Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

o.krysia70

Też się długo zastanawiałam nad jego kupnem... znalazłam podobny na stronie internetowej sklepu gaia.com.pl, tam kusi mnie cena, ale nie jestem pewna czy byłby wygodny. Ile kosztuje ten? Twoja recenzja jest bardzo cenna... może się na niego zdecyduję. Ma świetne kolorki

2019/01/04 13:28:33

nathd

Wybor obwodu jest zalezny od bardzo wielu czynnikow - od wartosci w centymetrach, poprzez nasz uklad kostny, tkanke tluszczowa jak i odczucia :)
Mam od Figleaves tez Lulu Tout - obwod kojarze ze tez byl scisly, ale mniej jak obecny model.
Mam nadzieje ze LHAPB (skrot) ci podpasuje :)

2017/07/29 02:46:34

Gość: WelshCorgiPembroke, *.adsl.inetia.pl

Miałam go w koszyku, potem nie miałam, potem znowu miałam i jednak ostatecznie nie zamówiłam. Potem na kilka dni usunięto go ze strony, co mnie bardzo zasmuciło i byłam na siebie naprawdę zła, bo myślałam, że już nie będzie dostępny, ale teraz wrócił i na pewno go zapakuję do następnego zamówienia, a jeszcze mnie dodatkowo zachęciłaś.
Ja się cieszę, że obwody w Figleaves są na takim poziomie ścisłości, bo 30 to najmniejszy rozmiar i często jest tak w innych markach, że ta 30 jest jednak trochę za luźna, a już nie można wziąć mniejszego rozmiaru, bo go po prostu nie ma. Wiele osób poleca zawyżyć sobie rozmiar, nie wiem, czy ja według nich normalnie nosiłabym 28, czy one mają taką małą tolerancję, w każdym razie mam dwie sztuki ich staników i oba są obwodowo idealne, ale ostatnio zdarzyła mi się sytuacja, że nie dało rady zapiąć mojej mamy w jej standardowe 32 (dopiero cała przedłużka pozwoliła założyć stanik), więc coś jest na rzeczy.

2017/07/27 04:06:50
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt