Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: , 155.133.5.*

"TAK OTO DOSZLI DO POTĘGI I BOGACTW , UTYLI I STALI SIĘ TŁUSTYMI .LECZ TEŻ PRZEBRALI MIARĘ NIEPRAWOŚCI . NIE PROWADZĄ SĄDÓW SPRAWIEDLIWIE , SPRAWY SIEROT, BY WIODŁO IM SIĘ DOBRZE; NIE BRONIĄ PRAW BIEDAKÓW .CZYŻ NIE UKAŻĘ [ICH] ZA TO ?-WYROK JAHWE . - CZYŻ NAD TAKIM NARODEM JA NIE MAM POMSTY WYWIERAĆ ? RZECZY OKROPNE I STRASZNE DZIEJĄ SIĘ W TYM KRAJU . PROROCY PRZEPOWIADAJĄ FAŁSZYWIE , KAPŁANI ZAŚ UCZĄ NA WŁASNĄ RĘKĘ . A LUD MÓJ TO LUBI ! LECZ CÓŻ UCZYNICIE , GDY KONIEC NASTĄPI ? " FAKTYCZNIE , WIELE RAZY TO SIĘ ZDARZAŁO , IŻ CAŁA NAUKA EWANGELICZNA OPARTA ZOSTAJE NA JAKIMŚ POECIE , PISARZU , MYŚLICIELU , FILOZOFIE . TO SĄ GŁUPOTY I BZDURY DLA BYDLAKÓW I BAŁWOCHWALCÓW DLA ZŁODZIEI I MORDERCÓW KU POKRZEPIENIU I POŻYTKOWI ICH ZBRODNICZEJ DZIAŁALNOŚCI A MY CHCEMY BOGA I BOŻYCH SŁÓW . PA,PA.

2018/03/21 15:10:10

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , DZIŚ CHCĘ WAM PRZYPOMNIEĆ, LUDZIE WŁADZY , O STRASZNEJ WASZEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA OSOBY NIEZDOLNE DO SAMODZIELNEJ EGZYSTENCJI Z POWODU CHOROBY . CI , KTÓRZY OSIĄGAJĄ DOCHODY PODCZAS CHOROBY TAKŻE DOCHODÓW NIE TRACĄ ALE POZOSTAJĄCY BEZ DOCHODÓW, W PRZYPADKU CHOROBY, TAKŻE TRACĄ ZDOLNOŚĆ POSZUKIWANIA ŚRODKÓW . O ILE GDY SĄ ZDROWI MOŻNA ICH POZOSTAWIĆ SAMYM SOBIE O TYLE , GDY CHORUJĄ I LEKARZ WYSTAWIA IM ZWOLNIENIE , TO Z CZEGO MAJĄ ŻYĆ ? WŁAŚNIE , KOCHANI KAŻDE ZWOLNIENIE LEKARSKIE MA BYĆ HONOROWANE NIE TYLKO W ZAKŁADZIE PRACY ALE I W OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ, I TO NATYCHMIAST . CI BEZ ZASIŁKÓW, BEZ PRACY NA PODSTAWIE ZWOLNIENIA LEKARSKIEGO MAJĄ MIEĆ WYKUPIONE LEKARSTWA I WYPŁACONĄ NA RĘKĘ DIETĘ NA CZAS ZWOLNIENIA . W PRZECIWNYM RAZIE WYSTARCZY BEZROBOTNEGO OKALECZYĆ CHOROBĄ I ON UMRZE, MOŻE TO JEST NORMALNE DLA IZRAELCZYKÓW , ... ALE POLACY MAJĄ WRODZONĄ WRAŻLIWOŚĆ I NIE MORDUJĄ LUDZI . PA,PA.

2018/03/21 12:25:13

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , TAK BARDZO CHCIAŁBYM WIDZIEĆ , TO DOBRO OBECNEJ WŁADZY ALE NIE MOGĘ , NO NIE MOGĘ TYCH ZŁODZIEI I OPRAWCÓW , KTÓRZY POŁOŻYLI ŁAPĘ NA DOBRA WYPRACOWANE . OBECNA WŁADZA MNIE I CIEBIE CHRONI ALE POPRZEDNIA BYŁA O WIELE BARDZIEJ SKUTECZNA , GDY COŚ KTOŚ GDZIEŚ PLANOWAŁ PRZECIW MNIE , TO NIEMAL NATYCHMIAST POJAWIAŁ SIĘ DZIELNICOWY Z RADAMI I JA TY ZAWSZE PRZECHODZILIŚMY NIETKNIĘTY TO IM (WŁADZY I OPRAWCOM )ŁAMANO NOGI I RĘCE .BARDZO MNIE TO NIEPOKOI , IŻ ZMIANA WŁADZY MOŻE BYĆ PONOWNIE NIEKORZYSTNA A TYLKO DLATEGO , IŻ TA PAZERNOŚĆ IZRAELSKA ZAKŁÓCA I DO PRAWDZIWEJ WIARY NIESKORA . PRZECIEŻ TO OCZYWISTE , IŻ TYM LUDZIOM ZWRÓCĄ CO ODEBRANO Z ODSETKAMI , BO NIE MA PROKURATORSKICH POWODÓW DLA INNEGO ICH TRAKTOWANIA . KOCHANI , CI KTÓRZY GŁOSOWALI I ICH RODZINY NIGDY SIĘ NIE SCHRONIĄ PRZED POSZKODOWANYCH SPRAWIEDLIWOŚCIĄ , TO PEWNE . IDŹ JEDEN Z DRUGIM PO ROZUM DO ŁBA I NAPRAW SZKODY , BO TO JEST POLSKA A NIE GRUZJA CZY IZRAEL ROZUMIESZ ! PA,PA.

2018/03/20 10:11:27

Gość: , 155.133.5.*

"ŻALE , SKARGI I LAMENTY " . EZECHIEL 3,1-15.PA,PA.

2018/03/19 22:16:16

Gość: , 155.133.5.*

CHCIAŁBYM COŚ DODAĆ OD SIEBIE . WIELKA I OGROMNA JEST ROSJA BARDZO WIELONARODOWOŚCIOWA . NA WZÓR CHIN, STAĆ JĄ NA NIEBOTYCZNY ROZWÓJ . JEDNAK RADZIŁBYM OTOCZYĆ SIĘ ROSJI WOJSKAMI NATO , KTÓRE Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIGDY NIE NARUSZĄ SUWERENNOŚCI ROSJI A DADZĄ BEZPIECZEŃSTWO I GWARANCJĘ DOBRYCH RZĄDÓW WE WŁASNYCH GRANICACH , SZCZEGÓLNIE NA LUDNOŚCI NAPŁYWOWEJ Z CHIN , KTÓRA ZAWSZE UPATRYWAĆ BĘDZIE KORZYŚCI WŁASNYCH Z SUMIENNIE PŁACONYCH PODATKÓW DO SKARBU ROSJI . PA,PA.

2018/03/16 20:38:05

Gość: , 155.133.5.*

A TOBIE ROSJO ? WYKAZ POSTOJÓW IZRAELA W OKRESIE WYJŚCIA 33,1-49 .

2018/03/16 20:28:36

Gość: , 155.133.5.*

PROSZĘ ,PRZEMÓW PANIE W SPRAWIE WŁADKA :" GDZIEŚ CHOWA ZABITEGO CIAŁO , NAWET W SZALEŃSTWIE , JAK KOSZTOWNE ZŁOTO W RUDZIE PODLEJSZYCH BŁYSZCZĄCE METALI , OBJAWIA CZYSTOŚĆ SWOJĄ I ŁZY LEJE NAD TYM CO ZROBIŁ ".

2018/03/16 20:20:41

Gość: , 155.133.5.*

WSPANIALI , CZYM SKORUPKA ZA MŁODU NASIĄKNIE TYM TRĄCI . NOCĄ FILM O WIĘŹNIACH OBOZU KONCENTRACYJNEGO I POLAK WŚRÓD ŻYDÓW , WIELKI OBROŃCA ŻYCIA MAŁEGO CHŁOPCA ŻYDOWSKIEGO . A W TLE SAMOSĄDY ŻYDOWSKIE ZA KRADZIEŻ :UTOPIENIE W LATRYNIE . CHRZEŚCIJANIE TAK NIE POSTĘPUJĄ , SPOWIADAJĄ SIĘ , CZYLI NAWRACAJĄ . SYN ZA LEKARSTWO CHOREMU OJCU WYDAŁ ŻYCIE MAŁEGO CHŁOPCA , WSZYSCY SĄ ŻYDAMI . CHRZEŚCIJANIE TAK NIE POSTĘPUJĄ . " JEŻELI KTO NIE MA W NIENAWIŚCI OJCA , ..." TAN MŁODY ŻYD TAK MIŁOWAŁ OJCA , IŻ PRZEDŁOŻYŁ TĘ MIŁOŚĆ NAD MIŁOŚĆ DO BLIŹNIEGO ,W KTÓRYM PRZECIEŻ JEST BÓG , CZYLI NAD MIŁOŚĆ DO BOGA . WIDZIMY KOCHANI BARDZO WIELE SPRZECZNOŚCI W ŻYCIU IZRAELITÓW ODDANYCH BOGU ORAZ CHRZEŚCIJAN WIERNYCH BOGU . JEST TO TEN SAM BÓG W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNY . DLATEGO BÓG ROZPROSZYŁ IZRAELITÓW , BO TWARDE ICH CZOŁA I NIESKŁONNE DO NAWRÓCENIA , BO JEŚLI ANI JEDNA KRESKA , ANI JEDNA JOTA NIE BĘDZIE ZNIESIONA W PRAWIE , TO CZY DOTYCZY TO WYŁĄCZNIE STAREGO TESTAMENTU ? CZY SŁOWA BOGA SYNA JAK PLEWA ? NIE ! WSZYSTKO O CZYM MÓWI BÓG TRÓJ JEDYNY JEST ŚWIĘTE I ZACHOWANE . JAK MYŚLICIE DLACZEGO BÓG ROZPROSZYŁ IZRAELA ? NAJWIĘKSZE ZAGROŻENIE POCHODZIŁO OD PRZECEDZANIA I POŁYKANIA WIELBŁĄDA . TO ZNACZY , IŻ IZRAELCZYCY STOSOWALI PRAWO WYBIÓRCZO : ONI TO NIECH ICH RĘKA BOSKA BRONI ALE MY TO Z POWODU ICH GRZECHÓW MUSIMY ICH ZWALCZAĆ NA WSZYSTKIE MOŻLIWE SPOSOBY . CO TO NAS OBCHODZI , IŻ TO CHRZEŚCIJANIE I MAJĄ SPOWIEDŹ , NASZEGO PRAWA NIE PRZESTRZEGAJĄ . DLATEGO NASZ WSPÓLNY BÓG ROZPRASZAŁ JEDNYCH BY CHRONIĆ WSZYSTKICH PRZED POTĘPIENIEM , BRAKIEM MIŁOŚCI , BO Z MIŁOŚCI BĘDZIEMY NA SĄDZIE ROZLICZANI ." O OPAMIĘTANIE UPRASZAM " .PA,PA.

2018/03/15 10:53:55

Gość: , 155.133.5.*

O , JAK WIELKIE I ŚWIĘTE JEST IMIĘ TWOJE PANIE :"JESTEM , KTÓRY JESTEM " . ŚWIĘTY , ŚWIĘTY , ŚWIĘTY JEST BÓG . PEŁNE SĄ NIEBIOSA I ZIEMIA CHWAŁY TWOJEJ PANIE . A TWOJE MIŁOSIERDZIE Z POKOLENIA NA POKOLENIE . OKAZAŁEŚ MOC SWEGO RAMIENIA . ROZPROSZYŁEŚ PYSZNIĄCYCH SIĘ ZAMYSŁAMI SERC SWOICH . GŁODNYCH NASYCASZ DOBRAMI A BOGATYCH Z NICZYM ODPRAWIASZ . UJMUJESZ SIĘ ZA SWOIM SŁUGĄ IZRAELEM . STRĄCASZ WŁADCÓW Z TRONU A WYWYŻSZASZ POKORNYCH . ŚWIĘTY , ŚWIĘTY , ŚWIĘTY PAN BÓG ZASTĘPÓW . HOSANNA NA WYSOKOŚCI , HOSANNA NA WYSOKOŚCI , BŁOGOSŁAWIONY , KTÓRY IDZIE W IMIĘ PAŃSKIE , HOSANNA NA WYSOKOŚCI . WSZYSTKO I WSZYSCY UCZESTNICZYMY W PLANIE BOŻEGO ZBAWIENIA . ODKRYWAJMY MIŁOŚĆ BOŻĄ . AMEN.

2018/03/15 02:42:29

Gość: , 155.133.5.*

CUDOWNI , BOGU ODDANI NA PRZEPADŁE , JAK WAS POZNAĆ ? ISTNIEJE OBRONA I WALKA . WALCZYŁ NASZ BÓG SYN . BRONILI SIĘ KAPŁANI STAROTESTAMENTALNI . TAK ROZPOZNASZ CZŁOWIEKA, INNYCH NIE MA . ZAUWAŻ , IŻ W OBRONIE CAŁA WINA . "...A JA WAM MÓWIĘ NIE STAWIAJCIE OPORU ZŁU ..." UMARŁ , UMARŁ , UMARŁ NASZ PAN , NA DRZEWIE KRZYŻA ZAWISŁO NASZE ZBAWIENIE . NIE STAWIAJCIE OPORU ZŁU . GDYBY NASZ BÓG CZYNNIE PRZECIWSTAWIŁ SIĘ ZŁU WYNOSZĄCEMU BOGA NA ŚMIERĆ , NA KRZYŻU . NIE MIELIBYŚMY OTWARTEGO NIEBA A SŁUSZNOŚĆ WCIĄŻ BYŁABY DALEKA .A PRZECIEŻ SŁUSZNOŚĆ MA BYĆ PO NASZEJ STRONIE . O CO MI CHODZI ? MOŻNA CEL OSIĄGNĄĆ NA WIELE SPOSOBÓW ALE I PRZECIWNIK MA ZAMILKNĄĆ Z POWODU SŁUSZNOŚCI , KTÓRA JEST PO NASZEJ STRONIE . ROZUMIESZ ? Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ W MOCY BOŻEJ BYŁO DAĆ NAM ZBAWIENIE NA WIELE RÓŻNYCH SPOSOBÓW ALE BÓG WYBRAŁ TEN SPOSÓB NAJBARDZIEJ DRASTYCZNY SAM SIEBIE BOGA W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEGO WYDAŁ NA ŚMIERĆ NIE POZOSTAWIAJĄC ZŁUDZEŃ PRZECIWNIKOWI , IŻ CAŁA WŁADZA NALEŻY SIĘ BOGU , KTÓRY POKONUJE OSTATNIEGO WROGA CZYLI ŚMIERĆ . I SŁUSZNOŚĆ JEST PO STRONIE BOŻEJ , SZATAN NIC , DOSŁOWNIE NIC . PA,PA.

2018/03/13 10:23:35

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , "JEZUS NA KRZYŻU ZBAWIA GRZESZNIKÓW " - EWANGELIA WEDŁUG ŁUKASZA 23,26-48. AMEN.

2018/03/10 20:17:40

Gość: , 155.133.5.*

DZISIEJSZY DZIEŃ 6.3.18 BYŁ DLA WIELU PRAWDZIWĄ PRZEPRAWĄ , POTWORNE BÓLE , POCZYNAJĄC OD GŁOWY PRZEZ ZĘBY ; TRWAŁO TO OD OK.9 DO 16 . TAKIM GAZEM DZIŚ NAS TRAKTOWANO , TO ZNACZY TYCH Z ODPOWIEDNIMI ELEKTRODAMI WSZCZEPIONYMI W CIAŁO . NASZ WRÓG , W TEN SPOSÓB SPRAWUJE NAD NAMI WŁADZĘ , DLATEGO OTWIERAM PISMO ŚWIĘTE , A TU PSALM 70 . CZYTAJCIE I NIE STARAJCIE SIĘ ODKRYWAĆ , KTO ZACZ NAD NAMI , BO BÓG O WSZYSTKIM WIE I ODPOWIEDNIO NASZYM WROGIEM SIĘ ZAJMIE, OCZYWIŚCIE W SWOIM CZASIE , BO BÓG NIERYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY . PA,PA.

2018/03/07 00:49:18

Gość: , 155.133.5.*

"KTÓŻ WIEC NIE POJMIE JASNO , ŻE NIE SĄ ONE BOGAMI ? NIE ZDOŁAJĄ ANI KRÓLA USTANOWIĆ NAD KRAJEM , ANI LUDZIOM ZESŁAĆ DESZCZU . NIE ROZSTRZYGNĄ IM ŻADNEJ SPRAWY ANI TEZ NIE WYZWOLĄ UCIEMIĘŻONEGO , SA BOWIEM BEZSILNE JAK WRONY MIĘDZY NIEBEM A ZIEMIĄ . A GDY W KOŃCU OGIEŃ SPADNIE NA ŚWIĄTYNIĘ TYCH DREWNIANYCH ,POZŁACANYCH I POSREBRZANYCH BOŻKÓW , ICH KAPŁANI RATUJĄ SIĘ UCIECZKĄ , A ONE SPALAJĄ SIĘ WEWNĄTRZ JAK BELKI. NIE UMIEJĄ SIĘ PRZECIWSTAWIĆ ŻADNEMU KRÓLOWI ANI WROGOWI . JAKŻEŻ WIĘC MOŻNA UZNAĆ ALBO TEŻ WIERZYĆ , ŻE SĄ BOGAMI ?" AMEN.

2018/03/06 13:02:29

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI RAZ JESZCZE WRÓCĘ DO PGE W SAMORZĄDACH . W GMINACH SĄ N.P.:GARAŻE PRYWATNE .PGE NIE CHCĄ DAĆ IM OŚWIETLENIA , BO MAŁE KWOTY .CI ŁĄCZĄ SIĘ ALE WIADOMO . 100 ODBIORCÓW POD JEDEN LICZNIK , WSZYSTKO NIEFORMALNE . WSKAZANIA POD LICZNIKÓW MNOŻY SIĘ PRZEZ TRZY , BO DZIESIĘTNICY NIE PŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI . MAŁO TEGO DZIESIĘTNIK POTRAFI POWIEDZIEĆ , IŻ ON NIE PAMIĘTA CZY TEN ZAPŁACIŁ . TO JUŻ PRZEKRACZA WSZELKIE LUDZKIE POJĘCIE . LUDZIE MAJĄ PRAWO BYĆ CHORZY , NIECH SIĘ LECZA ALE ICH CHOROBY NIE MOGĄ NARAŻAĆ INNYCH NA CHOĆBY ZDENERWOWANIE . SAMORZĄDY MUSZĄ SIĘ TYM ZAJĄĆ, KAŻDA OSOBA PŁACI PODATEK , NA PRZEKAZIE MOŻNA RAZ DO ROKU WPISAĆ STAN POD LICZNIKA A W PODATKU SAMORZĄD UWZGLĘDNIA TO W PODATKU , NO I JAKI TU PROBLEM . TO CZY LUDZIE MUSZĄ POLEGAĆ NA NIEDOWIDZĄCYCH , Z AMNEZJĄ , BEZ PRAKTYK PISANIA I CZYTANIA ? TAK BYĆ NIE MOŻE , JEŚLI SAMORZĄDY TEGO PROBLEMU NIE WIDZĄ, TO SEJM MA IM TO POKAZAĆ A NIE USTAWOWO DBAĆ O GŁUPI LICZNIK W SAMOCHODZIE . PA,PA.

2018/03/05 13:33:55

Gość: , 155.133.5.*

BOŻE POZWÓL , IŻ OTWORZĘ PISMO ŚWIĘTE :"JA JESTEM W OJCU, A OJCIEC JEST WE MNIE . JEŚLI ZAŚ NIE [WIERZYCIE SŁOWOM ], TO WIERZCIE DLA SAMYCH DZIEŁ . ZAPRAWDĘ , ZAPRAWDĘ POWIADAM WAM : KTO WIERZY WE MNIE , DOKONA TEŻ DZIEŁ , KTÓRYCH JA DOKONUJĘ , A NAWET WIĘKSZYCH OD TYCH DOKONA , BO JA ODCHODZĘ DO OJCA . I O COKOLWIEK POPROSICIE W IMIĘ MOJE , SPEŁNIĘ , ABY OJCIEC ZOSTAŁ UWIELBIONY W SYNU . O COKOLWIEK MNIE POPROSICIE W IMIĘ MOJE , JA TO SPEŁNIĘ . " KOCHANI , JEST TO TWARDY TEKST, DLA WIERZĄCYCH WIELKI TEST , BO NASZ PAN I BÓG JEST PRAWDOMÓWNY . PA,PA.

2018/03/03 20:10:37

Gość: , 155.133.5.*

MOŻNA POWIEDZIEĆ , IŻ IZRAEL WYPEŁNIA ŚWIAT , JEST UPOMINANY , JEDNAK :" ... I GROZĘ ZAWIERUCHY WOJENNEJ . ROZGORZAŁA WOKÓŁ NIEGO POŻOGA LECZ SIĘ NIE OPAMIĘTAŁ ; PALIŁA GO , A ON NIE BRAŁ SOBIE [TEGO] DO SERCA ." NAWET TERAZ ATAKUJE GAZEM , NO NIC SOBIE Z TYCH OSTRZEŻEŃ NIE ROBI . NIE MA SMOGU , JEST ZORGANIZOWANY ATAK GAZEM NA POPULACJĘ LUDZKĄ . KTO BY MÓWIŁ CO INNEGO , KŁAMIE . PA,PA.

2018/03/03 19:58:34

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , CZYTAJMY ORĘDZIA Z MEDZIUGORIE . TAM SĄ SŁOWA PRAWDY Z NIEBA . BĄDŹ UWIELBIONY BOŻE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNY ZA TEN CZAS ŁASKI W OSOBIE NASZEJ MATKI BOŻEJ MARYI . WIEM , IŻ NIE JESTEM GODZIEN ZABIERAĆ GŁOS ALE TAK BARDZO PRAGNĘ ZBAWIENIA SOBIE I WSZYSTKIM TWOIM STWORZENIOM BOŻE , Z DUSZĄ NIEŚMIERTELNĄ . AMEN.

2018/03/03 19:44:50

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , DZIŚ POWIEDZMY SOBIE O GRUPACH NIEFORMALNYCH . MAMY Z NIMI SPRAWĘ W SYTUACJACH ZGOŁA NIEPRZEWIDYWALNYCH . PRZEJDĘ DO PRZYKŁADÓW : ZWIĄZKI ZAWODOWE ZANIM SFORMALIZUJĄ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ SĄ GRUPĄ NIEFORMALNĄ . ZACZYNAJĄ SWOJE ISTNIENIE OD STWORZENIA PRAW WEWNĄTRZ TEJ GRUPY , KTÓRE TO PRAWA NICZYM NIE USANKCJONOWANE DZIAŁAJĄ I POCIĄGAJĄ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI PRZED TAKŻE NIEFORMALNĄ PODGRUPĄ W TAMTEJ WNĘTRZU . JAKO ,ŻE DZIAŁALNOŚĆ JEST NIEFORMALNA TO I PRAWO JEST DRASTYCZNIE SKRAJNE I ZAZWYCZAJ OGRANICZA SIĘ DO JEDNEJ KARY ,TEJ NAJWYŻSZEJ , PRAWO , KTÓRE JEST BEZPRAWIEM .KOCHANI, DLATEGO WSZELKIEJ WŁADZY SAMORZĄDOWEJ POWINNO ZALEŻEĆ NA TYM ,BY TAKICH GRUP NA JEJ TERENIE PO PROSTU NIE BYŁO . SOLIDARNOŚĆ DO ZAREJESTROWANIA BYŁA TAKĄ GRUPĄ NIEFORMALNĄ . POLSKIE PAŃSTWO PODZIEMNE W CZASIE OKUPACJI HISTEROWSKIEJ BYŁO GRUPĄ NIEFORMALNĄ . OTO KULISY POWSTAWANIA GRUP NIEFORMALNYCH . SKRZYKUJE SIĘ KILKADZIESIĄT OSÓB W ZBOŻNEJ SPRAWIE WSZYSTKIM SŁUŻĄCEJ , JEDNAK ICH ZAPLECZE JEST ROZBITE I OPIERA SIĘ NA NIEPISANYM PRAWIE W CELU UNIKNIĘCIA STRAT .WÓWCZAS W GRUPIE POWSTAJE KOMITET ALE JUŻ PRAWNIE NIE ZAREJESTROWANY I W IMIENIU GRUPY JUŻ NIEFORMALNEJ, BO KOMITET STAWIA WYMAGANIA CZYLI TWORZY PRAWA I ZACZYNA STAWIAĆ WYMOGI . I SŁYSZY SIĘ O WYPADKACH . A TO JEST ZWYKŁA DZIAŁALNOŚĆ GRUP NIEFORMALNYCH . MOŻNA Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ POWIEDZIEĆ , IZ KAŻDY ZAKŁAD PRACY,NIE POSIADAJĄCY ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH, POSIADA CO NAJMNIEJ JEDNĄ GRUPĘ NIEFORMALNĄ .DLATEGO N.P. : PGE NIGDY NIE WOLNO SIĘ UCHYLIĆ OD TEGO, BY JEGO ODBIORCĄ BYŁ WŁAŚCICIEL, NIE GRUPA WŁAŚCICIELI , LECZ POJEDYNCZY WŁAŚCICIEL . TO WYBITNIE ROZBIJE, NIE DA POLA, POWSTAWANIU GRUP NIEFORMALNYCH , KTÓRE KOCHANI, ZAWSZE SĄ PRZESTĘPCZE , BO TWORZĄ WŁASNE PRAWA I JE BEZWZGLĘDNIE STOSUJĄ . PGE , BO OBEJMUJĘ WSZYSTKIE OSOBY POPULACJI LUDZKIEJ . TAK WIĘC JEDNYM Z PRAW PGE POWINIEN BYĆ ZAKAZ DYSTRYBUCJI ENERGI ELEKTRYCZNEJ GRUPOM FORMALNYM O WIELU PODMIOTACH GOSPODARCZYCH A JEDYNIE INDYWIDUALNYM ICH ODBIORCOM . PROBLEM TEN NIECH ROZWIĄZUJĄ WŁADZE SAMORZĄDOWE PRZEJMUJĄC PŁACE PGE GRUP I Z DOŁU WYMAGAĆ OD CZŁONKÓW GRUP W POSTACI PODATKÓW PŁATNOŚCI ZA POBRANIE PRĄDU OD PGE . ROZUMIEMY O CO CHODZI ? NO . PA,PA.

2018/03/01 08:00:03

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI, OTO POLSKA WŁAŚNIE. PANIE MÓJ I KRÓLU OTWORZĘ PISMO ŚWIĘTE DLA MIEJSCOWOŚCI MOJEGO ZAMIESZKANIA . "ŁUK I MIECZ DZIERŻĄ MOCNO , OKRUTNI I BEZLITOŚNI ... CÓRO LUDU MOJEGO , PRZEPASZ SIĘ WŁOSIENNICĄ I TARZAJ W POPIELE !... ALBOWIEM NISZCZYCIEL RUNIE NA NAS NAGLE ." JEREMIASZ 6,23-36. NIC DODAĆ NIC UJĄĆ . BOŻE OKAŻ NAM SWOJE MIŁOSIERDZIE . NIE BYŁO BY TAKIEJ WINY GDYBY NIE BYŁO JEJ ŚWIADOMOŚCI ,GDZIE JEDNAK ŚWIADOMOŚĆ DUŻA , TAM I ZNISZCZENIE TOTALNE NIE DO ODBUDOWANIA ANI DALSZEGO ZAMIESZKIWANIA . PA,PA.

2018/02/28 15:58:38

Gość: , 155.133.5.*

OTO DRUGIE TWIERDZENIE MATEMATYCZNE, JAKO KONTYNUACJA SZARŻY NA MILION :JEŻELI SZACHOWNICA LICZY N KWADRAT PÓL , TO MOŻNA NA NIEJ USTAWIĆ, W POJEDYNCZEJ SEKWENCJI, MAKSYMALNIE N MINUS JEDEN KRÓLOWYCH NIE ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W GARDZIE . TU PODAM PRZYKŁADY : SZACHOWNICA LICZY 1 POLE , NIE USTAWI SIĘ KRÓLOWEJ . SZACHOWNICA LICZY CZTERY POLA, MOŻNA USTAWIĆ JEDNĄ KRÓLOWĄ . SZACHOWNICA LICZY DZIEWIĘĆ, PÓL MOŻNA USTAWIĆ DWIE KRÓLOWE I.T.D. PA,PA.

2018/02/27 15:58:29

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , DZISIEJSZĄ SESJĘ ZACZNIJMY OD TWIERDZENIA MATEMATYCZNEGO : JEŻELI SZACHOWNICA POSIADA N KWADRAT PÓL , TO MOŻNA NA NIEJ UMIEŚCIĆ DWA DO POTĘGI N PLUS JEDEN SEKWENCJI, MAKSYMALNIE WYPEŁNIAJĄCYCH SZACHOWNICĘ KRÓLOWYCH, NIE ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W GARDZIE .OCZYWIŚCIE DLA N WIĘKSZE RÓWNE TRZY . DOWÓD JEST ŁAŃCUCHOWY KONSTRUKCYJNY . TYLKO PRZY ODBIORZE MILIONA NAGRODY . PA,PA.

2018/02/27 15:33:30

Gość: , 155.133.5.*

JESTEM BARDZO ALE TO BARDZO PORUSZONY . WIELKIE KŁAMSTWO OSZUSTWO ODWRACANIE UWAGI W CELU DALSZYCH ZBRODNI NA POLSKIM NARODZIE . GAZ TO PODSTAWA MARTYROLOGII WSPÓŁCZESNEGO POLAKA . TACY ZBRODNIARZE CHOWAJĄ SWOICH KREWNYCH , WŁAŻĄ USMOLENI , OCIEKAJĄCY ZBRODNIĄ W MIEJSCE ŚWIĘTE , TO JEST PRAWDZIWE OSZUSTWO . MAŁE DZIECI W DOMU A OJCIEC GAZ OTWIERA , LICZY SIĘ Z TYM , IŻ I JEGO DZIECKO ZACHORUJE . KTO I JAKĄ PERSWAZJĄ DZIAŁA NA TYCH PRZYGŁUPÓW , NA TE OFERMY , WYKAZUJĄC , IŻ ZORGANIZOWANE DZIAŁANIA MORDUJĄCE NARODY SĄ WŁAŚCIWSZE , NIŻ NATURALNE ODCHODZENIE DO BOGA . POSŁUCHAJ , TO DZIECKO I JA WOLNI OD DEMONICZNYCH ZAPĘDÓW MAMY ZYSK PRZED BOGIEM ALE TY , KTÓRY TO PLANUJESZ A NASTĘPNIE WERBUJESZ WYKONAWCÓW I DOPROWADZASZ DO CIĘŻKICH SCHORZEŃ I ŚMIERCI JESTEŚ ZAPLUTYM KARŁEM REAKCJI CAŁY W SMOLE BRUDAS OCIEKAJĄCY WSZELKĄ NIECZYSTOŚCIĄ , BO TO WSZYSTKO SPŁYWA NA CIEBIE . KTO NIE WYSPOWIADA SIĘ W KONFESJONALE A ZOSTANIE PRZEZ CIEBIE ZAMORDOWANY I W OSTATNIEJ CHWILI WEZWIE IMIENIA JEZUS , BĘDZIE ZBAWIONY ALE JEGO WINY SPŁYWAJĄ NA CIEBIE WRAZ Z ZABÓJSTWEM, DLATEGO UCISKOWI ZAWSZE TOWARZYSZY OGROMNY POCHÓD DUSZ DO PIEKŁA . DOKONUJĄC UCISKU POKAZUJESZ SWOJEGO DEMONA I PRZED TAKIM JAK JA TWOJA CIEMNOŚĆ AŻ NAD TO WIDOCZNA . LEPIEJ CI STRACIĆ W UCISKU WSZYSTKO , NIŻ CHOĆ JEDNĄ DUSZĘ UCISKIEM WPROWADZIĆ DO PIEKŁA , BO JEST TO RÓWNOZNACZNE Z ODDANIEM WŁASNEGO MIEJSCA W NIEBIE , NIE ŁUDŹCIE SIĘ , UCISKAJĄCY NIGDY SIĘ NIE NAWRACAJĄ . PRZYKŁADEM JEST JUŻ WCZEŚNIEJ WSPOMNIANA DUSZA LENINA , KTÓRA ZNAŁA CIERPIENIA PIEKŁA A JEDNAK CZYNÓW BŁĘDNYCH ZA SWEGO ŻYCIA POPEŁNIONYCH NIE CHCIAŁA SIĘ ZAPRZEĆ , NAWET ZA CENĘ ZBAWIENIA . DO ŚWIĘTOŚCI MAMY DOCHODZIĆ , JEST TO POWOLNY PROCES , ZAŚ PIEKŁO MOŻNA ZDOBYĆ RAZ DWA TRZY . TEN AKT UCISKU MORDU JEST STAŁY NIEZALEŻNIE OD USTROJU CZY RZĄDZĄCYCH ALE OSTATNIO BARDZO SIĘ NASILIŁ . SZCZEGÓLNIE PRZED WIELKIMI ŚWIĘTAMI CHRZEŚCIJAN TO UTRUDNIENIE WRĘCZ OBRZYDZENIE ŻYCIA POCHODZI , JAKBY Z PIEKŁA SAMEGO A PRZECIEŻ TO ROBIĄ Z POŚRÓD NAS ŻYJĄCY , JAK I MY ALE TO SĄ DEMONY . OCZYWIŚCIE NIE NALEŻY SĄDZIĆ ALE MAMY BYĆ PRZEBIEGLI JAK WĘŻE I NIE DAĆ SIĘ ZWIEŚĆ DIABŁU , KTÓREGO NIBY TWÓJ CEL , JEDNAK UŚWIĘCA DIABELSKIE ŚRODKI ; JEŚLI TAK MASZ, PRZEPADŁEŚ . MASZ MIŁOWAĆ, OTACZAĆ SZACUNKIEM . NIE NAUCZAM UCZONYCH , JEŚLI CI DECYDUJĄ SIĘ NA NĘKANIE NARODU , DŁUGO ICH IDEA , JAK I ONI SAMI NIE POŻYJĄ . DLATEGO BÓG WIE O WSZYSTKIM ALE WOLNI JESTEŚMY I TĘ WOLNOŚĆ NAWET NAJWIĘKSZYCH NASZYCH PRZEŚLADOWCÓW SZANUJE ALE NIGDY PRZENIGDY NIE PRZYJMIE TAKICH POD SWÓJ DACH , DO ŻYCIA WIECZNEGO . DLATEGO SŁODKIE JEST TWOJE JARZMO BOŻE ALE NA ZATRACENIE WYBIERA SIĘ DAJĄCY MI JARZMO . ONO JEST TWOJE , JAK I WSZYSTKO BOŻE ALE BÓG NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z NAKŁADANIEM GO NA TWOJE CZY MOJE RAMIONA . Z MOICH OBSERWACJI WSZYSTKO CO OBECNIE DZIEJE SIĘ POD PŁASZCZYKIEM WALKI Z GRZECHAMI NOSI ZNAMIĘ DALSZEGO ŻYCIA W ZBYTKACH I WYGODZIE . CEL OSTATECZNY, TO POZYSKANIE, JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBY DUSZ, DO PIEKŁA . ŚWIAT Z PORUCZENIA OK 20 IZRAELITÓW MORDUJE 60 MLN LUDZI ROCZNIE . W CIĄGU 10 LAT WYMORDUJE OK 600 MLN ALE W CIĄGU 100 LAT TO BĘDZIE JUŻ 6 MLD LUDZI ŚWIATA . MOŻNA POWIEDZIEĆ , IŻ OBECNY PROCES MORDOWANIA LUDZI JEST OBLICZONY NA OK 100 LAT Z OSIĄGNIĘCIEM OK 8 MLN STANU LUDZI NA ŚWIECIE W 2100 ROKU . CO TO NAS OBCHODZI , JEŚLI TO BÓG WIE O WSZYSTKIM I JEŚLI TO STWÓRCA DECYDUJE O BYCIE I NIEBYCIE TAKŻE PLANET . DLATEGO NIE LĘKAJMY SIĘ PRZELUDNIENIA , BO W JEDNEJ CHWILI BÓG MOŻE POWOŁAĆ DO SIEBIE N.P.: POŁOWĘ OBECNEJ POPULACJI LUDZI . ZA TO MOGĄ ODPOWIEDZIEĆ NIELICZNI WYŁĄCZNIE PRZYWÓDCY MOCARSTW A ZA OBECNY STAN MORDOWANIA LUDZI ODPOWIADAJĄ SYNOWIE I CÓRKI I SĄ ICH MILIARDY , TAK WAS SZATAN OMOTAŁ KOCHANI . NIE 200 DO PIEKŁA LECZ 3 MILIARDY, MA ZYSK LUCYFER ? A WIDZISZ, MOŻE I TY JESTEŚ W JEGO SIECI I MÓWISZ TO DLA JEZUSA . OCZYWIŚCIE ALE CO TOBIE Z TEGO PRZYJDZIE? TY MASZ ROZWINĄĆ W SOBIE KRÓLESTWO BOŻE A NIE SZATAŃSKIE PEŁNE MORDU I NIENAWIŚCI - ZAPAMIĘTAJ ! PA,PA.

2018/02/26 23:55:16

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , CZYTAJCIE ORĘDZIA NASZEJ NIEBIESKIEJ MATKI KRÓLOWEJ POKOJU Z MEDZIUGORJE . PANIENKA PRZECZYSTA POWIEDZIAŁA ,IŻ WYSTARCZY KOCHAĆ BOGA JAK OJCA A MARYJĘ JAK MATKĘ I WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE . OTWIERAM JESZCZE PISMO ŚWIĘTE : "ALBOWIEM DOM IZRAELA I JUDY ZUPEŁNIE MNIE ZDRADZIŁ - OGŁASZA JAHWE." PA,PA.

2018/02/25 23:10:35

Gość: , 155.133.5.*

PANIE MÓJ I KRÓLU , CAŁY DZIEŃ DOBIJAM SIĘ DO CIEBIE , TY WIESZ W JAKIEJ SPRAWIE, CZY ZECHCIAŁBYŚ COKOLWIEK POWIEDZIEĆ W SPRAWIE CIĘŻKO CHOREGO BRATA K.? "APOSTOŁOWIE PROSILI PANA :- WZMOCNIJ NASZĄ WIARĘ ! PAN ZAŚ RZEKŁ : - GDYBYŚCIE MIELI WIARĘ JAK ZIARNKO GORCZYCY I POWIEDZIELI TEJ MORWIE : WYRWIJ SIĘ Z KORZENIAMI I PRZESADŹ W MORZE - BĘDZIE WAM POSŁUSZNA ." DOBRZE ROZUMIEM , IŻ BRAT MÓJ MA PRACOWAĆ NAD SWOJĄ WIARĄ ? NADTO WSZYSTKO JEST DO UNIKNIĘCIA ALE CO NIEUCHRONNE NADEJDZIE , LICZY SIĘ WYŁĄCZNIE NASZA DUSZA PEŁNA WIARY . BOŻE , NIE OPUSZCZAJ NAS , BĄDŹ MIŁOŚCIW NAM GRZESZNYM I PRZYMNÓŻ NAM WIARY . AMEN .

2018/02/25 18:42:49

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , SZATAN BARDZO ALE TO BARDZO BOI SIĘ LUDZI POSZCZĄCYCH , BO TACY DOSŁOWNIE NIE NADAJĄ SIĘ SZATANOWI NAWET NA ZELÓWKI DO BUTÓW . POSZCZĄCY TO KOMPLETNIE WYZUCI Z ZIEMSKICH SPRAW . CAŁA ICH NADZIEJA ZAWSZE POŁOŻONA JEST W BOGU . SZATAN BOI SIĘ , IŻ TACY POSZCZĄCY SPROWADZĄ NA DOBRĄ DROGĘ ZAMOŻNYCH , INNYM UŚWIADOMIĄ ZNIKOMOŚCI SPRAW ZIEMSKICH , ... . DLATEGO SZATAN TAKICH ATAKUJE NA TYSIĄCE SPOSOBÓW . UKŁADA CAŁE ŚCIEŻKI POSTĘPOWANIA DEMONOM , BY WSZYSTKO SIĘ ZAZĘBIAŁO I NARAŻAŁO POSZCZĄCYCH . POSZCZĄCY, TO TAKA NĘDZA , NIE MA CO JEŚĆ , ŁATWO ZAPADA NA INFEKCJE , OBCIĄŻA NARZĄDY , NO NIC TYLKO USIĄŚĆ I NAD TAKĄ OSOBĄ PŁAKAĆ . TAKIE NIESZCZĘŚCIE , TO NAWET SIŁY NIE MA, BY DOBRZE ZGRZESZYĆ . DLATEGO SZATAN JESZCZE BARDZIEJ DOCISKA , A TYM JĄ CZY GO ! JAKBY MU NIE WYSTARCZYŁ SAM POST . DOŁÓŻ OFERMIE ! NIE DAJ MU , JEJ ZASNĄĆ , GAZEM GO , JĄ . MILI MOI, ZACHĘCAM DO POSTÓW ALE PAMIĘTAJCIE SZATAN CZEKA, BY CI DOŁOŻYĆ . NA TWÓJ GRZECH SZATAN NIE LICZY , BO NIBY JAK ? BO NAWET CI TEMPERATURA SPADNIE PONIŻEJ 36 . PO PROSTU BĘDZIE CIĘ CHCIAŁ JAK NAJSZYBCIEJ WYKOŃCZYĆ POD KAŻDYM WZGLĘDEM , BO UZNAJE CIĘ ZA DUSZĘ SOBIE STRACONĄ , DLATEGO KOCHANI ZACHĘCAM DO POSTÓW , PRZEPADNIJCIE NA ZAWSZE SZATANOWI A RODŹCIE SIĘ BOGU Z DUCHA ŚWIĘTEGO . PA,PA.

2018/02/24 21:42:20

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , TO BYŁ 1999 ROK , GDY POWZIĄŁEM DECYZJĘ ODMAWIANIA SIEDMIU MODLITW KU CZCI NAJDROŻSZEJ KRWI PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA . W MIĘDZYCZASIE , TO JUŻ MÓWIŁEM PANIENKA PRZECZYSTA CZĘSTO WRĘCZAŁA MI ZWYCIĘSKI KRZYŻ BOŻY , KTÓRY CZUŁEM , IŻ BRONIŁ MNIE ZAWSZE W BARDZO WAŻNYM KŁOPOCIE . JEDNAK PO SKOŃCZONYM OKRESIE ODMAWIANIA , PEWNEGO DNIA PRZY WYJŚCIU Z KOŚCIOŁA OTRZYMAŁEM OGROMNY KRZYŻ CHRYSTUSA , KTÓRY POCZUŁEM, JAKBY WRÓSŁ WE MNIE . OD TEJ CHWILI JUŻ NIE OTRZYMUJĘ DORAŹNIE KRZYŻY DO OBRONY . MILI MOI , MY SAMI NIC NIE MOŻEMY, NIE ZALEŻNIE OD CIERPIEŃ , TO NIGDY NIE BĘDZIEMY MIELI KRZYŻA ZWYCIĘSKIEGO , JEŚLI NIE BĘDZIE TO KRZYŻ PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA . DLATEGO PROSZĘ WAS MÓDLCIE SIĘ TYMI SIEDMIOMA MODLITWAMI ŚWIĘTEJ BRYGIDY .PA,PA.

2018/02/24 19:34:17

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , ZDARZA SIĘ , IŻ MAMY CHORYCH , CIĘŻKO CHORYCH , DLATEGO NALEŻY ZAPROPONOWAĆ TAKIM OSOBOM , BRACIOM , SIOSTROM SIEDEM MODLITW KU CZCI NAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA . MODLITWY TE ODMAWIA SIĘ KAŻDEGO DNIA PRZEZ 12 LAT . TAM SĄ OBIETNICE WEJŚCIA DO NIEBA BEZ CZYŚĆCA . RODZINA , JEŚLI CHORY ZADEKLARUJE , IŻ BĘDZIE TE MODLITWY ODMAWIAŁ , NIECH RAZEM Z NIM PRZY ŁÓŻKU ODMAWIA ,ZANIM CHORY NIE DOJDZIE DO SAMODZIELNOŚCI. KOCHANI JEST TO RZECZ NAJLEPSZA JAKĄ MOŻECIE UCZYNIĆ BEZNADZIEJNIE CHORYM , BO WYSTARCZY POWZIĄĆ DECYZJĘ MODLITWY A W WYPADKU ŚMIERCI BÓG ZALICZY , JAKOBY TA OSOBA MODLIŁA SIĘ 12 LAT . JEŚLI MIŁUJECIE SWOICH BLISKICH , TO BĄDŹCIE Z NIMI NA TEJ MODLITWIE W NIEBEZPIECZEŃSTWIE ICH ŚMIERCI . PA,PA.

2018/02/24 19:14:24

Gość: , 155.133.5.*

MOI DRODZY, TAK BARDZO ZAPRAGNĄŁEM POUCZEŃ DLA SPOŁECZNOŚCI ,W KTÓREJ SIĘ ZNAJDUJĘ , ZE WZGLĘDU NA MOJĄ NĘDZĘ I OTWIERAM PISMO ŚWIĘTE :"NIE BĘDZIESZ ZABIJAŁ . NIE BĘDZIESZ CUDZOŁOŻYŁ . NIE BĘDZIESZ KRADŁ . NIE BĘDZIESZ FAŁSZYWIE ŚWIADCZYŁ PRZECIW BLIŹNIEMU SWEMU ... , [WYRZEKŁ] POTĘŻNYM GŁOSEM I[ JUŻ] NIC NIE DODAŁ... ."-KSIĘGA POWTÓRZONEGO PRAWA 5,17-22. NIBY NIC WIELKIEGO ALE PO RAZ KOLEJNY PODANE NAM PRZYKAZANIA LOSOWO WYJĘTE Z CZTEROTOMOWEGO PISMA ŚWIĘTEGO . ZAUWAŻCIE , IŻ NIE MA NIC PONAD PRAWO BOŻE . LICZY SIĘ WYŁĄCZNIE BÓG [MIŁOŚĆ] I PRZYKAZANIA . WSZYSTKO INNE BĘDZIE MIAŁO ZNACZENIE ,GDY WEJDZIEMY DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO . PA,PA.

2018/02/23 11:14:51

Gość: , 155.133.5.*

BOŻE MÓJ , TAK BARDZO JESTEM NIEPOCIESZONY . JESTEM PEŁEN PODZIWU WYKONUJĄCYM SWOJE OBOWIĄZKI W KAŻDEJ SYTUACJI , JEDNOCZEŚNIE CHCIAŁBYM POCIESZYĆ I WLAĆ NADZIEJĘ I RADOŚĆ W DUSZĘ , KIMKOLWIEK JESTEŚ I GDZIEKOLWIEK PRZEBYWASZ . JEDNOCZEŚNIE , PROSZĘ CIĘ BOŻE ,USŁYSZ KAŻDĄ OSOBĘ , KTÓREJ KIEDYKOLWIEK W CZYMKOLWIEK ZAWINIŁEM I ZADOŚĆ JEJ UCZYŃ ALE NADE WSZYSTKO OBROŃ TĘ DUSZĘ PRZED POTĘPIENIEM ORAZ ZACHOWAJ OD CZYŚĆCA . BOŻE , OTWORZYŁEŚ NIEBO WSZELKIEJ DUSZY , NIE POZWÓL, BY SZATAN CI JE PORYWAŁ DO PIEKŁA . NIE POZWÓL PANIE :" Przyjaciele moi i bliscy ... Tak wyznaję moją winę i trapię się moim grzechem ... nie opuszczaj mnie , Jahwe ..." PSALM 38 , 12-23 . PA,PA.

2018/02/22 21:55:54

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , JEDNAK TRZYMANIE WŁADZY PRZEBIJA WSZELKĄ SPRAWIEDLIWOŚĆ . ZAUWAŻCIE CO ZROBIĄ CI U WŁADZY , NAPRAWDĘ NIE WIEM , KTÓRA TO JEST WŁADZA I NIE INTERESUJE MNIE TO , LICZY SIĘ WYŁĄCZNIE ZBAWIENIE . MYŚLICIE , IŻ DZIEŁEM PRZYPADKU SĄ TE GRYPY , ZAPALENIA PŁUC I INNE ? W ŻYCIU JEST TO DZIEŁO JAKIEJŚ TAM WŁADZY ALE ŻADNA Z NICH NIE CHCE DOCIEKAĆ , KTÓRA TO ZACZ . TO SĄ TAK STRASZNE GRZECHY , IŻ DLA GRUPY LUDZI , TO LUDOBÓJSTWO NIE PODLEGAJĄCE PRZEDAWNIENIU . JEDYNIE SAM BÓG MOŻE CZYNIĆ TAKIE RZECZY W GNIEWIE I SPRAWIEDLIWOŚCI , JAK TO MIAŁO MIEJSCE PO WIELOKROĆ W PIŚMIE ŚWIĘTYM . PRAWDOPODOBNIE KOŚCIÓŁ TAKŻE , BO JEGO GŁOWĄ JEST BÓG I JEŚLI BYŁOBY COŚ NIE PO BOŻEJ MYŚLI , TO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ DOSZŁOBY DO WYKORZENIENIA TEGO DRZEWA NIE DAJĄCEGO OWOCU . BÓG HONORUJE USTALENIA KOŚCIOŁA . OSOBIŚCIE PROSZĘ CIĘ BOŻE CZYŃ W MOIM ŻYCIU COKOLWIEK UZNASZ ZA SŁUSZNE , BO NIE CHCĘ DO PIEKŁA LECZ ŻEBRZĘ TWEGO ZBAWIENIA ; NIE CHCĘ TEŻ DO CZYŚĆCA ,LECZ WYŁĄCZNIE DO NIEBA , CZYŃ WIĘC MI , O BOŻE , COKOLWIEK UZNASZ ZA SŁUSZNE , LECZ NIE ZE WZGLĘDU NA TWOJĄ SPRAWIEDLIWOŚĆ A WEDŁUG TWEGO BOŻE MIŁOSIERDZIA . AMEN .

2018/02/20 21:55:18

Gość: , 155.133.5.*

CHCECIE WIERZCIE LUB NIE WIERZCIE , MIAŁEM TAKI PIĘKNY SEN . JEDNAK TO NIE BYŁ SEN . OPOWIEM WAM DWA FAKTY , KTÓRE NAPRAWDĘ MIAŁY MIEJSCE . PIERWSZY DRUGA DEKADA LAT 70-TYCH A DRUGI POCZĄTEK 21 WIEKU . NIE USPRAWIEDLIWIAM TYMI PRZYKŁADAMI SĘDZIEGO Z 50 PLN W KIESZENI ALE : 1. UCZEŃ MIESZKAJĄCY W INTERNACIE WSZEDŁ DO RESTAURACJI ZAMÓWIŁ POSIŁEK U KELNERKI , ZJADŁ I WYSZEDŁ . NIE ZAPŁACIŁ . NA ZEWNĄTRZ W PEWNEJ CHWILI ZAUWAŻYŁ KOBIETĘ W UBIORZE KELNERKI DZIWNIE ROZGLĄDAJĄCĄ SIĘ , NAWET PATRZYŁA W JEGO STRONĘ . PO KILKU LATACH BĘDĄC W TEJ RESTAURACJI PRZYPOMNIAŁ CAŁĄ TĘ SYTUACJĘ I SKOJARZYŁ , IŻ ZACHOWAŁ SIĘ JAK W INTERNACIE . NIE MIAŁ ŚWIADOMOŚCI , IŻ ZROBIŁ COŚ ZŁEGO ALE NIE Z POWODU , IŻ NIE WIEDZIAŁ , ŻE NALEŻY ZAPŁACIĆ , WIEDZIAŁ ALE NIE WIEDZIAŁ DLACZEGO TAK SIĘ STAŁO . TO SĄ WŁAŚNIE TAKIE SYTUACJE , O KTÓRYCH BÓG POWIE ALE PO ŚMIERCI . 2. ŁADNYM NIEMIECKIM SAMOCHODEM PODJECHAŁ DO STACJI CPN JAKO KIEROWCA POJAZDU , NIE WŁAŚCICIEL . WŁAŚCICIEL WRĘCZYŁ MU PIENIĄDZE , CELEM UISZCZENIE OPŁATY ZA TANKOWANIE . JEDNAK KIEROWCA ZATANKOWAŁ I ODJECHAŁ . WYKONAŁ KILKA RUNDEK PO MIEŚCIE I UŻYWAJĄC KIESZENI STWIERDZIŁ , IŻ JEST TAM BANKNOT , A SKĄD TY TU ? I NATYCHMIAST SKOJARZYŁ , PRZECIEŻ ODJECHAŁEM NIE PŁACĄC ; WRÓCIŁ Z WŁAŚCICIELEM NA STACJĘ I ROZLICZYŁ SIĘ Z CPN . JEDNAK RÓWNIE DOBRZE MÓGŁ BYŁ PRZYPOMNIEĆ O ZDARZENIU ZA KILKA LAT . PAMIĘTAJMY GRZESZYMY , JEŚLI POPEŁNIAMY WYKROCZENIE ŚWIADOMIE . NAPRAWDĘ TAKIE SYTUACJE DLA LUDZI MYŚLĄCYCH SĄ MOŻNA POWIEDZIEĆ NORMĄ . PAMIĘTACIE SŁYNNEGO MATEMATYKA , KTÓREGO ŻONA WYSYŁAŁA Z KOSZEM ŚMIECI DO ŚMIETNIKA A ON ZAWSZE TRAFIAŁ DO BARU GDZIE KOLEDZY PRZY PIWIE DYSKUTOWALI O PROBLEMACH POWAŻNIE LUB W ŻARTACH . UWIERZCIE TO JEST NORMALNE . PA,PA.

2018/02/20 20:51:12

Gość: , 155.133.5.*

"NIE ZMOGĄ CIĘ " , " NIE CHCĘ PRZYCHODZIĆ , BY WAS NIE ZASMUCAĆ " - NAWET NIE WIEM SKĄD KOŁACZĄ MI SIĘ MYŚLI TEGO TYPU , SKĄD JE ZNAM ? PANIE OBJAŚNIJ : " BO JAK DESZCZ CZY ŚNIEG SPADA Z NIEBIOS I JUŻ TAM NIE WRACA , LECZ ZIEMIĘ NAPAWA I SPRAWIA , ŻE RODZI I PŁODY WYDAJE , ŻE NASION DOSTARCZA POD ZASIEW A CHLEBA NA POKARM - TAK JEST I Z MOIM SŁOWEM , KTÓRE Z UST MOICH POCHODZI ; NIE WRACA DO MNIE BEZ SKUTKU , ALE WYPEŁNIA MĄ WOLĘ I WYKONUJE TO , Z CZYM JE POSŁAŁEM . " BĄDŹ WOLA TWOJA BOŻE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNY . AMEN.

2018/02/20 20:20:36

Gość: , 155.133.5.*

MILI MOI , DZIŚ CHCĘ WAM PRZYPOMNIEĆ , JAK BARDZO LUDZIE WIERZĄ WŁADZĘ SPRAWUJĄCYM . ONI MOŻE PRZYCHODZĄ NA CHWILĘ ALE SKUTKI ICH WŁADZY CZĘSTO KŁADĄ SIĘ NA ŻYCIU LUDZI CIĘŻAREM NIE DO UDŹWIGNIĘCIA . PRZYKŁAD : DLACZEGO TY TYLE PŁACISZ DO TEGO ZUSU ? JAK CZEGO , BY MIEĆ WIĘKSZĄ EMERYTURĘ . KOCHANA EMERYTURĘ TO MIEĆ BĘDZIESZ TAKĄ JAKĄ RZĄDZĄCY CI UCHWALĄ . W MILCZENIU ROZSTAJEMY SIĘ . JEDNA OSÓBKA "MORAWSKA " DLA PRACY SEZONOWEJ ZAKŁADA DZIAŁALNOŚĆ , PŁACI 1200 MIESIĘCZNIE PLUS PODATKI ,ŁĄCZNIE NAWET 3 000 PLN MIESIĘCZNIE OD DOCHODU . JAKO, ŻE PRACA SEZONOWA , WIEC W SEZONIE DOBRZE JEJ SIĘ WIEDZIE ALE POZA SEZONEM ONA DZIAŁALNOŚCI NIE ZAWIESZA , BO TA EMERYTURA , BO TAK POWIEDZIELI W RZĄDZIE . NA KILKA RAT PRZY BRAKU DOCHODU ALE Z DZIAŁALNOŚCIĄ JESZCZE WYSTARCZA , JEDNAK CO NAJMNIEJ NA JEDNĄ OSTATNIĄ JUŻ NIE , WIEC PO CHWILÓWKĘ , BO ZA MIESIĄC SIĘ SPŁACI , A ILE PYTAM , TO I 5 000 % OD TEGO . NO TO SEZON MASZ Z GŁOWY PRACUJESZ DLA CHWILI , KTÓRĄ ODDAŁAŚ DO ZUSU . PO KILKU LATACH OKAZUJE SIĘ , IŻ RZĄDZĄCY WYPROWADZILI ŁATWOWIERNYCH NA LUDZI O ZADŁUŻENIU POWYŻEJ ICH MOŻLIWOŚCI . TERAZ TO, JEŚLI NAWET TEN ZUS DA CI TĘ WYŻSZĄ EMERYTURĘ , TO KOMORNIK I TAK ZALICZY WSZYSTKIE NADWYŻKI . MILI MOI , COŚ TRZEBA TYM ŁATWOWIERNYM ZROBIĆ ODDŁUŻYĆ ICH BEZWARUNKOWO DO ZERA , ONI TYLKO CHCIELI POMÓC ZUSOWI . TO NIE ŻART, SPRAWA POWAŻNA . OKRADALI WŁASNE DZIECI , BY WPŁACAĆ DO BANKÓW CHWILÓWEK , FRANKOWICZÓW , ... . JESZCZE JEDNO , A JEŚLI TAKI NIESZCZĘŚNIK ZALICZYŁ ROK PRACY W BEZPIECE , PRZECHLAPANE PO CAŁOŚCI . NIE DOŚĆ , IŻ OKRADŁ DZIECI DLA ZUSU , TO TERAZ ZUS NA PODSTAWIE USTAWY OKRADA JEGO . UBAW PO PACHY , RADUJ SIĘ I WESEL CURO ... , BO - JEDNAK RZĄDZĄCY MAJA RACJĘ . PA,PA.

2018/02/20 12:01:02

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , KOLEJNY RAZ NALEŻY PRZYPOMNIEĆ , IŻ KOŚCIÓŁ KATOLICKI JEST ZAWSZE ŚWIĘTY, BO JEGO GŁOWĄ JEST SAM BÓG JEZUS CHRYSTUS . COKOLWIEK WIĘC DZIAŁOBY SIĘ W KOŚCIELE JEST ŚWIĘTE , BO NAD TYM CIĄŻY ZAWSZE POWAGA KOŚCIOŁA :"COKOLWIEK USTANOWICIE NA ZIEMI JEST USTANOWIONE PRZED BOGIEM " . POPRĘ TO, MOI DRODZY, TAKIM OSOBISTYM PRZEŻYCIEM . NIE UKRYWAM CZĘSTO UDRĘKI SĄ PONAD MIARĘ ALE TO MI TAK SIĘ WYDAJE , IŻ MIARA ZOSTAŁA DOPEŁNIONA .SWEGO CZASU WŁAŚNIE W DOMU CZUŁEM TAKI NIEPOKÓJ I DRŻENIE SERCA , W JEDNYM , DRUGIM A NAWET TRZECIM DNIU . PO WYJŚCIU Z DOMU SYTUACJA W PEŁNI SIĘ NORMOWAŁA , NIE DZIAŁO SIĘ NIC . JEDNAK W ORĘDZIU Z MEDIUGORIE ODNALAZŁEM ,PANIENKI PRZECZYSTEJ, SŁOWA OPISUJĄCE DZIAŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO PODCZAS DRŻENIA SERC . BOŻE I TO ODNIOSŁEM DO SWEGO STANU , PONOWNIE NIC TYLKO PŁAKAĆ ZE SZCZĘŚCIA . MILI MOI , COKOLWIEK DZIEJE SIĘ W KOŚCIELE JEST ŚWIĘTE . JEDNAK : KSIĘGA EZECHIELA 38,1-23 . PA,PA.

2018/02/18 19:48:31

Gość: , 155.133.5.*

JESZCZE TROCHĘ , O SŁOWIE PANA WYPOWIEDZIANEGO DO ÓWCZESNYCH SŁUCHACZY , A JAKO PONADCZASOWE , TO I DO NAS : " NIE PRZYSZEDŁEM DO DOBRYCH LECZ DO GRZESZNIKÓW " . KOCHANI , PAN NASZ I BÓG JEZUS CHRYSTUS PRZYSZEDŁ DO GRZESZNIKÓW , CZYLI ŹLE MAJĄCYCH SIĘ , NIE DO ZACHOWUJĄCYCH PRAWO , W ZNACZENIU DOBRYCH . JEDNAK , DO GRZESZNIKÓW , KTÓRZY SIĘ NAWRÓCILI I OSIĄGNĘLI ZBAWIENIE , NATOMIAST DO POTĘPIONYCH BÓG NIE MÓWIŁ WIĘCEJ JAK ZDAWKOWO : "... DLACZEGO MNIE BIJESZ ... " . DO HERODA W OGÓLE SIĘ NIE ODEZWAŁ . BÓG DO POTĘPIONYCH TAKŻE NIE PRZYSZEDŁ . MY NIE WIEMY , KTÓRZY TO SĄ , DLATEGO NASI PASTERZE WINNI GŁOSIĆ DOBRĄ NOWINĘ , WCIĄŻ I NA NOWO , TAK, BY PO ROKU LUB KILKU LATACH POBYTU, W CZASIE WYZNACZONYM ,NA MSZACH , WIERNI CAŁĄ DOBRĄ NOWINĘ POZNALI . PA,PA.

2018/02/17 15:17:16

Gość: , 155.133.5.*

JEDNAK , DO RZECZY . MAJĄC NA UWADZE TĘ WALKĘ RASOWĄ I NIENAWIŚĆ Z JAKĄ IZRAELICI TRAKTUJĄ CHRZEŚCIJAN , WŁAŚNIE OD WCZESNEGO DZIECIŃSTWA UNIESIONY PRZEMOŻNYM GNIEWEM OTWORZYŁEM PISMO ŚWIĘTE :" UMIEM PRZEMAWIAĆ , GDYŻ JESTEM [ZBYT] MŁODY . LECZ JAHWE RZEKŁ DO MNIE :- NIE MÓW JESTEM[ ZBYT ] MŁODY , BO PÓJDZIESZ DO KOGOKOLWIEK CIĘ POŚLĘ , I BĘDZIESZ GŁOSIŁ COKOLWIEK CI ZLECĘ . NIE LĘKAJ SIĘ ICH , BOM JA JEST PRZY TOBIE , BY CIĘ OCALIĆ . WTEDY JAHWE WYCIĄGNĄŁ SWOJĄ RĘKĘ , DOTKNĄŁ UST MOICH I RZEKŁ DO MNIE : OTO SŁOWA MOJE WKŁADAM W TWOJE USTA . PATRZ :USTANAWIAM CIĘ DZISIAJ NAD NARODAMI I NAD KRÓLESTWAMI , ABY WYKORZENIAĆ I BURZYĆ , WYTRACAĆ I ROZWALAĆ , ABY BUDOWAĆ I SADZIĆ !" NIE ZNAJDUJĘ KOMENTARZA DO TYCH SŁÓW . DZIECKO TRZYLETNIE WŁAŚNIE DOTKNĘŁO SŁOWO BOŻE . PA,PA.

2018/02/17 15:01:44

Gość: , 155.133.5.*

MILI MOI , ZDARZAJĄ SIĘ GRZECHY PRAWIE NIE DO ODPUSZCZENIA . JEŻELI DOROSŁA OSOBA ŹLE KODUJE DZIECKO , MÓWIĄC Z PRZEKONANIEM , NIE DLA ZABAWY CZY ŻARTU : JESTEŚ GŁUPI , ŁOBUZ , ... , BO TEGO WYMAGA WALKA W ŚRODOWISKU O PRZYSZŁE STANOWISKA MIEJSCA PRACY , TO MOJE DZIECI , WNUKI MAJĄ PIASTOWAĆ ,JUŻ PRZECIEŻ POLICZONE I OBSADZONE NA CZTERY POKOLENIA W PRZÓD, MIEJSCA PRACY SZCZEGÓLNIE W MAŁYCH GMINACH . TAM , IZRAELICI MAJĄ JUŻ NA 100 LAT DO PRZODU, ZAPLANOWANE CO I JAK . DLATEGO CO NAJMNIEJ W CZTERECH POKOLENIACH BĘDZIE SIĘ ZDOLNYCH ALE NIE IZRAELITÓW DYSKRYMINOWAĆ , CZYLI WYPYCHAĆ ZE ŚRODOWISKA . DLATEGO IZRAELICI JUŻ MAJĄ POTWORZONE ZAMKNIĘTE ENKLAWY I GRAJĄ WYŁĄCZNIE DO JEDNEJ BRAMKI . PRZEKONAŁ SIĘ O TYM HISTER I WIELU INNYCH . DAĆ IM WŁADZĘ NAD PAŃSTWEM , TO ... . KOCHANI , WIDZIAŁEM JAK WYGLĄDA JEROZOLIMA , OCZYWIŚCIE ZABYTKI , ZABYTKI , ZABYTKI ALE CI ORTODOKSYJNI: SZLAFROK Z WŁOSIA WIELBŁĄDA , PASEM ZE SKÓRY KOZY PRZEPASANY, ZNOSZONE SOLIDNIE KLAPY NA NOGACH I TEN KAPELUSZ . ZNAM , TO , BO I JA W TAKIM LUB PODOBNYM UBRANIU CZUJĘ SIĘ NAJLEPIEJ , TAKA NASZA IZRAELSKA NATURA . PATRZĄC NA TEN OBRAZ DALIBÓG CZUŁEM , IŻ JESTEM U SIEBIE . PA,PA.

2018/02/17 14:32:19

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , PAMIĘTACIE WSZYSTKO O CZYM TU PISZĘ NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z RZECZYWISTOŚCIĄ , JEST TO TWÓRCZOŚĆ LITERACKA , NIC WIĘCEJ .

2018/02/17 14:07:25

Gość: , 155.133.5.*

MILI MOI , TEMATY PIĘTRZĄ SIĘ , JEDNAK CZY WOLNO MI Z WAMI O TYM ROZMAWIAĆ ?
BOŻE : " NAWET SZAKALE SSAĆ DAJĄ PIERŚ, KARMIĄ SWE MŁODE ;[LECZ] CÓRA LUDU MEGO STAŁA SIĘ OKRUTNA JAK STRUSIE NA PUSTYNI ."
DLATEGO , KOCHANI TROCHĘ JUŻ PRZEŻYŁEM WŚRÓD TYCH STRUSI I WYDAJE MI SIĘ , IŻ WOLNO MI COŚ DO CIEBIE ŚWIECIE POWIEDZIEĆ O DZIAŁALNOŚCI TYCH [IZRAELITÓW] . DLACZEGO WSZYSCY LEKCEWAŻĄ TE CIEMNOŚĆ ? BO WYDAJĄ SIĘ SZAKALAMI , PORYWAJĄ ALE NASYCONE DO RANY PRZYŁÓŻ . TU W MIEJSCU MOJEGO POBYTU , DOŚWIADCZYŁEM UDRĘK , DLA PRAWO BOŻE SZANUJĄCYCH WRĘCZ NIE DO POKONANIA , BO OBELGĄ MI JEST, BRANIE SPRAW W SWOJE RĘCE , GDY TAK POTĘŻNY PAN TO WIDZI . DLATEGO U KRESU SIŁ WOLI ZWRÓCIŁEM SIĘ DO PANA O ZAJĘCIE SIĘ TYMI , BO OPUSZCZAŁEM DOM NA TYDZIEŃ , A CI HONORU NIE MAJĄ I NIE MA NIKOGO , KTO BY ICH POWSTRZYMAŁ . MY NAZYWAMY ICH MAFIĄ ALE TO SĄ IZRAELICI , ZNAJĄ JEDNI DRUGICH , WIEDZĄ GDZIE PRZYCHODZĄ NA ŚWIAT NA WZÓR KUKUŁCZYCH JAJ NASTĘPNIE TYM JUŻ DOJRZAŁYM MÓWIĄ KIM SĄ I TAK PRZYMUSZAJĄ ICH DO SŁUŻBY MAFIJNEJ . PRZENIKAJĄ W TEN SPOSÓB DO WSZYSTKICH, NAWET NAJŚWIĘTSZYCH FORMACJI . OPANOWUJĄ ŚWIAT . WIEDZIELI O TYM WSZYSCY PRZYWÓDCY NIE LĘKAJĄCY SIĘ BOGA , TOCZYLI WALKĘ ZE STRACHU ,PRZED TYMI , Z ZIEMSKĄ ORGANIZACJĄ , JEDNAK OKAZYWAŁO SIĘ , IŻ WALCZĄ Z BOGIEM I OCZYWIŚCIE W NIESŁAWIE PRZEPADALI ONI I ICH IDEE . PONIEWAŻ JAK SŁYSZCIE ONI GORSI SĄ NAWET OD SZAKALI . A OPANOWALI JUŻ NAJWIĘKSZĄ ZE ŚWIĘTOŚCI CHRZEŚCIJAN , TO JAK Z NIMI TOCZYĆ COKOLWIEK . KOCHANI I OPUSZCZAJĄC NA TYDZIEŃ DOM WIEDZIAŁEM , IŻ .... . MÓWIĘ WIĘC DO BOGA CZYŃ CO UWAŻASZ ZA SŁUSZNE , PRZECIEŻ WIDZISZ ROZTERKI MOJEJ DUSZY ,BY NIE POWIEDZIEĆ SERCA . TU NALEŻY PAMIĘTAĆ , IŻ POSTRZEGAM TO , INNI CZUJA ALE NIE WIDZĄ TEGO I NA TYM POLEGA ICH SUKCES , IŻ MORDUJĄ POD ZNIECZULENIEM . DO TEMATU : MÓWIĘ DO BOGA , PRZECIEŻ WIDZISZ , UPOMNIJ . WRACAM DO DOMU I SŁYSZĘ . WIELU WIDZIAŁO , JAKBY ŁUNĘ SPADAJĄCĄ A DO MIEJSCA ZAMIESZKANIA ODDAJĄCEJ SIĘ LIBACJI RODZINIE ZBLIŻYŁ SIĘ ICH KUSICIEL SZATAN Z OGNIA PIEKIELNEGO Z ŚCIANĄ CIEMNĄ I ŻYWĄ ICH GRZECHÓW . TEN WIDOK ,W TEJ RODZINIE , ZAPRAWIONEJ W KAŻDEJ NIECZYSTOŚCI , WZBUDZIŁ TAK STRASZNY POPŁOCH I PRZERAŻENIE , IŻ ZOBACZYLI NARAZ WZIĘTE, WSZYSTKIE SWOJE NIEPRAWOŚCI , W OBRAZIE KUSICIELA , IŻ POMOC MEDYCZNA BYŁA IM POTRZEBNA . DLATEGO KOCHANI NIE CZEKAJMY ŚMIERCI , BY TO ZOBACZYĆ LECZ NAWRACAJMY SIĘ CZYLI STAWAJMY SIĘ : JAK DZIECI ,JAK NARODZENI Z DUCHA ŚWIĘTEGO . DLATEGO ZASTANAWIAM SIĘ SKORO JUŻ WSZYSTKO JEST TAK PRZEŻARTE NA WSKROŚ DĄŻNOŚCIĄ DO DOMINACJI IZRAELA , TO MOŻE BY DLA RÓWNOWAGI WSKRZESIĆ KAPŁANÓW Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE Z POKOLENIA NIEJAKUBOWEGO . MA TO BYĆ POKOLENIE JAKUBOWE , BO TYLKO CI MAJA BYĆ ZBAWIENI . MYŚLAŁEM O CHINACH , JAPONII , KOREI . NAJBARDZIEJ PODOBA MI SIĘ KOREA PÓŁNOCNA . TAM Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE MA IZRAELITÓW A JEDYNIE POKOLENIE JAKUBOWE . JEDNAK ONI ODRÓŻNIAJĄ SIĘ CECHAMI OSOBOWYMI , NIE BĘDĄ WZBUDZAĆ PODEJRZEŃ WŚRÓD SWOICH ALE INNE NARODY MOGĄ BYĆ NIEUFNE . SPRAWA JEST PILNA , BO CI IZRAELICI WCIĄŻ I BEZ PRZERWY NAWOŁUJĄ SIĘ , POSIADAJĄ GAZ DOSŁOWNIE NA WSZYSTKO , OBJAWY KAŻDEJ CHOROBY NO I SĄ GORSI OD SZAKALI , NA WZÓR STRUSI . WIEC IZRAELICI ODPADAJĄ , MIMO IŻ OD TYLU LAT PRZEJĘLI CAŁOŚĆ WŁADZY , POZOSTAJĄ JEDYNIE RDZENNI POLACY , CI MIÓD NA SERCE I ZAWSZE JEDYNIE UPOMNIENIE , JAK PRZYSTAŁO NA PRAWDZIWE SŁUGI BOŻE I NIE ODRÓŻNIAJĄ SIĘ RASOWO . PROPONUJĘ , Z CAŁĄ POWAGĄ ODRZUCIĆ TYCH , KTÓRZY BIORĄ SPRAWY W SWOJE RĘCE , BĘDZIE TO CAŁA MAFIA . ZLOKALIZOWAĆ FABRYKI GAZÓW I JE ZNISZCZYĆ POPRZEZ WYGASZENIE PRODUKCJI . POLACY ZAPEŁNIAJCIE SEMINARIA , TYLKO JAK WAM POMÓC TAM PRZETRWAĆ WŚRÓD IZRAELSKICH KNOWAŃ I ZABÓJSTW, JAK TO ZROBILI Z ŚW . O. J. P. WCIĄŻ WIDZĘ TEGO IZRAELITĘ Z OGROMNYM BUKIETEM KWIATÓW [WIADOMO CZYM NASĄCZONYCH] WDZIERAJĄCEGO SIĘ NIEMAL SIŁĄ DO SZPITALA , GDZIE ZŁOŻONY OTRUCIEM PRZEBYWAŁ ... BY NADAL DOPEŁNIĆ NAD NIM SWOJEJ MIARY. KOCHANI NIKOGO NIE POTĘPIAM , BO I NIE WIDZĘ JAK W DZIEŃ , KAŻDY O SOBIE SAMYM ZDA SPRAWĘ BOGU ALE MY POLACY NIE LĘKAJMY SIĘ TYLKO SŁUŻMY ŚWIATU , TYLKO PAMIĘTAJMY MAMY UMIERAĆ Z CHRYSTUSEM .PA,PA.

2018/02/17 09:28:24

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , ZOBACZCIE , CO MÓWI BÓG W PIŚMIE ŚWIĘTYM :"OTO JA SPROWADZĘ NA CIEBIE , DOMU IZRAELA , NARÓD Z DALEKA - TO WYROK JAHWE - JEST TO NARÓD MOCARNY , NARÓD TO STAROŻYTNY , NARÓD , KTÓREGO JĘZYKA NIE ZNASZ I NIE ROZUMIESZ , CO MÓWI . KOŁCZAN JEGO - NIBY GRÓB OTWARTY . A WSZYSCY SĄ WOJOWNIKAMI . POCHŁONIE TWÓJ PLON I TWÓJ CHLEB , POCHŁONIE TWYCH SYNÓW I CÓRKI , POCHŁONIE TWE TRZODY I BYDŁO , POCHŁONIE TWE SZCZEPY WINNE I FIGI , SPLĄDRUJE (MIECZEM ) TWE MIASTA WAROWNE , W KTÓRYCH TYŚ SWOJĄ UFNOŚĆ POŁOŻYŁ ." ZAUWAŻ , IZRAELU CO MÓWI PAN . DLACZEGO TAK SIĘ STANIE ? BO TY NIE MASZ OPAMIĘTANIA , OPUŚCIŁEŚ PANA I SŁUŻYSZ CUDZYM BOŻKOM . INTERES PONAD WSZYSTKO , PONAD ZDROWIE I ŻYCIE , NAWET NIEWINNYCH DZIECI , ZEMSTA , ZEMSTA , ZEMSTA , BRANIE SPRAW W SWOJE RĘCE .A PRZECIEŻ BÓG MÓWI : PRZEKLĘTY MĄŻ , KTÓRY POKŁADA NADZIEJĘ WE WŁASNEJ SILE . ZAUWAŻCIE , PIERWSI CHRZEŚCIJANIE , TO NIE OFIARY , KTÓRE NA OCHOTNIKA SZLI NA ŚMIERĆ . TO BRAŃCY, FAŁSZYWIE OSKARŻENI , WIĘZIENI I WYDAWANI IGRASZKOM ZWIERZĄT I LUDZI DO ZABICIA MĘCZEŃSKĄ ŚMIERCIĄ . DZIŚ SIĘ NIC NIE ZMIENIŁO W PRAWIE BOŻYM : KTO NARODZI SIĘ Z DUCHA ŚWIĘTEGO - BĘDZIE JAK DZIECKO - ZOSTANIE ZBAWIONY . KTO NATOMIAST TWORZY APARAT ZEMSTY, POMSTY , JEST JAK : NERON , HISTER I TYLU , TYLU PRZEŚLADOWCÓW WIARY . DZIŚ MAMY TAKŻE CZASY ODSTĘPSTWA IZRAELA , NARODU WYBRANEGO - ROZUMIECIE O CZYM MÓWIĘ , WYBRANEGO - TEN APARAT , DO KTÓREGO WYBRAŃCY POWSZECHNIE SIĘ PRZYŁĄCZYLI, GANI OBLIGATORYJNIE , MASZYNOWO, WSZELKIE ODSTĘPSTWO GAZEM BEZPOŚREDNIO DO MIESZKAŃ , TAM SĄ MAŁE, LEDWO CO NARODZONE DZIECI . TY NARODZIE WYBRANY, BESTIALSKO DOPUSZCZASZ SIĘ TYCH CZYNÓW , JAKO WISIONKI NA TORCIE OBRZYDLIWOŚCI : WSZELKIEGO KŁAMSTWA , ZDZIERSTWA , PODSTĘPNEGO KNOWANIA , MORDU , GWAŁTÓW , KRADZIEŻY , ZNISZCZENIA . DO TEGO STOPNIA STAŁEŚ SIĘ ODSTĘPCĄ I SŁUŻYSZ CUDZYM BOŻKOM , IŻ PRAWDZIWE ŻYWOTY ŚWIĘTYCH STAŁY CI SIĘ SOLĄ W OKU I TEGO NIE NAUCZASZ, ANI PRZYTACZASZ , JAKO WZORU DO NAŚLADOWANIA . MÓWISZ , JEDYNIE, WSZYSCY ZGRZESZYLI , WSZYSCY ZGRZESZYLI , DLATEGO TEN APARAT BESTIALSKI : GAZ W DOMU , GDZIE SĄ MAŁE NIEWINNE DZIECI . TAK POSTĘPOWALI NAJWIĘKSI OPRAWCY W DZIEJACH ŚWIATA I PRZEBYWAJĄ PO ŚMIERCI, JAKO NAJBARDZIEJ ZASŁUŻENI SZATANI W PIEKLE . GDYBY BYŁ CHOĆ CIEŃ NADZIEI , IŻ ODSTĄPISZ OD SWYCH ZBRODNI I PRZESTANIESZ SŁUŻYĆ CUDZYM BOŻKOM , NAWET ZA CENĘ NAJWIĘKSZEJ OFIARY , BO POWSZECHNEJ ŚMIERCI Z RĄK SZATANISTÓW , TO OSIĄGNĘLIBYŚMY SUKCES ALE TO MY MAMY CIERPIEĆ LECZ NIGDY NIE ZADAWAĆ CIERPIEŃ INNYM , BO WŁAŚNIE TAKIE CZYNY CZYNIĄ NAS IZRAELITAMI , WYBRAŃCAMI SŁUŻĄCYMI CUDZYM BOGOM - NASZ BÓG JEST DOBRY I MY TACY MAMY BYĆ -WÓWCZAS BÓG Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE DOPUŚCIŁBY PRZYJŚCIA ANTYCHRYSTA I ZNISZCZENIA CAŁEJ ZIEMI ALE TY JUŻ CAŁY WE KRWI NIEWINNEJ I NIE WIDZISZ SWEGO BŁĘDU , DLATEGO SIĘ NIE NAWRÓCISZ I SPRAWISZ , IŻ ANTYCHRYST JEDNAK PRZYJDZIE . RATUJ NAS BOŻE .

2018/02/16 05:46:45

Gość: , 155.133.5.*

BOŻE , NIE ZMOGĄ TEJ STRASZNEJ NĘDZY . " Dobrze jest sławić Jahwe i śpiewać cześć Imienia Twego , o Najwyższy , głosić o poranku dobroć Twoją , a Twoją wierność nocą , przy wtórze dziesięciostrunnej lutni i harfy , przy dźwiękach cytry . bo budzisz we mnie radość swymi czynami , Jahwe , cieszę się wielce z dzieł Twoich rąk . O jakże wielkie są dzieła Twoje, Jahwe! Niezgłębione są myśli Twoje . Prostak tego nie pozna , a głupiec nie pojmie tego . Jeśli bezbożni krzewią się jak ziele i rozkwitają wszyscy nieprawość czyniący , dzieje się tak , by wieczna spotkała ich zagłada . Ty zaś , o Jahwe , wywyższony jesteś na wieki ! Zaprawdę , wrogowie Twoi , Jahwe , zaprawdę , wrogowie Twoi zginą i rozproszą się wszyscy nieprawość czyniący . Mój róg wywyższyłeś jak róg bawołu , namaściłeś mnie najprzedniejszą oliwą . oko moje napawa się widokiem moich wrogów , uszy moje radują się wieścią o mych przeciwnikach . Sprawiedliwy zakwitnie jak palma , wzrośnie jak cedr na Libanie . Zasadzeni , przy domu Jahwe wyrastają na dziedzińcach Boga naszego . W starości jeszcze wydają owoc , zachowują żywotność i świeżość , by głosić , jak prawy jest Jahwe , On , opoka moja , iże nie ma w Nim nieprawości . " Pa,pa.

2018/02/13 01:42:28

Gość: , 155.133.5.*

TAK DZIELNIE WOŁASZ ALE JAKO KTO ? MÓWISZ O SOBIE STRASZNA NĘDZA . A CO W PIŚMIE O TYM ? " JAKŻEŻ NIE TWIERDZIĆ , ŻE NIE SĄ ONE BOGAMI , SKORO SAME NIE POTRAFIĄ SIĘ OCALIĆ ANI OD WOJNY , ANI OD INNYCH KLĘSK ?" OT MASZ ODPOWIEDŹ : NĘDZA , NĘDZA , NĘDZA . JEDYNIE BÓG NAD NAMI ." MARNOŚĆ NAD MARNOŚCIAMI I WSZYSTKO MARNOŚĆ . " JEDNAK NIE LEKCEWAŻ NAWET NĘDZY , BO JEST STWORZENIEM JAK I TY, BOŻYM . SZATAN OD WIELU JUŻ LAT POD ZIEMIĄ BUDUJE PRZEJŚCIA DO DOWOLNIE WYBRANYCH MIEJSC NA ZIEMI . PRZECIEŻ WIDZISZ , JAK KRADNIE WODĘ SŁODKĄ I WIĘZI POD ZIEMIĄ , JEST TAK ZDOLNY NAWET CAŁE MIASTA RUJNOWAĆ , PODMYWAJĄC ZIEMIĘ POD NIMI . KTOKOLWIEK DOPUSZCZA SIĘ ZDRADY SPRAWY BOŻEJ , A IDZIE NA WSPÓŁPRACĘ Z SZATANEM , ZAWIEDZIE SIĘ , PRZYGOTUJE LUDZI NA ŻER SZATANOWI POD JEGO PIECZĘĆ NA RĘKĘ LUB CZOŁO . CI JUŻ NA ZIEMI STANĄ SIĘ DEMONAMI BEZ NADZIEI NA ZBAWIENIE . "TY KIMKOLWIEK JESTEŚ NIE RŻNIJ LUDU" . NIE WOLNO CI ZNIEWALAĆ LUDZI MAMIĄC , IŻ DOBRE JEST CO ZŁE W OCZACH BOŻYCH . IDĄC NA WSPÓŁPRACĘ Z SZATANEM GARDZISZ BOGIEM I WYRZEKASZ SIĘ SWOJEGO BOGA .MÓWISZ NIE WOLNO KRAŚĆ , DOKONYWAĆ ABORCJI , EUTANAZJI ALE GAZEM TRAKTOWAĆ LUDZI NAWET W ŚWIĄTYNIACH TO JUŻ WOLNO ? TO JEST WSPÓŁPRACA Z SZATANEM - UPOMINA WAS TA STRASZNA NĘDZA . TO JEST PRZYGOTOWYWANIE LUDZI NA ŻER SZATANOWI . PA,PA.

2018/02/13 01:06:21

Gość: , 155.133.5.*

NIE POWIEM DLACZEGO ALE OTWORZYŁEM TWOJE PANIE PISMO ŚWIĘTE :"ALBOWIEM DOM IZRAELA I JUDY ZUPEŁNIE MNIE ZDRADZIŁ --- OGŁASZA JAHWE . ZAPARLI SIĘ JAHWE , MÓWIĄC : >>NIE TEN [ NASZYM PANEM] ! NIE PRZYJDZIE NA NAS NIESZCZĘŚCIE , NIE DOZNAMY MIECZA NI GŁODU . A PROROCY SĄ JAK WIATR I NIE MA W NICH SŁOWA JAHWE <<. DLATEGO TAK MÓWI JAHWE , BÓG ZASTĘPÓW :-- TAK IM SIĘ STANIE , GDYŻ TAKIE MOWY GŁOSILI ; OTO JA W USTACH TWOICH MOJE SŁOWA OGNIEM UCZYNIĘ , A Z LUDU TEGO --- DREWNA , KTÓRE ON STRAWI .
ZA DUŻO UDRĘK , OTO MATKA JUTRO DO PRACY , OD JEJ WYPOCZYNKU ZALEŻY SUKCES WSPÓŁPRACOWNIKÓW W TERENIE , A TYMCZASEM ............. POPRZEZ DZIECKO ODBIERA SIĘ JEJ CHWILE SNU . ROZUMIEM ZRZĄDZENIE LOSU ALE TU ZWYKŁE DZIAŁANIE .... ZA DUŻO NIESZCZĘŚĆ NA BARKI WYZNAWCÓW . PRZESTRZEGAM WAS . KOCHANI DO CIERPIEŃ NIE BYLE KTO BYŁ WYBIERANY . ŚWIĘTY OJCIEC PIO JAKO RZECZY NAJBARDZIEJ ŚWIADOMY , BO JUŻ OD DZIECIŃSTWA WIDZIAŁ SZATANA , ANIOŁA STRÓŻA , ROZMAWIAŁ Z BOGIEM ,BOŻĄ RODZICIELKĄ Z WSZYSTKIMI ŚWIĘTYMI . TAK ŚWIADOMEGO CZŁOWIEKA I WIERNEGO BOGU , BÓG, W MIŁOSIERDZIU SWOIM, OBDARZYŁ TAKŻE ŁASKĄ NIEZLICZONYCH CIERPIEŃ , STYGMATAMI . ON UWALNIAŁ LUDZI OD NADMIARU BÓLU , BY JAKO TE PLEWY, SZATAN ICH NIE PORYWAŁ . ŁATWO Z POWODU NADMIARU TROSK ZŁORZECZYĆ BOGU ALE ODKRYĆ MIŁOŚĆ BOŻĄ PRZED TYLU UPADAJĄCYMI MÓGŁ JEDYNIE OJCIEC PIO . CZŁOWIEK PRZERAŻAJĄCEGO CIERPIENIA I BÓLU . NIM ZŁOŻYSZ NA BARKI CUDZE CIĘŻAR , NIEŚ GO CHOĆ TROCHĘ NA WŁASNYCH . PYTAM , GDZIE CHOĆBY ROWER OJCA PIO ? JEDNAK DOM ULGI W CIERPIENIU POWSTAŁ CAŁKOWICIE Z OJCA PIO INICJATYWY . DLACZEGO ULGI W CIERPIENIU ? A DLATEGO , IŻ OJCIEC, JAK NIKT, ZNAŁ GORYCZ CIERPIENIA , ORAZ WIEDZIAŁ , IŻ KOMUŚ ULŻYĆ W CHOROBIE , ZDARZENIU LOSOWYM TO POKAZAĆ MIŁOŚĆ BOŻĄ . DLATEGO WOŁAM ZA DUŻO CIERPIEŃ, ZA DUŻO, NA CUDZYCH BARKACH . PA,PA.

2018/02/12 00:31:57

Gość: , 155.133.5.*

JESZCZE JEDNO , NAUKA , RZECZYWIŚCIE POTRZEBUJE ZACHĘTY , NIE TEGO TEATRU , TYLKO MOTYWACJI .DLATEGO MILI , CZĘSTO BYWA , IŻ JAKIŚ PROBLEM MATEMATYCZNY, CZY INNY NIE MA ROZWIĄZANIA DLA KONKRETNEJ OSOBY JEST TO WARTE , N.P. : 1 000 PLN . TO NIE MA SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ , A PAŃSTWO MA SIĘ W TO NIE MIESZAĆ ,A ZAINTERESOWANI, NIE TYLKO W INTERNECIE, WYJAWIĆ PROBLEM I GRZECZNIE POPROSIĆ O ROZWIĄZANIE ZA ZALICZENIEM PODANEJ KWOTY . TO KOCHANI , BARDZO WPŁYNIE NA ROZWÓJ WSZELAKIEJ WIEDZY , NIE WOLNO TEGO TYPU DZIAŁALNOŚCI ZABRANIAĆ , BO JEST TO ZWYKŁE ŚWIADCZENIE USŁUGI I POWINNO BYĆ WOLNE, NA ZASADZIE PROMOCJI ,OD PODATKU .KTOŚ MA KASĘ ALE NIE MA CZASU LUB MA CZAS ALE NIE MA KASY . PA,PA.

2018/02/11 00:59:23

Gość: , 155.133.5.*

KOCHANI , JEŚLI POZWOLICIE TO TROCHĘ OD SIEBIE . NIESŁYCHANIE WAŻNĄ SPRAWĄ JEST WSPIERANIE UBOGICH . NIECH TAM ZABÓJCY ROBIĄ SWOJE , ICH SPRAWA , SĄ UPOMINANI , NIE SŁUCHAJĄ , TO ICH KREW NIE NA NASZE GŁOWY . MY JEDNAK JAKO POLACY MAMY OBOWIĄZEK ZAKŁADAĆ POLSKIE BANKI WE WSZYSTKICH KRAJACH ŚWIATA I UDZIELAĆ KREDYTÓW NA ROZWÓJ DROBNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI A TAKŻE NA CELE BIEŻĄCE. JEDNAK ZAWSZE POWINIEN OBOWIĄZYWAĆ LIMIT DZIENNY USTALANY NA BAZIE ZWROTÓW W TERMINIE . BANKI POWINNY TAKŻE ODBIERAĆ NALEŻNOŚĆ W TOWARACH , BO ŁATWIEJ Z TOWAREM WEJŚĆ NA GIEŁDĘ OD POSYŁANIA KOMORNIKA . PA,PA.

2018/02/11 00:47:11

Gość: , 155.133.5.*

BOŻE , WIEDZĄ , IŻ JESTEM CI ŚLEPO POSŁUSZNY ALE WCIĄŻ NABIJAJĄ SIĘ CHYBA, BO DRĘCZENIE NIE USTAJE , ŻOŁNIERZ NA ROZKAZACH STOI , JEŚLI LŻĄ ,TO, TO NIE CHCĘ POWIEDZIEĆ KOGO PANIE : WSTĘP I KSIĘGA RUT . AMEN.

2018/02/10 22:55:37

Gość: , 155.133.5.*

BOŻE, JAK DOMYŚLAM SIĘ, CI , KTÓRZY DRĘCZĄ PONAD MIARĘ , WCIĄŻ NIEZASPOKOJENI, OCZEKUJĄ TWOICH SŁÓW, PANIE : " JEGO ŻONA CHODESZ URODZIŁA MU : JOBABA , CIBJĘ , MESZĘ , MALKAMA , ... " . BOŻE CZY COŚ JESZCZE DO TEGO DODASZ ? " I BĘDĄ SŁUCHAĆ MOJEGO GŁOSU I POWSTANIE JEDNA OWCZARNIA I JEDEN PASTERZ ." BOŻE, NIC MI DO ZROZUMIENIA LOSU . DO TEGO PRZYMUSZONO MNIE .DWUKROTNIE OTWORZYŁEM PANIE TWOJE PISMO . AMEN .

2018/02/10 22:47:00

Gość: , 155.133.5.*

DZIĘKUJĘ CI BOŻE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNY , IŻ W TAK NIEWYBREDNY SPOSÓB ZAPĘDZASZ MNIE STRASZNĄ NĘDZĘ DO TEJ CZYNNOŚCI . JEDNAK ,PANIE, NIE ZNAJDUJĘ NIC DO POWIEDZENIA .JUŻ W LATACH 80- TYCH PANIENKA PRZECZYSTA MÓWIŁA O 60 MILIONACH ROCZNIE MĘCZENNIKÓW . PRZYPOMINAM TEŻ LIST Z PIEKŁA , IŻ TYCH , KTÓRYCH NIE MOŻESZ, BOŻE ,W WIECZNOŚCI OBDARZYĆ RADOŚCIĄ , TO TU NA ZIEMI DAJESZ IM ODCZUĆ SWOJĄ DOBROĆ .JEDNAK TA DUSZA , KTÓRA PISAŁA LIST Z PIEKŁA , MÓWIŁA , IŻ JEJ OSTATNIE DNI ŻYCIA PRZED ŚMIERTELNYM WYPADKIEM BYŁY, JAK ŻYCIE W PIEKLE . BOŻE , NASZE ZYCIE CZĘSTO WYDAJE SIĘ BYĆ JAK WYJĘTE ŻYWCEM Z PIEKŁA , ZOBACZ , W SYRII TYLKO W TYM TYGODNIU ZGINĘŁO 1 000 OSÓB . PANIE PRZEMÓW : " TERAZ ZAŚ POZA PRAWEM OBJAWIŁA SIĘ SPRAWIEDLIWOŚĆ BOGA , O KTÓREJ ŚWIADECTWO DAJĄ PRAWO I PROROCY . A SPRAWIEDLIWOŚĆ BOŻA SPEŁNIA SIĘ WE WSZYSTKICH WIERZĄCYCH DZIĘKI PRZEJĘCIU WIARY W JEZUSA CHRYSTUSA . NIE MA BOWIEM RÓŻNICY : WSZYSCY ZGRZESZYLI I UTRACILI CHWAŁĘ BOGA , DARMO NATOMIAST DOSTĄPILI USPRAWIEDLIWIENIA DZIĘKI JEGO DAROWI , DZIĘKI ODKUPIENIU DOKONANEMU PRZEZ JEZUSA CHRYSTUSA . JEGO TO BÓG USTANOWIŁ OFIARĄ PRZEBŁAGALNĄ ,... " - LIST DO RZYMIAN 3,21-31. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA I DAR JEDNOŚCI W DUCHU ŚWIĘTYM NIECH BĘDZIE Z NAMI WSZYSTKIMI TERAZ I NA WIEKI . AMEN .

2018/02/10 20:38:28

Gość: , 155.133.5.*

TAK , TAK ROZUMIEM WASZ PROBLEM MOI LUDZIE NAUK MATEMATYCZNYCH , JEDNAK NIE JEST TO MÓJ PROBLEM , BO PODAŁEM OKRES POJAWIANIA SIĘ LICZB ZŁOŻONYCH W PARZE Z LICZBA PIERWSZĄ . CO , NIE ZGADZA SIĘ ZGADZA , ZGADZA , BO ZAUWAŻCIE , IŻ CO 3 LICZBA W PARZE MA ZŁOŻONA PODZIELNĄ PRZEZ 3 , CO 5 LICZBA W PARZE MA PODZIELNĄ, ZŁOŻONĄ, PRZEZ 5 I TAK DALEJ . ACH ROZUMIEM A DLACZEGO TA MIĘDZY NIMI CZASAMI JEST ZŁOŻONA ? BO JEST TO OKRES UROJONY ALE OKRES ,TAK ? PODAJĘ PRZYKŁAD OKRESU I OKRESU UROJONEGO . W LICZBACH 18,20,22,24 .18 PODZIELNA , DWIE WOLNE I DWIE WOLNE 24 PODZIELNA . SZCZEGÓŁY : 3 ;18 - 3 =3X(6-1) - PODZIELNA DRUGA PRZEZ TRZY - WIDZISZ , TAK ? 3;20-3=17 -DWIE PIERWSZE , BO 3 NIE WYSTĄPIŁA OKRESOWO . 3,22-3=19 PONOWNIE DWIE PIERWSZE , BO 3 NIE WYSTĄPIŁA OKRESOWO ALE 3; 24-3 =3X(8-1) JEST ZŁOŻONA DRUGA , BO TRZY WYSTĄPIŁA OKRESOWO . ROZUMIESZ , TAK? TO TERAZ OKRES UROJONY: 28 . 3; 28-3 =25 WIDZISZ DRUGA ZŁOŻONA , MIMO IŻ NIE MA OKRESU RZECZYWISTEGO LICZBY 3 , BO POSIADA UROJONY DLA LICZBY 3 W LICZBIE 5 . JAK GO ZLOKALIZOWAĆ ? A TAK : 28 . 3 ; 28+2 -3-2 = 30 - 5 =5X(6-1) WIDZISZ WYRAŹNIE WIDAĆ , IŻ LICZBA 28-3 JEST ZŁOŻONA ZE WZGLĘDU NA UROJONY OKRES 5 W LICZBIE 3 . JEDNAK DLA LICZBY 28 NIE ZAOBSERWUJEMY OKRESU RZECZYWISTEGO 5 , BO 28. 5 ; 28-5 =23 . NIE MA TU OKRESU LICZBY PIĘĆ, DLATEGO 23 JEST LICZBĄ PIERWSZĄ . KOCHANI , INNYCH POWODÓW POJAWIENIA SIĘ LICZBY ZŁOŻONEJ OBOK PIERWSZEJ W HIPOTEZIE GOLDBACHA NIE MA . POPROSZĘ O NAGRODĘ . PA,PA

2018/02/07 11:03:58

Gość: , 155.133.5.*

WIDZISZ, ILE RADOŚCI DAJĄ RZECZY PROSTE ACZ PRAWDZIWE . W MATEMATYCE NIE MA UKŁADÓW , NIE MA :RĘKA RĘKĘ MYJE ,ANI : JA CI TO, A TY MI TAMTO , NIC PODOBNEGO, TU LICZY SIĘ WYŁĄCZNIE STANIE W PRAWDZIE . DZIŚ CHCĘ CI PRZEDSTAWIĆ PROBLEM Z HIPOTEZĄ GOLDBACHA . OTÓŻ : NALEŻY WYKAZAĆ PRAWDZIWOŚĆ LUB FAŁSZ , IŻ KAŻDĄ LICZBĘ PARZYSTĄ MOŻNA PRZEDSTAWIĆ W POSTACI SUMY DWÓCH LICZB PIERWSZYCH . MÓJ SPOSÓB ANALIZY TEGO PROBLEMU JEST NASTĘPUJĄCY : JEŻELI a JEST PIERWSZĄ LICZBĄ PIERWSZĄ LICZBY PARZYSTEJ 2n , TO DRUGĄ LICZBĄ PIERWSZĄ JEST 2n - a . I OKAZUJE SIĘ , IŻ TA DRUGA LICZBA DLA n = axk (n RÓWNA SIĘ a RAZY k ) JEST LICZBĄ ZŁOŻONĄ 2n - a ALE BIORĄC NASTĘPNĄ LICZBĘ PIERWSZĄ a1 , TO DRUGA BĘDZIE PONOWNIE ZŁOŻONĄ DLA n = a1xk I TAK DALEJ , JEDNAK PRAWDOPODOBIEŃSTWO , IŻ DLA KAŻDEJ LICZBY PIERWSZEJ OD 1 DO n POJAWIA SIĘ OKRES n=axk SPADA DO ZERA . DLACZEGO ? BO LICZBA 2n - a STAJE SIĘ NIEJAKO NAJMNIEJSZĄ WSPÓLNĄ WIELOKROTNOŚCIĄ WSZYSTKICH LICZB PIERWSZYCH OD 1 DO N , A TO JEST NIE MOŻLIWE , BO LICZBY PIERWSZE OD n DO 2n - a WYKLUCZAJĄ LICZBOWO , ILOŚCIOWO TEN ZBIÓR . MOIM ZDANIEM ROZUMOWANIE JEST POPRAWNE LECZ WYMAGA ZAPISÓW MATEMATYCZNYCH I DOWODU PRZYNAJMNIEJ INDUKCYJNEGO , A TYM NA RAZIE NIE MOGĘ CI SIĘ POCHWALIĆ . PA,PA.

2018/02/06 21:12:07
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 ... 35 następne
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt