Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

rain1drop

Nawet sobie nie wyobrażasz, jak ogromnie-ogromnie-ogromnie jest mi miło! Dziękuję Ci za te wszystkie miłe słowa. Bardzo. Ogromnie się cieszę, że znajdujesz u mnie coś dla siebie, i zarówno Ty, jaki i Twoi najbliżsi jesteście zadowoleni. :)

Co do penne, to oczywiście jeden makaron można zazwyczaj bez problemu zastąpić innym, który jest akurat pod ręką. Często gotowanie polega nie na dosłownym trzymaniu się przepisu, ale właśnie na improwizacji. Wtedy wychodzą najlepsze smaki :)

2014/10/17 11:35:33

Gość: Inka, *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jesteś niesamowita, wiesz? Nie dosyć, że wytrzymujesz moje komentarze i wpisy, to jeszcze znajdujesz czas, żeby odpowiedzieć i doradzić. Jak mówię o tym siostrze, to nie wierzy! Poradziłam jej, żeby może przeczytała... ;)
Dziękuję. I cieszę się, że Cię znalazłam.
Przepis na jajeczny pasztet znam i robiłam go kilka razy trochę eksperymentując z przyprawami, jednak baza zawsze ta sama i sprawdzona z tegoż przepisu właśnie.
A przez ostatnie dwa dni jedliśmy to: passionfruit.blox.pl/2012/09/Penne-allarrabbiata-czyli-makaron-rurki-z-boczkiem.html
Z taką różnicą, że ja bez boczku. Mężowi tak posmakowało, że zażyczył sobie również na drugi dzień taki obiad i nie przeszkodziło mu nawet to, że skończył się makaron penne. "Zostały jedynie muszelki? Nie szkodzi, zjem z muszelkami!" :)

2014/10/17 10:09:47

rain1drop

Widzę, że planujesz produkcję na dużą skalę :D . Jeśli chodzi o smażenie, to trzeba tylko pamiętać, by jednak nie przesadzić z ilością - bo to surowe mięso w końcu, nie może na swa kolej czekać za długo w lodówce, 2-3 dni maksymalnie. A tu coś dla wegetarian passionfruit.blox.pl/2014/04/Pasztet-z-jajek-i-pieczarek.html .

2014/10/16 12:11:28

Gość: Inka, *.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dziękuję, Szefowo. :) Tak zrobię. Jedną keksówkę upiekę, a drugą według zasad - usmażę.
Słonecznego dnia!

2014/10/16 09:27:05

rain1drop

Tak, myślę, że można bez problemu to upiec. Wyjdzie po prostu jak pieczeń czy klops.

2014/10/15 12:32:36

Gość: Inka, *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Takiej kiełbasy nie znałam i nawet o niej nie słyszałam. Mam nadzieję, że moje niedouczenie zostanie usprawiedliwione przez wzgląd na to, żem wegetarianka. :) Ale pomysł znakomity na karmienie domowników.
Mam pytanie (pewnie głupie, ale trudno): czy zawartość keksówki można też zapiec? I to pieczone kroić na plasterki, tak jak pasztet?

2014/10/15 08:40:49
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt