Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

Iron Man **

Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

latajacy_talerz

Wydaje mi się, że to widać w filmie. Iron Man jest true american hero i wszelka ingerencja w konfliktach zbrojnych w celach obrony wspaniałego kraju jest uzasadniona. Z tego też powodu, postać komiksowa jest dosyć kontrowersyjna.
Dylematy jakie trzymają się głównego bohatera wynikają z jego pewności siebie, w przeciwieństwie do nowego Batmana, który im skuteczniejszy tym bardziej infantylny. Co ciekawe w komiksach o Nietoperku jest właśnie taki jak Tony Stark, głównie za sprawą Franka Millera, który wepchnął koleje losu w bardziej intrygujące, mroczne sfery ludzkich emocji.
Co do ekranizacji oceniasz go zbyt surowo. Jeśli wyznacznikiem tandety w ekranizacjach ma być Batman Nolana, to Iron Man nie ma nic z tandety i kiczu :D
Swoją drogą ciekawe jak ocenisz nowego Hulka :D

2008/10/27 08:47:42

countersv

To nie ma byc kino, w ktorym sie wiele mysli. To ma byc kino akcji i jako takie do pewnego momentu sprawdza sie znakomicie. Rzeczywiscie pewnie mozna bylo liczyc na wiecej (chocby na szersze relacje Downey-Paltrow), ale i tak bylo bardzo przyzwoicie.

2008/10/22 09:14:32

milczacy_krytyk

No bez przesady. Dwie gwiazdki i słówko "żenujący" to wg mnie zbyt ostra krytyka. Iron Man na tle innych blockbusterów i ekranizacji komiksów prezentuje się bardzo dobrze (żeby nie powiedzieć rewelacyjnie) i jak dla mnie jest to jeden z najciekawszych popcornowych filmów tego lata...

2008/10/20 21:33:46
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt