALNYM WPŁYWEM NA STAN UMYSŁÓW , TO MOGĘ POMSTOWAĆ , BO TY ZAJMUJESZ MOJE MIEJSCE , WYKAŻ SIĘ WIĘC I NIE PRZYWÓDŹ MNIE DO MDŁOŚCI . ZA CHWILĘ DALEJ , PA,PA.

2018/12/12 15:01:25

Gość: , 155.133.5.*

BARDZO PIĘKNIE , KTOŚ MÓWIŁ O NAGROBKACH CMENTARNYCH , IŻ TAM JUŻ RÓŻNIC MIĘDZY DUSZAMI NIE MA , WSZYSTKIE STANĘŁY NA SĄDZIE BOŻYM . DLATEGO , KOCHANI, GDZIEKOLWIEK SPOTKASZ DUSZĘ , TO WIEDZ Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ:RÓWNE JESTEŚCIE W OBLICZU BOŻYM . RÓWNIEŻ POZIOM WYMAGAŃ POZOSTAWIAJMY BOGU I NAM SAMYM , JEŚLI BY INNI OD NAS TEGO NIE WYMAGALI . ZWRÓĆ JESZCZE UWAGĘ NA TO , IŻ BÓG JEZUS CHRYSTUS POZWOLIŁ SZATANOWI NA WSZYSTKO , KAŻDE BOGA UNIŻENIE . ZAPAMIĘTAJ , UNIŻENIE TO SPRAWIŁO ,IŻ TYM , KTÓRYM WYDAJE SIĘ , IŻ COŚ MAJĄ TAK TRUDNO UZNAĆ BOGA ZA MOJEGO BOGA . DLATEGO PIĘKNI , GDY JAKAŚ DUSZA OBOK WAS , TO ZAWSZE Z SZACUNKIEM - DLACZEGO ? BO BYĆ MOŻE JEJ GODNOŚĆ PRZED BOGIEM NAD GODNOŚĆ TWOJĄ A WÓWCZAS , JAK SPOJRZYSZ NA TĘ DUSZĘ . DWIE BĘDZIECIE ZBAWIENI ALE TY ZMUSZONA BĘDZIESZ DUSZO DO OCZYSZCZENIA , BO W RAJU TY NIE DOZNASZ RAJU NA SKUTEK TEGO TWEGO RÓŻNICOWANIA :" CO WOLNO WOJEWODZIE .." , ... , PA,PA.

2018/12/12 10:30:51

Gość: , 155.133.5.*

SWOJĄ DROGĄ SYTUACJA W POLSCE JEST WSPANIAŁA WRĘCZ ZNAKOMITA . JUŻ WCZEŚNIEJ MÓWIŁEM NA CO CAŁA DZIAŁALNOŚĆ JEST NACECHOWANA - NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNĄ PERSONĄ JEST ATEISTYCZNY ... TAK , TAK NA WZÓR HISTERA - ON BYŁ TEJ NARODOWOŚCI Z POCHODZENIA , A OBECNIE NA PRZEKAZACH Z OPĘTAŃ WIEMY , IŻ PRZEBYWA W OGNIU PIEKIELNYM . PUKI WSZYSCY WIERZYMY DO JEDNEGO BOGA ZMIERZAMY . NIE MA CO ROZPACZAĆ , KAŻDA OSOBA JEST :" KOWALEM WŁASNEGO LOSU " . KOCHANI , JEŚLI NA ŚCIANIE NASZEGO DOMU ZAWIŚNIE KRAKOWSKI OBRAZ JEZUSA MIŁOSIERNEGO , TO TAKI DOM OPRZE SIĘ KAŻDEJ NAWAŁNICY , BO TAKA JEST OBIETNICA BOŻA ZWIĄZANA Z TYM OBRAZEM I , JEŚLI KTOŚ, CHOĆ RAZ, ODMÓWI KORONKĘ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA - ZACZERPNIE Z BOŻEGO MIŁOSIERDZIA I JUŻ NIE ZDOŁA DUSZA JEGO WYBRAĆ WYŁĄCZNIE SZATANA - TO TAKŻE ZAMKNIĘTE JEST W OBIETNICACH ZWIĄZANYCH Z ODMAWIANIE KORONKI DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA . ZAUWAŻCIE , TYLE DZIEJE SIĘ DOKOŁA NAS ALE , JEŚLI NIE MUSIMY IŚĆ W TEN ŚWIAT , TO ON NAM NIE ZAGROZI , NIE NARUSZY CZYSTOŚCI NASZEJ DUSZY . DLATEGO ZAWSZE TAK CIEPŁO PANIENKA PRZECZYSTA MÓWI O WYBRAŃCACH BOŻYCH , BO ONI CHOĆ SAMI CZYŚCI , TO BRNĄ PO MEANDRACH DUSZ I ŻYWOTÓW , DLATEGO NIEUSTANNIE SAMI TAKŻE OPŁUKUJĄ SZATY W BEZKRWAWEJ OFIERZE . ZA WSZELKĄ CENĘ UCZESTNICZMY W MSZACH ŚWIĘTYCH . MILI MOI , JEŚLI ŻYJECIE , JEST TO CZAS WASZEJ ŁASKI . POWIEDZ MI DLACZEGO CHLEB Z REKI DYREKTORA , PRACODAWCY MA BYĆ GODNY A Z RĘKI PODRÓŻNEGO , PRZECHODNIA JUŻ NIE . OD POCZĄTKU TAK BYŁO - ŚWIĘTY FRANCISZEK Z ASYŻU . JEŚLI ZIARNO NIE OBUMRZE SAMO ZOSTAJE - TAKI LOS CZEKA DUSZĘ PO ŚMIERCI - PIEKŁO TO WIELKIE CIERPIENIE I NIEMOŻNOŚĆ KONTAKTOWANIA SIĘ Z DUSZĄ OBOK , BO CIERPIENIE NA TO NIE POZWALA . KOCHANKOWIE ZA ŻYCIA - W PIEKLE OBOK SIEBIE ALE W CIERPIENIU UNIEMOŻLIWIAJĄCYM JAKIEKOLWIEK RELACJE DUSZ - STAJĄ SIĘ SAMOTNE W MORZU BEZNADZIEI I CIERPIENIA . GŁOS BOŻY , KOCHANI PŁYNIE Z MEDIUGORIE PRZEZ USTA KRÓLOWEJ POKOJU ALE TEZ NIEUSTANNIE PŁYNIE W NASZYCH ŚWIĄTYNIACH PRZEZ WYBRAŃCÓW BOŻYCH . WRESZCIE GŁOS BOŻY JEST ZAMKNIĘTY W NASZYCH DOMACH W PIŚMIE ŚWIĘTYM - OTWIERAJMY NOWY TESTAMENT - STARY DOTRZE DO NAS , GDY OKRZEPNIEMY W NAKAZACH I ZAKAZACH NOWEGO TESTAMENTU . PA,PA.

2018/12/12 10:06:09

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , W TYM MIEJSCU MUSZĘ PONOWNIE WAM PRZYPOMNIEĆ , IŻ JEST TO WYŁĄCZNIE TWÓRCZOŚĆ LITERACKA . SYTUACJE TU OPISYWANE NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z RZECZYWISTOŚCIĄ - JEST TO FIKCJA LITERACKA . JEST TO ALTERNATYWNE EGO Z CAŁYM BAGAŻEM DOZNAŃ , UCZUĆ ALE W ALTERNATYWIE . DLATEGO CZĘSTO DOCHODZI DO SYTUACJI NIEOCZEKIWANYCH , ZWROTÓW AKCJI , BO TAKIE JEST ŻYCIE . JEDNAK CZY JEST TO MOJE ŻYCIE ? CZYTAJCIE I UCZCIE SIĘ , BO ALTERNATYWNE ŚWIATY PRZENIKAJĄ SIĘ A PRZEZ TO NIE PODLEGAJĄ , Z NATURY , SĄDOM OSĄDOM , CO NAJWYŻEJ MOGĄ CIEBIE I MNIE PRZYPRAWIĆ O KIWANIE GŁOWĄ , ZADUMĘ A PRZEZ TO ROZJAŚNIAĆ POLE WIDZENIA . PA,PA.

2018/12/12 09:35:31

Gość: , 155.133.5.*

TERAZ WRÓCĘ NA CHWILĘ DO TEJ MOJEJ KASY ZBUTWIAŁEJ , CO TU ... PRZEPADŁEJ I JUŻ A Z TAKIM TRUDEM ZDOBYTEJ . W GÓRACH OWCZYCH TA JASKINIA , ZUPEŁNIE O NIEJ ZAPOMNIAŁEM ALE KTO BY PRZYPUSZCZAŁ , IŻ TE STALAGMITY ,STALAKTYTY WYRZĄDZĄ TYLE SZKÓD . TONY TEGO I WSZYSTKO JUŻ SIĘ ROZPADŁO .CHCESZ WIEDZIEĆ JAK ZDOBYŁEM TĘ KASĘ ? SPOSÓB BYŁ PROSTY, NA POCZĄTKU KILKU MĘDRKÓW MIAŁO OPORY , TO IM PRZYPRAWIŁO SIĘ OGONY , A PÓŹNIEJ JUŻ WIESZ , IM DŁUŻSZY OGON TYM TRUDNIEJ ZAMYKAĆ DRZWI . A JEŚLI DRZWI SĄ OTWARTE TO I WIDZISZ I SŁYSZYSZ . POZOSTAJE TYLKO WŁAŚCIWA INTERPRETACJA .POSZŁO SIĘ NA CAŁOŚĆ . POCZĄTKOWO TO BYŁY TYLKO KRAJE DOLAROWE . ICH ZUSY OBSŁUGIWAŁY FIKCYJNĄ OSOBĘ W KAŻDEJ FIRMIE KRAJU . KASA SPŁYWAŁA NA WYZNACZONE KONTA A Z TYCH NA MNIEJ LICZNE , AŻ DOCIERAŁA DO JEDNEGO I DO JASKINI W GÓRACH OWCZYCH - NO Z ŁBA MI TO WYPADŁO . DOSŁOWNIE PRZED KILKOMA MIESIĄCAMI PRZYPOMNIAŁEM O TEJ KASIE Z POWODU TYCH DOCHODZEŃ , NAMIERZEŃ , NO NOTORYCZNYCH POLOWAŃ PISU- PISU . OTWIERAM ŻELAZNE WROTA A TU ZAPACH JAK Z ŚMIETNIKA . I TAK SOBIE MYŚLĘ , JEŚLI PO PRAWIE ZIS MNIE NIE OBSŁUŻY , TO JA OBSŁUŻĘ ZUS ALE PO CAŁOŚCI I MOŻE TO WYJŚĆ POLAKOM NA DOBRE , BO ZGOŁA MAM INNY POMYSŁ ALE O TYM PO TYM . PA,PA.

2018/12/12 03:32:26

Gość: , 155.133.5.*

NO I OCZYWIŚCIE JUŻ POWINNY CIĘ ŚCIGAĆ SĄDY . TA ODPOWIEDZIALNOŚĆ , TO JAK PROWADZENIE SAMOCHODU Z WYPADKIEM ŚMIERTELNYM . WYDARZENIA POWINNY BYĆ NATYCHMIAST WYJAŚNIANE , SĄ NAGRANIA - NIE MOŻE TAK BYĆ , IŻ CZŁOWIEKA LEŻĄCEGO 8 CZŁONKÓW SŁUŻB OKUTYCH OD STÓP PO GŁOWĘ JESZCZE PAŁUJE Z Z "ZAUCHA" - PRZEKROCZENIE UPRAWNIEŃ .NATYCHMIAST ZAWIESZAĆ W CZYNNOŚCIACH I WYJAŚNIAĆ SPRAWY SZCZEGÓLNIE ŚMIERTELNE .EMANUEL WSTYDŹ SIĘ CHŁOPACZKU "A FE". PA,PA

2018/12/10 08:31:39

Gość: , 155.133.5.*

JEŚLI SA OFIARY ŚMIERTELNE PROTESTÓW WE FRANCJI , TO BARDZO ŹLE ŚWIADCZY O WŁADZY , POWINNA NATYCHMIAST PODAĆ SIĘ DO DYMISJI . OD TEGO JEST CAŁY APARAT WOJSKOWY , BY POMAGAĆ SŁUŻBOM CYWILNYM W RADZENIU Z ZBIOROWYM ŁAMANIEM PRAWA POPRZEZ OGRANICZANIE WOLNOŚCI , TYMCZASOWE ARESZTOWANIA I SĄDY - NATYCHMIASTOWE , BO I ZARZUTY POJEDYNCZE -DEWASTACJA MIENIA - ZANIECZYSZCZANIE ŚRODOWISKA , BO PALENIE OPON . TE CZYNNOŚCI POWINNY NASTĘPOWAĆ NATYCHMIAST I POKOJOWO - POCZYNAJĄC OD USUWANIA OGNISK Z POSZANOWANIEM ZDROWIA I MIENIA DEMONSTRUJĄCYCH . W POLSCE TEGO TYPU EKSCESY BYŁY NOTOWANE W ROKU 1970. WÓWCZAS NATYCHMIAST WŁADZA ZOSTAŁA USUNIĘTA NA RZECZ NOWEJ . CAŁE LATA 1980 PEŁNE NAPIĘĆ ALE STRAJKI TAKŻE SPOWODOWAŁY NATYCHMIASTOWE ODEJŚCIE BARDZO POSTĘPOWEGO PIERWSZEGO SEKRETARZA . DLATEGO EMANUEL , NIE CZAS NA POWITANIA , TY TU MUSISZ DAĆ STANOWISKO . TYLE OFIAR TO DLA CIEBIE POLITYCZNY KONIEC , BO NIE WOLNO CI BYŁO DO TEGO DOPUŚCIĆ . PA,PA.

2018/12/10 08:24:26

Gość: , 155.133.5.*

ZECHCESZ BOŻE COŚ NAM , BO JAKBY TAM I W PRZYSZŁOŚCI ZUPEŁNIE NAS NIE INTERESUJE :" POTEM ZESTARZAŁ SIĘ ...AMAZJASZ" - DRUGA KSIĘGA KRONIK 24,15-27. ZAUWAŻYĆ NALEŻY , IŻ FORTUNA KOŁEM SIĘ TOCZY ,A WYROKI JAHWE SĄ PEWNE . CZY PRZEGLĄDACIE CZASEM FILMIKI Z KAMER PRZEMYSŁOWYCH ? JAK WAM PODOBAJĄ SIĘ ATAKI CZARNYCH DUCHÓW NA LUDZI ? OTÓŻ DEMONY UWAŻAJĄ KOGOŚ ZA SWEGO I NIE MAJĄ SKRUPUŁÓW BY ZACZĄĆ PASTWIĆ SIĘ NA NIM JUŻ TU NA ZIEMI , MIMO IŻ DUSZA JESZCZE W CIELE . TAK, TAK TO SĄ DOWODY NA ISTNIENIE SZATANA I JEGO SŁUG , ORAZ NA TO DO KOGO NALEŻYMY , JEŚLI NIE WYBIERAMY BOGA .PA,PA.

2018/12/09 22:28:30

Gość: , 155.133.5.*

CO TAM U CIEBIE FRANCJO ? ŻÓŁTE ULICE ? LUDU FRANCJI , NIE TĘDY DROGA ! PRZECIEŻ I WY JESTEŚCIE W UNII . JEŚLI KOMU BRAKUJE NA ŻYCIE PO OPŁATACH KOMUNALNYCH , TO DO POMOCY SPOŁECZNEJ ! MACIE SONDAŻE , TO MÓWIĘ DO DZIENNIKARZY FRANCUSKICH . DLACZEGO NIE STOICIE PO STRONIE NARODU ? DLATEGO NIE PODAJECIE POPARCIA W PROCENTACH DLA POSZCZEGÓLNYCH UGRUPOWAŃ , RZĄDU I PREZYDENTA ? DLACZEGO W OSTATECZNOŚCI PODPISAMI NIE ZMUSZACIE PARLAMENTU DO USTAW WAM KORZYSTNYCH ! WYJŚĆ NA ULICĘ TO I ZWIERZĘTA POTRAFIĄ ALE TU POTRZEBNA JEST TWARDA WALKA POLITYCZNA ! TYMCZASEM DO ROBOTY I ZASTANOWIĆ SIĘ NAD SOBĄ , BO SAMI WIDZICIE , IŻ ULICA TO NIE FUTBOL TAM MOGĄ GINĄĆ LUDZIE . USPOKOIĆ SIĘ I DO NAUKI I PRACY , PA,PA.

2018/12/09 17:42:51

Gość: , 155.133.5.*

DOBRA , TO ZŁY POMYSŁ ANGELA . CO TY SOBIE WYOBRAŻASZ ? RZECZY UKŁADAJĄ SIĘ WSPANIALE , A TY CO , NA ZIELONĄ TRAWKĘ ? JESZCZE NIE CZAS , POBĄDŹ DO KOŃCA KADENCJI , NIE REZYGNUJ ! CHYBA ZALEŻY CI NA TYM CO JEST OBECNIE TAK ? TO ODWOŁAJ SŁOWA REZYGNACJI NIEOPATRZNIE WYPOWIEDZIANE , TRWAJ DO KOŃCA KADENCJI !

2018/12/09 17:32:58

Gość: , 155.133.5.*

NO , NIE MOGĘ WAS NARAŻAĆ NA NIEBEZPIECZEŃSTWO , BO RYKOSZETEM I MI SIĘ DOSTANIE . TO DALSZE MILCZENIE MOŻE DOPROWADZIĆ DO CORAZ WIĘKSZEGO HARCOWANIA . A NIE DAJ BOŻE , MOCARSTWA ZWIETRZĄ DESTABILIZACJĘ I MOŻE PRZYJŚĆ IM OCHOTA NA USTALANIE NOWEGO PORZĄDKU - WIDZISZ POLSKI ZUSIE , NIE MASZ RACJI , A UPIERASZ SIĘ I CAŁY ŚWIAT PRZEZ TO MOŻE PÓJŚĆ NA DNO , BY SIĘ ODBIĆ ALE PUKI CO CAŁY POLSKI WSCHÓD MOŻE POKRYĆ JEDNO WIELKIE ZNISZCZENIE . A WSZYSTKO PRZEZ TWÓJ UPÓR POLSKO , BO ZUS W POLSCE .

2018/12/09 17:28:57

Gość: , 155.133.5.*

OJ NIESZCZĘŚCIE , NIESZCZĘŚCIE , A WSZYSTKO TE ... PIS . STWORZĄ TACY ZAGROŻENIE , A CZŁOWIEK JAK TEN ... UKRYWA WSZYSTKO GDZIE SIĘ DA ... W PIWNICY BEZ KLIMATYZACJI . TYLE TON PAPIERU . WSZYSTKO SIĘ ROZPADA . PAPIER PRZY WYSOKIEJ WILGOTNOŚCI I NISKIEJ 2-3 STOPNIOWEJ TEMPERATURZE NASIĄKA WILGOCIĄ I BUTWIEJE . OJ,OJ,OJ, Z TEGO NIC . ŻEBY TO TYLKO ZŁOTÓWKI ALE TO DOLAR , EURO , SZWAJCARSKI FRANK - OJ ILE TEGO -ALE KTO BY POMYŚLAŁ , IŻ TEN PAPIER TAKI FELERNY . NI ZJEŚĆ , NI WYRZUCIĆ NO ALE UPRZĄTNĄĆ TRZEBA - WINNYCH NIE MA - SAM SCHOWAŁ - SAM MASZ STRATĘ . JA TERAZ DO WAS SIĘ NIE NADAJĘ , SAM MUSZE SIĘ ODKUĆ , ZAMYKAM ROZGŁOŚNIĘ :" RÓBTA CO CHCETA "- POWTARZAM ZA PREZYDENTEM - TO DO ROBOTY , TYLE TO , TYLE TON .

2018/11/28 16:26:22

Gość: , 155.133.5.*

DRODZY , CZY TY BYŁEŚ (BYŁAŚ) DZIECKIEM ? "JEŚLI NIE STANIECIE SIĘ JAK DZIECI , NIE WEJDZIECIE DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO ". BYŁEM DZIECKIEM I PAMIĘTAM DOKŁADNIE , JAK WYCZEKIWAŁEM POWROTU RODZICÓW, NA WIELE SPOSOBÓW ,CZASEM BYŁO TO NASŁUCHIWANIE CHARAKTERYSTYCZNEJ PRACY "SCHL"- TAKI MOTOCYKL . MILI MOI , RODZIMY SIĘ DO ŻYCIA W RODZINIE . CHRZEST JEST WSTĄPIENIEM , NARODZENIEM SIĘ DO ŻYCIA W WIELKIEJ RODZINIE CHRZEŚCIJAN I PODOBNIE MOŻNA DALEJ ALE BYĆ DZIECKIEM , TO PRZEDE WSZYSTKIM UFNIE WYCZEKIWAĆ SPOTKANIA Z MATKA , OJCEM . PIĘKNI ,DO MEDIUGORIE PRZYCHODZI KAŻDEGO DNIA NASZA MATKA , KRÓLOWA POKOJU . JEŚLI NA SPOTKANIE RODZICÓW BIEGLIŚMY JAK SZALENI , AŻ TCHU BRAKŁO , TO O ILE BARDZIEJ NA SPOTKANIE MATKI BOŻEJ BĘDZIEMY PODĄŻAĆ ? AAA CIEBIE TO NIE RUSZA , TU TWÓJ DOM , ŚCIANY , GDY RODZICE W SWOIM CZASIE NADEJDĄ TO DOBRZE A , JEŚLI JESZCZE DŁUŻEJ ZABAWIA POZA DOMEM , TO ICH SPRAWA , BO TY DOROSŁEŚ (DOROSŁAŚ ) TAK ? PA,PA.

2018/11/28 10:13:54

Gość: , 155.133.5.*

CZEŚĆ , PIĘKNI CZYTAJCIE ORĘDZIA Z MEDIUGORIE !
KTO GODZIEN JEST ZAPŁATY ? TAK , OCZYWIŚCIE , KTO WYKONAŁ CO POWIERZONO . PIĘKNI I TO NIEZWŁOCZNIE , BO JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA . ZATRZYMANIE ZAPŁATY POTRAKTOWAŁ BÓG NICZYM TARGNIĘCIE SIĘ NA DOBRA TEGO , KTÓRY WYKONAŁ CO POWIERZONO . TAK MAJĄ POSTĘPOWAĆ RZĄDY , BY NIKT NIE MÓGŁ IM ZARZUCIĆ , IŻ SĄ POGAŃSKIE . POGANIE Z SWOJEJ NATURY BURZĄ PORZĄDEK I ODDAJĄ SIĘ W WIECZNĄ NIEWOLĘ SZATANOWI . PAMIĘTAJMY , GDYBY NAWET WSZYSCY POZA JEDNYM WYJĄTKIEM ZGRZESZYLI TO TYLKO TEN(TA) JEDEN (JEDNA) BĘDZIE ZBAWIONY(A). SĄ TO NAPRAWDĘ CIĘŻKIE SŁOWA ALE ZA WYKONANĄ ROBOTĘ PRZYSŁUGUJE ZAPŁATA - USTAWODAWCY I TY ZUS MIEJCIE TO NA UWADZE . PA,PA.

2018/11/26 23:55:39

Gość: , 155.133.5.*

O MÓJ BOŻE , CAŁY JESTEM W PĄSACH . W MYŚLI PYTAM STWÓRCĘ , IŻ DOBRZE CI ODPOWIEDZIAŁEM . W ODPOWIEDZI ROZUMIEM : CZY DOBRZE ODPOWIEDZIAŁEŚ ? A DLACZEGO RACZEJ NIE ZWRÓCIŁEŚ SIĘ Z PEANEM POCHWALNYM DO SWEGO STWÓRCY ,Z PSALMEM 136:"LITANIA DZIĘKCZYNNA " ? DLATEGO PIĘKNI WIEDZCIE , IŻ MĄDROŚĆ TAMTEJ WYPOWIEDZI ZADZIWIA I MNIE , CHOĆ BÓG ZEZWOLIŁ MI CI TO NAPISAĆ (WYŁOŻYĆ ) . PA,PA.

2018/11/22 14:07:53

Gość: , 155.133.5.*

TAK , BARDZO MĄDRE RZECZY ZAPISANE SĄ W LIŚCIE DO RZYMIAN 13,8-14 LUB W KSIĘDZE PRZYSŁÓW 25,1-28 . DOSKONAŁE , WSPANIAŁE . JESZCZE O MNIE BOŻE KILKA MYŚLI :" WSTĘP DO PIEŚNI NAD PIEŚNIAMI " , POCZYNAJĄC OD :"TREŚĆ I KOMPOZYCJA" . ZAUWAŻCIE W CHAOSIE WYDAWAŁOBY SIĘ WAŻNYCH WYDARZEŃ, ZMIENIAJĄCYCH NA RZECZ WIĘKSZYCH WYDAWAŁOBY SIĘ PONOWNIE WYZWAŃ OD , KTÓRYCH MA ZALEŻEĆ BYĆ ALBO NIE BYĆ - W ODNIESIENIU DO OSOBY STWÓRCA POMIJA , CAŁĄ UWAGĘ KIERUJE NA ZDARZENIE I WŁAŚCIWY WYBÓR . NIC MI DO TEGO . A TY MASZ MIECZ TO TNIJ . SKORPION UŻRE LISA PRZEPRAWIAJĄCEGO GO NAWET W NAJGŁĘBSZYCH TONIACH POTOKU , BO TAKĄ MA NATURĘ . PA,PA.

2018/11/22 12:25:23

Gość: , 155.133.5.*

MOŻE RZECZYWIŚCIE PANIE , CZAS PROSIĆ CIĘ O OPINIĘ W SPRAWIE RZĄDU I WSZYSTKICH SPRAW W POLSCE , KTÓRE WYDAJĄ SIĘ BYĆ W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU , WRĘCZ NIESPOTYKANYM OD CZASÓW DEMOKRACJI W NASZYM KRAJU , WIECZNIE STEROWANYM NA MODŁĘ ...
"Z NARAŻENIEM ŻYCIA O CHLEB ZABIEGAMY POD GROZĄ MIECZA PUSTYNI . SKÓRA NASZA JAK PIEC POPĘKANA OD GORĄCZKI GŁODU .NIEWIASTY HAŃBIONE NA SYJONIE , DZIEWICE W MIASTACH JUDZKICH ." - LAMENTACJE 5,9-11.
WYDAJE MI SIĘ , IŻ JEST TO GŁOS DO WIĘKSZEJ DOZY SAMODZIELNOŚCI I NIEZALEŻNOŚCI OPARTY NA LICZNYCH FAKTACH OBECNEJ WŁADZY POCZYNAJĄC OD NAJMNIEJSZYCH JEDNOSTEK PO TE MIĘDZYNARODOWE .
MĄDROŚĆ SYRACHA 31,16-18. TO CHYBA DOTYCZY BRAKU TAKTU W ZACHOWANIACH MIĘDZYNARODOWYCH ODNOŚNIE POLSKICH RELACJI PAŃSTWOWO-KOŚCIELNYCH .
JAK WAM PIĘKNI WYDAJE SIĘ , POWINNO DOJŚĆ DO WCZEŚNIEJSZYCH WYBORÓW ?
TROCHĘ KRYTYKUJE SIĘ WŁADZĘ WYKONAWCZĄ W SUWAŁKACH ALE CZY JEST TEGO POWÓD ? W CZASACH PO BYŁO DUŻO GORZEJ , POD POZOREM WOLNOŚCI BYŁO COŚ W RODZAJU NIEPISANEJ POPRAWNOŚCI , KTÓREJ NIKT NAWET NIE ŚMIAŁ NARUSZYĆ , NIE MÓWIĄC O PRZEKROCZENIU . DZIŚ ODNOTOWUJĘ NAWET PEWNE SZCZYTY BEZCZELNOŚCI Z UDZIAŁEM BYŁYCH PROMINENTÓW NA EMERYTURZE . MYŚLĘ , IŻ SPRAWY NIE NALEŻY KRYTYKOWAĆ . WSZYSTKIE RELACJE NAPRAWDĘ SĄ DOBRZE POUKŁADANE A TYCH BEZCZELNYCH CORAZ MNIEJ .
IZAJASZ 8,6-8. NO , NIE JEST TO , NAJLEPSZE SZCZEGÓLNIE ŚCIANIE WSCHODNIEJ POLSKI ALE MOŻE JAKIŚ ZRYW MODLITEWNY , BO OCHRONA MILITARNA ZDAJE SIĘ JEST ALE MOŻE TO DOTYCZYĆ OBRONY INTERESÓW KLASY ZAMOŻNYCH , TO CI MAJĄ TE ZŁE WIDOKI - BANKI , JAKBY POŚREDNIO O TYM MÓWIĄ . PROPONUJĘ NATYCHMIASTOWĄ POLITYKĘ INWESTYCYJNĄ PAŃSTWA UKIERUNKOWAĆ WŁAŚNIE NA SEKTOR BANKOWY , TO WIELKA OKAZJA ZA 1 PLN LUB EURO POZYSKAĆ BANK NA WŁASNOŚĆ . TO WRĘCZ ZBYT PIĘKNE , BY PAŃSTWO MIAŁO PRZEGAPIĆ TAKĄ OKAZJĘ NA POZYSKANIE DODATKOWYCH KWOT Z DOBRZE UPRAWIANEJ POLITYKI SEKTORU LI TYLKO FINANSOWEGO . PA,PA.

2018/11/20 20:49:27

Gość: , 155.133.5.*

"BOŻE , DZIŚ , JA PROCH MARNY , Z BOGIEM CHCĘ GADAĆ " . WIDZISZ MYŚLI I TROSKI CZY CHCESZ COŚ O TYM , PANIE ? (I JAHWE ZASTĘPÓW, KTÓRY CIĘ ZASZCZEPIŁ , ZAPOWIEDZIAŁ CI KLĘSKĘ Z POWODU NIEGODZIWOŚCI DOMU IZRAELA I DOMU JUDY , KTÓRYCH SIĘ DOPUŚCIŁY , ABY MNIE PRZYKROŚĆ SPRAWIAĆ , SKŁADAJĄC OFIARY KADZIELNE BAALOWI ) . NIC Z TEGO NIE ROZUMIEM . "UKARAŁ GO PRZEZ WYGNANIE I PRZEGNAŁ GWAŁTOWNYM SWYM TCHNIENIEM JAK SŁOMĘ W DNIU WICHRU WSCHODNIEGO ". I . "PORUSZYŁA SIĘ I ZADRŻAŁA ZIEMIA , PODSTAWY GÓR ZATRZĘSŁY SIĘ I ZACHWIAŁY , BO ZAPŁONĄŁ GNIEWEM ". BOGU CHWAŁA A DUSZOM WIERNYM ZMARTWYCHWSTANIE I ŻYCIE WIECZNE. AMEN .

2018/11/17 23:18:49

Gość: , 155.133.5.*

NIE,NIE,NIE, NIE MYL POJĘĆ - POMSTY MOŻE DOKONAĆ OSOBA CAŁKOWICIE W SPRAWIE NIEWINNA . BRANIE ODWETU JEST CZYM INNYM - BEZWSTYDEM , HULTAJSTWEM , ROZBOJEM , GWAŁTEM - JEST TO:" ODPŁACANIE PIĘKNYM ZA NADOBNE " WEDŁUG PRZYNALEŻNOŚCI DO CZYNIENIA CO ZŁE . PA,PA.

2018/11/15 07:05:18

Gość: , 155.133.5.*

PIĘKNI , JAK WAM SIĘ WYDAJE ? CZY BÓG W SŁOWACH :" WSZELKĄ POMSTĘ MI POZOSTAWIAJCIE " ŻYCZYŁ OSOBIE POSZKODOWANEJ DOBRA CZY ... . PIĘKNI , MOJE DNI NA ZIEMI WYRAŹNIE WSKAZUJĄ , IŻ STWÓRCA MIAŁ WYŁĄCZNIE NA CELU DOBRO POSZKODOWANEJ OSOBY . MOI DRODZY, PRZYDARZYŁO SIĘ I MI , I TOBIE , IŻ ZOSTALIŚMY NASYCENI POMSTĄ . CO JEDNAK DZIAŁO SIĘ DALEJ ? BÓG JEST JEDEN , WIĘC JEST TO NORMALNE , IŻ JEDEN ZOSTAJE . JEDNAK TOBIE , POMSTA NIEJAKO WYZNACZA LOS , NAWET JEŚLI BĘDZIE TO TYLKO BLADY CIEŃ TEGO , IŻ BÓG JEST JEDEN , TO TY, TĘ SYTUACJĘ ZWYCIĘZCY, CZYLI POZOSTAWANIA NA WZÓR BOŻY ,ODCZUJESZ DOTKLIWIE . DLATEGO BÓG MÓWI :" WSZELKĄ POMSTĘ MI POZOSTAWIAJCIE " - A MÓWI TO Z TROSKI O CIEBIE . PA,PA.

2018/11/15 06:57:57

Gość: , 155.133.5.*

OJ TAK ! W POLSCE NIE ISTNIEJE ADOPCJA DOROSŁYCH ALE W USA CZY BIEDNYCH KRAJACH AFRYKI ,TO RZECZ NORMALNA . DLATEGO , JEŚLI CHCECIE NABYĆ I W POLSCE , STATUS RODZINY - DWIE NIESPOKREWNIONE DOROSŁE KOBIETY CHCĄ BYĆ PRAWNIE SIOSTRAMI - DAJCIE SIĘ ADOPTOWAĆ UBOGIEJ RODZINIE AFRYKAŃSKIEJ LUB BARDZO ZAMOŻNEJ N.P.: Z USA A. J. I NABĘDZIECIE PRAWNIE OBOWIĄZUJĄCY W CAŁYM ŚWIECIE STATUS SIÓSTR , BĘDZIECIE RODZINĄ Z WSZYSTKIMI TEGO KONSEKWENCJAMI I PRAWAMI . PA,PA.

2018/11/13 12:35:33

Gość: , 155.133.5.*

NA TĘ OKOLICZNOŚĆ :" NIE ZAPOMINAJCIE O GOŚCINNOŚCI , BO DZIĘKI NIEJ NIEKTÓRZY ,NIE WIEDZĄC O TYM , UGOŚCILI ANIOŁÓW ."- LIST DO HEBRAJCZYKÓW 12,1-8. PA,PA.

2018/11/12 00:17:32

Gość: , 155.133.5.*

O NAJDROŻSZA PUSTELNIO , O UMIŁOWANA PUSTELNIO . TY SKAŁO NIEPRZEBYTA . TY MURÓW NIE DO SKRUSZENIA PIERŚCIENIU . TY BRAMO SPIŻOWA . TY ZAGINIONY KLUCZU . ZAUWAŻCIE , O ILE ŁATWIEJ MIŁOWAĆ SIĘ NA WZAJEM Z DALEKA , NA ODLEGŁOŚĆ . O JAK ŁATWO MIŁOŚĆ DO CIĘ ZACHOWAĆ , GDY NIE SŁYCHAĆ TWYCH WAD JĘZYKOWYCH , GDY TWOJE BŁĘDNE DECYZJE NIE OTACZAJĄ MNIE SWYMI SKUTKAMI ,GDY NIE WIEM , IŻ ŹLE GOTUJESZ , IŻ KUPUJĄ CI PAMPERSY . O JAK ŁATWO . PA,PA.

2018/11/10 11:33:06

Gość: , 155.133.5.*

NIE MOGĘ OPRZEĆ SIĘ PRAGNIENIU OTWARCIA PISMA ŚWIĘTEGO Z MYŚLĄ O BLISKIEJ ACZ DALSZEJ OSOBIE :"DLACZEGO WIĘC PRZYGLĄDASZ SIĘ NIEWIERNYM I MILCZYSZ ,GDY BEZBOŻNY GUBI SPRAWIEDLIWEGO ?"-HABAKUK 1,13-13.
BOŻE , NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ TAK CIĘŻKICH SŁÓW , WOBEC , JAK MI WYDAWAŁO SIĘ ZACNEJ OSOBIE . BĄDŹ MIŁOŚCIW NAM GRZESZNYM .

2018/11/09 00:30:53

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , TO JEST KONIECZNE SPOGLĄDANIE Z GÓRY , BO W WAS TYLE JEST PRÓŻNOŚCI , A KAŻDY UCZYNNY I ZAWSZE CHCE , BY JEGO BYŁO NA WIERZCHU. DLATEGO PIĘKNI , DOBRZE JEST SPOJRZEĆ Z GÓRY I EWENTUALNIE UCHWYCIĆ ZA KOŁNIERZ I RÓZGĄ USTALIĆ HIERARCHIĘ WARTOŚCI . PA,PA.

2018/11/08 15:15:24

Gość: , 155.133.5.*

MÓWIĘ CI , CO JA SIĘ MIAŁEM W DZIECIŃSTWIE . NAJBARDZIEJ BAŁEM SIĘ PREZENTÓW . PEWNEGO RAZU OJCIEC CHRZESTNY PRZYWIÓZŁ MI W PREZENCIE HARMONIJKĘ ZE ZŁOTA . BOŻE MYŚLAŁEM , IŻ SPALĘ SIĘ ZE WSTYDU WSZYSCY OTRZYMUJĄ JAK BÓG PRZYKAZAŁ : Z PLUSZU , Z PLASTIKU , NO Z DREWNA . WYOBRAŻASZ TO SOBIE , ZE ZŁOTA . CO Z TYM ZROBIĆ MYŚLĘ SOBIE ALE OPATRZNOŚĆ PRZYSZŁA MI Z POMOCĄ BRAT ŁASKAWIE ROZEBRAŁ JĄ NA CZĘŚCI I PRZYBIŁ DO ZŁOTEGO PARAPETU . UF , JAK JA SIĘ CIESZYŁEM . ANTONI NASTĘPNEGO DNIA ZROBIŁ PORZĄDEK Z PARAPETEM , A JA NIE MUSIAŁEM SIĘ RUMIENIĆ , ŻE JESTEM TAKIM ODMIEŃCEM . PA,PA.

2018/11/08 15:11:38

Gość: , 155.133.5.*

"PADAKA"
KOCHANI , MOJE DZIECIŃSTWO BYŁO BARDZO SMUTNE , WRĘCZ TRWOŻLIWE . NASYCONE WIECZNA SZARAŃCZĄ ZŁOTA , SREBRA , PLATYNY , BRYLANTÓW I KRYSZTAŁÓW . ZASTAWA JAK NIE ZŁOTA , TO SREBRO . ŻYRANDOLE, ABAŻURY DIAMENTOWE LUB TKANE ZE ZŁOTEJ NICI . NA KAŻDYM KROKU PRZESYT KRUSZCÓW , METALI SZLACHETNYCH . DO DZIŚ CZUJĘ WSTRĘT I OBRZYDZENIE DO KOSZTOWNOŚCI ALE STARAM SIĘ TO UKRYWAĆ , ALE TYLKO JA WIEM ILE TO MNIE KOSZTUJE . KIEDYŚ NAPRZYKSZAŁA MI SIĘ SREBRNA CIĘŻKA OPASŁA ŁYŻECZKA DO CUKRU . POMYŚLAŁEM , JA CIĘ ZAŁATWIĘ . NIE ZOSTAŁA SCHOWANA PO KOLACJI , TO JA DO TORBY I WYNIOSŁEM DO PRACY . TAM WIDYWAŁEM JĄ KRÓTKO , BO KTOŚ ROZPOZNAŁ , MÓJ PLAN SIĘ POWIÓDŁ , MIAŁEM TROCHĘ OD NIEJ SPOKOJU . JEDNAK OCZYWIŚCIE WIELE INNYCH KOSZTOWNOŚCI WCIĄŻ MI SIĘ MIENIĄ W OCZACH I NIE JEST TO PRZYJEMNE .
NATOMIAST CHŁOPCY PODMIEJSCY LUB MIASTOWI ULICZNICY , NA SAMA MYŚL , IŻ TYLE TON ZŁOTA JEST DO ZAŁADUNKU , POPADLI W TAKI EKSTAZ , IŻ NIE MOGLI SOBIE NIE POZWOLIĆ NA JEGO DOTYKANIE , PIESZCZENIE : TY SKRZYNKĘ , TO JA DWIE . O NIE TO JA TRZY . I TAK KOCHANI BAWILI SIĘ NA CAŁEGO AŻ USZARPALI . A NASTĘPNIE ZNUŻENI I ZMĘCZENI PADLI DO ŁÓŻEK JAK TE SNOPY I ŚPIĄ , I ŚPIĄ A TU TAK WIELKA UROKLIWOŚĆ PAŃSTWOWA A CHŁOPCY WCIĄŻ AAA . NACZELNA , PODEJMUJE DECYZJĘ , SAMOLUBNICA JEDNA , JA SIAMA , JA SIAMA INNYCH NA ULICĘ NIE CHCE WPUŚCIĆ . JEDNAK CAŁE SZCZĘŚCIE , IŻ CHŁOPCY W PORĘ SIĘ BUDZĄ I PODEJMUJĄ WESPÓŁ W ZESPÓŁ SŁUSZNĄ DECYZJĘ . PA,PA.

2018/11/08 10:54:42

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , MĄDROŚĆ LEŻY NA ULICY . A TY, TAK , JAK W NIECZYSTOŚĆ WEJDZIESZ , TAK MĄDROŚCIĄ BYWASZ OCHLAPANY I NAWET SIĘ NIE SPOSTRZEŻESZ . SŁYSZĘ : " ODDAJ BUDDO " . ZASTANAWIAM SIĘ : CZŁOWIEK DO BOGA , TO RÓWNIE DOBRZE MOŻNA BY POWIEDZIEĆ: DLACZEGO JEZU, JAKO WŁASNOŚCI SWOJEJ, UŻYŁEŚ OŚLĘ WJEŻDŻAJĄC DO JEROZOLIMY W NIEDZIELĘ , KTÓRĄ NA CZEŚĆ TWOJEGO WJAZDU NAZWANO PALMOWĄ ?
KOCHANI WIELE RZECZY JEST PRZYGOTOWANYCH NA CZAS , TEN CZAS UPŁYWA , AŻ NADEJDZIE .CZY MOGĘ PODAĆ PRZYKŁADY ? TAKIM WSPANIAŁYM TEGO PRZYKŁADEM JAWI MI SIĘ WSPOMNIENIE WYJAZDU DO GIETRZWAŁDU . PO PIERWSZE NIE PLANOWAŁEM TEGO WYJAZDU . PO DRUGIE NIEJAKO ZOSTAŁEM POSTAWIONY W SYTUACJI BEZ WYJŚCIA . PO TRZECIE PODRÓŻ BYŁA JEDNYM WIELKIM RELAKSEM , RADOŚCIĄ , PRZYJEMNOŚCIĄ . PO CZWARTE , WSZYSCY TROJE MIELIŚMY DUŻO KASY ALE AKURAT MI JEJ ZABRAKŁO , BO NIE JESTEM ZAPOBIEGLIWY . NA MIEJSCU WYPADAŁO ZJEŚĆ OBIAD ALE NIKT ZNACZĄCEGO BANKNOTU NIE CHCIAŁ MI POŻYCZYĆ , BO NIBY ZLEKCEWAŻYŁEM SPRAWĘ . OTWIERAM WIEC PIERWSZY LEPSZY SCHOWEK W SAMOCHODZIE , A TAM LEŻY BANKNOT O ZNACZĄCYM NOMINALE TAK , IŻ POŁOWA JEGO WARTOŚCI WYSTARCZYŁA NA OBFITY OBIAD DLA CAŁEJ TRÓJKI .OCZYWIŚCIE SAMOCHÓD BYŁ CÓRKI ALE NIKT Z NICH NIE CHCIAŁ PRZYZNAĆ , IŻ TO ICH BANKNOT . JEDNAK JA PO POWROCIE ZWRÓCIŁEM CAŁA KASĘ CÓRCE . KOCHANI , ZAWSZE JEST COŚ CO MA NASTĄPIĆ I BYWA , IŻ NIC NAM DO TEGO . PA,PA.

2018/11/06 15:09:24

Gość: , 155.133.5.*

BARDZO WAŻNA SPRAWA , TEORETYCZNIE JUŻ OPRACOWANA ALE Z WDROŻENIEM WCIĄŻ, JAK MI SIĘ WYDAJE, SĄ KŁOPOTY . SPRAWA DOTYCZY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH . OPIEKUNOWIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH , TO NIE WOŁY ROBOCZE ZNAJĄCE SIĘ NA WSZYSTKIM W SPOSÓB PROFESJONALNY , DLATEGO , POTRZEBNI SĄ ASYSTENCI OSOBIŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH . TU W INTERNECIE WIDZĘ DOBRE PODSTAWY PRAWNE TYCHŻE ASYSTENTÓW . KOCHANI , JA TO WIDZĘ TAK : OSOBA Z CAŁODOBOWĄ OPIEKĄ Z POWODU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI MA PRAWO DO ZMIANY MIEJSCA POBYTU - TO JEST WSPANIAŁE ALE POWINNA TEŻ MIEĆ PRAWO DO ZMIANY OSOBY SPRAWUJĄCEJ CAŁODOBOWĄ OPIEKĘ , JEŚLI ZMIANA MIEJSCA POBYTU TEGO WYMAGA ORAZ POWINNA MIEĆ NATYCHMIASTOWE PRAWO DO OSOBISTEGO ASYSTENTA . TYMCZASEM ZARÓWNO TO PIERWSZE , JAK I DRUGIE NIE FUNKCJONUJE . KOCHANI BEZ TEGO ANI RUSZ Z INTEGRACJĄ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH DO ŻYCIA W SPOŁECZEŃSTWIE . PO PROSTU OBECNIE SA PRZYWIĄZANI DO SWEGO MIEJSCA ZAMIESZKANIA ,BEZ MOŻLIWOŚCI ZMIANY , BO TRACĄ OPIEKUNA A NASTĘPNY NIE MA STATUSU OPIEKUNA I NIE MAJĄ PRAWA DO OSÓB ASYSTENTÓW , KTÓRZY REPREZENTUJĄ SOBĄ PROFESJONALIZM W DZIEDZINIE UMOŻLIWIAJĄCEJ OSOBIE NIEPEŁNOSPRAWNEJ ODNAJDYWANIE SIĘ CORAZ BARDZIEJ SPRAWNE . KOCHANI , TO NALEŻY NATYCHMIAST UMOŻLIWIĆ . JA NIE CHCĘ KRYTYKOWAĆ TYCH FARM DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH ALE CO TO KURY , GĘSI , KOZY CZY KONIE ? WSZYSCY RAZEM TE SAME POTRZEBY MAJĄ REALIZOWAĆ - Z BUTA TAKIE POMYSŁY . A MOŻE KTOŚ CHCE DO ZAKONU ! FARMA W TYM POMORZE ? Z BUTA , KOCHANI Z BUTA . DO ROBOTY , UMOŻLIWIĆ PRAWNIE NATYCHMIAST TO CO DOBRE NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI I ICH OPIECE ORAZ ASYŚCIE . PA,PA.

2018/11/01 14:43:42

Gość: , 155.133.5.*

TROCHĘ NA ZAKOŃCZENIE ALE Z ... NIE NA DYSKUTUJESZ , CO ZECHCE , TO UCZYNI . NA TYLE , NA ILE WYTRWAM , TO TROCHĘ POMILCZĘ :"PRZEZ WZGLĄD SŁUCHAĆ SŁÓW WTEDY PASTWISKA " .PA,PA.

2018/10/31 13:00:15

Gość: , 155.133.5.*

ALE "SZYBCY I WŚCIEKLI " JUŻ BAŃKA NA KONCIE . OJ , TO MUSIAŁO ZABOLEĆ ALE SŁOWO SIĘ RZEKŁO , DO DZIEŁA . MÓWI SIĘ O DZIEWIĘCIU , 10 A NAWET 12 TONACH POLSKIEGO ZŁOTA OSTATNIO ULOKOWANEGO W LONDYNIE . TO BARDZO DOBRY POMYSŁ . POLSKA PODLEGA OCENIE RANKINGOWEJ NA PODSTAWIE ROZWOJU EKONOMICZNEGO , IM WYŻSZA OCENA TYM NIŻSZE ODSETKI OD NAWISU INFLACYJNEGO [OD DŁUGÓW] . KOCHANI , TE 12 TON ZŁOTA , TO TAKA INFORMACJA DLA ŚWIATOWEGO RYNKU , STAĆ NAS NA TO , JESTEŚMY WIARYGODNI , MOŻECIE ŚMIAŁO U NAS INWESTOWAĆ , TU WSZELKIE TOWARY ROZCHODZĄ SIĘ JAK ŚWIEŻE BUŁECZKI . JEDNAK , KOCHANI , JESTEŚMY ZMUSZENI TROCHĘ KASY ZDJĄĆ Z POLSKIEGO RYNKU , BO LUDZIE KUPUJĄ TOWARY JAK LECI A NASTĘPNIE PRZETERMINOWANE WYRZUCAJĄ LECZ KUPCY , SPRZEDAWCY MAJĄ OBFITOŚĆ KASY I STAĆ ICH NA PRZETERMINOWANIE I WYRZUCENIE CZĘŚCI TOWARÓW KOSZTEM WYŻSZYCH CEN . DLATEGO PIĘKNI TEN RUCH ZE ZŁOTEM TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ .ZAUWAŻCIE , IŻ STOSUNEK ZŁOTEGO DO EURO PRAWIE SIĘ NIE ZMIENIA , DLACZEGO WIĘC WIELE TOWARÓW OBECNIE KOSZTUJE WIĘCEJ O OK 30 % NIŻ POPRZEDNIO ? BO ZA DUŻO KASY NA RYNKU . TO DZIAŁA NIE KONKURENCYJNIE W PORÓWNANIU DO POPRZEDNICH RZĄDÓW , BO NASZE TOWARY CENOWO DROŻSZE STAJĄ SIĘ MNIEJ KONKURENCYJNE . TYLKO TYLE ZA BAŃKĘ ALE JAKIE TO WAŻNE TOBIE I MNIE . PA,PA.

2018/10/30 22:43:20

Gość: , 155.133.5.*

CZEŚĆ . LUD ZAWSZE DOMAGA SIĘ IGRZYSK I CHLEBA . BARDZO CHĘTNIE TEGO DOSTARCZĘ ALE :
'NO WIESZ " [ZA MILION ] . JEST KILKA NIEJASNOŚCI I LUD DOMAGA SIĘ WYJAŚNIEŃ W PRZECIWNYM RAZIE NABIERZE WODY W USTA ALBO CO GORSZE TYŁKIEM W POKRZYWY - TEGO TO JUŻ NIKT NIE ZNIESIE . DLATEGO LEPIEJ W PORĘ WSZYSTKO WYJAŚNIĆ .CZEKAM NA KASĘ .PA,PA.

2018/10/30 22:01:41

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , INTERNET JEST ODZWIERCIEDLENIEM ZACHOWAŃ , POSZUKIWAŃ , NAUKI . NAM SIĘ TYLKO TAK WYDAJE , IŻ OBECNIE OBSERWUJEMY "ZATRZĘSIENIE " AMORALNYCH ZACHOWAŃ - WCZEŚNIEJ BYŁO ICH TYLE SAMO A NAWET WIĘCEJ . OSTATECZNIE GDYBY NAWET WSZYSCY Z JEDNYM WYJĄTKIEM ODESZLI OD WIARY CHRYSTUSOWEJ , TO TYLKO TEN JEDEN WYJĄTEK BYŁBY ZBAWIONY . MIEJMY TO ZAWSZE NA UWADZE I PRZED SNEM ŻAŁUJMY ZA GRZECHY , UCZCIJMY RANĘ PRAWEGO RAMIENIA BOGA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA I ODMÓWMY TRZY RAZY OJCZE NASZ ... ZDROWAŚ MARYJO ... ORAZ TRZYKROTNIE WYRZEKNIJMY SIĘ SZATANA JEGO PYCHY I JEGO SPRAW . W NASZYCH DOMACH NIECH NA ŚCIANACH WISI OBRAZ KRAKOWSKI JEZUSA MIŁOSIERNEGO I BĘDZIE DOBRZE , BO WE WSZYSTKICH TYCH SPRAWACH SĄ OBIETNICE , DOBRE OBIETNICE . PA,PA.

2018/10/27 01:11:48

Gość: , 155.133.5.*

MAM NADZIEJĘ , IŻ NIKT TEGO NIE WZIĄŁ DO SIEBIE , BO SĄ TO ZASŁYSZANE TEKSTY FILMOWE , A JEST TEGO I JEST Z CZEGO WYBIERAĆ TO TAKA WYPOWIEDŹ NA RAZ OWE .PSALM 69,11-17 .

2018/10/27 01:02:05

Gość: , 155.133.5.*

NO , PIĘKNIE , JANIE ZBIGNIEWIE P. TO TY , POMINĘ MĄ CHĘĆ , CAŁKOWICIE PO LINII ŻEŃSKIEJ POCZYNAJĄC OD 17,18 WIEKU JESTEŚ KREWNYM PAX I JESZCZE NIE PRZEBADAŁEŚ SIĘ ZE MNĄ GENETYCZNIE ? BY ROZWIAĆ WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI I POZWOLIĆ MI NA SWOBODĘ DZIAŁANIA ? PIES Z TOBĄ TAŃCOWAŁ . TAKA TO SPRAWA POLSKI W TOBIE ,JAK NA TARGOWICY . ZNAĆ CIĘ NIE CHCĘ , WYRODKU . PA,PA.

2018/10/26 20:19:17

Gość: , 155.133.5.*

CZEŚĆ KOCHANI , DZIŚ POWIEM WAM O FRANCUSKICH "PEGOTACH" - TAKICH SAMOCHODACH . DLACZEGO TYCH OSOBÓWEK W OGÓLE NIE WIDAĆ NA DROGACH PODCZAS GDY NA PARKINGACH "ZAWALENIE "? BO SĄ TAKIE SZYBKIE . SŁYSZELIŚCIE TEN ŻART CHYBA C,P. WRACA Z POŁUDNIA "PEGOTEM" DO CENTRUM POLSKI ALE TUŻ ZA KATOWICAMI KOŃCZY MU SIĘ PALIWO WIĘC TAK MIJA STACJE PALIW MIJA , BO WSZĘDZIE KOLEJKI , ALE JEST PRZEPIĘKNIE OŚWIETLONA" NÓWKA " , PUŚCIUTKO " ŻYWEGO DUCHA " ANI SAMOCHODU . BOŻE JAKI FART , HAMUJE Z PISKIEM I NA ZJAZD . PANIE LEKKO ODURZONE NAWAŁEM CHYBA NIE PRACY A ... TO NIE NA TEMAT . ZATANKOWAŁ POD KOREK , A CO, NIKT NIE CZEKAŁ ZA NIM , WIEC SIĘ NIE SPIESZYŁ . CO ZA ULGA JUŻ NA DRODZE , JESZCZE TYLKO RZUT OKA NA WSZYSTKIE WSKAŹNIKI , JEST OK - DROGA MOJA .JEDNAK PO OK 30 KM CO TO PEDAŁ PRZYSPIESZENIA CORAZ BARDZIEJ WCHODZI W PODŁOGĘ A MASZYNA JAKAŚ OCIĘŻAŁA . O WSKAŹNIK TEMPERATURY SILNIKA SPADA , A CHŁODNO JEST I WŁĄCZONE OGRZEWANIE , TO DLATEGO - MYŚLI KIEROWCA" PEGOTA " . PRZEJEŻDŻA NASTĘPNE 30 KM . NIE MOŻLIWE WÓZ DOSŁOWNIE JAK KROWA , ANI "UGNAĆ " . MÓJ BOŻE , MAM LIMIT JAZDY 90 PRZY PRZEPUSTNICY CAŁKOWICIE ROZWARTEJ . KI CZORT , TEMPERATURA SILNIKA SPADA DO ZERA , REDUKUJE BIEGI , MOŻE COŚ UGRAM WZROSTEM OBROTÓW SILNIKA , NO TAK TROSZECZKĘ , O I WSKAŹNIK TEMPERATURY ODROBINĘ WZRÓSŁ . CO TO JEST ? TO , TO TANKOWANIE - PRZYPOMINA ŻART :" STACJA PUSTA NAWET JEŚLI CZYNNA , TO JEST NIECZYNNA " ORAZ TEN DRUGI , JAK TO BYŁO , A JUŻ PAMIĘTAM :" MAZUT OFF " . KOCHANI I TAK KIEROWCA MĘCZYŁ SIĘ JAKIŚ CZAS ALE KAŻDY INNY SILNIK JUŻ DAWNO BY ZDECHŁ , ALE NIE PEGOT . OKAZAŁO , SIĘ , IŻ W MIĘDZYCZASIE PADAŁY MU ŚWIECE , GARY , JAK KTO WOLI - SILNIK STYGŁ A MOCY UBYWAŁO . PA,PA.

2018/10/25 06:59:56

Gość: , 155.133.5.*

MILI MOI , ODCHODZENIE OD BOGA , WIARY TO COŚ W RODZAJU : " MIŁE ZŁEGO POCZĄTKI " , KTO Z WAS NIE ZAPALIŁ PIERWSZEGO PAPIEROSA ? I CO ? NAŁÓG , KTÓREGO PORZUCENIE TO STRASZNY WYSIŁEK . JEŚLI NIE ODKRYLIŚCIE MIŁOŚCI BOŻEJ , TO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ DLATEGO , IŻ TKWICIE PO USZY W NAŁOGACH , TAK ! NA WZÓR TEGO NIKOTYNOWEGO . OSTATNIO BARDZO DUŻO UWAGI ZAPRZĄTA MI PRÓŻNOŚĆ , POSŁUCHAJMY PANA :" ... PTACTWO DRAPIEŻNE [KRĄŻY] WOKÓŁ NIEGO . - IDŹCIE , ZGROMADŹCIE WSZYSTKIE DZIKIE ZWIERZĘTA , NA ŻER JE SPROWADŹCIE !" JEREMIASZ 12,9-13. PA,PA.

2018/10/22 21:03:44

Gość: , 155.133.5.*

TO DO SIOSTRY FAUSTYNY BÓG MÓWI :" NAWET NIE WIESZ , JAK STRASZNĄ NĘDZĄ JESTEŚ " . KTO WIEC ZASŁUGUJE NA MIANO : " NĘDZY " ? KOCHANI , MY JEDYNE CO MOŻEMY MIEĆ NA WŁASNOŚĆ TO GRZECH , NATOMIAST WSZYSTKO DOBRO NASZE POCHODZI OD BOGA . KTO WIEC NAM DAJE CO JEST DOBRE ? BÓG . BIERZE ZE SWEGO I NAM UŻYCZA . DLATEGO , JEŚLI O COŚ PROSIMY BOGA , TO TAK JAKBYŚMY DŁUG ZACIĄGALI . DLATEGO STRASZNY NĘDZARZ MA TEŻ OGROMNY DŁUG . BIADA MU , JEŚLI BÓG I ZA TEN DŁUG MU POLICZY . PA,PA.

2018/10/21 15:10:37
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 ... 46 następne
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt