Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Aby dodać komentarz na tym blogu, musisz się zalogować. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

miaukota

Jak to kot. Wpadłem tylko na chwilkę aby zamknąć trupowi powieki. Poliżę jeszcze łapę i zmykam do swoich spraw.

www.youtube.com/watch?v=aYevBLUtuLc

2016/10/23 18:25:53

og_i

Wieka mi rzecz, zbanowali, ciesz sie ze cie za ta spamerke brudnym kondonem przez leb nie zdzielili.

2016/09/08 08:36:56

sajgon-1

Nie zesraj sie, spamowales to cie wywalili, oni wiedza co robia.

2016/09/06 09:38:07

aaannemarie

PP2, wrzuć to na KOTa, bo tu głucho.

2016/08/31 22:06:02

pies_pawlowa_2ateofi
godzinę temu

Oceniono 1 raz 1@kopernik_byl_akobieta
Ale trzeba mieć zryty mózg, żeby porównywać pogrzeby zbrodniarzy i zdrajców komunistycznych z pogrzebem bohaterów/ ofiar reżimu UB-cji! I Ty się nazywasz Polakiem/ Polką?!

Na forum gazety niejeki Kopernik_byl_a kobieta napisał
Pogrzeb Jaruzelskiego albo Kiszczaka można zakłocać. Pogrzebu "Inki" i "Zagończyka" nie można zakłócać.

Na to niejaki @ateofi odpisał: Ale trzeba mieć zryty mózg, żeby porównywać pogrzeby zbrodniarzy i zdrajców komunistycznych z pogrzebem bohaterów/ ofiar reżimu UB-cji! I Ty się nazywasz Polakiem/ Polką?!

Trochę mnie wzruszył więc napisałem:
...czyli prawdę napisał, że raz można a raz nie. Czy Radio Maryja ma swoja stronkę i forum? Idź tam ze swoim swiętym oburzeniem.
W obliczu śmierci wszyscy są równi - czyli są pyłem, a sądzenie zostawia się raczej panu Bogu - i ja się nazywam Polakiem, a i z mózgiem wszystko w porządku"

Komentarz jednak nie mógł się ukazać "gdyż zawiera treści niedozwolone". Zadanie dla Was - być może bardziej wyrobionych politycznie - która z tresci jest niedozwolona i dlaczego? Sprawdzałem jedno :zamieniłem Radio Maryja na "Radio M" - trop jest błędny.

2016/08/31 15:12:43

jerg2

@adomi6319
Zapraszamy na sąsiedni blog; powstał dzięki inicjatywie PP2 jako poczekalnia dla gości Moskwy, ale już od dawna żyje własnym życiem ;)
www.blox.pl/komentuj/kotbehemoth/2016/07/Wywiad.html

2016/08/07 21:49:24

adomi6319

Dzień dobry
wyborcza.pl/1,95891,20506581,apel-w-obronie-generala-scibora-rylskiego.html
wrzucam w obronie generała, ale także "w ramach podtrzymania konwersacji"
Czy na Sadową wróci jeszcze życie ?

2016/08/07 08:43:37

jael53

Tam jeszcze paru z tym samym stanem umysłu się znajdzie. Reklamy im robić nie będę, ale do kosza ślę wytrwale. Tyle że - przy ważniejszych tekstach, pozostających dłużej, niż 12 godzin, widać to najlepiej - efekt jest mniej, niż mizerny.

***
I znowu " wciągu ostatnich 10 sekund" itd. - nie ma takiej siły, żeby na jednej malutkiej klawiaturze w tym samym czasie, ale z różną częstotliwością pisały 2 osoby.

2016/07/24 11:19:16

ju-li1

Też klikam. Głównie przy Gewarkiewiczu. Nie wierzę, że nie ma możliwości zbanować go na stałe.

2016/07/23 15:57:42

jael53

Codziennie mnóstwo razy klikam w kosz; czasem się udaje - ale to dopiero po wielu, wielu godzinach. Znacznie bardziej perfidne jest "zawalanie minusami" co ważniejszych i rozsądniejszych komentarzy.

***
Wiadoma zmiana orze, jak może - nie ma dnia bez czegoś, co normalnie było nie do wymyślenia; ale i tak wiadomość, że zabrali się do rozwalenia Instytutu Adama Mickiewicza - bo to mniej więcej oznacza dymisjonowanie Pawła Potoroczyna - zrobiło wrażenie. Po raz pierwszy kultura polska miała ten luksus, że przestała być postrzegana jako egzotyczna, uboga krewna. I to nie z okazji odświętnej, ale tak w miarę systematycznie. Że są polscy pisarze (których się przyzwoicie tłumaczy), jest regularnie obecny teatr i sztuki; że muzyka i sztuki plastyczne nie urosły nam na kamieniu... zastąpienie kompetentnego pasjonata, z talentem do ludzi i dużym osobistym charmem to nawet w normalnych warunkach nie jest zabieg prosty. A gdy zmianę firmuje min. Gliński (cóż poradzić, kultury tego ministra osobiście się boję), to można widzieć tylko czarno: że wrócimy do straganów z "rękodziełem ludowym" (typu bursztynowa plakietka z "tutką"), przylepianych z łaski w przedsionkach ważnych imprez. I do prób wciśnięcia a to jakiego Joteyki (na scenę w Sydney czy w Sztokholmie), a to "Matejki w drewnie odtworzonego".

Gospodarzu, biografia Onufrego Mateńki może nabrać rozpędu niebywałego.

Kiż piorun najjaśniejszy?! Wyświetla mi elektrokretynek, że z mojego adresu "10 sek, temu został dodany komentarz". Nic nie dodawałam, to jasne, bo byłąm zajęta pisaniem Próbuje jeszcze raz.

2016/07/23 11:18:21

ewka_blaszczyk

Byliśmy pod Sejmem - to wczoraj; a dziś wdarliśmy się na teren Sejmu, w czasie senackiego procedowania ustawy o TK. Tzw. "sitting protest". Nie pozwolili nam rozłożyć transparentów, a my im - wynieść nas. Otoczyła nas straż marszałkowska, przed Sejmem gęsto od czekającej policji. Pomogli posłowie i senatorowie, głównie z .N i PO. Udało się rozłożyć na terenie Sejmu największy baner: "Zdradza Ojczyznę ten, kto łamie jej najwyższe prawo". Potem wyszliśmy z posłami, znowu policja, bęben, pewnie jakieś grzywny albo co.

Jutro cd, kulminacja. W Sejmie, kiedy będą tę hańbę ostatecznie przyklepywać.

Jesteśmy strasznie, strasznie zmęczeni. Akcja za akcją, praktycznie nie ma tygodnia bez protestu. A wszystko trzeba obmyślać, przygotować, banery, ulotki, organizacja, logistyka.

Pomocy, chcę na moment w kosmos. :(

Relacje na fejsie i na stronach ObywateliRP:
www.facebook.com/Stowarzyszenie-Koalicja-Organizacji-Demokratycznych-KODE-587083554815169/

2016/07/21 22:49:54

adomi6319

A i dostałam odpowiedź z moderacji GW:

"Szanowna Pani,
trolle typu Gerwakiewicz są wycinane przez naszych dyżurnych kilka razy dziennie.
Niestety przy obecnych możliwościach technicznych, skuteczne zabanowanie zdeterminowanego komentatora jest technicznie niemożliwe.
Zwracam uwagę, że oni logują się głównie GooglePlus i Facebookiem i mają zmienne IP.

W przypadku użytkownika moskwasadowa zadziałał automat, który na czas określony (kilka godzin do kilku dni) banuje po skasowaniu większej ilości komentarzy.
Czasami niektórych dyskutantów ponoszą emocje i sięgają po inwektywy. Tak było w tym przypadku.
Blokada nie jest ani bezterminowa, ani nieodwołalna i już dawno została zdjęta.

z poważaniem"
(...)

2016/07/20 21:13:56

adomi6319

Udał się i nie udał.
Udał, bo są ludzie, którym chciało się spędzić pod sejmem cały dzień, nie dla osobistej korzyści, ale dla dobra wspólnego, bo niektórym chciało się przyjechać z bardzo daleka, żeby wziąc w tym udział (fantastyczna grupa bębnów z Małopolski), bo pojawili się posłowie i podziękowali protestującym za wsparcie.

Nie udał, bo ludzi było zdecydowanie za mało, jak na wagę problemu, bo nie było mediów (samochód TV stał kilka budynków dalej, pod siedzibą Platformy - bardziej zależało im na pokazaniu, jak PO się wycina) i pewnie oprócz tych zdjęć i filmów, które nagrali sami uczestnicy protestu, nic więcej nie będzie.

Może Ewka i Moskwa napiszą więcej, bo ja byłam krótko, może z godzinę (byłam służbowo, wizyta na Wiejskiej była "przy okazji").

Ja w każdym razie Im obojgu (i wszystkim, których nie poznałam, a także się tam stawili) bardzo dziękuję, że ciągle są na posterunku i że nie jest im wszystko jedno.

2016/07/20 21:08:06

kacper_hauser

I jak z tym protestem? Udał się? Bo w necie nic nie mogę znaleźć.

2016/07/20 15:42:41

candid13

Podobna sytuacja w TOKFM
potwoor2000 przedwczoraj Oceniono 52 razy -32
he he, mamy nalot tepakow z pis. Prawie zero komentarzy (jak juz to w stylu kabaretu yayo) tylko minusuja... jakiez to biedne...

2016/07/20 03:31:02

candid13

Pod felietonem PiS i wizerunek polskiKatarzyny Kolenda-Zaleskiek ("Fakty" TVN) 19.07.2016 08:32 znalazlam dwa komentarze popierane z zachwytem przez pisowcow. Pozwalam je sobie przytoczyc;
facio60 5 godzin temu Oceniono 52 razy 30
Pani Katarzyna jest moją "ulubienicą" zwłaszcza po uroczych wywiadach przeprowadzanych przez tą Panią w okresie szczytu kryzysu migracyjnego. Każdego mówcę rządowego zamęczała pytaniem: "Kiedy i ilu uchodźców przyjmie Polska. Proszę konkretnie Panie ministrze /premierze/ pośle. Liczba i data" Szkoda, że sama nie zadeklarowała wówczas ilu przygarnie pod swój dach, względnie sfinansuje ich pobyt.
Teraz oczekuje od przedstawiciela rządu aby powiedział publicznie, że Polacy zamordowali w Kielcach tylu to a tylu obywateli. A gdzie rola SB-cji? Kto zasiadał w tych organach i kto sprowokował zajścia? Czasem sobie myślę, co by to było gdyby dziennikarz np brytyjski naciskał na swojego brytyjskiego rozmówce w telewizji i pytał, Panie Cameron ilu to Hindusów zabiliśmy wspólnie jako naród podczas kolonizacji tego kraju, ile bomb posłaliśmy na niemieckich cywilów w czasie II WŚ.
angelus-silesius
wczoraj
Oceniono 151 razy 9
Czytam i oczom nie wierzę:
"Z kraju, który był wzorem, nagle staliśmy się kłopotem."
1. Dla kogo wzorem, w jakiej materii i na kogo spadały koszta bycia wzorem
2. Dla kogo kłopotem i w jakiej materii i na kogo spadają koszta bycia kłopotem
Będę wdzięczny za cenne wskazówki, szanowne lemingi.

Od dluzszego czasu spotykam coraz bardziej irytujace pisowskie komentarze w Wyborczej, czy Gazecie.pl z duza iloscia plusow. Co sie dzieje ?
Wczesniej zalaczylam komentarz o Kamilu Dabrowie z ocena - 15 . A rozsadnych komentarzy coraz mniej, kroluja pisie ?!?!
Nie dziwi mnie pana przygoda, gospodarzu.

2016/07/20 03:19:41

candid13

oto jak popisuja sie pisowskie trole od rydzyka -
ludwigvanb wczoraj Oceniono 49 razy-15
Panie Kamilu. Podziwiam Pana za odwagę osobistą, nie dał się Pan zeszmacić jak duże grono dziennikarzy, którzy liżą tyłki pisowi.
Zawsze będę wspominał dzieciom, jak to puszczał Pan w eter hymny na znak protestu przeciw podłej zmianie. Taki człowiek jak Pan pracę znajdzie wszędzie oprócz "mediów narodowych" (czytaj pisowskich). Jak Pan został wyrzucony przestałem słuchać jedynki, a słuchałem kilkadziesiąt lat. Nie da się. Tuba propagandy straszna !

2016/07/19 04:41:13

adomi6319

Ale za to Gospodarz się wreszcie pokazał. Hurra !!!
Zawsze trzeba szukać pozytywnych stron :)

2016/07/18 11:58:43

adomi6319

napisałam do gazety, że nie przedłużę prenumeraty, jeśli nie będą sensownie moderować forum i ze wielu dyskutantów jest tym wkurzonych i też grozi, że nie da ani złotówki więcej, jeśli to się nie poprawi

2016/07/18 11:56:26

i_am_keyser_soze

Znowu? Napiszę wprost, że każdy dzień zaczynam od czyszczenia Wyborczej i gazety.pl - kosz, kosz, kosz ale zanim ruszą tyłek to te posty wiszą tam godzinami. Jest cała masa postów, które powinni usuwać bez reakcji ze strony komentujących bo jawnie łamią wszystkie zasady.

2016/07/16 13:16:20

mortimer21

Czesio Gewarkiewicz to nawet nie jest troll. To jest jakość sama w sobie, osobna kategoria.

2016/07/16 00:29:28

anumlik

A jak napalimy w kominku, to posłuchajmy na dobranoc szmoncesika staro-nowego:
www.youtube.com/watch?v=UOb2t8bCAX0

2016/07/16 00:01:18

aaannemarie

Ciao,
GW jest niepoważna. Nowa "kadra dziennikarska" wypiera starą i skutki widoczne. Pisałam do nich na Fejsie wytykając idiotyzmy, to zawsze odpowiedzą, ale mało sensownie.
Witamy z radością. W kominku trza napalić, bo po deszczach chłodno.

2016/07/15 23:51:19

anumlik

@moskwasadowa
Witaj Gospodarzu. Ucieszony Cię widzę. O Twoim banie nawet się nie zająknę - na hipokrytę we własnych oczach bym wyszedł, gdybym się z tego powodu zmartwił. Twoje miejsce na Sadowej, która - jak pewnie zauważyłeś - świeżo omieciona z pajęczyn. W lodówce pustki, ale pewnie zapełnisz półeczki.

Pod Sejmem 20-go trzeba być musowo, choćby po to, aby PiS-iury zauważyły, że nas Legion.

Tym czasem podsyłam Ci dziś napisanego anumlika. Za czasie on:

Złowieszcze
Przechodzą mnie dreszcze
Na myśl, że mym wieszczem
Brzeszczyna ma być.
Mózg wpleszczę
W byle jakie kleszcze,
A słowa jak deszcze -
Być albo nie być
Wirują, gdy w dżdż szcze
Żałobne requieszcze:
Broszydło, ty jeszcze
Nie zaczęłaś gnić?

2016/07/15 21:10:23

moskwasadowa

@bartoszcze
Nie, nie będę już pisał pod ten adres, sprawa jest za poważna, jedziemy po wyższych rejestrach,

2016/07/15 15:37:06

moskwasadowa

@bartoszcze
Czy Ty nie rozumiesz, że nie mogę napisać na forum Wyborczej nic?
Bo mnie zbanowali właśnie.

2016/07/15 15:24:25

bartoszcze

Zamiast snuć teorie spiskowe, napisz na forum@wyborcza.pl o co chodzi.

2016/07/15 15:21:55

moskwasadowa

Nie bardzo, skoro wiszą trolle i nikt im złego słowa nie powie

2016/07/15 15:14:05

bartoszcze

Czyli podeszło pod spamowanie.

2016/07/15 14:54:30

moskwasadowa

Nie wiem, wywalili kilkanaście wpisów kontpisowskich i powyższy apel

2016/07/15 14:53:32

bartoszcze

Za co zbanowali?

2016/07/15 14:45:08
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt