Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , TEMPLARIUSZE NIEMAL JEDNEGO DNIA ZOSTALI SPACYFIKOWANI I ŚWIĘTA INKWIZYCJA ROZPRAWIŁA SIĘ Z NIMI :RAZ DWA TRZY . DLACZEGO ? NIE DA SIĘ UKRYĆ TEMPLARIUSZE UWAŻALI SIĘ ZA POTOMKÓW WŁAŚNIE NAWRÓCONEJ NIERZ. MARII MAGDALENY KREWNEJ MARYI KRÓLOWEJ POKOJU . MY NIE WIEMY , CZY DZIEWCZYNKA PRZYWIEZIONA DO FRANCJI ZWANA CZARNĄ MADONNĄ BYŁA JEJ CÓRKĄ ALE WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE , BYĆ MOŻE PODSTĘPNIE PO ŚMIERCI SYNA BOŻEGO WESZŁA W POSIADANIE BOŻYCH GENÓW . TO , IŻ NASZ PAN PO ZMARTWYCHWSTANIU NIE ZEZWOLIŁ MARII MAGDALENIE ZBLIŻYĆ SIĘ DO SIEBIE ZANIM NIE WSTĄPI DO NIEBA DO BOGA OJCA NIEJAKO TO POTWIERDZA , BYŁA NIECZYSTA . W KAŻDYM BĄDŹ RAZIE RÓD PACÓW TAKŻE WSZEDŁ W POSIADANIE GENÓW OD POTOMSTWA MARII MAGDALENY A WIĘC LINII , Z KTÓREJ WYWODZIŁA SIĘ TAKŻE KRÓLOWA POKOJU , MATKA BOGA ŻYWEGO . DLATEGO KOCHANA POLSKO , NIE WOLNO CI ODRZUCIĆ TYCH GENÓW NAWET PRZEPUSZCZONYCH NA WZÓR ŚWIATŁOWODU PRZEPUSZCZAJĄCEGO ŚWIATŁO . JEŚLI NIE BYŁO MEZALIANSÓW , GENY WSPÓLNE PANIENCE PRZECZYSTEJ SĄ TAKŻE W RODZIE PACÓW . TU JEST OGROMNE ZAGROŻENIE , BO JEŚLI MY , KTÓRZY ŻYJEMY W TEJ GMINIE I OKOLICY , KTÓRZY TYLE DZIECI MAMY NAWET MEZALIAŃSKICH ALE GENÓW SZLACHETNYCH , BĘDZIEMY ZDRADZAĆ BOGA , TO PRZEPOWIADAM WIĘKSZA SPOTKA NAS KARA BOŻA OD TYCH , KTÓRZY TAKICH GENÓW NIE POSIEDLI . WIELE RAZY MIEWAŁEM PRZECZUCIA , IŻ Z TYCH MIEJSC I OKOLIC NIE POZOSTANIE NIC CO BY NADAWAŁO SIĘ DO ZAMIESZKANIA , DLATEGO WOŁAM NAWRACAJMY SIĘ I WIERZMY W EWANGELIĘ , BO PRAWDZIWIE STANIEMY SIĘ DZIEDZICAMI BOŻYMI , JEŚLI NARODZIMY SIĘ Z DUCHA ŚWIĘTEGO , CIAŁA I KRWI BOŻEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA . PA,PA.

2018/01/16 21:21:47

Gość: , 155.133.5.*

OCZYWIŚCIE, OCZYWIŚCIE , TYLKO GRZESZNIK NAWRÓCONY DOSTĘPUJE USPRAWIEDLIWIENIA ,A PYSZNY BEZ GRZECHU, ODCHODZI W SWEJ PYSZE I KTO BYWA ZBAWIONY ? BOŻE MIEJ LITOŚĆ NADE MNĄ . PA,PA.

2018/01/16 16:25:49

Gość: , 155.133.5.*

DLACZEGO BÓG DOPUŚCIŁ , BY W TAKIEJ RODZINIE , Z TAK OGROMNYMI TRADYCJAMI , DOSZŁO DO ZNISZCZEŃ , WYKORZENIAJĄCYCH CAŁY OFICJALNY RÓD . WIELOKROTNIE PYTAŁEM OTO STWÓRCĘ . ODPOWIEDŹ BRZMIAŁA JEDNOZNACZNIE . RZECZ W ROZPUŚCIE . TŁUMY GOŚCI I NIKT NAD TYM NIE PANOWAŁ , A TYMCZASEM OKO PAŃSKIE NIEJAKO Z URZĘDU SPOGLĄDAŁO NA TEN RÓD . BÓG NIERYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY . PISMO ŚWIĘTE TAKŻE O TYM TRAKTUJE , IŻ GRZESZNIK NIE DOCZEKA SIĘ DZIEDZICA . NIE ZAPOMINAJMY O BOŻYM MIŁOSIERDZIU I NIE DOSZUKUJMY SIĘ POTWIERDZEŃ LUB FAŁSZU W NASZYM ŻYCIU , BO DROGI PAŃSKIE NIE SĄ NASZYMI DROGAMI . TAK ZROZUMIAŁEM TĘ ODPOWIEDŹ . JEDNAK WCIĄŻ DRĄŻYŁEM TEMAT , ZACZĄŁEM ZWRACAĆ SIĘ W SPRAWACH RODU BEZPOŚREDNIO DO ŚWIĘTEJ PAMIĘCI PACA . DAŁ MI SIĘ ZAUWAŻYĆ W SOBOLEJ ,CIEMNEJ ,BRĄZOWEJ ,PO KOSTKI ,SZUBIE . TO BYŁ MOŻE 92 ROK , ZAPYTAŁEM CZY ON W OGÓLE CHCE BYM ZAJMOWAŁ SIĘ TYM TEMATEM W RODZIE . JEŚLI TAK I OCZEKUJE ON POMOCY ODE MNIE , TO ZA CHWILĘ TYLKO W TYM POKOJU BĘDĘ SZUKAŁ CZEGOŚ ZGUBIONEGO ZE ZŁOTA , JEŚLI ZNAJDĘ , UZNAJĘ TO ZA POROZUMIENIE Z PACEM I WSPÓŁPRACĘ W REAKTYWACJI RODU I MIENIA . ZAGLĄDAM POD WERSALKĘ A TAM W POŁOWIE SKŁADANY ZLOTY KOLCZYK . NIE MIAŁEM WYJŚCIA PRZEZ TRZY LATA MODLIŁEM SIĘ NA RÓŻAŃCU O PRZEBŁAGANIE BOGA W RÓŻNYCH SPRAWACH RODU . POJAWIŁY SIĘ JAKIEŚ PIENIĄDZE . KTOŚ ZAMIERZA ODRESTAUROWAĆ W ORYGINALE A TYMCZASEM UPŁYNĘŁO JUŻ OD PIERWSZEGO KONTAKTU ĆWIERĆWIECZE . TYMCZASEM NIE WIEM CZY TA KOMISJA JUŻ NIE ZACZOPOWAŁA TOKU TAKŻE I TYCH SPRAW . TO WSZYSTKO NIE JEST TAKIE PROSTE ANI ŁATWE .
ZMIEŃMY TEMAT . FAKTY ŚWIADCZĄ O TYM , IŻ MARIA MAGDALENA WE FRANCJI WYCHOWYWAŁA DZIECKO ZWANE CZARNĄ MADONNĄ . PRZECIEŻ ONA BYŁA NAWRÓCONĄ ALE NIERZ ... KOCHANI TE CECHY TAKŻE W TYM RODZIE SIĘ UJAWNIAŁY . TO NIE MUSIAŁY BYĆ OSOBY Z RODU . TO NA NICH INNI BEZ ICH ZGODY MOGŁY TYCH RZECZY DOPUSZCZAĆ . WYSTARCZĄ FLUIDY I NIE WSZYSCY IM SIĘ PRZECIWSTAWIĄ . A DAWNIEJ LUD PROSTY I G. GOTOWE .
MILI MOI, BÓG NIE MA WZGLĘDU NA OSOBY TE GRZECHY SĄ SZCZEGÓLNIE CIĘŻKIE , BO STRĄCAJĄ DO PIEKŁA, DLATEGO WYMAGAJĄ NAWRÓCENIA , BEZWZGLĘDNEGO . NIE WOLNO NAM TEGO LEKCEWAŻYĆ CAŁA NASZA OKOLICA JEST NIEJAKO WYSADZANA BARDZO ZDOLNYMI W TYM WZGLĘDZIE . A ZA TE WINY CIERPIĄ NASI PRZODKOWIE TEGO RODU . CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ , BO BÓG NIE DA SIĘ PRZEBŁAGAĆ I IMIĘ RODU ZAGINIE . NIECH KAŻDA OSOBA CZUJĄCA WINĘ USTALI SOBIE JAKĄŚ POKUTĘ WYCHODZENIA NA PROSTĄ . TO MOŻE ... ROZUMIESZ ? ZAUWAŻ, JA NĘDZA STRASZNA POD TYM WZGLĘDEM NIE MAM SOBIE NIC DO ZARZUCENIA, BO POZA ŻONĄ ŻADNYCH KONTAKTÓW Z NIKIM, POZA JEDNYM W BIAŁYMSTOKU , NIE MIAŁEM . DLATEGO MOGĘ CHYBA W TEJ SPRAWIE RODU PAC ZROBIĆ NAJWIĘCEJ . PA,PA.

2018/01/16 16:22:49

Gość: , 155.133.5.*

RAZ JESZCZE PRZYPOMINAM NAJDROŻSI , WSZYSTKO O CZYM PISZĘ NIE MA MIEJSCA W RZECZYWISTOŚCI . JEST TO TWÓRCZOŚĆ LITERACKA .PA,PA.

2018/01/16 15:40:40

Gość: , 155.133.5.*

ZAUWAŻMY , IŻ PRZYZNANIE TEGO PRAWA DO DZIEDZICZENIA JEST JEDNOCZEŚNIE UZNANIEM CIĄGŁOŚCI LINII RODZINY PAC . WIELKIEJ RODZINY , BO W JEJ HERBIE POJAWIA SIĘ LILIA , KTÓRA W RODACH SPRZED NARODZIN PANIENKI PRZECZYSTEJ JEST ODNOTOWYWANA ?TAK? TYM NIECH ZAJMĄ SIĘ HISTORYCY (NIE BĘDĘ IM CHLEBA ODBIERAŁ ) WYRAZ PAX I LILIA I FRANCJA I 18 LUB 19 WIEK , GDY OSTATNI UDOKUMENTOWANY W PEŁNI SPADKOBIERCA CAŁEGO RODU PAC JEST ZAKOTWICZONY W DOWSPUDZIE . NIE WOLNO TEGO HONORU POLSCE I POLAKOM UTRACIĆ - UZNAĆ SPADKOBIERCĘ , ZWRÓCIĆ MIENIE I REKOMPENSATĘ I LINIA RODU PAC ,TRWAĆ BĘDZIE DALEJ OFICJALNIE , NIE W UKRYCIU . PA,PA.

2018/01/16 10:49:05

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , NIKT W POLSCE NIE MA ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI . SPRAWY DZIEDZICZENIA ZAWSZE SĄ SKOMPLIKOWANE , A TRZYMANIE SIĘ LITERY PRAWA NIE ZAWSZE JEST SŁUSZNE I SPRAWIEDLIWE , BO PRAWO OPIERA SIĘ NA PRZEKAZACH W WIĘKSZOŚCI ZAPISANYCH , UDOKUMENTOWANYCH . W DOBIE BADAŃ GENETYCZNYCH POJAWIAJĄ SIĘ DOKUMENTY , Z KTÓRYCH W SPRAWACH AKTUALNYCH SĄDY KORZYSTAJĄ A W TYCH ARCHIWALNYCH ZACHOWUJĄ DUŻĄ DOZĘ SCEPTYCYZMU , A DLACZEGO ? A Z JAKIEJ TO NIBY TAKIEJ PARADY ?
DOBRZE , W DOBIE TYCH DZIKICH REPRYWATYZACJI , PRZEŚLEDŹMY LOSY DZIEDZICZENIA ZWIĄZANE Z MIENIEM RODZINY : PAC . JEGO MIENIE OPIEWAŁO NA OK 8 MILIONÓW ÓWCZESNYCH ZŁ POLSKICH . TO DUŻO . PAC PO SPIENIĘŻENIU RACZEK PRAWDOPODOBNIE NABYŁ PAŁAC NA MIODOWEJ W WARSZAWIE . MIAŁ TROJE DZIECI A OSTATNIA CÓRECZKA NIBY TO ZMARŁA ALE TAK NAPRAWDĘ ZOSTAŁA PRZEZ NIANIĘ ZAMIENIONA Z JEJ MARTWĄ CÓRECZKĄ I TRAFIŁA DO JEJ ZAMOŻNEJ ALE BLIŻEJ NIE ZNANEGO POCHODZENIA RODZINY . ZAUWAŻCIE , IŻ WEDŁUG PRAWA JEJ PRAWO, W WYNIKU PRZESTĘPSTWA PORWANIA PODSTĘPNEGO DOKONANEGO NA JEJ OSOBIE , DO DZIEDZICZENIA PO RODZINIE PAC WYGASA . NO I PROSZĘ POWIEDZIEĆ GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ ? NIE MA . OCZYWIŚCIE KARA ZA TEN CZYN SPOCZYWA NA PORYWACZCE I JEJ RODZINIE , POTOMSTWIE ALE SPRAWIEDLIWOŚĆ I DZIEDZICZENIE TRWA NA PORWANEJ I JEJ POTOMSTWIE . W WYNIKU DOCIEKAŃ POPARTYCH MIENIEM RUCHOMYM PO PORWANEJ JEDNAK PRZEKAZYWANYM W RODZINIE , WYNIKA , IŻ TA TRZECIA CZĘŚĆ PRZYSŁUGUJĄCA JEJ JAKO JEDNEJ Z TROJGA DZIECI , TAKŻE NIE WYGASA , A BĘDZIE OK 3 MILIONÓW ÓWCZESNYCH ZŁ POLSKICH . NIE INTERESUJĄ NAS KOLIGACJE WYNIKAJĄCE Z RODZEŃSTWA PORWANEJ . PORWANA PRZEKAZUJE SWÓJ MAJĄTEK ZAWSZE OSOBIE , KTÓREJ PRZYSŁUGUJE SZKAPLERZ DANY DZIECKU PO URODZENIU Z WIZERUNKIEM MATKI BOŻEJ I PO DRUGIEJ STRONIE LILI . KOCHANI , ŻADNE PRAWO TAKIEGO RODZAJU DZIEDZICZENIA , ACZ SPRAWIEDLIWEGO, NIE UZNA . DLATEGO , KOCHANI NIC CO JEST PROSTE , PROSTE NIE JEST, BO TE 3 MLN ÓWCZESNYCH , TO WIĘCEJ NIŻ MIENIE W DOWSPUDZIE I PAŁAC NA MIODOWEJ , PRZYSŁUGUJE WIĘC TAKŻE REKOMPENSATA - 38 MILIONÓW ? O TYCH CZĘSTO WSPOMINAM ALE TO SĄ RODOWE PIENIĄDZE SŁUSZNIE MI SIĘ NALEŻĄCE, JEDNAK NA ICH ODZYSKANIE NADZIEI NIE MA . JAKI ROBI CO SŁUSZNE ALE CZY SPRAWIEDLIWE ? . PA,PA.

2018/01/16 10:29:05

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , NIE WOLNO NAM WYCIĄGAĆ DALEKO IDĄCYCH WNIOSKÓW . KRÓLOWA POKOJU ZAWSZE JEST DZIEWICĄ , WIĘCEJ : NIEPOKALANYM POCZĘCIEM . JEDYNIE PRZESTRZEGANIE PRAWA BOŻEGO MOŻE WZBUDZIĆ W BOGU MIŁOSIERDZIE DAJĄCE NAM ZBAWIENIE . DLATEGO PRZED TRÓJCĄ PRZENAJŚWIĘTSZĄ ORAZ KRÓLOWĄ POKOJU , JEDYNE CO NAM WYPADA ,TO UPAŚĆ NA TWARZ I CZEKAĆ ŁASK I MIŁOSIERDZIA . SAMI Z SIEBIE NIC NIE MOŻEMY I TO SIĘ NIGDY NIE ZMIENI . PRZYKŁADEM TEGO JEST NIOSĄCY ŚWIATŁO . ZAPRAGNĄŁ SAMODZIELNOŚCI I KRÓLOWANIA NAD STWORZENIEM BOŻYM ALE NIC MU Z TEGO NIE WYSZŁO , BO SAM Z SIEBIE NIC NIE MÓGŁ . PODOBNIE JEST Z NAMI ALE DLA WSZYSTKICH UCIEKAJĄCYCH SIĘ DO BOGA SYN BOŻY JEZUS CHRYSTUS OTWORZYŁ BRAMY NIEBA - JESZCZE TYLKO MY OTWÓRZMY DRZWI CHRYSTUSOWI , BO PRZEJŚCIE PRZEZ TE DRZWI JEST WARUNKIEM PRZEJŚCIA W NASTĘPSTWIE PRZEZ BRAMĘ NIEBA . PA,PA.

2018/01/15 14:05:58

Gość: , 155.133.5.*

OBOK TAKICH ŁASK DOZNAJEMY TAKŻE STRASZNYCH PRZEŚLADOWAŃ , JUŻ JESTEŚMY TRAKTOWANI , GAZEM Z PRZEPOWIEDNI , DZIAŁAJĄCYM NA UKŁAD NERWOWY . W DOBIE RZĄDÓW PIS LEKKO PRZESTRASZENI , CI , I GŁÓWNIE NOCĄ PRZEPROWADZAJĄ ATAKI - TO JEST WOJNA , CO TU DUŻO MÓWIĆ . DO TAKICH ZDOBYCZY NAUKOWYCH NIE DOSZLI BIEDACY . TO MOGĄ BYĆ WYŁĄCZNIE SIŁY ZBROJNE DYSPONUJĄCE POTĘŻNYM BUDŻETEM ORAZ DOSTĘPEM NIESKRĘPOWANYM I NIEOGRANICZONYM DO POPULACJI LUDZKIEJ . ODPOWIEDŹ WYDAJE SIĘ PROSTA . PA,PA.

2018/01/15 01:18:09

Gość: , 155.133.5.*

MILI MOI , WYOBRAŹCIE SOBIE : PAX , Z ŁACINY OZNACZA POKÓJ , A W JĘZYKU FRANCUSKIM USŁYSZYMY : PACS ALE ZAZWYCZAJ KOŃCOWE S POZOSTAJE NIESŁYSZALNE , TO W JĘZYKU POLSKIM USŁYSZYMY PAC I NIE PRZECZYTAMY: PAK TYLKO PO PROSTU: PAC . TAK WIĘC WIDZIMY , IŻ NAZWISKO PAC JEST SPOLSZCZENIEM POPRZEZ SFRANCUSZCZENIE ŁACIŃSKIEGO PAX - POKÓJ . HERBEM HRABIEGO PAC JEST GOZDAWA , W TYM HERBIE PRZEWODZĄ DWIE LILIE . JEDNA W PAWICH PIÓRACH . GOZDAWA , TO GAŹDZINA , GWIAZDA , WIENIEC Z GWIAZD N.P.: 12 , MATKA PRZEDWIECZNEGO SYNA . KOCHANI , PAC I HERB ŁĄCZNIE MÓWIĄ O RODZIE BIORĄCYM SWÓJ POCZĄTEK Z LINI KRÓLOWEJ POKOJU I DLA KRÓLOWEJ POKOJU RÓD TEN ISTNIEJE . NIE MA INNEGO POWODU JEGO ISTNIENIA . NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO RODU NA ŚWIECIE . A TEN ZACHOWAŁ SIĘ JEDYNIE DLATEGO , IŻ DZIWNYM TRAFEM SKRĘCIŁ W NIEDOSTĘPNE KRAŃCE ,LEŚNE OSTĘPY , MIEJSCE PUSZCZY PRZYLEGŁE AUGUSTOWSKIEJ .JEDYNIE ZABORY ROSYJSKIE ZDZIESIĄTKOWAŁY I WYDAŁY NA ZATRACENIE I TEN KRÓLOWEJ POKOJU RÓD ALE NIBY TO DZIWNYM TRAFEM DZIEWCZYNKA Z TEGO RODU OCALAŁA , A WIEMY , IŻ U BOGA NIE MA PRZYPADKÓW . RÓD TEN ZASILAŁ GENETYCZNIE WSZYSTKIE ZNACZĄCE RODY W POLSCE , W TYM KRÓLEWSKI SAPIECHÓW , A PRZEZ TO PONIATOWSKICH . MOŻNA POWIEDZIEĆ BARDZIEJ JE USZLACHETNIAŁ . SAM TAKŻE NIE ULEGAŁ DEGENERACJI LECZ POWRACAŁ DO KORZENI MIĘDZY INNYMI RODEM TYZENHAUZÓW . NAJWIĘKSZY I NAJBOGATSZY RÓD W EUROPIE , JEGO POCZĄTKI GINĄ W MROKACH STAROŻYTNOŚCI . TAK WIĘC , DZIĘKI DZICZY I NIEDOSTĘPNOŚCI PÓŁNOCNEJ CZĘŚCI POLSKI ,POLSKA OTRZYMAŁA DAR GENÓW USZLACHETNIAJĄCYCH NAWET WSZYSTKIE RODY KRÓLEWSKIE ŚWIATA. WSPANIALI I CUDOWNI , JESTEM BODAJ NAJSTARSZYM PRZEDSTAWICIELEM TEGO RODU . MÓJ BRATANEK Z MEZALIANSU MA OK 90 LAT A, JEGO OJCIEC ,MÓJ BRAT PRZYRODNI NIE ŻYJE OD OK 40 LAT . KTO WIĘC PRZEBIJE MNIE POD WZGLĘDEM BIOLOGICZNYM I PRAWEM DO DZIEDZICZENIA ? TYLKO TAK SIĘ SKŁADA , IŻ MÓJ OJCIEC NIE POCHODZIŁ Z MEZALIANSU PODOBNIE I JA . MOJA ŻONA TAKŻE NIE POCHODZI Z MEZALIANSU . ZATEM LINIA PAC WCIĄŻ ISTNIEJE .A WSZYSCY ZNANI MI KREWNI NIE ZAŁOŻYLI RODZIN SZLACHETNYCH I W BLISKICH GENOM PAC .PA,PA.

2018/01/15 01:04:14

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , RAZ JESZCZE PRZYPOMINAM , IŻ WSZYSTKO O CZYM PISZĘ NIE MA NIC ALE TO NIC WSPÓLNEGO Z RZECZYWISTOŚCIĄ , JEST TO NAJZWYKLEJSZA TWÓRCZOŚĆ LITERACKA . PA,PA.

2018/01/15 00:21:05

Gość: , 155.133.5.*

CZY KTOŚ Z WAS WIE, JAK DŁUGO ŻYJĄ REKINY ? MARTWYCH RACZEJ SIĘ NIE WIDUJE . REKINY PRAWDOPODOBNIE SĄ DŁUGOWIECZNE I CAŁY CZAS ROSNĄ , MAJĄ TEŻ FUNKCJĘ REGENERACJI UZĘBIENIA . JEŚLI TAK I JEŚLI ROCZNY PRZYROST ZALEŻY OD DŁUGOŚCI CIAŁA , TO PO STU A NASTĘPNIE TYSIĄCU LAT ŻYCIA REKIN MOŻE MIEĆ ROZMIARY TAKIEJ KILKUKILOMETROWEJ WYSOKOŚCI GÓRY . KOCHANI ZDARZAŁY SIĘ PRZYPADKI ZNIKANIA NAGŁEGO SAMOLOTÓW NAD OCEANEM . PRZECIEŻ JEDNYM Z POWODÓW MOŻE BYĆ ATAK REKINA . TAKI POTWÓR POTRZEBUJE ZJEŚĆ A TO JAKĄŚ 50 METROWĄ MĄTWĘ . A TO STADKO WIELORYBÓW . WIDYWANO WIELORYBY ODGRYZANE W POŁOWIE , TO KTÓRYŚ Z BRZEGU STADA NIE ZDOŁAŁ WYMKNĄĆ SIĘ 700 LETNIEMU MEGALODONOWI . TAKI POTWÓR MA ROZSTAW SZCZĘK NAWET KILKUDZIESIĘCIU METRÓW . SĄ FOTOGRAFIE REKINÓW ŁAPIĄCYCH W POŁOWIE 300 METROWE TANKOWCE . TAKI IDZIE NA ZAPACH CZEGOŚ DO JEDZENIA A ROPA NAFTOWA MOŻE TAK SIĘ KOJARZYĆ . SĄ TEŻ ZDJĘCIA REKINA ATAKUJĄCEGO STATEK WYCIECZKOWY O KILKU POKŁADACH , DOKŁADNIE W POŁOWIE , TO JAKI MA ROZSTAW SZCZĘK 50 DO 100 METRÓW , ZATEM SAM MOŻE MIEĆ DŁUGOŚĆ KILKU KILOMETRÓW . POTRAFI WIĘC NA CAŁĄ SWOJĄ DŁUGOŚĆ WYSKOCZYĆ Z OCEANU I PORWAĆ SAMOLOT NA 3 LUB 4 KILOMETRACH WYSOKOŚCI . KOCHANI OBRAZY ZDJĘĆ NIE KŁAMIĄ 3/4 GLOBU TO WODY . DLATEGO OCEANY ZOSTAWMY REKINOM , NO MOŻE POZA PŁYCIZNAMI , DO KM GŁĘBOKOŚCI .PA,PA.

2018/01/13 15:48:31

Gość: , 155.133.5.*

WŁAŚNIE, SŁUCHAM RÓŻAŃCA ŚW.:"NAJWIĘKSZA MODLITWA-EGZORCYZM".JEST TU POKAZYWANA FIGURA KRÓLOWEJ POKOJU . PONIEWAŻ W GIETRZWAŁDZIE WIDZIAŁEM DZIEWCZYNKĘ I CHŁOPCA PANI BASI SIEN. -BLIŹNIĄT . TO DOSTRZEGAM OGROMNE PODOBIEŃSTWO DZIEWCZYNKI I TEJ FIGURY PANIENKI PRZECZYSTEJ . KOCHANI , MY TEGO NIE ROZUMIEMY ALE TAK JEST , IŻ NIE OD RZECZY DYNASTIE KRÓLEWSKIE NAZYWANO SZLACHETNIE URODZONYMI . A OD ADAMA I EWY CO JAKIŚ CZAS ZAWSZE POJAWIAJĄ SIĘ BLIŹNIĘTA , FAKT BLIŹNIĄT JEST NIEJAKO PO DZIESIĄTYM WYRÓŻNIENIEM LINII KRÓLEWSKIEJ . MAM NA MYŚLI RÓD SZLACHETNIE URODZONYCH . TU MEZALIANSU NIE BYŁO , PANI BASIA REPREZENTUJE RODZINĘ SZLACHECKĄ , NIE PIERWSZEJ, MOŻE TRZECIEJ LUB CZWARTEJ WODY ALE TO SZLACHTA . DLATEGO KOCHANI CZAS JUŻ ZAAKCEPTOWAĆ TEN AKT BOŻEJ ŁASKI DLA POLSKI NA 1 050 ROCZNICĘ CHRZTU POLSKI ALE SAMI ROZUMIECIE 50 LAT TO W SAM RAZ BY PO CAŁEJ POLSCE ROZESZŁO SIĘ , IŻ LACHY TO CHRZEŚCIJANIE , WIĘC TAK PO PRAWDZIE ,TO MAMY 1 000 ROCZNICĘ CHRZTU POLSKI ZANIM NIE NASTĄPI 1100 . MILI MOI , DZIECI POWINNY BYĆ CHOWANE W NALEŻNEJ KARNOŚCI I POD ŻADNYM WZGLĘDEM NIE ZANIEDBYWANE . DLATEGO , ZAMEK KRÓLEWSKI MOŻE BYĆ DOBRYM MIEJSCEM ZAMIESZKANIA SZLACHETNIE URODZONYCH . TAM TEŻ NALEŻAŁOBY REAKTYWOWAĆ ZASADY ŻYCIA DYNASTYCZNEGO NA WZÓR KRÓLÓW ANGLII . NALEŻY PRZED TYM WSZYSTKIM PRZEPROWADZIĆ NIEZBĘDNE BADANIA GENETYCZNE UWIERZYTELNIAJĄCE POCHODZENIE W OPARCIU O GENY KRÓLOWEJ ANGLII . NASTĘPNIE , WYBRAĆ KRÓLA LUB KRÓLOWĄ I KORONOWAĆ NA ZASADACH OGÓLNIE PRZYJĘTYCH . TO BĘDZIE GODNE ZACHOWANIE PAŃSTWA POLSKIEGO . PA,PA.

2018/01/13 08:54:01

Gość: , 155.133.5.*

"ZWYCIĘZCA PIEKŁA I SZATANA ", TEN , KTÓRY ZWYCIĘŻYŁ ŚWIAT . KOCHANI , ZARÓWNO PIEKŁO ,SZATAN , TEN ŚWIAT, SĄ PO TEJ SAMEJ STRONIE , BO POKONANYCH . A MY MÓWIMY , BY MODLIĆ SIĘ ZA WYKLUCZONYCH SPOŁECZNIE , CZY JESZCZE TAM INACZEJ . POMODLIMY SIĘ ZA NICH TYLKO , KTÓRZY TO SĄ? CZY ABY NIE ZAWSZE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI CI , KTÓRZY WOŁAJĄ: O WYKLUCZENI , POMÓDLMY SIĘ ZA NICH ? KOCHANI , TEN ŚWIAT MUSIMY ZWYCIĘŻYĆ . ON ZAWSZE BĘDZIE NIEDOSKONAŁY , DLATEGO NIE WOŁAJMY , BY KTOŚ WRACAŁ DO SPRAW TEGO ŚWIATA , BO ZAWSZE BĘDZIE TO NIEGODNE , WYMAGAJĄCE ZWYCIĘSTWA .MÓDLMY SIĘ ZAWSZE O ŁASKI , ŁASKI , TYLKO BÓG JEST ŁASKAWY , BO WE WSZYSTKIM I ZAWSZE NAD NAMI PANUJE , JEŚLI WIĘC NIE OKAŻE SWEJ ŁASKI , TO BĘDZIE NAM SIĘ WYDAWAŁO , IŻ KTOŚ TAM JEST WYKLUCZONY . PROŚMY O ŁASKI PRZEJRZENIA , BO ZA NAMI TAK WOŁAJĄCYMI , JUŻ TO ZE WZGLĘDU NA NASZE WOŁANIE, TYCH ,NIE MA . SAMO WOŁANIE SPRAWIŁO , IŻ PRZESUNĘLIŚMY SIĘ ZA NICH W DRODZE DO WIECZNOŚCI I TO MY POTRZEBUJEMY TYCH MODLITW . TAKIE WOŁANIE JEST AKTEM STRASZNEJ PYCHY , W KOŚCIELE NIE DO PRZYJĘCIA , CZUJESZ TERAZ SAM FAKT WYKLUCZENIA , TAK?PA,PA.

2018/01/13 08:01:18

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , NAJDROŻSI , NIE WOLNO STOSOWAĆ JAKIEGOKOLWIEK SYSTEMU ULG POD ŻADNYM POZOREM , JEŚLI MAMY SIĘ ROZWIJAĆ A NIE ZWIJAĆ , TO ULGI SĄ OGROMNYM NIEPOROZUMIENIEM . ZA STOSOWANIE ULG , NALEŻY USUWAĆ ZE STANOWISK . ULGI TO STYGMATYZACJA W UJEMNYM ZNACZENIU . KOMU BĘDZIE SMAKOWAĆ OBIAD , JEŚLI ZAPŁACI MNIEJ OD INNYCH . NO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ W ICH GRONIE JEŚĆ NIE BĘDZIE . TAKA JEST NATURA CZŁOWIEKA . ZAUWAŻCIE NIE USUWA SIĘ BIEDY , LECZ STOSUJE JAKIŚ RODZAJ KLASYFIKACJI PRZY UŻYCIU KARTONÓW , KARTONIKÓW - PRZECIEŻ W SPOSÓB JAWNY WSZYSTKO ZMIERZA DO ZNAKU BESTII , BĘDZIESZ GO MIEĆ, WSZYSTKO KUPISZ I WSZĘDZIE WEJDZIESZ , WIDZISZ UJEMNĄ STYGMATYZACJĘ ? NIE WOLNO TEGO ROBIĆ POD ŻADNYM POZOREM . KOCHANI , NIE ZGADZAJMY SIĘ NA ULGI . POWINNA OBOWIĄZYWAĆ ZASADA POLAK POSIADAJĄCY OBYWATELSTWO POLSKIE MA MIEĆ MIESIĘCZNY DOCHÓD UMOŻLIWIAJĄCY MU NORMALNE FUNKCJONOWANIE W JEGO STANIE . ROZUMIESZ ? NIE ULGA LECZ DOCHÓD . TO JEST ZDROWE .ULGA ZAWSZE UTRZYMA PRZY ŻYCIU COŚ NA CO SPOŁECZEŃSTWO NIE MA OCHOTY .STOSUJĄC ULGI MOŻNA DOWOLNIE KREOWAĆ RZECZYWISTOŚĆ . ROZUMIESZ ,TAK . ULGA- NIE . DOCHÓD -TAK ! POSŁUCHAJ, ULGA DLA CIEBIE, TO DOCHÓD DO KASY DAJĄCEJ ULGĘ . MOŻNA ROBIĆ NAWET CAŁE NARODY W BAMBUKO ? NO WIDZISZ - A CO BĘDZIE, JEŚLI TYLKO CI W JARMUŁKACH ROZDAWAĆ BĘDĄ SOBIE ULGI ? KASA Z BUDŻETU POPŁYNIE DO NICH SZEROKIM STRUMIENIEM , A MOŻE W TEN SPOSÓB ROZKRZEWISZ JEMIOŁĘ I ZNISZCZYSZ LAS . W ŻADNYM WYPADKU ULGI , WYŁĄCZNIE DOCHÓD , WYŁĄCZNIE .PA,PA.

2018/01/12 11:08:57

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , NAJDROŻSI , PIENIĄDZE ZAWSZE BYŁY SA I BĘDĄ ŚRODKIEM DO CELU , NIE CELEM . WŁADZA JEST RZECZĄ STRASZNĄ . LUDZIE WIEDZĄ KOMU MAJĄ SIĘ UKŁONIĆ , BY PAJDKĘ CHLEBA OTRZYMAĆ . ZAPAMIĘTAJMY , UMIEJĘTNYCH NIE NALEŻY POUCZAĆ , BO CI WIEDZĄ CO IM POTRZEBNE I WIEDZĄ JAKIE KROKI NALEŻY PODJĄĆ , BY CEL OSIĄGNĄĆ . ZAUWAŻCIE, JAK PIĘKNIE PRZEBIJA Z KAŻDEJ MOWY ZAMOŻNEGO PAZERNOŚĆ NA PIENIĄDZE . TAKI NIC NIE USZCZKNIE ZE SWEGO ZA DARMO . A OD INNYCH WYMAGA DATKU SŁUSZNEGO I NIESŁUSZNEGO , BO TAKI JEST ZAMOŻNY . JEDNAK , KOCHANI CEL WYMAGA ŚRODKÓW -ROLNIK MA POSIADAĆ CAŁĄ INFRASTRUKTURĘ, BY PROWADZIĆ PRODUKCJĘ . PRZEDSIĘBIORCA POWINIEN POSIADAĆ ŚRODKI DLA STWORZENIA MIEJSC PRACY . ZAUWAŻCIE , IŻ WIEDZA O TYM WSZYSCY , NAWET NAUCZYCIELE ALE ONI TAKŻE POSIADAJĄ NAJDROŻSZĄ INFRASTRUKTURĘ , BO JEST NAJMNIEJ ZAWODNA . MÓWI O TYM ,BY NIE DAWAĆ ZA WIELE , BO WŁADZY NAD OBDAROWANYM NIE BĘDZIE ALE SAM ROWEREM NIE POJEDZIE , BO JAK SIĄŚĆ MIĘDZY WRONY , JEŚLI NIE ZAKRACZE SIĘ JAK I ONI . ZAUWAŻCIE WSZYSCY Z JARMUŁKAMI , TO ZAWSZE MINIMUM KILKA MILIONÓW NA KONCIE ALE PODWŁADNYM ODBIERZE WSZYSTKO I UŻYJE DO TEGO KAŻDEGO ARGUMENTU ALE KOCHANI ,I MY, I TAMCI BĘDZIEMY , JEŚLI BÓG POZWOLI, ZBAWIENI BYLE TRWAĆ W WIERZE OJCÓW . NIE NALEŻY LĘKAĆ SIĘ ŚRODKÓW POTRZEBNYCH DO SZCZYTNYCH CELÓW , BO I ZAMOŻNEGO BÓG ZBAWI , CHOĆBY TYLKO DLATEGO , IŻ CO NIE MOŻLIWE U LUDZI MOŻLIWE JEST U BOGA . DLATEGO PREZYDENT , PREMIER , MINISTER MUSZĄ MIEĆ DOSTĘP MINIMUM DO MILIARDA W CZASIE JEDNEJ KADENCJI Z TYCH PIENIĘDZY NIKT NIGDY NIE MOŻE ICH ROZLICZAĆ , BO TAKA JEST POWAGA STANOWISKA NAJWYŻSZEGO W POLSCE . WÓWCZAS KOCHANI TAK MĄDROŚĆ JAK I ZAMOŻNOŚĆ ROZPŁYNIE SIĘ PO CAŁYM KRAJU . CO OBECNIE JEST ZAMOŻNOŚCIĄ ? KOCHANI , ULICA NIE Z KAŁUŻ I BŁOTA JEST ZAMOŻNOŚCIĄ DOMY NOWOCZESNE , NIE LEPIANKI - TO ZAMOŻNOŚĆ ALE NIC SIĘ NIE ZMIENIA - PODRÓŻOWAĆ TRZEBA I MIESZKAĆ TEŻ . KOCHANI, CYWILIZACJA WYMAGA ŚRODKÓW OGROMNYCH . WOŁANIE DO KRAJU O BIEDĘ, JEST NIEJAKO DLA PEWNYCH GRUP, WOŁANIEM O BIEDĘ . JEDNAK ZAUWAŻCIE NIECH ZAWSZE ,TAK BĘDZIE, CO BOSKIE BOGU A CO CESARSKIE CESARZOWI .MIEJCIE TEŻ POLACY WŁASNĄ MĄDROŚĆ ,CI W JARMUŁKACH NIE ZASIADAJĄ Z NĘDZĄ . PA,PA.

2018/01/12 09:43:41

Gość: , 155.133.5.*

CIERPIENIE NIEWINNE JEST BODAJ NAJCENNIEJSZE W OCZACH BOGA . TAKIM OSOBOM , BÓG NAPRAWDĘ NIE MA POWODU , BY ODMÓWIĆ W CZYMKOLWIEK . Z TEGO CO WIEM , TO TAK W 93 ROZPOCZĘŁY SIĘ MOJE TORTURY . JEDNOCZEŚNIE TAKŻE TAKIE PRAWDZIWE NAWRÓCENIE CHOCIAŻ I WCZEŚNIEJ NIE CZUŁEM SIĘ BRUDNY ALE ZAWSZE MIAŁEM WIELE PRÓŚB DO BOGA I JAKIMŚ DZIWNYM TRAFEM , DOSŁOWNIE JAK KULĄ W PŁOT , A ILEKROĆ PATRZYŁEM NA OBRAZ MARYI ZAWSZE BYŁ SMUTNY WYRAZ, KRÓLOWEJ POKOJU, TWARZY . WPADŁY MI DO RĘKI TAJEMNICE SZCZĘŚCIA - ODMAWIAŁEM JE PRZEZ ROK- I WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ POWOLI ZMIENIAĆ , TAM SĄ OBIETNICE , I CORAZ CZĘŚCIEJ ZACZĄŁEM DOSTRZEGAĆ , IŻ WSZYSTKO O CO PROSZĘ BOGA ZACZYNA MIEĆ MIEJSCE . BO WIDZICIE , GDY OSIĄGASZ STAN UMOŻLIWIAJĄCY CI ROZMOWĘ Z BOGIEM , CZYLI NA SUMIENIU NIE CIĄŻY CI COŚ CO ODDALA OD BOGA , TO JAKI, BÓG MA POWÓD, BY CI CZEGOŚ ODMÓWIĆ ? NIE MA . JEDNOCZEŚNIE MOI MILI , ZACZYNASZ NIEJAKO SAM STAWAĆ NA NOGI , DOKONYWAĆ WYBORÓW . POWIEDZ MI ,JAKIE ONE MAJĄ BYĆ , BY NIE ODDALAŁY CIĘ OD BOGA ? TAK,TAK ONE SĄ NAPRAWDĘ TRUDNE . NIE ŻEBY DOTYKAŁY NIEBA W SWOIM SKOMPLIKOWANIU , NIE , TO BĘDĄ, JAK NAJBARDZIEJ , ZWYKŁE RZECZY ALE STANĄ SIĘ TAK TRUDNE , IŻ PRAWIE NIEMOŻLIWE , BO JAK SPOJRZEĆ Z MIŁOŚCIĄ , NIE, NIE PODAM ŻADNEGO PRZYKŁADU . WIEDZ TYLKO , IŻ SZATAN CIĘ NIE OSZCZĘDZI . Z POWODU KONTAKTU Z BOGIEM WSZYSTKIE ZMYSŁY CI SIĘ WYOSTRZĄ I ZACZNIESZ DOSTRZEGAĆ INGERENCJĘ SZATANA POPRZEZ LUDZI . POWIEDZ , JAK DARZYĆ I TYCH TAKĄ SAMĄ MIŁOŚCIĄ . A ZACZNIJ ZA NIMI KRZYCZEĆ , NAWET PRAWDĘ . TO CO , WYJDZIESZ NA ... TAK , TAK I ODDALISZ SIĘ OD BOGA . NIE TYLKO Z LUDŹMI ALE I Z BOGIEM STRACISZ KONTAKT . BÓG W TAKICH RAZACH CI POWIE : PRZECIEŻ MASZ PRAWO DO OBRONY . TY NA TO : JAKIEJ OBRONY I TU DOSTRZEŻESZ BEZSENS WYSIŁKÓW NAPRAWIAJĄCYCH SYTUACJĘ - A W OCZACH BOGA TO BĘDZIE TO TWOJE NIEZAWINIONE CIERPIENIE , BARDZO CENNE , KTÓREGO TAK ZA WSZELKĄ CENĘ ZECHCESZ SIĘ POZBYĆ . JEŚLI TEGO NIE ZROBISZ - BĘDZIESZ MÓGŁ PROSIĆ DOSŁOWNIE O CO ZECHCESZ I WIERZ MI , OTRZYMASZ . PA,PA.

2018/01/12 00:10:48

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , OBIECAŁEM , IŻ NIE BĘDZIE ROZKAZÓW , NO NIE BĘDZIE ALE MILI MOI , PROSZĘ WEJŚĆ W POŁOŻENIE MINISTRA Z SALDEM UJEMNYM NA SWOIM KONCIE , GDY MA SPOTKAĆ SIĘ Z MINISTREM NIEMIEC , FRANCJI , WŁOCH CZY USA ? NO PROSZĘ SOBIE TĘ SYTUACJĘ WYOBRAZIĆ , BO JA DALIBÓG NIE MOGĘ . POLSKA MA BYĆ REPREZENTOWANA GODNIE, CZYLI NA RÓWNYCH PRAWACH WIZUALNYCH I RZECZYWISTYCH , BO NIE BĘDZIE POROZUMIENIA . TO WSZYSTKO BĘDZIE SZTUCZNE , NO NIJAKIE , DLATEGO PROPONUJĘ , BY KAŻDY POLSKI MINISTER MIAŁ POKAŹNE KONTO NA SWOJE NAZWISKO I MÓGŁ NIM DYSPONOWAĆ W DOWOLNYCH ILOŚCIACH, W DOWOLNEJ SYTUACJI . JEŚLI KONTO MINISTRA PAŃSTWA POLSKIEGO NIE PRZEKRACZA MILIARDA , TO NATYCHMIAST PAŃSTWO POLSKIE MINISTROWI OTWIERA KONTO NA MILIARD PLN , NAWET DO WYCZERPANIA ZASOBÓW W CZASIE JEGO KADENCJI . TO NIE SĄ ŻARTY, MAMY BYĆ GODNIE REPREZENTOWANI, A MINISTER PAŃSTWA POLSKIEGO, TO MINIMUM MILIARD NA KONCIE . CZY TO JEST ZROZUMIAŁE, A MOŻE KTOŚ MA CO DO TEGO, JAKIEŚ OBIEKCJE , CO ? NO. KOCHANI , W PRZECIWNYM RAZIE NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ BĘDZIEMY RACZKOWAĆ , A MOŻE MAM JUŻ DOŚĆ TRZYMANIA WAS ZA RĄCZKĘ , PRZECIEŻ POTRAFICIE SAMI , NO POKAŻCIE MI , ŻE POTRAFICIE .PA,PA.

2018/01/11 20:56:02

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , WŁAŚNIE PRZECZYTAŁEM TEKST O TYM JAK WIELU PIŁKARZY STRACIŁO CAŁY MAJĄTEK W RÓŻNYCH NIE ZAWSZE JASNYCH SYTUACJACH . BY JUŻ WIĘCEJ DO CZEGOŚ TAKIEGO NIE DOSZŁO , TO PROPONUJĘ WSZYSTKIM MAJĘTNYM , BY MINIMUM MILION PLN PRZEKAZAŁO MI CELEM SWEGO EMERYTALNEGO ZABEZPIECZENIA . A JA WYŁĄCZNIE BĘDĘ INWESTOWAŁ W KANTORY , A JEŚLI BĘDĄ WYMIANY , TO ZAWSZE OBOWIĄZUJE LIMIT CZASOWY I KASY SIĘ NIE TRACI , A JA NA WZÓR Z TEGO FILMU FRANCUSKIEGO : W BANKACH SĄ NAPADY , TRZEBA UMIEĆ CZYTAĆ I PISAĆ A U MNIE NIC NIE TRZEBA , ZAWSZE MOŻESZ DOSTAĆ SWOJĄ KASĘ . ZNASZ TO Z TYM SPRZĄTACZEM , TAK ? MOŻE BRZMI TO ŻARTOBLIWIE ALE SPRAWA JEST POWAŻNA U MNIE BĘDZIESZ MIEĆ 100% ZABEZPIECZENIE EMERYTALNE CO DO ZDEPONOWANEJ SUMY, NO I PRZYJAŹŃ , A TEGO ZA ŻADNE PIENIĄDZE NIE KUPI . U MNIE SŁOWO DROŻSZE PIENIĘDZY .PA,PA.

2018/01/11 15:23:04

Gość: , 155.133.5.*

JESZCZE : IZAJASZ 44,13-17 , PA,PA.

2018/01/11 10:53:54

Gość: , 155.133.5.*

CZASAMI , NALEŻY POWIEDZIEĆ TEŻ O SPRAWACH NIEPOPULARNYCH . KOCHANI , CZY PIS OPÓŹNIAŁ SIĘ W DATKACH GDY WOŁAŁEM, NIE . A CZY PO PRZYSZŁO KIEDYKOLWIEK DO GŁOWY ,BY CO OFIAROWAĆ ? NO , JAK TO TAK , TO TY Z TAKICH COŚ DLA SIEBIE ? NO , NIE . A CZY KOMUKOLWIEK UDAŁO SIĘ COŚ MI WCISNĄĆ , NO CHOĆBY GROSZ ? NO , NIBY ALE JAK JUŻ COŚ , NO DO TEGO , TO NAS NIE DOPUSZCZALI . A ,TERAZ PRAWDĘ GO DACIE . NO , NO GO , GO , TAK NAM GADALI . TO JEDNAK COŚ DAWALIŚCIE , III TAM DAWNO , A KTO TYLA SPAMIĘTA , UNA MY TYLKO WIDZIELI .
TAK , MOI DRODZY . PIS ZAWSZE BYŁ W PORĘ A PO PRAWDĘ POWIEDZIAWSZY NIGDY, POZA TYM JEDNYM WYJĄTKIEM I TO TEŻ NIE WIADOMO CZY Z PO . WYJĄTEK POTWIERDZA REGUŁĘ . ZRÓBMY TAK, WY TERAZ WSZYSTKO NA WZÓR PIS I PO SPRAWIE . I BĘDZIECIE NA JEDNYM WOZIE . TY CCH,CCH,SCH.. SIĘ NIE STAWIAJ TYLKO DAWAJ , BO JAKBYŚ MIAŁ ROZKAZ NIE DAWAĆ , ... , TEDY DAWAJ . BO : " KRUK KRUKOWI OKA NIE WYKOLE " . OOO , I TO TAK BĘDZIE . NO ( TU RĘKĄ POT Z CZOŁA WYCIERA , WIDAĆ ZMĘCZYŁY GO TE WYPOCINY ). PA,PA.

2018/01/11 10:48:05

Gość: , 155.133.5.*

CZASAMI , NALEŻY POWIEDZIEĆ TEŻ O SPRAWACH NIEPOPULARNYCH . KOCHANI , CZY PIS OPÓŹNIAŁ SIĘ W DATKACH GDY WOŁAŁEM, NIE . A CZY PO PRZYSZŁO KIEDYKOLWIEK DO GŁOWY ,BY CO OFIAROWAĆ ? NO , JAK TO TAK , TO TY Z TAKICH COŚ DLA SIEBIE ? NO , NIE . A CZY KOMUKOLWIEK UDAŁO SIĘ COŚ MI WCISNĄĆ , NO CHOĆBY GROSZ ? NO , NIBY ALE JAK JUŻ COŚ , NO DO TEGO , TO NAS NIE DOPUSZCZALI . A ,TERAZ PRAWDĘ GO DACIE . NO , NO GO , GO , TAK NAM GADALI . TO JEDNAK COŚ DAWALIŚCIE , III TAM DAWNO , A KTO TYLA SPAMIĘTA , UNA MY TYLKO WIDZIELI .
TAK , MOI DRODZY . PIS ZAWSZE BYŁ W PORĘ A PO PRAWDĘ POWIEDZIAWSZY NIGDY, POZA TYM JEDNYM WYJĄTKIEM I TO TEŻ NIE WIADOMO CZY Z PO . WYJĄTEK POTWIERDZA REGUŁĘ . ZRÓBMY TAK, WY TERAZ WSZYSTKO NA WZÓR PIS I PO SPRAWIE . I BĘDZIECIE NA JEDNYM WOZIE . TY CCH,CCH,SCH.. SIĘ NIE STAWIAJ TYLKO DAWAJ , BO JAKBYŚ MIAŁ ROZKAZ NIE DAWAĆ , ... , TEDY DAWAJ . BO : " KRUK KRUKOWI OKA NIE WYKOLE " . OOO , I TO TAK BĘDZIE . NO ( TU RĘKĄ POT Z CZOŁA WYCIERA , WIDAĆ ZMĘCZYŁY GO TE WYPOCINY ). PA,PA.

2018/01/11 10:16:48

Gość: , 155.133.5.*

LATA 90 , W POLSCE MŁODA DEMOKRACJA , WIELE OSÓB WYJEŻDŻA ZA GRANICĘ W NIEZNANE ZA PRACĄ , CZYLI PIENIĘDZMI , DLA RODZIN , DLA DZIECI POZOSTAWIONYCH W KRAJU . PAŃSTWO JEST W ROZSYPCE , UPADAJĄ LAWINOWO ZAKŁADY PRACY , MIENIE ZAKŁADÓW POZOSTAWIANE, CZĘŚCIOWO JEST ROZKRADANE , NASTĘPNIE SPRZEDAWANE DOSŁOWNIE ZA SYMBOLICZNĄ ZŁOTÓWKĘ DLA PRZEDSIĘBIORSTW ZADŁUŻONYCH . PLAN BALC. UREALNIA RYNEK , POWSTRZYMUJE INFLACJĘ , KREDYTY LUDZIE SPŁACAJĄ W CAŁOŚCI , WARTOŚĆ PIENIĄDZA SPADA GWAŁTOWNIE , KTO W LATACH 80 NA KREDYT BUDOWAŁ MIESZKANIE , TO W 90 SPŁACIŁ KREDYT KOSZEM JAJ . INFLACJA RATOWAŁA LUDZI PRZED WYNISZCZAJĄCYM DZIAŁANIEM PLANU BALC. , KTO WPADŁ W JEGO TRYBY SAM BYWAŁ LICYTOWANY . WSZYSTKIE PRZEDSIĘBIORSTWA DOPROWADZAŁ DO UPADKU NA RZECZ PRYWATNEJ WŁASNOŚCI . PO KILKU LATACH POBYTU PRYWATNYCH OSÓB ZA GRANICĄ , DO POLSKI PIENIĄDZE: NIEMIECKIE , BELGIJSKIE , BRYTYJSKIE NAPŁYWAŁY STRUMIENIAMI , JEDYNIE TE POZWALAŁY UTRZYMYWAĆ SIĘ RODZINOM NA WYSOKIM STATUSIE MATERIALNYM , PROWADZIĆ INWESTYCJE , REMONTY , KSZTAŁCIĆ DZIECI . OSOBIŚCIE W TYCH LATACH W JEDNEJ TYLKO RODZINIE WWIOZŁEM DO KRAJU W LATACH 90 OK MILIONA OBECNEGO PLN W WALUTACH OBCYCH , A TAKICH RODZIN BYŁY JUŻ MILIONY . TO WŁAŚNIE TE MILIONY STAWAŁY SIĘ MILIARDAMI PRZECHODZĄC PRZEZ KANTORY I TRAFIAJĄC DO SKARBU PAŃSTWA , NASTĘPNIE BYŁY WYWOŻONE DO ANGLII W POSTACI POLSKICH REZERW . TO WÓWCZAS NEGOCJOWANO DŁUG PUBLICZNY Z WIERZYCIELAMI I DZIĘKI L.W. ZNACZĄCO OBNIŻONO ZADŁUŻENIE POLSKI . POWSTAJE AFERA FOZ POLEGAJĄCA NA WYKUPYWANIU PRZEZ POLSKĄ AGENTURĘ ZADŁUŻENIA PRAWIE POZOSTAŁEGO :DOLAR ZA KILKA GROSZY . TO PONOWNIE ZREDUKOWAŁO DŁUG . JEDNAK POLITYKOM TO SIĘ NIE PODOBAŁO , BO NIBY KTOŚ NA TYM ZAROBIŁ A KTOŚ INNY STRACIŁ . KTO ZAROBIŁ ? POLAK ZAROBIŁ . A KTO STRACIŁ ? NO WŁAŚNIE . POWOLI ZACZYNAMY BYĆ ZAKŁADNIKAMI TYCH MĄDRZEJSZYCH , BO OD LAT SIEDZĄCYCH W STREFACH FINANSOWYCH , BANKIERÓW CZYLI Ż...W. WŁADZA , JEŚLI NIE JEST KOMUNISTYCZNA TO ZACZYNA ZAWSZE BYĆ Ż...O K... A . LATA 90 DOPROWADZAJĄ ROLNIKÓW DO CZARNEJ ROZPACZY . PRODUKCJA STAJE W MIEJSCU Z POWODU PODAŻY NA RYNEK OGROMNYCH ILOŚCI TOWARÓW ROLNICZYCH ZA PÓŁDARMO Z ZAGRANICY . ROLNICY NIE DOŚĆ , IŻ TRACĄ POLSKI RYNEK , TO JESZCZE MUSZĄ SWOJE TOWARY SPRZEDAWAĆ PONIŻEJ KOSZTÓW PRODUKCJI , BIEDA NA WSI ROŚNIE , UPADAJĄ GOSPODARSTWA A LUD UCIEKA ZA GRANICĘ W POSZUKIWANIU PRACY . JEDNAK NAM INTELIGENCJI WIEDZIE SIĘ DOBRZE , ZARABIAMY NA POSADACH PAŃSTWOWYCH , INWESTUJEMY ZAKUPUJEMY NOWE POJAZDY . KREDYTY KOMUNISTYCZNE DAWNO SPŁACONE . OSOBIŚCIE PRACUJĘ NIEJAKO NA DWÓCH ETATACH , JEDEN W SZKOLE, A DRUGI DOSTAWCA PRYWATNYCH PIENIĘDZY W PROMIENIU DO 100 KM . ZDOBYWAM TEŻ DYPLOM WYŻSZEJ UCZELNI . PRZY OKAZJI DOWIADUJĘ SIĘ , IŻ MÓJ FIZYK Z LO NAWET PO DWUDZIESTU LATACH NA UCZELNI JEST PAMIĘTANY, JAKO NAJBARDZIEJ INTELIGENTNY STUDENT . NO, SERCE ROSŁO . NIE MOGŁEM WIĘC POZOSTAĆ BEZ ECHA . PA,PA.

2018/01/10 09:18:21

Gość: , 155.133.5.*

DO TEKSTU POPRZEDNIEGO DOŁĄCZAM JESZCZE :II K. SAMUELA 8 ,1-14. PA,PA.

2018/01/10 00:23:44

Gość: , 155.133.5.*

WSPANIALI , DZIŚ JESZCZE NALEŻY WSPOMNIEĆ FAKT , IŻ SZATAN BARDZO NIE LUBI ŁACINY (JĘZYK W KOŚCIELE ) I JĘZYKA FRANCUSKIEGO . ŁACINY ZROZUMIAŁE ALE DLACZEGO MA TAKI WSTRĘT DO FRANCUSKIEGO ? TU ODPOWIEDŹ SAMA SIĘ NASUWA . OD DAWNA OBECNI FRANCUZI NAZYWANI BYLI : GALAMI, A NAM WYDAWAĆ SIĘ POWINNO , IŻ: GRALAMI . MOŻNA I NALEŻY PRZYPUSZCZAĆ , IŻ NAZWA TA POCHODZI OD CZARNEJ MADONNY , KTÓRA PRZYBYŁA DO FRANCJI NA POCZĄTKU NASZEJ ERY TUŻ PO ŚMIERCI KRZYŻOWEJ NASZEGO BOGA SYNA JEZUSA CHRYSTUSA . CZARNA MADONNA NAZYWANA BYŁA ŚWIĘTYM GRALEM . OT I NAZWA GAL ZOSTAŁA WYJAŚNIONA . POLSKA JUŻ NALEŻY DO KRÓLESTWA JEZUSA CHRYSTUSA , CZAS NA SYNÓW PRAWDZIWYCH BOGA ŻYWEGO FRANCUZÓW , BY DOKONALI AKTU PRZYJĘCIA JEZUSA CHRYSTUSA ZA SWEGO BOGA I KRÓLA NA WIECZNOŚĆ CAŁĄ . PA,PA.

2018/01/10 00:10:17

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , CO TO TAKIEGO : BEZNADZIEJA ? NO, JEST TAKI WYRAZ . POD TYM WYRAZEM KRYJE SIĘ CAŁY SPLOT EMOCJI LUB ICH BRAK NA ZASADZIE CAŁKOWITEGO WYPALENIA . MILI MOI , NADZIEJA ZAWSZE UMIERA OSTATNIA . CZY WIĘC CZŁOWIEK MOŻE ZNAJDOWAĆ SIĘ W STANIE BRAKU CZEGOKOLWIEK CO JESZCZE MOGŁOBY W NIM UMRZEĆ ? BEZNADZIEJA . KOCHANI , DOŚWIADCZYŁEM WIELE STANÓW EMOCJONALNYCH I ZAWSZE STARAM SIĘ PATRZEĆ NA OBRAZ MATKI BOŻEJ , NAJCHĘTNIEJ Z MEDIUGORIE , JEST TO ORYGINALNE ZDJĘCIE MARYI PRZEPIĘKNE . I ZAWSZE OKAZUJE SIĘ , IŻ WIDZĘ PANIENKĘ PRZECZYSTĄ ZAWSZE TROCHĘ INNĄ . OBRAZ MARYI MI ZAPOWIADA PRZYSZŁOŚĆ , MÓWI O TERAŹNIEJSZOŚCI A NAWET O PRZESZŁOŚCI . WIDZĄC PANIENKĘ PRZECZYSTĄ WIDZĘ SIEBIE I JUŻ WIEM CZEGO MI NIE DOSTAJE , CO ZE MNĄ JEST NIE TAK LUB JAKIM WYZWANIOM BOGU SPODOBAŁO SIĘ MNIE PODDAĆ . PANIENKA WSZYSTKO O NAS WIE I TEGO NIE UKRYWA , ZAWSZE JEST SOBĄ . CZĘSTO GDY CIERPIĘ I SPOGLĄDAM NA MARYJĘ A KRÓLOWEJ POKOJU OBLICZE PEŁNE RADOŚCI I JUŻ WIEM , IŻ JEST TO MI DOBRE . CZASAMI SIĘ KOMUŚ ODETNĘ SŁOWEM - O KOCHANI , AŻ BOJĘ SIĘ SPOJRZEĆ W OBLICZE PANI, TAKA SMUTNA . CZASAMI WSZYSTKO NAM WYCHODZI , NO JEST OK . A OBLICZE PANIENKI PEŁNE NIEPOKOJU I JAKBY BRUDNE - CZY TO MOJE GRZECHY TAKĄ CIĘ UCZYNIŁY , NO WŁAŚNIE TAK , BO MOŻE KOMUŚ ZAIMPONOWAŁEM , ZAJĄŁEM TĘ OSOBĘ NA TYLE , IŻ WYBRAŁA NA TĘ CHWILĘ MNIE A NIE SWOJE OBOWIĄZKI , MODLITWĘ , WNUKI , CZY DZIECI . KOCHANI MARYJA POWIE CI WSZYSTKO , O JAKIEJ WIĘC BEZNADZIEI LUDZIE MÓWIĄ . ZAWSZE JEST CO ZROBIĆ, NAWET WOKÓŁ SIEBIE . PA,PA.

2018/01/09 18:20:07

Gość: , 155.133.5.*

CELOWO POMIJAM SZCZEGÓŁY , BO BYŁ CZARNOBYL , E.T.C. NA TO JESZCZE NIE JESTEM GOTOWY, MOŻE W PRZYSZŁOŚCI .

2018/01/09 14:31:32

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , STAN WOJENNY Z 81 JEST PRZEZE MNIE ODNOTOWANY, JAKO POWRÓT DO PRACY I PODDANIE SIĘ JEJ OBOWIĄZKOM ORAZ STAWIANYM WYMAGANIOM . POLSKA W KONSEKWENCJI TAKŻE ODCZUŁA ULGĘ I SPOKÓJ , REALIZOWANIE WŁASNYCH PLANÓW JUŻ NIE W OPARCIU WYDARZEŃ POLITYCZNYCH LECZ POTRZEB . POJAWIŁY SIĘ PLANY, ZMIANY MIESZKANIA, NA NOWE INWESTYCJE KOMUNIKACYJNE . PRZEZ RODZINĘ PRZEWINĘŁY SIĘ W DEKADZIE LAT 80, 4 POJAZDY MECHANICZNE , W TYM DWA NOWE FABRYCZNIE . POLSKA PRZEŻYWAŁA ROZROST OSIEDLI MIESZKANIOWYCH NIEMAL W KAŻDYM MIEŚCIE WOJEWÓDZKIM ORAZ W GMINACH . BUDOWAŁY SIĘ TEŻ OSIEDLA ,DOMKÓW JEDNORODZINNYCH TAKŻE . LUDZIE NAPRAWDĘ MIELI DUŻE PIENIĄDZE . GOSPODARSTWA ROLNE PRZYNOSIŁY OGROMNE DOCHODY . CAŁA PRODUKCJA ROLNA BYŁA SKUPOWANA NIEMAL NA PNIU . DO POWIĘKSZANIA PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ STOSOWANO TALONY, JAKO DODATEK NA TOWARY W NIEDOBORZE NA RYNKU . JESZCZE NA POCZĄTKU LAT 80 W GMINACH TOWARÓW BYŁO W BRÓD, DOWOLNEJ MARKI . W MIASTACH BRAKOWAŁO OCZYWIŚCIE ALE BYŁO TO WYNIKIEM ZAOPATRZENIA, ŻYCIE NA WSI NAPRAWDĘ BYŁO WSPANIAŁE , OCZYWIŚCIE PRACOWALI CIĘŻKO ALE WSZYSCY PRACOWALI I WIELU STAĆ BYŁO NA MALUCHA Z GIEŁDY . ROLNICY KUPOWALI NA PRZED WPŁATY , NA TALONY ,Z FABRYK .NAUCZYCIEL DOKSZTAŁCAŁ SIĘ ALE PRAWIE WSZYSCY CHĘTNI BUDOWALI NOWE MIESZKANIA . ŁATWO BYŁO POZYSKAĆ KREDYT ALE TEŻ I CZAS BYŁ PO TEMU SPRZYJAJĄCY, BY SPŁACAĆ NAWET DUŻE SUMY . ZASŁUGĄ TAKIEGO STANU BYŁA NIEKONTROLOWANA PODAŻ PIENIĄDZA NA RYNEK PRACY . WSZYSCY MIELI JAKIŚ TAM DOCHÓD . INFLACJI NIKT NIE SPRAWDZAŁ OT ŁATWO SPŁACAŁO SIĘ KREDYTY I JUŻ .W LATACH OSIEMDZIESIĄTYCH WPROWADZILIŚMY SIĘ DO NOWEGO MIESZKANIA , NATOMIAST SIEDLISKO ZOSTAŁO I Z OBAWY , IŻ ZESTARZEJE SIĘ ,MYŚLELIŚMY O JAK NAJSZYBSZYM POZBYCIU SIĘ WŁASNOŚCI . ZAUWAŻCIE , IŻ POLSKA MIAŁA TEN SAM PROBLEM 89 TRANSFORMACJA USTROJOWA WŁASNOŚĆ PAŃSTWOWA , TO BALAST, NALEŻAŁO PRYWATYZOWAĆ . SPRZEDAWANO ZA GROSZE A NABYWCY ZA KROCIE LUB ROZWIJALI DZIAŁALNOŚĆ . C.D.N. PA,PA.

2018/01/09 14:27:04

Gość: , 155.133.5.*

JUŻ NA SAMYM POCZĄTKU ROKU 80 WŚRÓD WALCZĄCYCH BYŁA KONTROLA (MASONI?) ZAKAMUFLOWANIA . CI ZNALI PRAWDĘ O KAŻDEJ OSOBIE W POLSCE . TAKA ICH METODA DZIAŁANIA I DZIŚ DZIEJE SIĘ TO SAMO . GDYBY WÓWCZAS TEJ FORMACJI, RÓŻNIĄCEJ SIĘ OD DUCHOWOŚCI KOŚCIOŁA ORAZ SPONTANICZNYCH DZIAŁAŃ ROBOTNIKÓW , DZIAŁANIA SIĘ POWIODŁY , TO SOCJALIŚCI STRACILI BY MOŻLIWOŚĆ KONTROLI RUCHU SOLIDARNOŚCI I MOGŁOBY DOJŚĆ DO KONFRONTACJI ZBROJNEJ , A JEJ WYNIK MÓGŁBY BYĆ TYLKO JEDEN . WE KRWI ROBOTNIKÓW TEN ZRYW BYŁBY UTOPIONY RAZ DWA TRZY . A WÓWCZAS PONOWNIE CZEKAJ, TATKO LATKA . NASILIŁY BY SIĘ REPRESJE , BO UMOCZENI WE KRWI NIE MIELIBY WYJŚCIA , MUSIELI BY DALEJ OPOZYCJĘ W SPOSÓB KRWAWY WYCINAĆ W PIEŃ . Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ PONOWNIE DOSZŁOBY DO ZMNIEJSZENIA POPULACJI O 5 DO 10 MILIONÓW ALE W WYNIKU BRATOBÓJCZYCH DZIAŁAŃ I TEGO CHCIELI CI , BO TO SĄ INNI LUDZIE, NIE POLACY , POLAKÓW TO ONI WYCINAJĄ I TERAZ POD BARDZO WIELOMA PŁASZCZYKAMI . ALE O SZCZEGÓŁACH SZA .PA,PA.

2018/01/08 16:17:40

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , LATA SIEDEMDZIESIĄTE PRZYNIOSŁY MI TAKŻE , TO , IŻ STAŁEM SIĘ KANDYDATEM NA CZŁONKA PARTII . Z PERSPEKTYWY JEDYNIE DZIŚ MOŻEMY JASNO STWIERDZIĆ , IŻ BYŁO TO NIEUNIKNIONE , WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA UJAWNIONE DOKUMENTY BOLKA . MILI MOI , ROK 80 STAŁ SIĘ ZAWARCIEM MOJEGO ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIEGO . NIE BĘDĘ PISAŁ O KULISACH , JEDNAK BYŁY SIŁY , KTÓRE SPRAWIĆ CHCIAŁY ,BY DO STRAJKU W 80 NIE DOSZŁO . BO TO JA WSZEDŁEM W ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI , TO JA SPRAWIŁEM ,IŻ MINIONE MOJE ŻYCIE PRZEMINĘŁO , UMARŁO A ZACZĘŁO SIĘ NOWE , BARDZIEJ WYMAGAJĄCE . A JUŻ W KILKA MIESIĘCY PO TYM ZRANIONY KOMUNIZMEM BYŁ OSOBĄ DOKONUJĄCĄ ZMIANY , CO STARE UMIERAŁO , WCHODZIŁO ZA JEGO PRZYCZYNĄ NOWE . KTOŚ NIE CHCIAŁ DO TEGO DOPUŚCIĆ , TO BYŁY BARDZO POWAŻNE SIŁY (SYJONIŚCI , MAFIA , LOKALNE STRUKTURY K. LUB WSZYSCY RAZEM ) . JEDNAK TEN OCALAŁ I POPROWADZIŁ POLSKĘ I EUROPĘ W NOWE
STRUKTURY DEMOKRACJI I KOŚCIOŁA . KTOŚ JEDNAK W ROKU 80-81 TRZYKROTNIE BARDZO POWAŻNIE GODZIŁ W ŻYCIE ZMIENIAJĄCYCH (TU W GRĘ WCHODZĄ DWIE OSOBY PAPIEŻ I PRZEWODNICZĄCY SOLIDARNOŚCI, OJCA ŚWIĘTEGO ZRANIONEGO WSZYSCY OBSERWOWALIŚMY . TEN DRUGI PRZEW. SOL.MUSIAŁ TYCH AKTÓW SZCZĘŚLIWIE UNIKNĄĆ LUB O TYM NIE MÓWIŁ ) , WPROWADZAJĄCYCH ŚWIAT W NOWE . JEDNO JEST PEWNE TUŻ OBOK CZAILI SIĘ ZDRAJCY USIŁUJĄCY ZDUSIĆ ZMIANY LUB JE POPROWADZIĆ W INNYM KIERUNKU , Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ MIAŁ TO BYĆ TEN KRWAWY KIERUNEK . PA,PA.

2018/01/08 14:20:53

Gość: , 155.133.5.*

MILI , MOŻNA POWIEDZIEĆ , IŻ DEKADA LAT 70 BYŁA JEDNYM WIELKIM WZRASTANIEM POLSKI W PRACY U PODSTAW , W ZDOBYWANIU KWALIFIKACJI , W ZDOBYWANIU WIEDZY WE WSZYSTKICH RODZAJU SZKÓŁ ORAZ POWSZECHNYM UCZESTNICZENIU W BUDOWIE , PRZEBUDOWIE POLSKI , TAK NA POZIOMIE PRYWATNYM JAK I PAŃSTWOWYM . JEDNAK , WIELKI PONTYFIKAT Z POLSKI UŚWIADOMIŁ JAK STRASZNĄ UTOPIĄ SĄ MRZONKI BUDOWY RAJU NA ZIEMI . JEST TO NIE REALNE , NIE DO OSIĄGNIĘCIA . OCZY WIELU DOSTRZEGŁY PRAWDĘ , KTÓRA ZAWSZE WYZWALA . JUŻ MÓWIŁEM LENIN STRASZNIE CIERPI W PIEKLE I JEDNA Z JASNO WIDZĄCYCH ROSYJSKICH , WIDZIAŁA TO I PROSIŁA BOGA O JEDNĄ JEDYNĄ SZANSĘ TEMU CZŁOWIEKOWI DLA JEGO ZBAWIENIA . BÓG WYSŁUCHAŁ JEJ PROŚBY I POZWOLIŁ JEJ POROZMAWIAĆ Z LENINEM . BÓG JEJ PRZEKAZAŁ : ZBAWIĘ LENINA , POZWOLĘ BY ZMARTWYCHWSTAŁ NA JEDEN DZIEŃ I OGŁOSIŁ ŚWIATU W JAK STRASZNYM BŁĘDZIE TKWIŁ I ZWIÓDŁ ŚWIAT BŁĘDNĄ NAUKĄ . LENIN, GDY USŁYSZAŁ WARUNEK , KRZYKNĄŁ :NIE ! NASTĘPNIE WRÓCIŁ DO PIEKŁA W TE STRASZNE PŁOMIENIE CIERPIEŃ . OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ DRUGI CAŁYM SWOIM PONTYFIKATEM WALCZYŁ Z TYM BŁĘDEM ALE WYŁĄCZNIE DOBREM I MIŁOŚCIĄ . WSZYSTKIE MURY KOMUNIZMU W EUROPIE RUNĘŁY . NASTAŁ CZAS NIESKRĘPOWANEJ DROGI DO BOGA W PAŃSTWACH DEMOKRATYCZNYCH . PO ZDOBYCIU MATURY PODJĄŁEM PRACĘ, A NASTĘPNIE TRAFIŁEM DO WOJSKA I NIEMAL JEDNOCZEŚNIE STOCZNIA W GDAŃSKU STANĘŁA. ROZPOCZĄŁ SIĘ PROCES UWALNIANIA SIĘ Z OKOWÓW SOCJALIZMU POPRZEZ WZAJEMNE USTĘPSTWA ORAZ WALKĘ POLITYCZNĄ ELIT W TEN PROCES BEZPOŚREDNIO ZAANGAŻOWANYCH . NIE BYŁO JUŻ CZASU NA NAUKĘ PO POWROCIE DO DOMU , PONOWNIE PRACA I WALKA O BYT ALE NIE TEN POLITYCZNY . TO BYŁY PROCESY POKOJOWE, WYSTARCZYŁO ZAPISAĆ SIĘ DO SOLIDARNOŚCI - ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH , ORAZ ODDAĆ HOŁD BOGU POPRZEZ ZAWIESZENIE KRZYŻY DO SZKÓŁ , INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH . A TRZEBA WAM WIEDZIEĆ , IŻ PROBLEM KRZYŻY W SZKOŁACH BYŁ OTWARTY JESZCZE W POŁOWIE LAT OSIEMDZIESIĄTYCH . WIELU DYREKTORÓW SZKÓŁ WYMAGAŁO SZKOŁY ŚWIECKIEJ OD WYCHOWAWCÓW KLAS I ZDARZAŁO SIĘ , IŻ ZDEJMOWANO KRZYŻE W KLASACH I WRACAŁY DO KOŚCIOŁA . JEDNAK NIE TRWAŁO TO DŁUGO , GDYŻ ZNAJDOWALI SIĘ RODZICE , KTÓRZY PONOWNIE WNOSILI KRZYŻE ZDJĘTE , W SPOSÓB POKOJOWY ,W CISZY I SPOKOJU . KOCHANI , TO BYŁY TE CUDOWNE ZDARZENIA, BÓG WSZĘDZIE ZWYCIĘŻAŁ , MIMO KRZYKU I ZGIEŁKU , NAKAZÓW ZWIERZCHNIKÓW JESZCZE NALEŻĄCYCH DO PARTII . LATA OSIEMDZIESIĄTE NIE BYŁY MI TRUDNE , WYMAGAŁY CHARAKTERU ALE NIC POZA TYM . JESZCZE NIE POTRAFIĘ WCHODZIĆ W SZCZEGÓŁY MOŻE KIEDYŚ TO NASTĄPI LECZ JESZCZE NIE DZIŚ . PA,PA.

2018/01/08 02:25:11

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI OTO ŚWIATU PRZEDSTAWIAM SŁOWA PSALMU NR 94 . PA,PA.

2018/01/08 01:43:39

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , JEŚLI KIEDYKOLWIEK OBRAZIŁEM KOGOKOLWIEK MYŚLĄ MOWĄ , UCZYNKIEM , TO WYBACZAJCIE . MODLĘ SIĘ ZA WAS I ZA SIEBIE DO BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO SŁOWAMI PISMA ŚWIĘTEGO : EZECHIEL 29(1,21) . PA,PA.

2018/01/08 01:39:15

Gość: , 155.133.5.*

KOCHAN I , WÓWCZAS LUDZIE DOWIEDZIELI SIĘ , IŻ W POLSCE JEST JAKIŚ USTRÓJ SPOŁECZNY I ON SIĘ NIE PODOBA KAPŁANOM , ROBOTNIKOM I STUDENTOM . ROBOTNIKOM , BO MUSZĄ STAĆ W KOLEJKACH PO CHLEB , MLEKO , MIĘSO . NO , TO CO ONI NIE MAJĄ WŁASNYCH KUR I JAJ ALBO KRÓW I MLEKA , CZY MĄKI NA CHLEB ? A STUDENCI , BO COŚ TAM NIE CHCĄ DAWAĆ IM PASZPORTÓW I WIZ NA WYJAZDY ZA GRANICĘ , BO TU TO IM SIĘ NIE OPŁACA PRACOWAĆ PO STUDIACH , A KAPŁANI BIORĄ ZAWSZE STRONĘ NIBY TYCH SŁABSZYCH , TO MÓWIĄ , IŻ CI TO MAJĄ RACJĘ I ŻE TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ , NO ZMIENIĆ USTRÓJ . A CO TU ZMIENIAĆ , JAK FRANEK CZY ZENEK PRZYJDZIE PO MOJE, TO DOSTANIE W ŁEB, AŻ SIĘ PRZEWRÓCI TO SIĘ NAUCZY I ŁAPY BĘDZIE TRZYMAŁ PRZY SOBIE I JUŻ . KOCHANI JEST TO OCZYWIŚCIE TAKA ŻARTOBLIWA WSTAWKA , JUTRO BĘDZIE POWAŻNIE I PRAWDZIWIE .PA,PA.

2018/01/07 11:40:35

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , WRÓĆMY DO LAT SZEŚĆDZIESIĄTYCH . W 68 UMIERA OJCIEC PIO . NA KRÓTKO PRZED ŚMIERCIĄ SKARŻY SIĘ , IŻ TYCH CIERPIEŃ NIE MOŻE JUŻ ZNIEŚĆ . SYTUACJA W EUROPIE STAJE SIĘ NAPIĘTA , UKŁAD WARSZAWSKI OPRACOWUJE PLAN EWENTUALNEJ AGRESJI NA EUROPĘ , ZAGROŻENIE BYŁO REALNE . WYPADKI W CZECHOSŁOWACJI . CAŁE POLSKIE WOJSKO ZAJMUJE TERENY BOJOWE , WYCHODZĄ Z KOSZAR . LUDNOŚĆ BEZPOŚREDNIO UCZESTNICZY W ŻYCIU ŻOŁNIERZY , POMAGAJĄ IM PRZETRWAĆ W WARUNKACH BOJOWYCH MROŹNĄ ZIMĘ. WYDALENIE ŻYDÓW Z POLSKI . JAK JUŻ POWIEDZIAŁEM OD MNIEJ WIĘCEJ 67 DO 70 MOJE CIERPIENIA WCIĄŻ ROSNĄ I ROSNĄ , PROBLEMY PIĘTRZĄ . PO 71 NASTĘPUJE ODWILŻ W POLSKICH KONTAKTACH NA WSZYSTKICH ARENACH , EDWARD ZACIĄGA KREDYTY , LUDNOŚĆ KSZTAŁCI SIĘ , GŁÓWNIE ZDOBYWANE SĄ PRAWA DO JAZDY SAMOCHODEM , MOTOREM , CIĄGNIKIEM . SĄ TO MASOWE SZKOLENIA I SKŁADANIE EGZAMINÓW - 3 DO 4 MILIONÓW ROCZNIE OSÓB PO 30 ROKU ŻYCIA . NIKT NIE MIAŁ CZASU NA ŻYCIE POLITYCZNE . LUDNOŚĆ ZAUWAŻALNIE PRZECHODZIŁA W ŚWIAT POSTĘPU I TECHNOLOGI . DO OK 75 BYŁEM PEŁEN MŁODZIEŃCZEJ WERWY , NADZIEI , RADOŚCI . NA KAŻDYM KROKU BYŁO NOWE - NOWA KADRA W SZKOLE , NOWI MŁODZI KAPŁANI W PARAFII . NOWE METODY NAUCZANIA , RELACJI UCZEŃ N-L , KAPŁAN . 75-79 SZKOŁA ŚREDNIA , PEŁNA POWAGA , POWAŻNE WYMAGANIA , ZMIENNE OCENY . W TYM CZASIE STUDENCI SIĘ BUNTUJĄ TU I ÓWDZIE , JEDNAK NIEJAKO POLSKI I POLAKÓW KWITNIE PRACA U PODSTAW , GŁÓWNIE NAUKA WDZIERA SIĘ W ŻYCIE OSÓB NAWET PO 40 -CE , SZKOLENIA , KURSY TAK WŚRÓD KOBIET JAK I MĘŻCZYZN , POWSTAJĄ DLA LEDWIE KOŃCZĄCYCH SZKOŁY PODSTAWOWE UNIWERSYTETY WIEJSKIE KILKUTYGODNIOWE POZA MIEJSCEM ZAMIESZKANIA - LUDZIE MŁODZI MAJĄ SZANSĘ NA ROZWÓJ I WIELU Z TEGO KORZYSTA . ŚWIĄTYNIE PRZEPEŁNIONE SĄ LUDŹMI , JEDNAK ICH ZACHOWANIE STAJE SIĘ BARDZIEJ WYWAŻONE . JESZCZE NA POCZĄTKU LAT 70 -TYCH PRZY WYJŚCIU Z MSZY LUDZIE ŁOKCIE W GÓRĘ I WIELU NIEMAL BYŁO WYNOSZONYCH W TŁUMIE , TAKI BYŁ ŚCISK A LUD PRĘDKI DO OPUSZCZENIA ŚWIĄTYNI . JEDNAK WRAZ Z PODNOSZENIEM STATUSU MATERIALNEGO , INTELEKTUALNEGO , KULTURALNEGO , PODNIÓSŁ SIĘ TAKŻE DUCHOWY , OSOBIŚCIE JUŻ NIE BYŁEM ŚWIADKIEM ŚCISKU PRZY WYJŚCIU Z ŚWIĄTYŃ . OGŁADA ZROBIŁA SWOJE . ROK 1978 WIELKI PONTYFIKAT OJCA ŚWIĘTEGO POLAKA . C.D.N. PA,PA.

2018/01/07 02:39:11

Gość: , 155.133.5.*

A JA , STRASZNA NĘDZA (TAK WYGLĄDAM W OCZACH BOGA , WIĘC NIE KŁAMIĘ ) , POSTAWIŁ BYM NA EKSPORT JABŁEK . POLSKA JEST KRAJEM , W KTÓRYM JABŁKA ROSNĄ. DLA ZDROWIA ORGANIZMÓW SOKU JABŁKOWEGO NIE MOŻNA PRZECENIĆ , JEST WRĘCZ NIEODZOWNY DLA CERY, PROFILAKTYKI RAKOWEJ , USUWANIA ZŁOGÓW Z ŻYŁ , TĘTNIC , OCZYSZCZANIA PŁUC . KAŻDA OSOBA, ZAGROŻONA CHOROBĄ ,POWINNA CO NAJMNIEJ LITR SOKU JABŁKOWEGO WYPIJAĆ DZIENNIE . PRZY ZAŁOŻENIU , IŻ 10% POPULACJI ŚWIATA MA JAKIEŚ TEGO TYPU PROBLEMY , TO ŚWIAT POTRZEBUJE DZIENNIE OK. 700 000 000 L SOKU JABŁKOWEGO . ROCZNIE TEGO SOKU ŚWIAT SPOŻYJE OK .250 000 000 000 L . JEŻELI W KAŻDEJ GMINIE POWSTANIE JEDNA TŁOCZARNIA SOKU , A JEST TO MASZYNA NA WZÓR KIERATU , PUSZKA ZMNIEJSZAJĄCA SWOJĄ OBJĘTOŚĆ DO POŻĄDANEJ I JUŻ. A UZYSKANY SOK DO KARTONÓW I DO DYSTRYBUCJI , TO WSZYSTKO .GMIN JEST OK 4 000 , TO KAŻDA MOŻE PRODUKOWAĆ NAWET 80 000 000 L ROCZNIE . PRZY ZYSKU NETTO 1 PLN NA LITRZE MOŻE WIĘC TO BYĆ NAWET 80 000 000 PLN ROCZNIE DO SKARBU GMINY . OCZYWIŚCIE JEST TO NIEREALNE ALE 10 DO 20 % Z TEGO JUŻ MOŻNA UZYSKAĆ . KOCHANI SADY BARDZO DOBRZE ROSNĄ TAKŻE NA NIEUŻYTKACH , A TAKICH KAŻDA GMINA MA WIELE HEKTARÓW . DO ROBOTY .PA,PA.

2018/01/06 10:05:00

Gość: , 155.133.5.*

PARTIA PIS , KOCHANI JUŻ SIĘ SPRAWDZIŁA , OBNAŻYŁA CO NALEŻY, BY PRAWDA UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE , TYLKO JEDNA RZECZ MNIE NIEPOKOI . SĄ RZECZY WSTYDLIWE I CHRONIONE USTAWOWO : NIE WOLNO NAGO PO PLAŻY , W MIEŚCIE , W URZĘDZIE , ... JEDYNIE WE WŁASNYM DOMU I TO NAJLEPIEJ TYLKO W ŁAZIENCE LUB TOALECIE . OBNAŻANIE WIĘC NADMIERNE OSÓB ŚWIADCZY ALBO O BRAKU SMAKU A NAWET PRAWA , ALBO O ZAPĘDACH RODEM Z INHIBICJI , PROHIBICJI. PAMIĘTACIE ZAKAZ SPOŻYWANIA ALKOHOLU W USA ? JEŻELI W BARZE BĘDZIE STAŁ STRÓŻ PRAWA I SĄDZIŁ ZA POSTAWIENIE KOMUŚ DRINKA , TO TAKIE PRAWO NA ŚMIETNIK . PRZESADA ! POZA TYM PIS TO WSPANIAŁA FORMACJA, ŚMIAŁO WCHODŹCIE W DRUGĄ KADENCJĘ . POSTARAM SIĘ JUŻ WAM NIE DORADZAĆ , BO I TAK WSZYSTKIE ODRZUCACIE . BĘDĘ JEDNAK MÓWIŁ , CO BYM JA ZROBIŁ NA WASZYM MIEJSCU . TO , NIC ZŁEGO . PA,PA.

2018/01/06 09:39:32

Gość: , 155.133.5.*

WYKLUCZENI , A KTÓRZY TO SĄ , A ? NIKT NIKOGO NIE MOŻE WYKLUCZYĆ , CZYNI TO WYŁĄCZNIE OSOBA DOZNAJĄCA WYKLUCZENIA . I NIE JEST TO HAŃBĄ . JEST TO AKT PRAWDY O MIEJSCU . W TYM MIEJSCU SĄ ORTODOKSYJNI , CZYLI NIE JA - WYKLUCZAM SIĘ Z ICH GRUPY .TU SĄ PARTYJNI , CZYLI NIE JA - WYKLUCZAM SIĘ . W TYM MIEJSCU SĄ KOBIETY , CZYLI NIE JA -WYKLUCZAM SIĘ Z ICH GRUPY . TU SĄ MAFIOZI I ICH RODZINY , CZYLI NIE JA -WYKLUCZAM SIĘ SPOŚRÓD TEJ SFORY. MODLĄC SIĘ ZA WYKLUCZONYCH , PROSIMY BOGA O PRZYNALEŻNOŚĆ TYCH DO NASZEJ GRUPY , A KIM MY JESTEŚMY WOBEC TEGO ? CZY NIE WYSTARCZY PROSIĆ BOGA BYŚMY SIĘ NA NOWO NARODZILI Z DUCHA ŚWIĘTEGO ? WYSTARCZY . PROSZĄC O WYKLUCZONYCH , MOŻEMY PROSIĆ NARODZONYCH Z DUCHA ŚWIĘTEGO O PRZYŁĄCZENIE DO SATANISTÓW - ZALEŻY JAKĄ TAM GRUPĘ REPREZENTUJESZ I JAK TO WYGLĄDA W OCZACH BOGA ? POKORA,POKORA,POKORA . PA,PA.

2018/01/06 09:16:30

Gość: , 155.133.5.*

MILI , MOI ,WYPADA RAZ JESZCZE PRZYPOMNIEĆ , JUŻ NIE JESTEŚMY :KEFASA , APOLLOSA CZY PIOTRA , JESTEŚMY CHRYSTUSA . DLACZEGO ? PONAD WSZELKĄ WĄTPLIWOŚĆ NASZYM STWÓRCĄ JEST BÓG W TRÓJCY ŚWIĘTEJ . JEŚLI WIĘC UWAŻAMY , IŻ POCHODZIMY , NALEŻYMY DO KOGO INNEGO , TO NIE MA W NAS DUCHA PRAWDY , BO OJCEM NASZYM JEST BÓG . ZATEM , NIE JESTEŚMY BĘKARTAMI LECZ SYNAMI , CÓRKAMI BOGA ŻYWEGO . DLATEGO KOCHANI, MUSIMY SIĘ NA NOWO NARODZIĆ Z DUCHA ŚWIĘTEGO, CZYLI PRZYJĄĆ CIAŁO I KREW PAŃSKĄ W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE .PA,PA.

2018/01/06 08:39:49

Gość: , 155.133.5.*

POWIEM CI DZIŚ, W JAKI SPOSÓB POWSTAJE BRZEMIĘ I NA CZYJE BARKI JEST ONO ZRZUCANE . TYCH DWANAŚCIE MILIONÓW MA ZA ZADANIE KONTROLOWANIE WSZYSTKICH I WSZYSTKIEGO . TOBIE MOŻE SIĘ TYLKO WYDAWAĆ , IŻ WE WŁASNYM MIESZKANIU MIESZKASZ SAM . I JUŻ WCZEŚNIEJ CI MÓWIŁEM , IŻ NATURA DOPRACOWAŁA SIĘ MOŻLIWOŚCI , O KTÓRYCH MY MOŻE TYLKO POMARZYĆ ALE SĄ SPRYTNI NAUKOWCY I ZBADALI SUBSTANCJĘ TCHÓRZA , KTÓRĄ OBEZWŁADNIA KURY ALE ICH NIE ZABIJA . TCHÓRZ PO ZADANIU WYPIJA KREW KURY, A TA ,W TYM BŁOGIM LETARGU , NIE CZUJE , NIE BOI SIĘ , BO ZATRACIŁA ŚWIADOMOŚĆ , Z UPŁYWU KRWI TRACI ŻYCIE . TAKA SZTUCZNA , NAUKOWO OPRACOWANA SUBSTANCJA TRAFIA DO RĄK TYCH 12 MILIONÓW , A CI ROBIĄ CO CHCĄ DOSŁOWNIE W KAŻDYM MIEJSCU . AEROZOL , BEZ ZAPACHU I OFIARA W LETARGU NA 5 , 10 MINUT . ŻYJE ALE PODDAJE SIĘ KAŻDEJ CZYNNOŚCI I WYKONA KAŻDE POLECENIE . W DOBIE ZAGROŻEŃ, KAMERY SPRAWUJĄ NAD NAMI KONTROLĘ , REJESTRUJĄ WSZYSTKICH I WSZĘDZIE , ZAPAMIĘTAJ WSZĘDZIE , BO TY EMITUJESZ CIEPŁO WIĘC WYSYŁASZ FALE PODCZERWIENI I TO WYSTARCZY , KAMERY CIĘ WIDZĄ . CAŁA TA INFORMACJA TRAFIA DO BAZ A Z TYCH DO BAZY . MA TEŻ FUNKCJĘ ZWROTNĄ . TO O CZYM MÓWIŁ D.T. TYCH 12 MILIONÓW WCIĄŻ WISI NA ŁĄCZACH I WYSYŁAJĄ POLECENIA , INFORMACJE , ORAZ JE OTRZYMUJĄ . KAŻDE ICH ZDANIEM ZACHOWANIE NIEPOŻĄDANE MA BYĆ KARANE A POŻĄDANE KARANE W STOPNIU MINIMALNYM . ZAUWAŻ, KARY WYMIERZANE SĄ ZAWSZE I TO WSZYSTKIM , JEDNAK UMIERAJĄ NIELICZNI . ROZUMIESZ ? NIKT NIE MA CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE A NAWET NIE WYRÓŻNIONY . W TEN SPOSÓB ROZMYWA SIĘ POJĘCIE SPRAWSTWA . WSZYSCY CIERPIĄ WIĘC JEST TO NATURALNE . JEDNAK NIE JEST TO NATURALNE LECZ CELOWE I ZAMIERZONE . JAK POWSTAJE BRZEMIĘ ? TYCH 12 MILIONÓW MAJĄ SWOJE POTRZEBY I JE REALIZUJĄ WPROWADZAJĄC CIĘ W LETARG . ROBIĄ SWOJE ALE KAMERA WIDZI I NIE WIE, KTO JEST KTO .DLATEGO WYSYŁA INFORMACJĘ DO BAZY O KARĘ DLA TYCH OSÓB . INFORMACJA Z BAZY WRACA DO TERENU I WPADA W RĘCE TEGO SPRAWCY , KTÓRY MA UKARAĆ SIEBIE I CIEBIE . SIEBIE NIE KARZE ALE CIEBIE TAK . OT I WSZYSTKO . GRZECH , CZYLI BRZEMIĘ POWSTAŁO ALE NIE TY SIĘ TEGO DOPUŚCIŁEŚ . JEDNAK WINNY NIE ZAMIERZA NIEŚĆ BRZEMIENIA LECZ ZRZUCA NA TWOJE BARKI , JUŻ Z POLECENIA ,NA PODSTAWIE FAŁSZYWEGO OSKARŻENIA DOSTAJESZ PO ZADZIE . I TO TRWA , I TRWA , AŻ DO TWEGO ZEJŚCIA , BO TO TEŻ JEST W ICH PLANACH , BO KIEDYŚ TEN RAZ JEDEN SAM MUSISZ CHOĆ TROCHĘ NAGRZESZYĆ .A ZA TO CZAPA. ONI DOSTAJĄ CZAPĘ ZA NIEPOSŁUSZEŃSTWO A ODBIERAJĄ NAGRODY PANOWANIA NAD TOBĄ ZA POSŁUSZEŃSTWO . TAK KOCHANI , ROZWÓJ CYWILIZACYJNY ZGOTOWAŁ NAM TEN LOS I PRZYGOTOWUJE DO PRZYJĘCIA ZNAKU BESTII . MOŻNA POWIEDZIEĆ , IŻ ANTYCHRYST JUŻ DZIAŁA . SKORO JUŻ WIESZ , TO PODEJMIJ ODWAŻNE DZIAŁANIA I PRZECIWSTAW SIĘ SZATANOWI WE WŁASNYM ZBIORZE ZACHOWAŃ . NIE POZWÓL MU NA TO ,BY I DO PIEKŁA CIĘ PORWAŁ, TAK, JAK TU I TERAZ, PANUJE NAD TOBĄ , BO TO JEST TWOJE PIEKŁO , NIE MOJE , NIE TWOICH OFIAR , TO JEST TWOJE PIEKŁO JUŻ TU NA ZIEMI , ZMIEŃ TO ! PA,PA.

2018/01/05 11:37:20

Gość: , 155.133.5.*

JAKI ZWIĄZEK POSTRZEGAM MIĘDZY MNĄ I LOSAMI POLSKI ? LATA SZEŚĆDZIESIĄTE . WIECZNE NIEPOKOJE , GŁÓWNIE POLITYCZNE . W 68,69 WIELE CIERPIAŁEM , BARDZO WIELE - POLSKA PRZEŻYWAŁA BUNT LUDU , WOJSKO POSTAWIONO W STAN GOTOWOŚCI PRZEZ OK 3-4 MIESIĘCY ZIMOWYCH . PRZEŁOM 69-70 ZMIANA MIEJSCA MOJEGO ZAMIESZKANIA , PEŁNA REORGANIZACJA W ŻYCIORYSIE WSZYSTKO NOWE . POLSKA PRZEWRÓT W STOCZNI GDAŃSK ODBIJA SIĘ ECHEM W CAŁEJ POLSCE Z KAŻDEJ POLSKIEJ WSI WERBUJĄ CO NAJMNIEJ PO DWÓCH ORMOWCÓW DO INTERWENCJI W GDAŃSKU . ZMIANA WŁADZY NA STANOWISKU 1 SEKRETARZA PARTII
W MOIM ŻYCIU 72,73,74,75 - CZAS JAKBY ZATRZYMAŁ SIĘ W MIEJSCU , JESTEM TAK SZCZĘŚLIWY , IŻ NAWET NIE WIEM , IŻ UPŁYWA CZAS - SPRAWDZA SIĘ PRZYSŁOWIE :"SZCZĘŚLIWI CZASU NIE LICZĄ " . W POLSCE - PRZYPŁYW KAPITAŁU , TO SŁYNNE POWIEDZENIE :"POMOŻECIE ? POMOŻEMY " POLSKA ROZWIJA SIĘ POD KAŻDYM WZGLĘDEM . TRENER GÓRKI ODNOSI OGROMNE SUKCESY W PIŁCE NOŻNEJ , NARÓD SZALEJE . JEST NAPRAWDĘ PIĘKNIE . PLONY NADZWYCZAJNE , UPAŁY LATEM . PLAŻE MORSKIE PRZEPEŁNIONE . C.D.N. PA,PA.

2018/01/05 01:23:08

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , NIE ULEGA WĄTPLIWOŚCI, PIS STWORZYŁ RZĄD NAJLEPSZY OD ZAWSZE W POLSCE . OCZYWIŚCIE NA MIARĘ OSÓB , KTÓRE ZOSTAŁY WYBRANE DO SEJMU PRZEZ NARÓD . JEDNAK DLA DOBREGO RZĄDZENIA PREMIER POWOŁUJE OSOBY JEGO ZDANIEM , KTÓRE SIĘ SPRAWDZĄ , SĄ JESZCZE DWA LATA WŁADZY , MOŻNA ZROBIĆ WIELE . NIE TYLKO MINISTROWIE PRACUJĄ . SĄ CAŁE SZTABY SPECJALISTÓW PRACUJĄCYCH DLA FIRM GŁÓWNIE ZAGRANICZNYCH . MILI MOI , MULTIMILIARDER JEST PREZYDENTEM USA, A W POLSCE PREMIER TO ZALEDWIE MILIONER . NIE OSZUKUJMY SIĘ, TO JESZCZE NIE TA LIGA . DLATEGO KOCHANI , POWINNIŚMY, JAKO PAŃSTWO, POSIADAĆ FIRMY O KAPITAŁACH WIELOMILIARDOWYCH I POWINNIŚMY ZATRUDNIAĆ ZA WYSOKĄ KASĘ ALE NAPRAWDĘ ŚWIATOWYCH SPECJALISTÓW PRZYNOSZĄCYCH ICH ZATRUDNIAJĄCYM FIRMOM MILIARDY DOCHODÓW ROCZNIE I WÓWCZAS BĘDZIEMY MOGLI POWIEDZIEĆ O SUKCESIE PIS . TERAZ , GDY DŁUG JESZCZE ROŚNIE , TO MAMY NA CAŁEJ LINI KLAPĘ FINANSOWĄ . PRZECIEŻ SOCJALIŚCI W LATACH 70-TYCH ZA CENĘ WZROSTU DŁUGU DOZNALI BUMU GOSPODARCZEGO POLSKI . WSIE Z DREWNIANYCH STAŁY SIĘ MUROWANE . Z KONIKÓW W POLU ROLNICY PRZESIEDLI SIĘ DO URSUSÓW Z PODPIĘTYMI MASZYNAMI . TO BYŁ NAPRAWDĘ SKOK GOSPODARCZY E . GIER. PA,PA.

2018/01/05 01:03:56

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , MOŻE ZAKOŃCZMY DZISIEJSZE NAUCZANIE STWIERDZENIEM , IŻ KOŚCIÓŁ ZAWSZE JEST ŚWIĘTY , A JEGO KAPŁANI WYBRAŃCAMI, POMAZAŃCAMI BOŻYMI O ŚWIĘTYCH RĘKACH . KAPŁAN WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA TO WYBRANIE , JUŻ NIGDY NIE PRZESTAJE BYĆ KAPŁANEM, A JEGO RĘCE ZAWSZE SĄ ŚWIĘTE . NIE ZALEŻNIE OD TEGO JAK BARDZO ZECHCIAŁ BY ZEJŚĆ Z DROGI ZBAWIENIA ,TO ŚWIĘTOŚCI RĄK NIE NARUSZY .CO DO NAS . JEŚLI RODZIMY SIĘ Z DUCHA ŚWIĘTEGO , TO STAJEMY SIĘ DZIEĆMI BOŻYMI I JUŻ KAŻDE INNE OKREŚLENIE NAS, PRZESTAJE BYĆ AKTUALNE .BÓG SYN CZŁOWIEK JEST OSOBĄ W NASZYM ROZUMIENIU NAJBARDZIEJ Z SZLACHETNIE URODZONYCH, DLATEGO PRZYJMUJĄC BOGA, W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE, TAKŻE JESTEŚMY SZLACHETNIE ,BO Z DUCHA ŚWIĘTEGO , URODZENI I PŁYNIE W NAS KREW CHRYSTUSOWA , BO SPOŻYLIŚMY CIAŁO I KREW CHRYSTUSOWĄ . JEST TO TA NAJLEPSZA CZĘŚĆ , KTÓRA MOŻE NAS SPOTKAĆ JUŻ TU I W WIECZNOŚCI . I NIECH TAK BĘDZIE . PA,PA.

2018/01/04 18:07:04

Gość: , 155.133.5.*

CHYBA NALEŻY SIĘ WAM KILKA SŁÓW WYJAŚNIEŃ . OTÓŻ CHAM- TO SYN NOEGO . PO JEGO NIESŁAWNYM ZACHOWANIU , ZOSTAŁ ODDALONY NA NAJDALSZY PLAN OD OJCA
. NA WZÓR CHAMA, CI W SPOŁECZNOŚCIACH, O NAJNIŻSZEJ POZYCJI SPOŁECZNEJ ,BYWAJĄ NAZYWANI, JAKO CI NAJDALEJ ZNAJDUJĄCY OD OJCA , CHAMAMI . MOŻNA POWIEDZIEĆ , IŻ ŁĄCZY ICH Z KRÓLEM NAJDALSZE POKREWIEŃSTWO GENETYCZNE . LUD TEN STRACIŁ TEŻ PRAWO NA ZAWSZE DO ZACHOWAŃ SZLACHECKICH , NIEJAKO ZE SWOJEJ NATURY SĄ :TCHÓRZLIWI , PODSTĘPNI LĘKLIWIE O TO CO BĘDĄ JEŚĆ , PIĆ , GDZIE MIESZKAĆ , UCZYNIĄ WSZYSTKO DLA POLEPSZENIA SWOJEGO BYTU TU I TERAZ . DAJĄ SIĘ UJARZMIAĆ OBIETNICAMI RELIGIJNYMI ALE SERCA ICH SĄ ZDRADLIWE POŻĄDLIWOŚCIĄ, ZAZDROŚCIĄ . ZAWSZE CHARAKTERYZUJĄ SIĘ SŁUŻALCZOŚCIĄ , CHĘTNIE WCHODZĄ W NIEFORMALNE UKŁADY DLA TAK ZWANEGO DOBRA SPRAWY , BO ŻYCIE W GRUPIE, NIEZALEŻNIE OD JEJ STATUSU, JEST BARDZIEJ KORZYSTNE . SĄ ŚLEPO POSŁUSZNI AUTORYTETOM W SZCZEGÓLNOŚCI KOŚCIELNYM DLA DOBRA TYCH SPRAW DOPUSZCZĄ SIĘ KAŻDEJ PODŁOŚCI , BO NIBY SŁUSZNOŚĆ JEST PO ICH STRONIE , TO WOLNO ,BO K. KAŻE . BYWAJĄ NAZYWANI , CIŻBĄ , MOTŁOCHEM , GŁÓWNIE Z POWODU WSZĘDOBYLSTWA ORAZ BRAKU WŁASNEGO ZDANIA , TO BYWA WYRACHOWANE ZACHOWANIE . W UKRYCIU POTRAFIĄ BYĆ OKRUTNI DLA SŁABSZYCH . RZYMIANIE NAZYWALI ICH PLEBSEM . W WSCHODNIEJ EUROPIE PO CHRZTACH KRAJÓW NAZYWALI SIEBIE PLEBEJUSZAMI , CI POSŁUSZNI SŁOWOM Z PLEBANI , AMBONY . DZIŚ NAD NAMI BÓG I NOWY ROZUM ALE JEDNAK SŁYSZĘ TU I ÓW : MASZ ZROBIĆ TO CZY OWO , BO JAK ... I TU PADA NAPRAWDĘ NIEWYBREDNA GROŹBA , A WYDAWAŁOBY CI SIĘ , IŻ TEN TO JUŻ INTELIGENT ,... A TO ZWYKŁY PLEBEJUSZ .PA,PA.

2018/01/04 16:08:31

Gość: , 155.133.5.*

OJ , KOCHANI , PRZEŚLEDŹMY : PONIATOWSKIEGO , ... , OBECNI U WŁADZY UZNAJĄ ZA ZDRAJCÓW NARODU , A PRZECIEŻ TO SĄ ZNAKI WIDOME POWODZENIA POLSKI I POLAKÓW . UPADEK MONARCHII ZWIASTUJE I CZYNI UPADEK POLSKI I ZEJŚCIE Z MAP . TO CI OKAZALI SIĘ ZDRAJCAMI , CZY PODRZUTKI CHAMSKIE W RODACH SZLACHECKICH SWOIM WARCHOLSTWEM I CHAMSKIM MYŚLENIEM LI TYLKO WOKÓŁ ZAGRODY DOPROWADZAJĄ DO GRZECHÓW TAK CHĘTNIE TĘPIONYCH CZĘSTO RUJNUJĄCYMI CAŁE MAJĄTKI , POŻARAMI (PODPALENIA) WYPADKAMI LOSOWYMI DOPROWADZAJĄCYMI KRAJ DO POWSZECHNEJ RUINY , BO ZDROWEJ MYŚLI Z BENKARTÓW CHŁOPSKICH, A W RODACH SZLACHECKICH RODZONYCH, NIE BYŁO . KTO NAD TYM TAK DZIŚ, JAK I WÓWCZAS PIECZĘ SPRAWOWAŁ . BYŁOBY DOBRZE , GDYBY I WE WŁASNYCH SZEREGACH ZACHOWYWANO UMIAR ALE NIE ICH MIENIE TO HIMALAJE A NĘDZARZA , OD KTÓREGO PŁYNĄ ŁASKI BOŻE , NA CMENTARZ I TO CZYM RYCHLEJ , BO INNI SIĘ ZARAŻĄ . BĄDŹ WOLA TWOJA BOŻE , JAK CZYNISZ TAK JEST DOBRZE , NALEŻYMY DO CIEBIE I NIC ZŁEGO NAM SIĘ STAĆ NIE MOŻE . NIECH IMIĘ TWOJE JEZU CHRYSTE BĘDZIE UWIELBIONE TERAZ I W WIECZNOŚCI . AMEN.

2018/01/04 13:10:22

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , WEJDŹMY NA CHWILĘ W ŚWIAT POLITYKI . CHYBA JUŻ WCZEŚNIEJ MÓWIŁEM , IŻ TAK JAK MI OSOBIŚCIE SIĘ POWODZI TAK TEŻ POWODZI SIĘ POLSCE . ZAUWAŻCIE CO CZYNI KACZ..I ZRÓWNUJE KRÓLA Z PLEBSEM (NIE OBRAŻAM NIKOGO , BO KRÓL MOŻE MIEĆ TAKI KAPRYS BY PROWADZIĆ ŻYCIE O WIELE BARDZIEJ ASCETYCZNE OD POSPÓLSTWA , RZECZ BARDZIEJ W MYŚLENIU ), CZYLI ODBIERA GŁOS , OSADZA CAŁĄ SPUŚCIZNĘ GENETYCZNĄ POLSKI I POLAKÓW W REALIACH JAKIEGOŚ TAM CHWILOWEGO DOJŚCIA DO WŁADZY GRUPY GŁÓWNIE CHAMÓW, WYBACZAJCIE MILI W BUTACH I GALANT FRAKACH , TYLKO NIELICZNI Z WAS MAJĄ GENY .
UWAŻAM , TO ZA WIELKI NIETAKT , BY WIKTORA KRĘPOWAĆ SPRAWAMI POLSKI , PODCZAS , GDY JEGO KRAJ MOŻE ZAPŁONĄĆ . WIDZISZ OFERMO I TU BRAK CI OGŁADY . PA,PA.

2018/01/04 12:33:45

Gość: , 155.133.5.*

DZIŚ POSTAWMY JASNĄ , ZŁOCISTĄ GRANICĘ MIĘDZY DOBREM A ZŁEM . PIERWSI CHRZEŚCIJANIE , BY DOSTAĆ SIĘ DO ZGROMADZENIA PIOTROWEGO , SPRZEDAWALI CAŁE SWOJE MIENIE A PIENIĄDZE PRZEKAZYWALI ZGROMADZENIU . BÓG NIE OSZCZĘDZIŁ IM CIERPIEŃ ANI RYCHŁEGO ZBAWIENIA , WIELU FAŁSZYWIE OSKARŻONYCH PRZEZ NERONA GINĘŁO W PASZCZACH LWÓW NA ARENACH , GINĘŁO NA KRZYŻACH , NA STOSACH PALONO ŻYWCEM . WSTĘPOWALI DO NIEBA . DZIŚ CHRZEŚCIJAN MAJĘTNYCH NAWET NIE PIĘTNUJE SIĘ W KOŚCIELE , A PRZECIEŻ BOGATYM BARDZO TRUDNO WEJŚĆ DO KRÓLESTWA BOŻEGO :"KTO SŁABEGO UCISKA OBRAŻA SWEGO STWÓRCĘ , CZCI GO TEN KTO MA LITOŚĆ NAD UBOGIM ."-K.P.14,31. ZAMOŻNY NIE MA CZASU ANI EKONOMICZNEGO , ANI MOŻLIWOŚCI ZNIŻANIA SIĘ DO POZIOMU UBOGIEGO , BY Z NIM PRZEBYWAĆ , UCZESTNICZYĆ W JEGO I SWOIM ŻYCIU . UBOGI NIE MA WSTĘPU DO KRAINY ZAMOŻNEGO , TAK , JAK MORZA NIE PRZEKRACZA SIĘ WPŁAW LECZ STATKIEM . ZAMOŻNY NABYWA WIELE SPRAWNOŚCI ,BY PORUSZAĆ SIĘ I NIE UTONĄĆ W ŚWIECIE OBCYM UBOGIEMU . JEDNAK TO UBOGI OTRZYMUJE DARY OD BOGA , NA KTÓRE ZAMOŻNY MOŻE LICZYĆ WYŁĄCZNIE Z POWODU NADLUDZKICH DZIAŁAŃ BOŻYCH :"ŁATWIEJ WIELBŁĄDOWI PRZEJŚĆ PRZEZ UCHO IGIELNE , NIŻ ZAMOŻNEMU WEJŚĆ DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO ... JEDNAK CO U LUDZI JEST NIEMOŻLIWE, MOŻLIWE JEST U BOGA ." ZAMOŻNEGO NAWET DOPUSZCZA KOŚCIÓŁ DO SZERZENIA WIARY . WYSTAWIA W TEN SPOSÓB BOGA, KOŚCIÓŁ NA PRÓBĘ :ALBO UCZYNISZ CUD, ALBO WSZYSCY ZGINIEMY . BO TEN ZAMOŻNY SZAFARZ SAKRAMENTÓW , JAKO ZAMOŻNY NIE MOŻE CHODZIĆ I NAUCZAĆ WRAZ Z BOGIEM :" IDŹ I SPRZEDAJ WSZYSTKO A POTEM PRZYJDŹ I CHODŹ ZE MNĄ" - MÓWI BÓG DO ZAMOŻNEGO MŁODZIEŃCA LECZ TEN ODSZEDŁ ZASMUCONY ALBOWIEM BYŁ BARDZO BOGATY , MIAŁ WIELE POSIADŁOŚCI . ZAPAMIĘTAJ KOCHANY (A) GDY ZBLIŻASZ SIĘ DO OŁTARZA PAŃSKIEGO MOŻE I BÓG POSTAWIĆ CI TO ULTIMATUM I NIE DAĆ WYBORU , JEŚLI BOGU SIĘ SPODOBASZ . PA,PA.

2018/01/04 11:49:25

Gość: , 155.133.5.*

OTO WERSY Z PISMA ŚWIĘTEGO , KU POKRZEPIENIU SERC : "A KIEDY NAJEDLI SIĘ , MÓWI DO UCZNIÓW - ZBIERZCIE RESZTKI , KTÓRE POZOSTAŁY , ŻEBY NIC SIĘ NIE ZMARNOWAŁO . ZEBRALI WIĘC I NAPEŁNILI DWANAŚCIE KOSZYKÓW RESZTKAMI , KTÓRE Z PIĘCIU CHLEBÓW JĘCZMIENNYCH POZOSTAWILI CI , CO JEDLI . A LUDZIE ZOBACZYWSZY ZNAK , KTÓRY JEZUS UCZYNIŁ , MÓWILI :TO JEST RZECZYWIŚCIE PROROK , TEN ,KTÓRY MA PRZYJŚĆ NA ŚWIAT . JEZUS ZAŚ WIDZĄC , ŻE CHCĄ PRZYJŚĆ I PORWAĆ GO , ABY OBWOŁAĆ KRÓLEM , SAM JEDEN ODSZEDŁ ZNOWU NA GÓRĘ .KIEDY ZAPADŁ WIECZÓR , UCZNIOWIE JEGO ZESZLI NAD MORZE .I WSZEDŁSZY DO ŁODZI PŁYNĘLI NA DRUGĄ STRONĘ MORZA , DO KAFARNAUM . CIEMNOŚĆ JUŻ ZAPADŁA A JEZUS JESZCZE DO NICH NIE PRZYSZEDŁ . MORZE BYŁO WZBURZONE , BO WIAŁ SILNY WIATR . PRZEPŁYNĄWSZY OKOŁO DWUDZIESTU PIĘCIU LUB TRZYDZIESTU STADIÓW , WIDZĄ JEZUSA IDĄCEGO PO MORZU I ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ DO ŁODZI . I PRZESTRASZYLI SIĘ .ON ZAŚ MÓWI IM:- NIE BÓJCIE SIĘ, TO JA JESTEM . " PA,PA.

2018/01/02 22:31:05

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , KAŻDE DZIAŁANIA NIBY TO W OBRONIE NAJSŁABSZYCH ZAWSZE MOGĄ TEŻ NIEŚĆ ZA SOBĄ JESZCZE WIĘKSZE ZAGROŻENIE DLA TYCH NAJSŁABSZYCH . PODAJĘ PRZYKŁADY . PEDOFILE , JAKO ZORGANIZOWANA GRUPA ALE NIE UJAWNIONA ZAKOTWICZA SIĘ WE WŁADZY I ZWALCZA WSZYSTKO I WSZYSTKICH PRZY UŻYCIU NARZĘDZI UŻYTYCH DO ZWALCZANIA PEDOFILII , ROZUMIESZ ? NIKT WIĘC DOBRY ROZPOZNAJĄCY PEDOFILIĘ NA ZAPACH NIE PRZEDOSTANIE SIĘ PRZEZ TĘ ZAPORĘ DO WŁADZY , BO PEDOFILE SPREPARUJĄ DOWODY PRZECIW TAKIEJ OSOBIE I ONA I JEJ DOBRA RODZINA SĄ SPOŁECZNIE POGRZEBANI , A BEZPRAWIE I PEDOFILIA ZAKWITNIE . WIEM DOSKONALE , IŻ W KAŻDYM ŚRODOWISKU ŻYJĄ W WŁADZY PEDOFILE , KTÓRYCH PEDOFILSKIE Z DOPEŁNIENIA ZBIORU DZIECI WŁAŚNIE Z DOROSŁYMI SPRAWUJĄ SWE NIERZĄDNE POTRZEBY . TO JEDEN Z ELEMENTÓW ICH ŻYCIA I NIKT TEGO NIE ZMIENI TO ŚWIAT TYCH 12 MILIONÓW BEZWZGLĘDNYCH OPRAWCÓW ZABÓJCÓW , MORDERCÓW ZAKORZENIONYCH W KAŻDEJ WŁADZY , A NADE WSZYSTKO WE WSZYSTKICH ZAMOŻNYCH , SŁYSZYSZ ? WE WSZYSTKICH . NO I CO, DADZĄ ONI SOBIE ODEBRAĆ PRAWO I PRAWDĘ , SWOJĄ PRAWDĘ ? A TY WKŁADASZ W ICH ŁAPY NASTĘPNY MŁOT DO WALKI Z DOBREM . PEDOFILIĘ TĘ NIE ICH , TO CI WIDZĄ JAK W DZIEŃ I KOŃCZĄ MORDEM ,JEŚLI IM CO NIE NA RĘKĘ . NO DOBRZE ALE TY MATKO , OJCZE MIEJ ZAWSZE SWÓJ WŁASNY ROZUM I NIE POŚWIĘCAJ DZIECKA DLA DOBRA SPRAWY , NIEZALEŻNIE OD TEGO KTO CIĘ BĘDZIE NAKŁANIAĆ .GDY NABIORĄ WIĘCEJ ODWAGI CI ... CO JUŻ DZIŚ WALCZĄ Z CHRZEŚCIJAŃSTWEM , TO Z CAŁA PEWNOŚCIĄ UŻYJĄ TEGO NOŻA BY DZIECI NIE WYCHOWYWAĆ W WIERZE CHRZEŚCIJAŃSKIEJ TYLKO ICH PEDOFILSKIEJ I INNEJ DZIŚ UKRYTEJ . ZOBACZ CO DZIEJE SIĘ W KOŚCIELE AMERYKAŃSKIM NASZYM TAK , NASZYM . HOMOSEKSUALIŚCI PUBLICZNIE PRZYZNAJĄ SIĘ DO TEGO I NIE MA NIKOGO WŚRÓD WIERNYCH KTO BY CHCIAŁ ICH ODSUNĄĆ OD SŁUŻBY BOGU , ZA CHWILĘ I PEDOFILE SIĘ UJAWNIĄ I BĘDĄ TAM MIELI MAŁPI GAJ . A TY CO ? CHCESZ POWIEDZIEĆ , IŻ I MY OD MAŁP POCHODZIMY ? CO ? MOŻE PIERWSZY RAZ CZŁOWIEKA NA OCZY WIDZISZ A JUŻ UBLIŻASZ ? ZAPAMIĘTAJ ,DZIŚ NIE MA LUDZI PRAWYCH POZA TYM JEDNYM , O KTÓRYM CI WCZEŚNIEJ WSPOMINAŁEM . JEDNAK PRZED BOGIEM WSZYSCY MAMY SIEBIE OBWINIAĆ ZA NAWET NAJMNIEJSZY GRZECH, BO TYLKO SKRUCHA ZAWINIONA I NIEZAWINIONA DOPROWADZIĆ MOŻE NAS DO ŚWIĘTOŚCI .PA,PA.

2018/01/02 15:49:42

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , DZIŚ CHCĘ PODDAĆ W WĄTPLIWOŚĆ JEDNO Z PRAW FIZYKI . CZY MI SIĘ TO UDA ? SPRAWDŹCIE SAMI . DO NACZYNIA O ŁATWO ZMIENIANYM KSZTAŁCIE WLEWAM NIEWIELE CIECZY , NASTĘPNIE WKŁADAM WALEC O DUŻO WIĘKSZEJ OBJĘTOŚCI OD OBJĘTOŚCI CIECZY I ZMIENIAM KSZTAŁT NACZYNIA DO KSZTAŁTU I OBJĘTOŚCI W PRZYBLIŻENIU CIECZY Z WALCEM . PYTANIE : CZY NA WALEC TAK CAŁKOWICIE ZANURZONY W CIECZY BĘDZIE DZIAŁAĆ SIŁA WYPORU I CZY BĘDZIE ONA RÓWNA TYLKO CIĘŻAROWI TEJ WYPARTEJ CIECZY ? ZAUWAŻMY , IŻ WALEC MÓGŁ WYPRZEĆ JEDYNIE TYLE CIECZY ILE W NACZYNIU JEJ JEST . TAK ? A TAM JEST JEJ SETNA LUB TYSIĄCZNA CZĘŚĆ OBJĘTOŚCI WALCA . JEŚLI GĘSTOŚĆ WALCA JEST RÓWNA GĘSTOŚCI CIECZY , TO WYPADKOWA SIŁ DZIAŁAJĄCYCH NA WALEC WYNIESIE ZERO I BĘDZIE ON PŁYWAŁ W CIECZY . JEDNAK JAKIM CUDEM SIŁA WYPORU OSIĄGNIE WARTOŚĆ , KTÓRA PRZECIEŻ NIE MOŻE POCHODZIĆ OD MASY TEJ CIECZY BO JEST JEJ ZNIKOMA ILOŚĆ ? A POWIEDZCIE MI ILE TEN WALEC WYPIERA CIECZY ? BARDZO DOBRZE , JEŚLI JEST W NIEJ CAŁKOWICIE ZANURZONY , TO OBJĘTOŚĆ TEJ CIECZY RÓWNA JEST OBJĘTOŚCI WALCA A JEJ MASĘ LUB SIŁĘ CIĘŻKOŚCI MOŻNA USTALIĆ NA PODSTAWIE JEJ GĘSTOŚCI ORAZ PRZYSPIESZENIA POCHODZĄCEGO OD POLA GRAWITACJI , W KTÓRYM TA CIECZ SIĘ ZNAJDUJE .ZNAKOMICIE , I W TYM MIEJSCU PRZESZLIŚMY OD MYŚLENIA KONKRETNEGO I OBRAZOWEGO DO MYŚLENIA ABSTRAKCYJNEGO , BO TEJ CIECZY TAM TYLE NIE MA, A JEDNAK JEST . PA,PA.

2018/01/02 11:35:47

Gość: , 155.133.5.*

CO MÓWIŁEM W SPRAWIE UCHODŹCÓW , NO CO ? DAJCIE MI KREDYT NIEOGRANICZONY A ZNAJDĘ TEREN DO UCYWILIZOWANIA EMIGRANTÓW I POWROTU DO WŁASNYCH PAŃSTW CELEM WŁAŚCIWYCH ZMIAN WYCHODZENIA Z KRYZYSU MIGRACJI I EMIGRACJI ALE I TYM RAZEM LEKCEWAŻY SIĘ POWAŻNE ROZWIĄZANIA . DLACZEGO , BO ANTYCHRYST NIE TAKIE MA NA CELU ZADANIA . PA,PA.

2018/01/01 01:24:12
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 ... 33 następne
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt