Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: , 155.133.5.*

CZEŚĆ MOI PIĘKNI , TERAZ CHCIAŁBYM WPROWADZIĆ CIĘ W TERAPIĘ SZOKOWĄ . DLACZEGO TERAPIĘ ? BO MOŻE CI SIĘ WYDAWAĆ , IŻ GDY WŁĄCZYSZ ODBIORNIK , TO JUŻ MASZ REMEDIUM NA WSZELKĄ DOLEGLIWOŚĆ . TAK , PIĘKNI , NIE JEST . KAŻDE IMIĘ MOŻNA ZMODYFIKOWAĆ - KTOŚ MÓWI JEDNO A TY SŁYSZYSZ CO INNEGO , TO ZNACZY DOKŁADNIE , TO CO CHCE REŻYSER BAJKI BYŚ USŁYSZAŁ .WYSTARCZY OBSERWOWAĆ LUDZI I WIEDZIEĆ , IŻ O TAKIM CZY INNYM CZASIE ROBIĄ TO CZY CO INNEGO I JUŻ KAŻDĄ BAJECZKĘ MOŻNA DOPASOWAĆ . A ZAPAMIĘTAJ , IM MNIEJ BAJKA JEST PRAWDOPODOBNA TYM ŁATWIEJ PRZYPISZESZ JEJ PRAWDĘ . TAKIE NASZE MÓZGI SĄ . DLATEGO KOCHANI , ZA POMÓWIENIA W CZYŚĆCU CZEKAJĄ NA NAS OGROMNE KARY , BODAJ NAJGORSZE Z MOŻLIWYCH W CZYŚĆCU . NAJCZĘŚCIEJ POMÓWIENIA DOTYCZĄ JAKICHŚ TAM ZAKOCHAŃ PO CZTERDZIESTCE . SĄ TO ZAWSZE WIERUTNE BZDURY - PO CZTERDZIESTCE , TO LUDZIE CHODZĄ DO LEKARZY . PIĘKNI ,TE POMÓWIENIA ZAWSZE MAJĄ NA CELU OBNIŻENIE TWOJEJ AKTYWNOŚCI , BO MOŻE BYĆ TAK , IŻ ZACZNIESZ WYCHODZIĆ POZA SCHEMAT TWOJEGO DNIA , NO I CO ? SKRZĘTNIE UKARTOWANA INTRYGA ,WYMAGAJĄCA SPOTKANIA INNYCH OSÓB, MOŻE JAK I CIEBIE WKRĘCONYCH , SPALIĆ NA PANEWCE , TAK ? DLATEGO KOCHANIUTCY , BY UNIKNĄĆ CZYŚĆCA NAJLEPIEJ NIC NIE WIEDZIEĆ I O NICZYM NIE SŁYSZEĆ , BO NAJCZĘŚCIEJ SĄ TO INTRYGI , INTRYGI , INTRYGI ,... . CHOĆBY NAWET NIE WIEM JAK KTO CI TO UWIERZYTELNIAŁ , TOBIE I TAK NIC Z TEGO A ROZPOWSZECHNIAJĄCY TRZYMA SIĘ NA FALI , W OBIEGU . ŻEBY TAK JUŻ CAŁKIEM NIE UTONĄĆ W OCEANIE POZORÓW , ROZUMIESZ . PA,PA.

2018/09/15 15:52:18

Gość: , 155.133.5.*

ZAŚCIANKA CIĄG DALSZY .
ANTEK , JAK BY NIE BYŁO , BOGA TAM GDZIEŚ DALEKO , GŁĘBOKO W SOBIE , Z RZADKA SIĘ WIDYWALI ALE NOSIŁ . A WŁAŚNIE NIEDZIELA ZAJAŚNIAŁA SNOPEM ŚWIATŁA SŁONECZNEGO . ANTEK TO ZOBACZYŁ , BO PAPIEROSY PALI I JEDNEGO ZGASIŁ . BABA GO ZOSTAWIŁA , BO PIENIĘDZY NIE MIAŁ , BY JĄ ZATRZYMAĆ W DOMU ALE TERAZ SPRZEDAŁ OWIES , TO GODNIE NA MSZĘ SIĘ WYBIERA .
CO TO ? DALIBÓG TO ONA . NIE OPANOWAŁ EMOCJI : A CO TO U CIEBIE ? ANTOŚ , TAK MYŚLAŁAM ... TU NIE DAŁ JEJ SKOŃCZYĆ TYLKO RAMIENIEM UJĄŁ JĄ W PASIE I NA RAZ JAK NIE KLEPNIE W POŚLADKI . TEGO ZA WIELE WRZAŚNIE BABA I W POLICZEK , AŻ ECHEM SIĘ ROZNIOSŁO . ANTEK STANĄŁ JAK WRYTY I TYLKO STUK BABSKICH KOZAKÓW SŁYSZY A WSTYD ZALEWA MU OCZY ALE SIĘ STRZEPNĄŁ I SPLUNĄWSZY SIARCZYŚCIE COŚ MRUKNĄŁ POD NOSEM ,ALE KIERUNKU NIE ZMIENIŁ .
BABA NIBY TO ZŁA NA ANTKOWE ZALOTY ALE COŚ W SERCU JEJ TAJE I CIEPŁEM NAPŁYWA . NIE WIEDZIAŁA KIEDY , A TU JUŻ BŁOGOSŁAWIEŃSTWO . WSZYSCY WYCHODZĄ , TO I ONA . NARAZ ,CO TO ? ANTEK SIĘ POTKNĄŁ NA KOLANO PADA . BABA W ODRUCHU PODBIEGA ZA RAMIĘ PODTRZYMUJE . ODEPCHNĄŁ . ONA DOKOŁA Z DRUGIEJ STRONY DO NIEGO . NOGĘ KRZYWO POSTAWIŁEM ,MYŚLI CHŁOP . BABA CO CI ? A WIDZISZ JĄ , TEZ MI POMOC I TU SIĘ STRZEPNĄŁ A BABĘ ONIEMIAŁĄ ZOSTAWIŁ W TYLE . PA,PA.

2018/09/15 10:21:09

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , BÓG NAM TO CZYNI W SPOSÓB NATURALNY . ZAKOCHUJEMY SIĘ , ZAWIERAMY SAKRAMENT MAŁŻEŃSKI , PRZYTRACZAMY SIĘ WZAJEMNIE ORKANEM , JESTEŚMY NA KAŻDE NASZE ZAWOŁANIE , POWSZEDNIEJEMY SOBIE , BO NIE WOLNO NAM DORASTAĆ DO RZECZY WZNIOSŁYCH , TAM JEST MIEJSCE WYŁĄCZNIE MIŁOŚCI BOŻEJ , TĄ WZNIOSŁOŚCIĄ ŁĄCZYMY SIĘ Z BOGIEM, OBY NA ZAWSZE . PA,PA.

2018/09/15 08:13:24

Gość: , 155.133.5.*

I WÓWCZAS , ZACZYNASZ PAŁAĆ CHĘCIĄ WZIĘCIA TEJ OSOBY NA ARKAN , PRZYTROCZENIA DO PASA , BY BYŁA NA KAŻDE ZAWOŁANIE , DO WSZYSTKICH CZCZYCH RZECZY , BY ZDARŁA SIĘ JAK MIOTŁA OD CIĄGŁEGO ZAMIATANIA ALE BY PRZESTAŁA DORASTAĆ W TWOJEJ DUSZY DO RZECZY WZNIOSŁYCH ,ZAREZERWOWANYCH WYŁĄCZNIE BOGU .

2018/09/15 08:09:30

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , DZIŚ CHCĘ WAM POWIEDZIEĆ O RZECZY BARDZO ALE TO BARDZO WIELKIEJ . SAM(A) DO TEGO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE DOJDZIESZ , MOWY NIE MA . PIĘKNI CZĘSTO BYWA TAK , IŻ NA NASZEJ DRODZE STAJĄ RZECZY OSOBY SYTUACJE , KTÓRE ZACZYNAJĄ NAM PRZESŁANIAĆ TO CO WZNIOSŁE . MY MAMY OBOWIĄZKI , KAŻDEGO DNIA JE WYPEŁNIAMY , NA MIARĘ SIŁ I MOŻLIWOŚCI ALE GDY SKŁADAMY RĘCE DO MODLITWY , GDY WZROK SWÓJ KIERUJEMY KU BOGU DOZNAJEMY WZNIOSŁYCH UCZUĆ , PRAGNIEŃ I NAWET NIE WIEMY KIEDY ZACZYNAMY SPOCZYWAĆ W BOGU , JEST NAM TAM TAK DOBRZE , ZAPOMINAMY O BOŻYM ŚWIECIE . PIĘKNI , JEDNI TO MAJA ILEKROĆ KIERUJĄ MYŚLI DO BOGA A INNI WCALE . CI CO WCALE MAJA , PUKI ŻYJĄ NA ZIEMI JESZCZE MOŻNOŚĆ ODKRYCIA TEJ MIŁOŚCI BOŻEJ , GORZEJ JEDNAK TYM , KTÓRZY JUŻ SPOCZYWAJĄ W BOGU I NA ZIEMI POJAWIA SIĘ W ICH ŻYCIU POSTAĆ NA TYLE WZNIOSŁA,ICH ZDANIEM OCZYWIŚCIE , IŻ ZACZYNA PRZESŁANIAĆ BOGA . ILEKROĆ MYŚLISZ O NIEJ DOZNAJESZ SPOCZYNKU W NIEJ , PIĘKNI W NIEJ . NIE W BOGU ! I TO JEST STRASZNE ! ZACZYNA WYCISKAĆ CI ŁZY . ROZKOSZ NIE POCHODZĄCA OD BOGA . GDY SOBIE TO UŚWIADOMISZ , NIE MA WIĘKSZYCH CIERPIEŃ . NAJGORSZE WŁAŚNIE CIEBIE SPOTYKA . ZA CHWILĘ DALEJ , BO MI PIKSELE SIĘ WYCZERPIĄ .

2018/09/15 08:04:15

Gość: , 155.133.5.*

JEDNAK , MOI PIĘKNI , JEST BARDZO MOCNY PSALM 90 W PRAWOSŁAWIU , KTÓRY WSPOMINA BOGA : " ... SKRZYDŁAMI SWYMI OSŁONI CIĘ ... " A PIÓRAMI OKRYJE CIĘ . COŚ W TYM WSZYSTKIM JEST DLATEGO NAWOŁYWAŁ BYM DO ... ZAPOZNAWANIA SIĘ Z WCZEŚNIEJ PRZEDSTAWIONYM TEKSTEM ALE POWSTRZYMYWANIA OD STOSOWANIA W PRAKTYCE , BO MOŻE TO BYĆ TAKIE " LELUM PO LELUM " . PA,PA.

2018/09/14 14:36:05

Gość: , 155.133.5.*

TROCHĘ WZIĘŁO MNIE NA WSPOMNIENIA I TO NIEWYBREDNE . TO BYŁO W WCZESNYCH LATACH SIEDEMDZIESIĄTYCH , GDY PO RAZ PIERWSZY USŁYSZAŁEM TAKIE SFORMUŁOWANIE : " WAM TO TYLKO KURY M..Ć . A PÓŹNIEJ Z HISTORII DOWIEDZIAŁEM SIĘ , IŻ SAM PIŁSUDSKI TAK NIEWYBREDNIE CHLAPNĄŁ BEZ ZASTANOWIENIA , A MOŻE JEDNAK PRZEMYŚLAŁ SPRAWĘ . WYDAJE MI SIĘ , IŻ DO DZIŚ MOŻNA TO USŁYSZEĆ WŚRÓD OSÓB , KTÓRE W ŻYCIU CHCĄ CZEGOŚ ZNACZNEGO DOKONAĆ . PA,PA.

2018/09/14 14:29:08

Gość: , 155.133.5.*

BĄDŹ SPOKOJNY ! MAM TU TAKIE KONTO DLA LUDZKIEGO OKA . LUZ , PRACUJ ! NIC SIĘ NIE DZIEJE ! TY MYŚLISZ , IŻ TE SETKI MILIARDÓW Z POPRZEDNICH BUDŻETÓW , TO BAŃKA MYDLANA ? TO TAŻ POLSKA ! PA,PA.

2018/09/13 17:47:26

Gość: , 155.133.5.*

JAK , WYZEROWAŁA KONTO ? TO ZNACZY JA I DZIESIĘĆ TYSIĘCY PRACOWNIKÓW ZMIENI SZEFA ?

2018/09/13 17:44:46

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , A MYŚLICIE , IŻ OMIJA MNIE TO SZCZĘŚCIE , KTÓRE SPOTYKA POLSKĘ ? W ŻADNYM RAZIE , TU PRZYKŁADY MÓGŁBYM MNOŻYĆ ALE PO CO . RZĄDZIE DROGI , JEŚLI Z CZYMŚ MASZ PROBLEM TO JA . JEŚLI TY MI ROZWIĄŻESZ TEN PROBLEM TO I POLSCE ZOSTANIE ROZWIĄZANY . NIE WIERZYSZ ? OJ ! NIE MAM CZASU . PA,PA.

2018/09/13 16:15:21

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , TO NIE ŻART ALE JAK MI , TAK POLSCE . JESTEM PRZEKONANY , IŻ KASA POLSKI NA KRÓTKO ZOSTAŁA WYZEROWANA PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ A MOŻE USA , A MOŻE ... DLACZEGO ? A DLATEGO PIĘKNI , IŻ ŻONA MOJA WYZEROWAŁA MI KONTO PRZENOSZĄC WOTA NA SWOJE . JA SIĘ OCZYWIŚCIE TYM NIE PRZEJMUJĘ , BO JUŻ OD PIĄTKU NAPŁYWAĆ BĘDĄ ZNACZĄCE KWOTY . PONOĆ MAM ZBYT LEKKĄ RĘKĘ DO ROZDAWANIA KASY . KOCHANI , POLSKI RZĄDZIE , JAK POLSCE TAK I MI , WIĘC FOLGUJ TROCHĘ , BO ZA CHWILĘ OKAŻE SIĘ , IŻ NIE WYJDĘ DO KINA , NIE POZWOLĘ SOBIE NA TEATR W STOLICY ALBO NIE ZJEM W "MARIOCIE" , CZY NIE PRZEŚPIĘ W "HILDEGARDZIE " . PA,PA.

2018/09/13 15:57:07

Gość: , 155.133.5.*

NIE BĘDĘ CIĘ PONAD MIARĘ DRĘCZYŁ , BO MAM TU JESZCZE W ZANADRZU PARALELIZM ALE NIECH POZOSTANIE DO MOJEJ WIADOMOŚCI . ZAPAMIĘTASZ ? ŻYJESZ W MIKROŚWIECIE I ZAWSZE MASZ ZACHOWYWAĆ Z MIŁOŚCIĄ PRZYKAZANIA BOŻE , PA,PA.

2018/09/13 08:55:02

Gość: , 155.133.5.*

TEŚCIOWA W ŚNIE TO RATUNEK DLA CIEBIE , BO TEŚCIOWEJ ZALEŻY NA TWOIM POBYCIE TU ZE WZGLĘDU NA JEJ RODZONE DZIECKO - ROZUMIESZ . ŚLUBY I TO JEDEN PO DRUGIM , MÓWIĄ O JAKICHŚ OGROMNYCH NIEBEZPIECZEŃSTWA GRANICZĄCYCH Z ŚMIERCIĄ . WĘDRÓWKA RZEKĄ CORAZ BARDZIEJ TAJĄCĄ , TO KOŃCZĄCY SIĘ CZAS , ZA CHWILĘ NAS POCHŁONIE CAŁKOWICIE . CHŁOPIEC NA WZÓR ANIOŁA STRÓŻA - POWIERNIK NIEZBADANEGO PLANU BOŻEGO . ONE TAM SAME - KOCHANI , NIC DODAĆ , NIC UJĄĆ - TE OSOBY, MOŻNA PRZYPUSZCZAĆ ,BLISKIE KREWNE ZMARŁEJ TEŚCIOWEJ , STANOWIĄ WZORY DO NAŚLADOWANIA , A TAKIM W ŚWIECIE NIE JEST ŁATWO , POZOSTANĄ SAME , BEZ WSPARCIA . TRUDNO POWIEDZIEĆ JAKIEGO ALE Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ CHODZI O WSPARCIE DUCHOWE , CO ROBICIE JEST DOBRE , TAK DALEJ , JESTEM OBOK . SĄ W ŚWIECIE SAME , BO CHOĆ WŚRÓD WIELU LUDZI , TO JEDNAK NIE PODDAJĄ SIĘ W NAŚLADOWANIU , ICH ZŁYCH UCZYNKÓW , MIMO CAŁEJ BRUTALNOŚCI ŚWIATA WCIĄŻ POZOSTAJĄ JEDYNIE NA ETAPIE WOLI BOŻEJ : "BIORĄ CI PŁASZCZ , NIE BROŃ SUKNI ". TA SAMOTNOŚĆ JEST STRASZNA , A JEDNOCZEŚNIE BARDZO NIEBEZPIECZNA , BO ZA KTÓRYMŚ RAZEM MOŻE POJAWIĆ SIĘ CHĘĆ CZYNNEGO UDZIAŁU W OBRZYDLIWOŚCIACH TEGO ŚWIATA . TYMCZASEM , PA,PA.

2018/09/13 08:51:02

Gość: , 155.133.5.*

DOBRA . CZEŚĆ KOCHANI , NIE MOGĘ WCIĄŻ TAK POZOSTAWIAĆ WAS W NIEŚWIADOMOŚCI ISTNIENIA . ZOBACZCIE O ILE ZABIEGACIE , A POTRZEBA TYLKO JEDNEGO . MILI MOI , TE SŁOWA SĄ TAK PONADCZASOWE , IŻ MOŻNA TYLKO USIĄŚĆ I PŁAKAĆ . ZAUWAŻ MĄDRALIŃSKI , MASZ JEDNĄ MASZYNĘ , DWOJE RĄK I JUŻ CAŁY PLAN DZIAŁANIA , TO OD ILU CZYNNOŚCI ZACZYNASZ ? OD TEJ JEDNEJ . KOCHANI ,ZAWSZE POTRZEBA NAM TYLKO TEGO JEDNEGO , ZAWSZE .SPŁYCAM MYŚL BOŻĄ ALE ZAUWAŻAM W TEJ MYŚLI GŁĘBIĘ , O KTÓREJ NIE ŚNIŁO SIĘ PROROKOM . "APROPOS" SNÓW : OD PEWNEGO CZASU , NIE ŚNIĄ SIĘ BLISCY ZMARLI KREWNI , MIMO IŻ ŻYCIE SIĘ TOCZY , TO ZNACZY ZAWSZE CZYHAJĄ NA NAS JAKIEŚ MNIEJSZE LUB WIĘKSZE NIEBEZPIECZEŃSTWA (SNY Z ZMARŁYMI KREWNYMI , TO ZAWSZE RATUNEK DLA NAS W NIEBEZPIECZEŃSTWIE ) LECZ DZIEJĄ SIĘ RZECZY INNE , SŁUCHAJ DALEJ . BRAK TYCH SNÓW W NIEZMIENIAJĄCYCH SIĘ WARUNKACH ŻYCIOWYCH , MOŻE ŚWIADCZYĆ O PRZYZWOLENIU NASZYCH KREWNYCH NA NASZE ODEJŚCIE DO ICH KRAINY ALE (MÓWIĘ CI O SYTUACJI NIE O KONKRETNYCH OSOBACH , WIĘC NIE SZUKAJ TYCH OSÓB ) POJAWIA SIĘ SEN Z KRÓTKĄ WSTAWKĄ ZMARŁEJ TEŚCIOWEJ . OOO , KOCHANI , TEŚCIOWEJ JEDNAK ZALEŻY NA MOIM DALSZYM POBYCIE NA TYM ŚWIECIE , RATUJE MNIE Z JAKIEJŚ OPRESJI (NIE ODNOŚ SYTUACJI DO MNIE CZY JAKIEJŚ INNEJ OSOBY - "SOBIE A MUZOM ") . POJAWIA SIĘ NASTĘPNY SEN : DZIŚ CZEKAJĄ MNIE DWA ŚLUBY , JEDEN MIĘDZY 13 A 15 - ŚLUB I CAŁA UROCZYSTOŚĆ WESELNA - KRÓTKO , CO ? CHA , KRÓTKO , BO OD 17 ZACZYNA SIĘ NASTĘPNY ŚLUB , KTÓRY JUŻ POTRWA DO BIAŁEGO RANA , MOŻNA POWIEDZIEĆ DO SKUTKU . JEDNAK W DALSZYM CIĄGU MARZEŃ SENNYCH JESTEM JA MŁODY CHŁOPIEC (ANIOŁ STRÓŻ ?) I KOBIETA NIEDŹWIEDŹ . WSZYSCY JESTEŚMY Z SOBĄ ALE NIC EMOCJONALNEGO NAS NIE ŁĄCZY OT LUDZIE Z ULICY , IDZIEMY ZAMARZNIĘTĄ RZEKĄ , KTÓRA Z KAŻDYM KROKIEM ZACZYNA TAJAĆ LÓD STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ KRUCHY , CHŁOPIEC MÓWI, Z WIELKIM PRZEKONANIEM , WRACAJMY ALE MY NIE ZWRACAMY NA TO UWAGI . WRESZCIE ON STARA SIĘ WYJŚĆ NA BRZEG MÓWI : WRACAJMY , BO ONE TAM SAME I SIĘ PRZEBUDZIŁEM - TO BYŁA DOBRA CHWILA NA WYWIETRZENIE MIESZKANIA . ZARAZ BĘDZIE INTERPRETACJA . PA,PA.

2018/09/13 08:34:33

Gość: , 155.133.5.*

DLATEGO PIĘKNI CZĘSTO , TEGO TYPU SZALEŃSTWA RODZĄ SIĘ PO " ĆMAKU I PO PIJAKU " I MIMO WOLI STAJEMY SIĘ ŚWIADKAMI WIELKICH PRZEŻYĆ I ROZTEREK MOŚCI ACANÓW OD BUTELEK . PA,PA.

2018/09/09 09:07:20

Gość: , 155.133.5.*

MILI I PIĘKNI , NIE MUSZĘ PRZYPOMINAĆ , TO JEDYNIE TWÓRCZOŚĆ ARTYSTYCZNA , TAK ? "DZIADY " MICKIEWICZA WŁAŚNIE OPARTE SĄ NA WIZJACH , WYOBRAŻENIACH RODZĄCYCH POD WPŁYWEM STANU DUCHA I UMYSŁU . TU ZAKOŃCZĘ WĄTEK , BY GO NIE ZBRUKAĆ , BO CHCE COŚ DO GMINU . PA,PA.

2018/09/09 09:05:14

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI :"I GŁOSIĆ BĘDĄ CHWAŁĘ MOJĄ WŚRÓD [OBCYCH] NARODÓW . I PRZYWIODĄ ONI WSZYSTKICH BRACI WASZYCH SPOŚRÓD WSZELKICH NARODÓW JAKO DAR OFIARNY DLA JAHWE ... .TAKŻE SPOŚRÓD NICH WEZMĘ SOBIE JAKO KAPŁANÓW I LEWITÓW - MÓWI JAHWE . " -IZAJASZ 66,19-21. CZĘSTO BYWA TAK , IŻ JAWIĄ MI SIĘ ZMARLI I MÓWIĄ : " ALE JA NIE WIEDZIAŁEM (AM) " I CAŁUJĄ PO RĘKACH , A JA WÓWCZAS PYTAM : CZEGO TY NIE WIEDZIAŁEŚ (AŚ) ? LECZ ONI NIE ODPOWIADAJĄ , WIDAĆ IM NIE WOLNO ALE ZACHOWUJĄ SIĘ , JAKBY CHCIELI PRZEPRASZAĆ . MOI PIĘKNI , TAK JAK ZŁOŚĆ PIĘKNOŚCI SZKODZI , TAK MI SIĘ WYDAJE , IŻ WYROKI , TO JEDYNIE BÓG MOŻE SERWOWAĆ , A MY POZOSTAWAJMY ZAWSZE W MILCZENIU NAWET W NAJWIĘKSZYM UCISKU . PA,PA.

2018/09/09 01:34:21

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI : " KTO Z KIM PRZESTAJE TAKIM SIĘ STAJE " . TU NALEŻY ZAWSZE ZACHOWAĆ OSTROŻNOŚĆ . ZAWSZE , BO MIMO WOLI UPODABNIAMY SIĘ I JUŻ . SPRAWIEDLIWY NIE POWINIEN BYĆ NAD MIARĘ DRĘCZONY , BO POSIADA MĄDROŚĆ . A MOI PIĘKNI MĄDROŚĆ MA TO DO SIEBIE , IŻ SZUKA ROZWIĄZAŃ I JE ZNAJDUJE ALE CZĘSTO Z POWODU NIEGODNYCH TORTUR SPRAWIEDLIWY NATRAFIA NA NIEGODNE ROZWIĄZANIA I JE STOSUJE . TO WŁAŚNIE DLATEGO WCZEŚNIEJ CYTOWAŁEM STARY TESTAMENT . NADMIERNIE DRĘCZONY SPRAWIEDLIWY SCHODZI Z DROGI SPRAWIEDLIWOŚCI , BO LECZYĆ SIĘ KAŻDY MOŻE . POTRZEBUJECIE PRZYKŁADÓW ? CHYBA NIE ! BO MÓGŁBYM TAKŻE WSKAZAĆ NA FAKT SPOTYKANIA NIEGODNYCH I DOKONAĆ PORÓWNANIA I MOGŁOBY SIĘ OKAZAĆ , IŻ TA NAGA W INTERNECIE , TO MAŁE PIWO W PORÓWNANIU Z TYM W K... . OJ , PIĘKNI , NIE WOLNO DRĘCZYĆ NAD MIARĘ . PA,PA.

2018/09/08 15:05:08

Gość: , 155.133.5.*

DUŻO , STRASZNIE DUŻO W INTERNECIE POGAŃSTWA , GŁOWĄ KOŚCIOŁA JEST BÓG JEZUS CHRYSTUS ,DLATEGO KOŚCIÓŁ ZAWSZE JEST ŚWIĘTY , NATOMIAST OJCIEC ŚWIĘTY JEST NIEOMYLNY . COKOLWIEK USTALICIE NA ZIEMI , BĘDZIE USTALONE W NIEBIE . TO DOTYCZY OJCA ŚWIĘTEGO , CZYLI NIEOMYLNOŚCI PAPIERZA . OZNACZA TO , IŻ NA SĄDZIE NASZ BÓG JEZUS CHRYSTUS ROZLICZY TAKŻE Z USTALEŃ KOŚCIOŁA . KOCHANI , TAKA JEST NASZA WIARA . NIE JEST NASZĄ SPRAWĄ , JEŚLI PAPIERZ ZŁAGODZI PRAWO BOŻE , TO JEST WYŁĄCZNIE SPRAWA MIĘDZY BOGIEM I PAPIERZEM . PAPIERZ TAKŻE BĘDZIE SĄDZONY . PA,PA.

2018/09/07 00:26:23

Gość: , 155.133.5.*

JEDNAK I MÓJ GŁOS TO GŁUPSTWO ,POSŁUCHAJCIE WIĘC , TEGO GŁOSU , W TEJ SAMEJ SPRAWIE : DANIEL1,5- DO 3,97. WIDZICIE , KOCHANI , CO TO ZNACZY DOCHOWAĆ WIERNOŚCI ? PEŁNE ZAUFANIE . TU NA MYŚL PRZYCHODZĄ SŁOWA : JEŚLI POSIADŁ KTO MĄDROŚĆ , TO NIECH SIĘ JESZCZE NAUCZY , JAK BYĆ GŁUPIM . TO JEST NAPRAWDĘ ROZBRAJAJĄCE , CZĘSTO MOŻE BYĆ TA MYŚL STOSOWANA JAKO BAT NA MYŚLICIELI , NA WZÓR : JEŚLI TWOJA MOWA JEST MI NIE DOŚCIGŁA , TO LEPIEJ MI WŚRÓD GŁUPSTW TEGO ŚWIATA I TOBIE ŻYCZĘ TEGO SAMEGO . JEDNAK NIE OTO TU CHODZI ! OKAZUJESZ MĄDROŚĆ I ROZTROPNOŚĆ W SENSIE STOSUJESZ SIĘ DO WYMOGÓW PRAWA , NAKAZÓW BOŻYCH . A W SYTUACJACH WYMAGAJĄCYCH OD CIEBIE ODROBINY CIERPIENIA ZASŁANIASZ SIĘ MĄDROŚCIĄ ZAMIAST OKAZAĆ TROCHĘ GŁUPOTY W SENSIE POZORNEGO ODEJŚCIA OD PRAWA BOŻEGO , BO JEŚLI CIĘ ZMUSZA BYŚ SZEDŁ Z NIM 1000 KROKÓW , IDŹ 2000 . BIERZE TWÓJ PŁASZCZ , NIE BROŃ KOSZULI . OKAŻ SIĘ GŁUPIM , BO PATRZĄCY Z BOKU POWIE , TO PRZYJACIEL CELNIKÓW I NIERZĄDNIC , ZŁODZIEI . ZOBACZ KOGO ROBI Z CIEBIE MĄDROŚĆ W CHWILACH PRÓBY , JEŚLI NIE STANIESZ SIĘ ODROBINĘ GŁUPIM : PANIE ODDAJĘ DZIESIĘCINĘ , TRZY RAZY DZIENNIE SIĘ MODLĘ , NIE TAK JAK TEN CELNIK . A CELNIK STAŁ W KĄCIE I NIE ŚMIAŁ GŁOWY PODNIEŚĆ . KTO WYSZEDŁ USPRAWIEDLIWIONY ? KOCHANI , POKORA , POKORA , POKORA , POKORA I BĄDŹ WOLA TWOJA BOŻE , NIE MOJA . PA,PA.

2018/09/06 22:10:16

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , JEDZENIE I WSZYSTKO Z NIM ZWIĄZANE , TO GŁUPSTWO ALE JA PYTAM : CO PAŃSTWO MYŚLICIE W TEJ SPRAWIE , O TEJ . TO ZNACZY : TAK ! WŁAŚCIWIE TO NIE ! TO NIE ! NO ALE ... ZAWSZE TAK JEST , JEST PEWNE ALE . A MY CHRZEŚCIJANIE DOSKONALE WIEMY , IŻ NASZE SŁOWO MA BYĆ : TAK , NIE , BO WSZYSTKO PONADTO OD ZŁEGO POCHODZI . ACH , W DZISIEJSZYCH CZASACH KTO BY JEDNAK NA TO ZWAŻAŁ . PARTYKULARYZM , POKREWIEŃSTWA , SPOLEGLIWOŚĆ , PODPISYWANIE LOJALEK , ... TO SĄ PIĘKNI , PRZEJAWY NIEWOLNICTWA . NADE WSZYSTKO INTERES , NADE WSZYSTKO GESZEFT . BO NAWET KRASNOLUDKI WIEDZĄ , IŻ PRACOWAĆ TRZEBA , BO KTO NIE PRACUJE NIE DOSTAJE CHLEBA . PRACOWAĆ , KOCHANI , JAKO NIEWOLNICY . POWIEDZCIE MI , JEST RÓŻNICA MIĘDZY : " STO KIJE" A GAZEM BRUDNYM ALBO PRZYTYKANIEM ŻYŁ I TĘTNIC ? NO JEST - WÓWCZAS MIMO WSZYSTKO TRWANO W PRAWDZIE A OBECNIE W KŁAMSTWIE I PODSTĘPIE . A TYMCZASEM NASZE TAK , MA BYĆ TAK A NIE MA BYĆ NIE , BO CO NADTO OD ZŁEGO POCHODZI . WIDZICIE , NAWET MNIE NIE PYTACIE , A JA MIMO TO KAWĘ NA ŁAWĘ . PA,PA.

2018/09/06 21:43:35

Gość: , 155.133.5.*

CZEŚĆ , KOCHANI . JAK WSZYSTKIM WIADOMO , POJĘCIE SZCZĘŚCIA NIE WSZYSTKIM JEST JEDNAKOWE . A JA OD RANA JESTEM NIEPOCIESZONY . BUDZĄC SIĘ RANO PAŁAŁEM NADZIEJĄ , IŻ NA OBIAD URACZĘ SIEBIE KISZKĄ ZIEMNIACZANĄ Z DZICZYZNĄ , SPROWADZIŁEM JĄ SPECJALNIE Z POŁUDNIA POLSKI . KIEŁBAS WĘDLIN W KAŻDYM SKLEPIE W BRÓD ALE KISZKI ZIEMNIACZANEJ NIE UŚWIADCZYSZ W DODATKU Z DZICZYZNĄ . OTWIERAM ZAMRAŻARKĘ , NO OCZYWIŚCIE SZUFLADY CZYŚCIUTKIE WYSPRZĄTANE IDEALNIE , MA SIĘ ROZUMIEĆ ŻONA PRZED WYJAZDEM ZROBIŁA PORZĄDEK . ACH JUŻ PAMIĘTAM , PRZEPROWADZILIŚMY KILKA DNI TEMU TAKĄ ROZMOWĘ , COŚ TAM ŻONA RZUCIŁA , IŻ KISZKI ZIEMNIACZANEJ TO ONA JEŚĆ NIE BĘDZIE ALE NAWET PRZEZ MYŚL MI NIE PRZESZŁO , IŻ Z TAKIM TRUDEM ZDOBYTĄ KICHĘ MI WYRZUCIŁA . DLATEGO , PIĘKNI JESTEM NIE POCIESZONY ALE PIĘKNI , ŻONA MA ZAWSZE RACJĘ A JA SPROWADZĘ SOBIE INNĄ Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ , CZEŚĆ .

2018/09/06 16:05:03

Gość: , 155.133.5.*

PIĘKNI , CZYTAJCIE ORĘDZIA Z MEDIUGORIE . WSZYSTKO O CZYM TU JEST NAPISANE , TAK BARDZO CHCĘ , BY SŁUŻYŁO CI I MI WZRASTANIU DO ŚWIĘTOŚCI . ZAPAMIĘTAJ ,NIGDY NIE CHCĘ TWOJEGO UPADKU , ZAWSZE CHODZI MI O MIŁOŚĆ TĘ CZYSTĄ , TĘ NIE TYLKO DLA DWOJGA , TĘ DLA WSZYSTKICH , BO TO CZYNI NAS LUDŹMI , BO WÓWCZAS JESTEŚMY HUMANITARNI , TĘ MIŁOŚĆ BEZ ZNIEWOLEŃ . CZĘSTO SŁYSZYSZ ODE MNIE TY OFERMO , GŁĄBIE , ... , BO JA NIE CHCĘ CIEBIE DLA SIEBIE JA CHCĘ CIE DLA BOGA . A JAK TY SIĘ OPAMIĘTASZ , JEŚLI CZASAMI NIE USŁYSZYSZ PRAWDY I JEŚLI PRZED SPOTKANIEM ZE ŚMIERCIĄ CZEGOŚ Z TY, NIE ZROBISZ , TO DOTYCZY TAKŻE MNIE , TO WSZYSTKO STRACONE , ŻYCIE STRACONE , PRZEPADEK WSZELKIEJ NADZIEI , ZATRACENIE . CZYTAJCIE ORĘDZIA Z MEDIUGORIE . SZATAN , TYCH WAŻNYCH W DZIELE ZBAWIENIA , ODSĄDZI OD CZCI I WIARY ALE TO GŁUPSTWO , NAJWAŻNIEJSZE JEST ZBAWIENIE . PA,PA.

2018/09/02 20:45:43

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , TAK SIĘ SKŁADA , IŻ OD KILKU DNI JESTEM NA DROGACH I CO MNIE ... . KOCHANI , ZATRZYMUJĘ SIĘ PRZED PRZEJŚCIEM DLA PIESZYCH NA JEZDNI Z WYSEPKĄ : DZIADEK Z LEWEJ BABCIA Z PRAWEJ , PRAWIE MOI RÓWIEŚNICY , DZIADEK SZYBSZY JUŻ POKONAŁ WYSEPKĘ I ZBLIŻA SIĘ DO BABCI , NARAZ : JAKIE MIŁE POWITANIE , ZATRZYMALI SIĘ I NIE WIEDZĄ CO DALEJ GADAĆ CZY SIĘ MINĄĆ ALE PRZECIEŻ TO SPOTKANIE , NO JAK SIĘ MINĄĆ I CO NAWET SIĘ NIE POGADA . A JA STOJĘ I CZEKAM , JUŻ ZACZYNA RODZIĆ SIĘ WE MNIE ZAZDROŚĆ , MAM TRZY SAMOCHODY ZA SOBĄ I TEŻ BYĆ MOŻE CHCIAŁBYM SPOTKAĆ I POGADAĆ Z ... ALE TO NIE MOŻLIWE , BO ... RUSZYLI W DZIADKA STRONĘ BO BLIŻEJ BYŁO DO CHODNIKA . PIĘKNI , DUŻO NIE JEŻDŻĘ ALE PODOBNYCH SYTUACJI TYLKO W TYM ROKU MIAŁEM KILKA , GDYBY KTOŚ FILMOWAŁ , MÓGŁBY WYSNUĆ MYLNE WNIOSKI , BO BABCIA , JAKBY NIE BYŁO ZAWRÓCIŁA , A WIĘC CO ... JA JEJ NIE PRZEPUŚCIŁEM TAK ? TE FILMY W TELEWIZJI TAKŻE NIE SĄ JEDNOZNACZNE O WINIE DZIADKA 69 LETNIEGO . TAKIE SPRAWY POWINNY BYĆ ZAWSZE BADANE W OPARCIU O PEŁNĄ ŚWIADOMOŚĆ OBU STRON I PRZED PRZEJŚCIEM DLA PIESZYCH NA OSI JEZDNI MUSI BYĆ SYGNAŁ ŚWIETLNY NA N.P. METROWYM SŁUPKU . NA SKRZYŻOWANIU MOŻE NIE BYĆ ŚWIATEŁ ALE TEN SYGNAŁ MA BYĆ : - CZERWONY PRZEJŚCIE ZAJĘTE ; - ZIELONY WOLNE . WÓWCZAS MOŻNA WYMAGAĆ OD KIERUJĄCYCH , IŻ WIEDZĄ , IŻ PRZEJŚCIE JEST ZAJĘTE I NALEŻY SIĘ ZATRZYMAĆ . PA,PA.

2018/09/01 23:00:30

Gość: , 155.133.5.*

CIESZCIE SIĘ I RADUJCIE , BO MODNE STAŁO SIĘ ZABIJANIE PYŁEM NA WZÓR WULKANICZNEGO , LECZ CO TO WAM ZAPRAWIONYM W MORDZIE . A MOŻE NASZ STWÓRCA ZECHCE COŚ NA TEN TEMAT ? " ROZGORZAŁA SIĘ WOKÓŁ NIEGO POŻOGA ,LECZ SIĘ NIE OPAMIĘTAŁ ; PALIŁA GO , A ON NIE BRAŁ SOBIE [ TEGO ] DO SERCA . " - IZAJASZ 42,25-25 ORAZ 43,1-7. DZIĘKI CI PANIE , DZIĘKI . AMEN.

2018/08/30 22:58:21

Gość: , 155.133.5.*

WIEM , KOCHANI DOSKONALE , BRUDNE PIENIĄDZE , TO PLAGA NASZYCH TAKŻE CZASÓW , STRASZNA PLAGA . DLATEGO NIE WOLNO I NAM TEGO PROBLEMU LEKCEWAŻYĆ . DLATEGO MIĘDZY INNYMI PODAŁEM TEN SPOSÓB W LOTTO PRANIA BRUDNYCH PIENIĘDZY . ZA CHWILĘ PODAM SZCZEGÓŁY ALE TYMCZASEM , KOCHANI BRUDNE PIENIĄDZE MAJĄ TO DO SIEBIE , IŻ SĄ SKRYWANE I WYWOŻONE DO RAJÓW PODATKOWYCH , KOCHANI ZDZIWILIBYŚCIE SIĘ CO DO SZLAKÓW I OSÓB NIMI PODĄŻAJĄCYCH , OJ ZDZIWILIBYŚCIE SIĘ BARDZO . DLATEGO PROPONUJĘ PRAĆ TE PIENIĄDZE TU NA MIEJSCU W POLSCE WŁAŚNIE POPRZEZ GRĘ W LOTTO . GRAJĄC SYSTEMATYCZNIE W LOTTO NA JEDNYM TYLKO ARKUSZU 49 KWADRATÓW 36 POLOWYCH GŁĄBY ROCZNIE ZAINWESTUJĄ OK 11 000 000 MLN PLN Z CZEGO ODZYSKAJĄ NIE TRAFIAJĄC GŁÓWNEJ WYGRANEJ OK 5-8 MLN PLN , CZYLI 1 BRUDNY PLN ZOSTANIE WYPRANY NA OK 0,5-0,7 PLN CZYŚCIUTKIEGO JAK KRYSZTAŁ . TE KASĘ JUŻ MOŻNA GROMADZIĆ NA KONTACH I DOWOLNIE OBRACAĆ , BO SA TO LEGALNIE WYGRANE PIENIĄDZE . TERAZ PRZECHODZĘ DO SZCZEGÓŁÓW : OTÓŻ , W KAŻDYM KWADRACIE MAMY 36 LICZB PO SZEŚĆ W KAŻDYM WIERSZU I KAŻDEJ KOLUMNIE , DLATEGO NALEŻY POSTĄPIĆ NASTĘPUJĄCO : 6 X 5 X 4 X 3 X 2 X 1= 720 SZÓSTEK UZYSKIWANYCH NASTĘPUJĄCO: KAŻDA LICZBA WIERSZA PIERWSZEGO TWORZY PARĘ Z KAŻDĄ LICZBĄ WIERSZA DRUGIEGO ALE ZAWSZE Z RÓŻNYCH KOLUMN - UZYSKAMY 30 PAR . KAŻDA TA PARA TWORZY TRÓJKĘ LICZB Z LICZBĄ , Z RZĘDU TRZECIEGO TAKŻE Z RÓŻNYCH KOLUMN - OTRZYMUJEMY 120 TRÓJEK I TAK DALEJ AŻ DO 720 SZÓSTEK I TO JEST JEDEN KWADRAT , "KTÓREGO WYSŁANIE" WIĄZAĆ SIĘ BĘDZIE Z WYDATKIEM 2160 PLN . KWADRATÓW JEST 49 , TO OBSTAWIAJĄC TAK CAŁĄ PLANSZĘ ZAINWESTUJEMY RYZYKOWNIE : 105 840 PLN . ŚREDNIO ZAWSZE COŚ TRAFIMY . GRAJĄC ROK ,POWINNIŚMY NAWET UZYSKAĆ JEDNĄ GŁÓWNĄ WYGRANĄ . WYSTARCZY BY SZÓSTKA LICZB POJAWIŁA SIĘ TYLKO W JEDNYM Z TYCH 49 KWADRATÓW , BO POJAWIENIE SIĘ SZÓSTKI W WIĘKSZEJ LICZBIE KWADRATÓW ELIMINUJĄ W TYM SYSTEMIE GŁÓWNĄ WYGRANĄ . NO DOBRZE , MOŻESZ PRAĆ BRUDNE PIENIĄDZE NAWET , JEŚLI SZCZĘŚCIE CI DOPISZE UZYSKUJĄC WIĘCEJ NIŻ 1 PLN ZA BRUDNY 1 PLN . PA,PA.

2018/08/28 15:42:56

Gość: , 155.133.5.*

PIENIĄDZE , TO GŁUPSTWO . A CZY TY WIESZ , IŻ ILEKROĆ DO TAMTEJ STRONY MÓWIŁEM O PIENIĄDZACH TO ZAWSZE JAWIŁY MI SIĘ JAKO NIECZYSTOŚCI , NAWÓZ , PRZYDATNY ROŚLINOM I JAŁOWEMU POLU .
A TYMCZASEM MÓWIĘ CI , POPRZEZ LOTTO , W JAKI SPOSÓB INWESTOWAĆ , BY EWENTUALNIE OTRZYMAĆ WIĘCEJ . TY TO ZROBISZ . PRZEKONASZ SIĘ NAWET O TYM , IŻ Z TYCH 49 KWADRATÓW 36 POLOWYCH , NAJMNIEJSZYM KOSZTEM UZYSKASZ GŁÓWNĄ WYGRANĄ , JEŚLI TYLKO JEDEN KWADRAT ZAWIERAŁ BĘDZIE SZÓSTKĘ LOSOWANYCH LICZB . TU MUSZĘ CIE ZMARTWIĆ , BO MINIMALNA INWESTYCJA WYNIESIE OK 108 000 PLN . INWESTYCJA WZROŚNIE , JEŚLI WYLOSOWANA SZÓSTKA POJAWI SIĘ W CO NAJMNIEJ DWÓCH KWADRATACH . TAKA SIURPRYZA - SZÓSTKI W KILKU KWADRATACH - WIĘC POWINNO BYĆ ŁATWEJ , A JEST TRUDNIEJ I TO MOI , KOCHANI , POCIĄGA , WCHŁANIA , INSPIRUJE , NIE POZOSTAWIA RESZTY , DLATEGO TAKĄ NĘDZĘ , JAK JA , LEPIEJ OMIJAĆ OGROMNIE SZEROKIM ŁUKIEM , BO WYCHOWANA NA CZYMŚ , Z CZYM , BYĆ MOŻE , NIGDY SIĘ NIE ZETKNIESZ , NA OBSZARACH ZUPEŁNIE CI NIEDOSTĘPNYCH . PA,PA .

2018/08/27 23:19:02

Gość: , 155.133.5.*

ŻARTOWAŁEM , NIC NIE MUSISZ , ZAWSZE NIE MOGĘ POWSTRZYMAĆ SIĘ OD TEGO TYPU ŻARTÓW . CO WYGRASZ JEST TWOJE , ŻYCZĘ CI SUKCESÓW I DUŻYCH WYGRANYCH , PA,PA.

2018/08/27 15:41:34

Gość: , 155.133.5.*

NO DOBRZE , TO JUŻ WIEMY KTO JEST KTO , TO MOŻE TROCHĘ LOTTO . SŁUCHAJ , TE CIĄGI SĄ TAK DŁUGIE . WIESZ , PODAM CI SPOSÓB DOTARCIA DO TYCH LICZB , A TY ZROBISZ TO SAM , ZGODA ? KUP DUŻY KARTON I PLEKSY ARKUSZ LUB SZKŁO . ARKUSZ POTRAKTUJ JAKO PIERWSZĄ ĆWIARTKĘ KARTEZJAŃSKIEGO UKŁADU WSPÓŁRZĘDNYCH . NA OSI POZIOMEJ I PIONOWEJ ODKŁADAJ KOLEJNO LICZBY : 123456,123457,123467,123567,124567,134567,234567 . OTRZYMASZ 49 KWADRATÓW O BOKACH :123456-123456, 123456-123457,123456-123467, ... , 234567-234567. LICZYŁEŚ , TAK ? JEST 49 ? NO , JEST . TO TERAZ WPISZ LICZBY DO KAŻDEGO KWADRATU I TAK , KWADRAT PIERWSZY :123456-123456 : W KOLUMNACH WPISZESZ :123456,89101112,151617181920,222324252627,293031323334,363738394041. NO I PIERWSZY KWADRAT MASZ UZUPEŁNIONY A LICZBY TE BIERZESZ Z LICZB KWADRATU LOTTO , JEŚLI WIERSZE PONUMERUJESZ :1234567 I KOLUMNY :1234567, TO W KWADRATY TYLKO WPISUJESZ ODPOWIEDNIE LICZBY Z KOLUMN LUB WIERSZY I JUŻ . NASTĘPNIE CAŁY WYPEŁNIONY KARTON PRZYKRYWASZ PLEKSĄ LUB SZKŁEM I PISAKIEM NAJLEPIEJ CZARNYM NANOSISZ WYGRANE Z DOWOLNYCH LOSOWAŃ - NO I JAK ZAWSZE CO NAJMNIEJ JEDEN KWADRAT ZAWIERA CAŁĄ SZÓSTKĘ WYLOSOWANYCH LICZB W LOTTO . TO SŁUCHAJ , MASZ KASĘ , TO INWESTUJ ALE , JEŚLI GŁÓWNA PADNIE CI W WIĘKSZEJ LICZBIE KWADRATÓW, N.P.: W DWÓCH , TO JEDNĄ WYGRANĄ ODPALASZ MI , BEZAPELACYJNIE , BO ZACZNĘ SZUKAĆ , OK ? TO , PA,PA.

2018/08/27 15:28:55

Gość: , 155.133.5.*

PRZED CHWILĄ PRZECZYTAŁEM ARTYKUŁ : " MÓJ OJCIEC NIE BYŁ MOIM OJCEM BIOLOGICZNYM " . WIĘZY KRWI SĄ NAJWAŻNIEJSZE - TO NIE ULEGA ŻADNEJ WĄTPLIWOŚCI ALE OJCIEC WYCHOWUJĄCY ZAWSZE JEST TWOIM OJCEM , TO SOBIE ZAPAMIĘTAJ . NIECH NIKT CI NIE ZAMAZUJE OBRAZU I NABYTYCH WIĘZÓW OJCOWSKICH . CI RODZICE BIOLOGICZNI NIEZALEŻNIE OD WKŁADU W TWOJE WYCHOWANIE , CZY TEGO CHCĄ CZY NIE NIGDY NIE PRZESTANĄ BYĆ TWOIMI RODZICAMI I TY JAKO DZIECKO NIELETNIE CZY DOROSŁE ZAWSZE MASZ DO NICH PRAWO - ZAPAMIĘTAJ I NIGDY NIE ZASTANAWIAJ SIĘ , JAK CIĘ POTRAKTUJĄ , TO SĄ TWOI RODZICE , WIEC NIE MA ZNACZENIA , ZAWSZE MOŻESZ IM WYGARNĄĆ CO O NICH MYŚLISZ I PONOWNIE WRÓCIĆ , BO TO SĄ TWOI RODZICE . WIDZISZ OSTATNIO OBSERWOWAŁEM RELACJĘ MIĘDZY MATKĄ I PÓŁTORAROCZNĄ CÓRKĄ - IM ZDROWSZE RELACJE TYM PRETENSJONALNOŚĆ , KŁÓTLIWOŚĆ DZIECKA DO MATKI BYŁA WIĘKSZA . DLATEGO BĘDZIESZ PAMIĘTAĆ , TAK ? DO MATKI , OJCA ,MOŻESZ O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY - MOŻESZ ICH TYM ZMARTWIĆ LUB UCIESZYĆ ALE CIEBIE NIE POWINNO TO OBCHODZIĆ . PA,PA.

2018/08/26 21:26:31

Gość: , 155.133.5.*

WIESZ , TAK SOBIE POMYŚLAŁEM . ŻYCIE CHRZEŚCIJANINA NIE KOLIDUJE Z CHĘCIĄ SUKCESU W LOTTO . SWEGO CZASU TROCHĘ MYŚLAŁEM O SYSTEMACH I PRZY O,5 PLN ZA JEDNĄ SZÓSTKĘ W SYSTEMATYCZNEJ GRZE W SKALI PÓŁ ROKU MOŻNA BYŁOBY ZAROBIĆ CYRKA 1 000 PLN MIESIĘCZNIE ALE W SYTUACJI , GDY POBIERAJĄ 3 PLN ZA JEDNĄ SZÓSTKĘ , ZAWSZE BĘDZIESZ NA DEBECIE . JEDNAK , RÓŻNI LUDZIE RÓŻNĄ KASĘ MAJĄ DO RYZYKOWNEJ INWESTYCJI . TO TAK SOBIE MYŚLĘ , IŻ MOGĘ PODAĆ 49 CIĄGÓW PO 36 LICZB W CIĄGU TAKICH , IŻ Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ CO NAJMNIEJ JEDEN CIĄG BĘDZIE ZAWIERAŁ SZÓSTKĘ LICZB WYLOSOWANYCH W LOTTO , KOCHANI OD CHWILI GDY PO RAZ PIERWSZY ROZPOCZĘTO GRĘ JESZCZE W DUŻEGO LOTKA . INNYMI SŁOWY : CO NAJMNIEJ JEDEN Z TYCH CIĄGÓW 36 LICZB JEST ZDARZENIEM PEWNYM , BO ZAWIERAJĄCYM WYLOSOWANĄ SZÓSTKĘ W LOTTO , CZYLI 6 LICZB Z 49 . DZIŚ NIE MAM CZASU ,MOŻE JUTRO . PA,PA

2018/08/26 21:01:16

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , JESZCZE TROCHĘ SZKOŁY .WIEDZA PODSTAWOWA , BYWA I POWINNA BYĆ UZUPEŁNIANA ZADANIAMI , ĆWICZENIAMI . TUTACH PRZEDSTAWIĘ WAM TAKI DYCHOTOMICZNY TWÓR . PODSTAWOWĄ WIEDZĄ ODNOŚNIE CZASU,PRĘDKOŚCI ,DROGI W RUCHU JEDNOSTAJNYM JEST WYKRES O OSI POZIOMEJ -CZASU OSI PIONOWEJ -PRĘDKOŚCI I POLA POD LINIĄ DROGI W RUCHU . DYCHOTOMIA POLEGA NA TYM , IŻ Z ZADANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO ,O TREŚCI : PODAJ WYKRES DROGI W RUCHU JEDNOSTAJNYM PROSTOLINIOWYM . I TU PADA ODPOWIEDŹ : TYM WYKRESEM JEST PÓŁPROSTA O POCZĄTKU W ŚRODKU UKŁADU WSPÓŁRZĘDNYCH O OSI POZIOMEJ CZASU I OSI PIONOWEJ DROGI . WSPÓŁCZYNNIK KIERUNKOWY PROSTEJ JEST PRĘDKOŚCIĄ RUCHU O WARTOŚCI STAŁEJ . MOŻE I TAK ALE TEN SAM WYKRES OBRAZUJE DROGĘ W RUCHU JEDNOSTAJNYM KRZYWOLINIOWYM . WSZYSTKIE PARAMETRY SĄ TAKIE SAME , A RUCH NIE ODBYWA SIĘ PO LINI PROSTEJ - DYCHOTOMIA MOI PIĘKNI . UWAŻAJCIE , JEŚLI CHCECIE POLEGAĆ NA TAKIEJ WIEDZY W SZKOLE TO BĘDZIECIE ZMUSZENI AKCEPTOWAĆ POWIEDZENIA WIELOZNACZNE A TO RACZEJ NIE SPRZYJA ROZWOJOWI OSOBOWOŚCI . TAKIM PIĘKNYM PRZYKŁADEM POWIEDZENIA WIELOZNACZNEGO JEST DŻOKEJ Z CYGAREM W ZĘBACH , Z KTÓREGO AKTYWNOŚCI SŁOWNEJ WYNIKAŁO , IŻ ZNA ON TYLKO JEDNO POWIEDZENIE : "ACHA" . PA,PA.

2018/08/25 08:13:41

Gość: , 155.133.5.*

CHCIAŁBYM JESZCZE PODAĆ CI , JAK ZREALIZOWAĆ NA POZIOMIE GIMNAZJUM , NA LEKCJI FIZYKI ,TEMAT :RUCH JEDNOSTAJNY PROSTOLINIOWY .
MOŻNA ZACZĄĆ OD PRZYPOMNIENIA POJĘCIA RUCHU JEDNOSTAJNEGO , IŻ DLA V=K RUCH JEST JEDNOSTAJNY , A PROSTOLINIOWY , BO RUCH ODBYWA SIĘ PO LINI PROSTEJ . WYKRES PRĘDKOŚCI W TYM RUCHU JEST PÓŁPROSTĄ RÓWNOLEGŁĄ DO OSI X - CZASU O POCZĄTKU W PUNKCIE (O,K) . K JEST WARTOŚCIĄ PRĘDKOŚCI NA OSI PIONOWEJ Y - PRĘDKOŚCI . DROGĄ W RUCHU JEDNOSTAJNYM PROSTOLINIOWYM JEST POLE PROSTOKĄTA O BOKACH X I Y . JEST TO ILOCZYN CZASU TRWANIA RUCHU PRZEZ JEGO WARTOŚĆ STAŁĄ K - PRĘDKOŚĆ RUCHU . NASTĘPNIE PRZEJŚĆ DO ZADAŃ - Z PODRĘCZNIKA , ZESZYTU ĆWICZEŃ . JESZCZE JEDNO - NIGDY , PRZENIGDY NIE NALEŻY STOSOWAĆ METODY ODPYTYWAŃ NA LEKCJI PRZY TABLICY - JEST TO STRATA CZASU , BO 20 PATRZY JAK JEDNEMU POWIJA SIĘ NOGA - CZAS STRACONY BEZPOWROTNIE . UCZEŃ NIE UCZY SIĘ OD GŁĄBA TYLKO EWENTUALNIE OD NAJLEPSZEGO - TO NALEŻY ZAPAMIĘTAĆ .
NA POZIOMIE SZKOŁY ŚREDNIEJ MOŻNA ZREALIZOWAĆ NASTĘPUJĄCO TEN TEMAT : RUCH JEDNOSTAJNIE PROSTOLINIOWY . OKREŚLIĆ ZASADY RUCHU , TO CO BYŁO W GIMNAZJUM . NASTĘPNIE PRZEJŚĆ DO RÓWNAŃ PROSTYCH WYRAŻONYCH WZOREM Y=AXX+B , JEŚLI X-WARTOŚĆ CZASU , ZAŚ Y WARTOŚĆ PRĘDKOŚCI , TO W CHWILI X=0 , Y=B - MAMY PIERWSZY PUNKT WYKRESU (0,B) . W CHWILI 1 PRĘDKOŚĆ W DALSZYM CIĄGU PRZYJMUJE WARTOŚĆ B TO WSPÓŁCZYNNIK KIERUNKOWY ,PROSTEJ Y=AXX+B , A =0 . DLATEGO PROSTA PRZYJMIE RÓWNANIE Y=B . DROGA W TYM RUCHU , TO WARTOŚĆ POLA POD WYKRESEM . POLE TO NA TYM POZIOMIE MOŻNA POLICZYĆ Z WZORU NA POLE PROSTOKĄTA . ROZWIĄZUJEMY ZADANIA .
KOCHANI NA POZIOMIE AKADEMICKIM NIE WIELE SIĘ ZMIENI POZA TYM , IŻ DROGĘ POLICZYMY Z CAŁKI RÓWNANIA PRĘDKOŚCI ORAZ WPROWADZIMY UKŁAD ODNIESIENIA , W KTÓRYM UMIEŚCIMY NASZ UKŁAD WYJŚCIOWY I PODAMY WSPÓŁRZĘDNE W UKŁADZIE ODNIESIENIA . NASTĘPNIE ZADANIA JESZCZE NIEROZWIĄZANE , JEŚLI TO MOŻLIWE . PA,PA.

2018/08/24 20:54:40

Gość: , 155.133.5.*

"UKRYJ MNIE W CIENIU TWYCH SKRZYDEŁ PRZED BEZBOŻNIKAMI , KTÓRZY MNIE UCISKAJĄ , PRZED ŚMIERTELNYMI WROGAMI , KTÓRZY ZEWSZĄD PRZECIW MNIE POWSTAJĄ .NIECZUŁE ICH SERCA ZAMKNIĘTE SĄ [ NA LITOŚĆ ] , Z ICH UST PADAJĄ SŁOWA ZUCHWAŁE ." - ZAUWAŻ KOMU ONE SĄ CHARAKTERYSTYCZNE : K.T.M.?

2018/08/24 12:10:15

Gość: , 155.133.5.*

"... OBLUBIENICA ZE SWEJ KOMNATY! MIĘDZY PRZEDSIONKIEM A OŁTARZEM NIECH PŁACZĄ KAPŁANI , SŁUDZY JAHWE I NIECH WOŁAJĄ : PRZEPUŚĆ , PANIE, LUDOWI SWEMU I NIE WYDAWAJ DZIEDZICTWA SWEGO NA HAŃBĘ , NA POŚMIEWISKO DLA POGAN , BY NIE MOGLI MÓWIĆ MIĘDZY NARODAMI : GDZIEŻ JEST ICH BÓG ? " . DONALD K.T.M. NIE ZOSTAŁEŚ CZŁONKIEM ŚCISŁEJ CZOŁÓWKI , NIE ZDOŁAŁEŚ PRZEBIĆ SIĘ Z TRZEMA BAŃKAMI ALE NIE Z MYDŁA , ŻAL CI BYŁO TYCH PARĘ GROSZY ? I BARDZO DOBRZE , BO TO BY NIC NIE ZMIENIŁO . JAK WIDZISZ RZECZ JUŻ TERAZ NIE NA NASZYM POZIOMIE . CO BOŻE DASZ ? UFAJMY , IŻ POGANIE NIE ZNAJDĄ OKAZJI , BY NAIGRAWAĆ SIĘ Z BOGU POSŁUSZNYCH . PA,PA.

2018/08/24 12:03:45

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , PONIEWAŻ POWOLI WAKACJE KOŃCZĄ SIĘ I CZAS WRÓCIĆ DO SZKÓŁ , TO DZIŚ CHCĘ CI POWIEDZIEĆ O MOICH SPOSTRZEŻENIACH ODNOŚNIE REALIZACJI PROGRAMÓW NAUCZANIA NA PRZYKŁADACH . PAMIĘTAM , TAKIEGO N-LA FIZYKI Z BIAŁEGOSTOKU , MIAŁ DUŻE SUKCESY W ZDOBYWANIU LICZĄCYCH SIĘ MIEJSC W KONKURSACH FIZYCZNYCH ,A TE , KOCHANI , NIE NALEŻĄ DO ŁATWYCH . JEGO UCZNIOWIE NA WYRAZ ŁATWO ROZWIĄZYWALI NAWET NAJBARDZIEJ FIZYCZNIE ZŁOŻONE PROBLEMY . Z TEGO CO PAMIĘTAM , TO ON REALIZOWAŁ TEMAT W ZALEŻNOŚCI OD TEGO ILE MIAŁ CZASU , NAWET PRZY LEKCJACH SKRÓCONYCH . ODNOSIŁEM WRAŻENIE , IŻ IM WIĘCEJ UCZNIÓW W ODDZIALE TYM ŁATWIEJ OSIĄGANE BYŁY CELE NAUCZANIA . UCZNIOWIE W SPOSÓB NIESKREPOWANY UCZESTNICZYLI W LEKCJI , WSZYSCY OKAZYWALI AKTYWNOŚĆ . A PRZECIEŻ WIADOMO , IŻ UCZNIOWIE CZĘSTO MÓWIĄ OD RZECZY ALE W PRZYPADKU TEGO N-LA TO BYŁA WODA NA MŁYN . PODAM CI PRZYKŁAD . TEMAT LEKCJI FIZYKI : RUCH JEDNOSTAJNY PROSTOLINIOWY . A TERAZ N-L ZWRACA SIĘ DO UCZNIÓW O WYJAŚNIENIE PROBLEMU I PIERWSZY MÓWI : GDY IDĘ DO DOMU - WYPOWIEDŹ ZAPISANA NA TABLICY -ROBI TO SPRAWNY GRAFOMAN . DRUGI - GDY NIOSĘ PEŁNĄ SZKLANKĘ WODY - ZAPISUJE . TRZECI -GDY CIAŁO PORUSZA SIĘ PO LINI PROSTEJ - ZAPISUJE . CZWARTY - GDY TAKIE SAME ODCINKI POKONUJE W TAKIM SAMYM CZASIE . I TU N-L JEŚLI JUŻ NIE MA CZASU MOŻE SPRAWĘ ZAKOŃCZYĆ , A JEŚLI MA CZAS , TO CZEKA NA WIĘCEJ I SZÓSTY MÓWI - W TYCH SAMYCH ODCINKACH CZASU POKONUJE TAKIE SAME ODCINKI DROGI A TE ODCINKI NALEŻĄ DO LINI PROSTEJ . N-L D DUCHU BINGO ! TERAZ JA I DOKONUJE ANALIZY KAŻDEJ MYŚLI ZAWARTEJ W ZDANIACH . PIERWSZA WYPOWIEDŹ SKREŚLAJĄ , BO WRACAĆ MOŻNA NA WIELE SPOSOBÓW , ZBYT OGÓLNIE . DRUGA MYŚL ZADZIWIA N-LA I ANALIZUJĄ WODA Z SZKLANKI NIE ROZLEJE SIĘ , JEŚLI NIE ZMIENI SIĘ KIERUNEK RUCHU -OK WODA NIE ROZLEJE SIĘ , JEŚLI PRĘDKOŚĆ SIĘ NIE ZMIENI - OK ALE TAK BĘDZIE TYLKO W POLU GRAWITACYJNYM , BO WODA MA MASĘ I PODLEGA INNYM PRAWOM FIZYCZNYM WYNIKAJĄCYM Z PRZYJMOWANIA KSZTAŁTU NACZYŃ I CZĘSTO W MINIMALNYM STOPNIU ALE ZASADA MOŻE NIE BYĆ SPEŁNIONA - TA POSZUKIWANA - PIĘKNA MYŚL ALE SKREŚLAMY . KOCHANI , N-L PODOBNIE POSTĘPUJE DO OSTATNIEJ WYPOWIEDZI ALE PONIEWAŻ ZAKOŃCZYŁ AKTYWNOŚĆ UCZNIÓW NA TYM POZIOMIE TO WNIOSEK STĄD , IŻ TA ODPOWIEDŹ JEST I BĘDZIE TO :RUCH NAZYWAMY JEDNOSTAJNYM I PROSTOLINIOWYM , JEŚLI CIAŁO W TYCH SAMYCH ODCINKACH CZASU POKONA TAKIE SAME ODCINKI DROGI I JEŚLI CIAŁO PORUSZAĆ SIĘ BĘDZIE PO LINII PROSTEJ . TĘ WYPOWIEDŹ PRZY BRAKU CZASU N-L WYŁUSKAŁ Z KILKU WYPOWIEDZI UCZNIÓW I MÓGŁ BYŁ WCZEŚNIEJ WNIOSKOWAĆ - GDYBY MIAŁ LEKCJĘ SKRÓCONĄ . PIĘKNI , W NORMALNYCH WARUNKACH WYSTARCZY CZASU NA EKSPERYMENTY I ZADANIA . PA,PA.

2018/08/24 10:01:04

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , MOŻE JESZCZE TROCHĘ ROZRYWKI . ZAWSZE TAK JEST , IŻ WOJSKO MA MOC , SIŁĘ , SZYBKOŚĆ , SKUTECZNOŚĆ I W OTOCZENIU PADAJĄ OFIARY . NIE DZIWCIE SIĘ , IŻ ŻOŁNIERZ NR JEDEN SAMYM JEDYNIE PRZEJAZDEM NISZCZY WSZYSTKO PO DRODZE , TO BARDZO DOBRZE ŚWIADCZY O NASZEJ ARMII . NALEŻY BRAĆ PRZYKŁAD Z ŻOŁNIERZA NR JEDEN W POLSCE . TO NAPRAWDĘ MOGŁO SIĘ PODOBAĆ . A SWOJĄ DROGĄ , TO BYLE ŁUPINKI PŁYWAJĄ PO NASZYCH WODACH NIEZDOLNE METROWEJ FALI JEDNEJ CZY TRZECIEJ POKONAĆ NIE NABIERAJĄC WODY ,CZY TŁUKĄC SIĘ O NASTĘPNĄ . POZA TYM , JEŚLI CUMUJE SIĘ JEDNOSTKI PŁYWAJĄCE TO NALEŻY TO ROBIĆ TAK , BY NIE USZKODZIĆ Z POWODU WZROSTU NIEKONTROLOWANEGO FALI . ODEBRAĆ IM UPRAWNIENIA DO ŻAGLOWANIA , ... PRZECIEŻ BYŁO WIADOMO KTO WPŁYWA DO PRZYSTANI . KOCHANI , TO BYŁO NAPRAWDĘ WŁAŚCIWE ZACHOWANIE ŻOŁNIERZY POLSKICH - BRAWO , PRZYNAJMNIEJ WIADOMO, IŻ NIE NOWICJUSZE ZA STERAMI , TAK TRZYMAĆ A PRZECIEŻ TO BYŁ NAJBARDZIEJ Z MOŻLIWYCH ŁAGODNY GRYND(ERSTWO) CUMOWNICZY . A PONIEWAŻ NA ZLOT PRZEDOSTALI SIĘ GŁÓWNIE NA "BALIACH" TO IM SIĘ POROS .. ("POROSSTĘPOWAŁY" TU I ÓWDZIE ) . PA,PA.

2018/08/23 15:34:24

Gość: , 155.133.5.*

ZECHCESZ PANIE PRZEMÓWIĆ W TEJ SPRAWIE ? PSALM 61 . "USŁYSZ MOJE WOŁANIE , BOŻE , PRZYJMIJ MODLITWĘ MOJĄ ! (...)". AMEN .

2018/08/22 13:48:12

Gość: , 155.133.5.*

RAZ NASTĘPNY WSZYSTKIM PRZYPOMINAM , IŻ TO CO JEST TU NAPISANE JEST WYŁĄCZNIE TWÓRCZOŚCIĄ ARTYSTYCZNĄ NIE MAJĄCĄ NIC WSPÓLNEGO Z RZECZYWISTOŚCIĄ TAK POLITYCZNĄ , JAK PAŃSTWOWĄ CZY ŚWIATOWĄ CZY RELIGIJNĄ . TA TWÓRCZOŚĆ W ŻADEN SPOSÓB NIE NARUSZA CZYICHKOLWIEK DÓBR , BO ZAWSZE NIE MA Z NIMI NIC WSPÓLNEGO . JEŚLI BY KTOKOLWIEK WIDZIAŁ JAKIEKOLWIEK ANALOGIE , TO POGRATULOWAĆ TWÓRCY , IŻ Z FOTELA WIRTUALNY ŚWIAT STAJE SIĘ WZOREM DO NAŚLADOWANIA ALE JAK WIADOMO , TYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ LEKTURY SZKOLNE , IŻ OPISUJĄ NAJCZĘSTSZE SYTUACJE MOŻLIWE DO ZAISTNIENIA W ŚWIECIE REALNYM . JEDNAK ZAWSZE JEST TO JEDYNIE TWÓRCZOŚĆ LITERACKA . PA,PA.

2018/08/21 16:32:04

Gość: , 155.133.5.*

PIĘKNI I WSPANIALI , GŁĄBY OKAZUJĄ NIEZADOWOLENIE , TO WYDARZENIE W ANGLII ALE NIECH TO NAS UTWIERDZI W PRZEKONANIU , IŻ DROGA NASZA PEWNA I SKUTECZNA , JEŚLI WSZELKA OBRZYDLIWOŚĆ DIABEŁ I SZATAN NIE LĘKA SIĘ UJAWNIENIA SZYKÓW , TO MUSI GO BOLEĆ , TO WIELE DUSZ SIĘ NAWRACA . TAK TRZYMAĆ PIĘKNI , NIEBO NAS WOŁA . PA,PA.

2018/08/21 11:34:14

Gość: , 155.133.5.*

WŁAŚNIE JESTEM PO LEKTURZE WPISÓW NASZA KLASA I WYDAJE MI SIĘ JAKBY TO SIĘ W OGÓLE NIE WYDARZYŁO . SYTUACJE I OSOBY TAK ODLEGŁE . CO ZNACZĄ CZTERY LATA ? CO ZNACZĄ , GDY PRZED MAŁĄ CHWILĄ BYŁO LAT OSIEM . CO ZNACZĄ , GDY PO NICH NASTAŁY INNE CYKLE ? OTO TE DWA LATA , A TU KŁĘBIĄ SIĘ TRZY . CO ZNACZĄ TE CZTERY LATA ? DRODZY WSPANIALI , NIC TO , NIC TO , BO ZNACZENIA NIKT PRÓCZ BOGA SAMEGO IM PRZYDAĆ NIE MOŻE . DROGI I ŚCIESZKI MOJE SKRĘCAJCIE GDZIE CHODZĄ ZNAJOMI I DZIECI MOJE , GDZIE DUCH MÓJ NAPOTKAĆ ICH MOŻE RANKIEM W POŁUDNIE I OCHŁODZIE . IDĘ , ŚCIEŻYNY CZUJĘ KAMIENIE , OBOK ANIOŁ PO TRAWIE KROCZY A WZROK MÓJ POD NOGI , TO NA ŚCIEŻYNĘ , O ZNAJOME KRZEWY , A TO SPOJRZENIE W PRZESZŁOŚĆ UDERZA W MIŁE PRAGNIENIA . PTAK WZLATUJE , JUŻ INNE MYŚLI , JUŻ . ZAPOMNIEĆ KSZTAŁTY NIEODKRYTE , ZAPOMNIEĆ RĘKI NIE POŁOŻONEJ , ZAPOMNIEĆ , ZAPOMNIEĆ , ZAPOMNIEĆ . W TYM ZAPOMNIENIU PRZYWOŁANIE , DUCHOWE OLŚNIENIE , DUCHOWY DOTYK , ZDERZENIE SPOJRZEŃ NIESPEŁNIONYCH :"MÓJ NAMIOT ZOSTAŁ ZNISZCZONY I WSZYSTKIE ME SZNURY ZERWANE . SYNOWIE MOI ODESZLI ODE MNIE I [JUŻ] ICH NIE MA . NIE MA NIKOGO , KTO BY ZNÓW ROZBIŁ MÓJ NAMIOT I POROZWIESZAŁ ZASŁONY . (...) " ." CO BYŁO NIE WRÓCI I SZATY ROZDZIERAĆ BY PRÓŻNO " . WPRAWDZIE JOB DOSTĄPIŁ ŁASKI I PRZEŻYŁ W DWÓJNASÓB . CZY ABY NIE JEST TO WYJĄTEK ? PA,PA.

2018/08/21 01:09:32

Gość: , 155.133.5.*

JESZCZE TROCHĘ O WYKSZTAŁCENIU . TO JEST DOBRE , IŻ KTOŚ KOŃCZY WIELE SZKÓŁ ORAZ MA TYTUŁY NAUKOWE . NIE UKRYWAJMY ŚWIADCZY TO O ŻYWYM POSZUKUJĄCYM NOWYCH ROZWIĄZAŃ UMYŚLE . JEDNAK OBSZARY ŻYCIA NIE ZAMYKAJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE W TYCH NAJBARDZIEJ WYPIESZCZONYCH , WYMUSKANYCH , NA WZÓR CZOŁGU , W KONSTRUKCJI , KTÓREGO NIE MA GRAMA ZBĘDNEJ MASY A JEDYNIE TA WYNIKAJĄCA Z KONIECZNOŚCI WŁAŚCIWEGO OPORU I ATAKU MASZYNY .ROZUMIESZ O CZYM MÓWIĘ , TAK ? " STOPY , TO SĄ TAKIE JAKIE MASZ . CYCKI TO TY SOBIE MOŻESZ PODNIEŚĆ " - KOCHANI TO JEST PRZEPIĘKNE , PRZECUDOWNE . ŚWIAT EKSTREMALNYCH NAPRĘŻEŃ WYNIKAJĄCYCH Z SKRZYWIEŃ WYTĘŻONYCH MÓZGÓW GROZIŁBY NIEUSTANNYM ZAWAŁEM WSZYSTKICH WARTOŚCI . DLATEGO BÓG CZĘSTO WYBIERA CO SŁABE , BY PONIŻYĆ CO MĄDRE ,... . NIECH ŚCIERAJĄ SIĘ CO MĄDRE Z SIŁĄ PRZEBICIA . SŁOMIANE ZAPAŁY Z STARCZĄ STATECZNOŚCIĄ . PA,PA.

2018/08/20 11:21:02

Gość: , 155.133.5.*

A WŁAŚNIE CZYTAŁEM , STOPIEŃ WYKSZTAŁCENIA ORAZ ZAMOŻNOŚĆ OSÓB ZNACZĄCYCH POLITYCZNIE , W POPULARNOŚCI . I TAKA REFLEKSJA , BO JA JUŻ MAM TO ZA SOBĄ . W ZDOBYWANIU WYKSZTAŁCENIA ODGRYWA OGROMNĄ ROLE ŚRODOWISKO I SZCZĘŚCIE DO DOBRYCH NAUCZYCIELI . OBECNIE ŚWIAT GŁĄBÓW STOSUJE BEZPARDONOWO OKALECZENIA , WIEC CHOĆBY Z TEGO WZGLĘDU NIE NALEŻY STOSOWAĆ GRADACJI , BO BĘDZIE TO DALSZA ESKALACJA W KIERUNKU TYM ZŁYM Z CZASÓW DRUGIEJ WOJNY . NIE NALEŻY SIĘ ŁUDZIĆ GŁĄBY ZROBIĄ WSZYSTKO , BY TO CO WAŻNE ,DAJĄCE WŁADZĘ BYŁO W ICH RĘKACH I TU NIKT I NIC NIE PORADZI A BÓG SIĘ NA WSZYSTKO ZGADZA , BO TAKA BOŻA WOLA I JUŻ .

2018/08/20 11:09:10

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , A PRZECIEŻ DO POTRZEB ZABEZPIECZAJĄCYCH POTRZEBNE SĄ SZEREGI LICZB ODNAJDYWANE WG KLUCZA O NAWET MILIARDACH CYFR W LICZBIE . A SILNIA TAKIEJ LICZBY ? PIĘKNI , PRZECHODZI JAKIEKOLWIEK LUDZKIE WYOBRAŻENIE . JEDNAK MASZYNA Z ZAŁADOWANYM PROGRAMEM POTRAFI ZROBIĆ SWOJE . PRZY OBECNYCH PRĘDKOŚCIACH PC-TÓW TO NAPRAWDĘ MUSIAŁY BY BYĆ MILIARDY KOMPUTERÓW WŁĄCZONYCH, NO CHYBA INTERNETOWO ,W JEDEN PROGRAM DESZYFRUJĄCY . DLATEGO PUKI CO, ZABEZPIECZENIA SĄ BEZPIECZNE . PA,PA

2018/08/20 10:21:01

Gość: , 155.133.5.*

A MILION SILNIA ILE BĘDZIE MIAŁA SEKWENCJI ? NO CO NAJMNIEJ TYLE ILE LICZB NIEPARZYSTYCH JAKO CZYNNIKÓW ZNAJDUJE SIĘ W ILOCZYNIE MILION SILNIA Z POMINIĘCIEM LICZBY 1 . NIE JEST TO CUDOWNE ?

2018/08/20 10:15:20

Gość: , 155.133.5.*

A JEŚLI ODNAJDZIEMY SILNIE MILIONA , CZYLI 1 000 000 ! = 1X2X3X....X999 999 . TO ZAUWAŻ , IŻ TYLKO Z PODZIAŁU MILION SILNIA PRZEZ LICZBĘ 999 999 OTRZYMAMY JEDNĄ SEKWENCJĘ O 999 999 LICZBACH KOLEJNYCH POCZYNAJĄC OD LICZBY ŚRODKA W LEWO I LICZBY ŚRODKA W PRAWO ,SKŁADAJĄCYCH SIĘ NA SUMĘ LICZB O WYNIKU RÓWNYM MILION SILNIA .

2018/08/20 10:12:57

Gość: , 155.133.5.*

NASTĘPNY PRZYKŁAD : 5! = 1X2X3X4X5=120 . 5! CZYLI 120 DZIELI SIĘ PRZEZ DWIE LICZBY NIEPARZYSTE , MOGĄ WIĘC POWSTAĆ DWIE LICZBY ŚRODKA I TAK Z PODZIAŁU PRZEZ 3 OTRZYMAMY 40 A Z PODZIAŁU PRZEZ 5 OTRZYMAMY 24 . WOBEC TEGO POWSTANĄ DWIE SEKWENCJE SUMY KOLEJNYCH LICZB DAJĄCYCH SILNIE Z 5. 39+40+41 = 120 =5! I 22+23+24+25+26=120=5! . WIDZISZ PIĘKNO SYTUACJI ? PRZEZ JAKĄ LICZBĘ NIEPARZYSTĄ DZIELI SIĘ N! TYLE JEST KOLEJNYCH LICZB W SEKWENCJI O KONKRETNEJ LICZBIE ŚRODKA .

2018/08/20 10:08:14

Gość: , 155.133.5.*

POPATRZ NA 4! =1X2X3X4=24 . WŚRÓD CZYNNIKÓW JEST TYLKO JEDNA LICZBA WIĘKSZA OD JEDEN NIEPARZYSTA , LICZBA 3 . TO 24:3 = 8 . 8 JEST LICZBĄ ŚRODKA , TO 8-1=7. 8+1=9 . TAK WIĘC 7+8+9=24 . ZAUWAŻ 4! CZYLI 24 DZIELI SIĘ PRZEZ 3 , JEST TYLKO JEDNA LICZBA NIEPARZYSTA , TO MAMY TYLKO JEDNĄ SEKWENCJĘ TRZECH KOLEJNYCH LICZB , KTÓRYCH SUMA JEST SILNIĄ 4 .

2018/08/20 10:00:47

Gość: , 155.133.5.*

TERAZ SPRAWĘ OPRĘ NA PRZYKŁADZIE : 3!=1X2X3=6 . 6:3=2 . 2 JEST LICZBA ŚRODKA I 3X2=6 , TO 2-1=1 ORAZ 2+1=3 , TO 1+2+3=6 = 3! PIĘKNE?

2018/08/20 09:56:05

Gość: , 155.133.5.*

ZAUWAŻ , IŻ N!=1X2X3X4X5X...XN . TĘ LICZBĘ MOŻNA PRZEDSTAWIĆ W POSTACI SUMY KOLEJNYCH LICZB NATURALNYCH ŁATWO I NATYCHMIAST , BO DZIELI SIĘ ONA PRZEZ LICZBĘ NIEPARZYSTĄ DAJĄC W WYNIKU LICZBĘ ŚRODKA A LICZBY O JEDEN MNIEJSZE PRZED NIĄ I O JEDEN WIĘKSZE ZA NIĄ W SUMIE DAJĄ LICZBĘ ŚRODKA , CO W SUMIE ZAWSZE DA LICZBĘ N! . NIE JEST TO PIĘKNE ?

2018/08/20 09:52:37
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 ... 44 następne
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt