Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

Opowiadania erotyczne

Komentowanie jest moderowane.
Wypowiedź pokaże się po zaakceptowaniu jej przez właściciela blogu.
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

naginam

Znajdziesz go w zakładce: O blogu, na lewej szpalcie.

2012/03/17 06:30:39

Gość: ja, *.internetdsl.tpnet.pl

o podaj email

2012/03/16 17:14:50

naginam

Można wysłać na mój e-mail o ile reprezentujesz płeć piękną.

2012/03/12 00:47:52

Gość: ja, *.internetdsl.tpnet.pl

czy można wstawiać lub przesłać swoje nagie zdj

2012/03/11 12:37:09

Gość: Gość, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moje z kolei trzy grosze to może nie opowiadanie erotyczne, ale taka poprostu naga sytuacja.
Kiedyś byłem na takim wyjeździe z pracy z koleżankami. Ja sam i 3 baby. Nocowaliśmy wszyscy w oddzielnych pokojach. Pewnego razu wieczorem spotkaliśmy podchmielone towarzystwo również mieszkające w tym hotelu. Częstowali nas ostro wódką.Dziewczyny piły mniej, ale ja jak dureń waliłem jednego kielicha za drugim. W końcu urwał mi się film. I pamietam dopiero poranek. Obudziłem sie w swoim hotelowym łóżku. Byłem w koszulce i skarpetkach, ale bez majtek. Sam chyba bym się tak głupio do snu nie rozebrał,w ogóle nie pamiętan momentu rozbierania się. Więc jak przypuszczam to musiały mi to zrobić koleżanki. Skorzystały z okazji, że byłem nieprzytomny i robiły co chciały. Pewnie nic z mojego małego nie wycisneły, ale pewnie się pośmiały do rozpuku. Coś jak scena z filmu Trainspotting.:) Musiałem zmienić pracę...

2012/02/17 05:27:23

Gość: ja, *.internetdsl.tpnet.pl

ja raz na koloni też postanowiłem przejść sie nago po hotelu i prawie się udało gdyby nie opiekunka.Zobaczyła mojego penisa i uczucie było dziwne tyle tylko że ona wychodziła z łazienki i też była nago. Na jej widok stanoł mi ona sie roześmiała kazała mi iść do pokoju i koniec

2012/02/03 21:21:45

Gość: krokodyl, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To może i ja opowiem jakieś opowiadanie erotyczne, a raczej opowieść związaną z tematyką tej strony. Nie będzie to moja przygoda, tylko słysałem o niej od kolegi. Widział on kiedyś, gdy był na przejażdżce rowerowej po bezdrożach dwójkę golasów. Chłopaka i dziewczynę, na oko dwudziestoparoletnich. Spacerowali powoli trzymając się za ręce na skraju lasu. On widział to z odległości około 60, 70 metrów, gdy przejeżdżał dróżką przez łąkę. Mówił, że zwolnił trochę i zaczął się na nich gapić. Aż chciał podjechać bliżej i zagadać. Oni go jednak zobaczyli, pewnie myśleli, że chce im zrobić fotkę czy coś, więc szybko zniknęli w lesie.

2012/01/30 18:45:29

Gość: Grom, *.anonymouse.org

Wygląda na to, że w każdym akademiku znajdzie się ktoś kto robi takie numery.:) Ja z kolei w akademiku robiłem kiedyś pranie. Pralki stały w oddzielnych pomieszczeniach w piwnicy, do których brało się klucz w recepcji. Pewnego razu załadowałem pralkę wieczorem, ale zapomniałem wyjąć prania i przypomniałem sobie o nim dopiero idąc spać. Poszedłem tam, wyjąłem swoje pranie, ale zajrzałem też do innych pralek, a w jednej z nich były ciuszki jakiejś dziewczyny. Nie wiedziałem oczywiście czyje, bo była to głównie bielizna. Byłem w piżamie więc nie miałem problemu, aby w mgnieniu oka się rozebrać. Przymierzyłem parę jej ciuszków oprócz staników oczywiście. W końcu się opamiętałem, bo przecież ona mogła przyjść również po to swoje pranie. Byłyby niezłe jaja, gdyby zobaczyła mnie w swoich majtkach.:) Po chwili się ubrałem, wrzuciłem z powrotem jej bieliznę do pralki i wróciłem do pokoju.

2012/01/24 08:26:51

Gość: esteta, *.play-internet.pl

Miałem dokładnie taką samą przygodę w akademiku. Uwielbiam biegać nago w miejscach publicznych a to ryzyko, że ktoś może zobaczyć jeszcze bardziej wzmaga podniecenie. Wiele razy wychodziłem nago na korytarz i spacerowałem przez całą długość przechodząc drugą klatką schodową na inne piętra i tak spacerowałem po całym akademiku. Którejś nocy będąc na swoim piętrze jednak w przeciwległym końcu korytarza niż mój pokój usłyszałem, że ktoś wchodzi na górę po schodach, rzuciłem się biegiem do drugiej klatki schodowej żeby wyższym piętrem przejść do swojej części akademika. Gdy byłem już piętro wyżej okazało się, że ten ktoś też poszedł na to samo piętro, a ja byłem już prawie w połowie korytarza, zawróciłem w stronę schodów ale nie zdążyłem uciec bo usłyszałem za plecami męski (niestety) głos i śmiech więc ten gość widział mój goły tyłek. Zbiegłem szybko na dół i pobiegłem do swojego pokoju, ale podniecenie było tak silne, że prawie dostałem orgazmu. Nie było to doznanie takie jak podczas seksu ale i tak cudowne uczucie. Zastanawiałem się co bym zrobił gdyby okazało się, że to dziewczyna ale pewnie i tak bym uciekł żeby nie być rozpoznanym.

2012/01/22 21:21:13
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt