Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

Czas Rejtanów

Autor:
Zapamiętaj Aby dodać komentarz na tym blogu, musisz się zalogować. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

moskwasadowa

@zgredward_ii, panpiotr1949
Blog ma paskudną wadę - jak się pojawia nowy wpis, ludzkość nie czyta komentarzy pod poprzednim, tak że, panowie, chodźcie pod nowy:)

2015/12/23 20:02:09

zgredward_ii

@Szanowni
Zainspirował mnie mój znajomy, który zgłębia Biblię, ale na co dzień jest inżynierem i nikt by się nie domyślił, że ma takie zainteresowania. Po prostu swoją religijność zachowuje dla siebie. Ja z kolei należę do tych niepodzielających tej wiary. Do rzeczy, zacytuję cały jego wpis na fb:
>>Mimo deklaracji rządzącej opcji politycznej nie ma ona nic wspólnego z chrześcijaństwem.
Dlaczego?
Promuje nienawiść zamiast miłości:
"Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował bliźniego swego, a będziesz miał w nienawiści nieprzyjaciela swego. A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują," Ew. Mateusza 5:43-44
Mówi o zemście i odwecie zamiast o przebaczeniu:
Bo jeśli odpuścicie ludziom ich przewinienia, odpuści i wam Ojciec wasz niebieski. A jeśli nie odpuścicie ludziom, i Ojciec wasz nie odpuści wam przewinień waszych. Ew. Mateusza 6:14-15
Najmilsi! Nie mścijcie się sami, ale pozostawcie to gniewowi Bożemu, albowiem napisano: Pomsta do mnie należy, Ja odpłacę, mówi Pan.
Jeśli tedy łaknie nieprzyjaciel twój, nakarm go; List do Rzymian 12:19-20
Buduje konflikt zamiast zgody:
Pogódź się rychło z przeciwnikiem swoim, póki jesteś z nim w drodze, aby cię przeciwnik nie podał sędziemu, a sędzia słudze, i abyś nie został wtrącony do więzienia. Ew. Mateusza 5:25
Podziału na Polaków i innych:
Nie masz Żyda ani Greka, nie masz niewolnika ani wolnego, nie masz mężczyzny ani kobiety; albowiem wy wszyscy jedno jesteście w Jezusie Chrystusie. List do Galicjan 3:28
Cytaty w tym temacie można mnożyć i zachęcam do przeczytania całego Nowego Testamentu i Biblii.
Celem tego postu jest przede wszystkim zwrócenie uwagi tym, którzy myślą, że obecna opcja jest chrześcijańska.
To jest nieprawda. Może Ci ludzie są religijni (tego nie wiem), ale chrześcijaństwo to nie jest.
Oczywiście nie twierdzę też, że opozycja jest chrześcijańska.<<
Nasuwa się oczywista konkluzja - PiS jest antychrześcijański, na wskroś. Znamienne jest obecne milczenie biskupów, którzy z wielkim zaangażowaniem udzielali się w kampanii wyborczej, a teraz zamilkli. Czyżby zauważyli, że otworzyli puszkę Pandory? Że może nie będzie bonusów? Przecież muszą wiedzieć, że to co głosi PiS jest oczywistej sprzeczności z Ewangelią - to ich zawód. Ja wiem, pecunia non olet, ale może straty wizerunkowe będą większe. Załóżmy na chwilę (taka mała utopia, a może duża?), że biskupi zwątpili w PiS. Sądzę, że jedyną siłą, której boi się prezes jest Kościół. Gdyby tak stanął po właściwej stronie, jak w czasach PRL. A może należałoby zwyczajnie ich przekupić, w końcu parę miliardów w tę czy w tę, to niewielka strata porównując do tego co narobi za chwilę opcja rządząca.

2015/12/23 19:51:27

panpiotr1949

No Marianny tylko szukam rozpaczliwie, bo z Kodem na fanie mi jakos nie po drodze, a MUSZE cos zrobic bo ciemnosc widze przeokrutna przed nami.

2015/12/23 19:46:56

moskwasadowa

@ewka_blaszczyk
Od tych dwóch panów jesteś na pewno lepsza, stabilniejsza... i wiesz o co chodzi.

2015/12/23 19:42:20

ewka_blaszczyk

@moskwa
Jesteś kochany, ale ze względów j.w. - na pewno nie. Szkoda dla sprawy murowana.
Jestem za cienka.
Ale chętnie będę darła pysk w tle.

2015/12/23 19:40:06

moskwasadowa

@ewka_blaszczyk
A ja bym Cię widział na czele :)
I to nie żart.

2015/12/23 19:29:25

moskwasadowa

@panpiotr1949
Ja to się dopiero na serio wystraszyłem, kiedy zobaczyłem entuzjastyczne poparcie dla tego projektu, który wyląduje w kiblu razem z podpisami i nawet nie można z niego zrobić eventu medialnego poza Polską, na stronie KOD-u w komentarzach.

Nie wiem "nic więcej", raczej mniej, ale znam mechanizmy i środowisko. O felerach pisałem od początku, nie o wszystkich, bo niektóre mogą być tematem jedynie na priva. I tak wyciekło więcej już przez media...

Natomiast potwornie żal mi... SPRAWY

2015/12/23 19:28:14

ewka_blaszczyk

@panpiotr1949

Raczy PanPiotr żartować. :)
Jestem typem aktywistki, ale doskonale znam swoje ograniczenia. Poza merytorycznymi, te charakterologiczne - na pierwszym miejscu zaś emocjonalny, wyrywny pysk często kroczący przed rozumem. Spaliłabym rzecz w minutę. Ale w drugim planie sprawdzam się doskonale.

2015/12/23 19:25:39

panpiotr1949

Nie bardzo rozumialem "wstrzemiezliwosc" autorycza w poczatkach KODa.
Pomyslalem: chyba wie cos, o czym nie chce przez grzecznosc pisac.
Potem zobaczylem i uslyszalem M.K. w Realu. O takich mowi sie na Slasku: Tyn istny, mientkim robiony, w copce, wele pieca.
Ostatnia deta propozycja Kodowanej Ustawy o TK to nic innego jak zachowanie faceta, ktoremu na rympal wchodzi do domu banda zbirow, a ten proponuje im podrobiienie kluczy lub otwiera drzwi balkonowe.
Toz to jest drugi najlepszy prezent swiateczny dla WODZA wolakow.
Rozwalenie Trybunalu to wytrych do wszystkiego. Tej oszalalej bandy nic juz nie powstrzyma. Wezma wszystkich za morde i zmajstruja nam quazi Bialorus przy lagodnych popiskiwaniach roznistych Mateuszkow.
Po swietach czas ostatni wyjsc na place i ulice i drzec morde, bo juz wczoraj jest za pozno. Ewko prowadz.!!!!!

2015/12/23 19:16:08

moskwasadowa

@Szanowni
Świąteczne życzenia prezesa dla KOD-u - już na blogu.

2015/12/23 19:09:44

moskwasadowa

@ewka_blaszczyk
To ja też jestem homo.
Sovieticus:)
ciut młodszy, ale zawsze :)))

2015/12/23 19:08:50

ewka_blaszczyk

@anumlik

Kijowski jest z 1968. Tylko 6 lat starszy ode mnie, a wydaje się czasem jak z innej epoki. Ma kapkę homo sovieticusa. Moje pokolenie - mid-seventies - już nie, własnoskórnie i dojrzale pewnych rzeczy nie doświadczyliśmy, więc dziś się ich nowych odsłon nie boimy. A z Kijowskiego żaden Han Solo ani nawet Chewbacca. Jeśli kojarzysz - ja naturalnie tak, to moje klimaty, jam krew z krwi minionkowej ;) - Lando Calrissian. :))

2015/12/23 18:35:04

anumlik

@ewka_blaszczyk
Co mi tam, Prze Ewy. Wierzę, że nie słodki, a jeno lepki.

Pozostając w konwencji błękitnego mieczyka Jedi. Oni wszyscy, te młodziki, w konwencji kreskówek się oglądają w lustrach. Jak nie "Gwiezdne wojny" to japońskie Ninja w anime, albo inne Minionki. Wklejam niezłą analizę zjawiska z tegotygodniowej "Polityki".
www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kultura/1643868,1,zlodup-nowy-bohater-popkultury.read
Tego syndromu kulturowego, którego powstawanie jakoś prześlepiliśmy, nie da się tak łatwo (na pewno nie w jednym pokoleniu) wyplenić. Te młodziki (a to dotyczy tych urodzonych pod koniec lat siedemdziesiątych - jak Kijowski - jak i tych urodzonych w 1997 roku - tegorocznych "pierwszaków" wyborczych) to pokolenie szukające Geniusza Zła, który pomoże im doprowadzić do upadku systemu - jak to lapidarnie ujął autor "Pory na zakapiora", Bartek Chaciński.

2015/12/23 18:12:12

moskwasadowa

@anumlik

Oj wiem, wiem, i nie darmo jedno z drugim porównywałem.


kończę prezesa, znaczy - życzenia prezesa dla KOD-u :)

2015/12/23 18:07:52

aaannemarie

Rulewski, tvpinfo, teraz!

2015/12/23 18:00:37

aaannemarie

Ewa, dzięki za wyjaśnienie, nie śledziłam w ostatnich dniach głównego KOD, bo na dolnośląskim się działo i mam znajomych :). W szczegółach też jest problematycznie, ale to może kiedy indziej.

2015/12/23 17:57:46

ewka_blaszczyk

@anumlik

Nie nie nie, pszepanaanumlika. Miód dany tylko dla lepkości, bo orzechy zblendowałam nie do konsystencji masła, a tak do delikatnej, wyczuwalnej chrupkości. :)

KOD - chyba pozamiatane, na pewno w kwestii tłumów, jakie już za Kijowskim nie pójdą. Ale on ich nie chce, bo nie umie taką energią zarządzać. Ten pomysł z obywatelskim projektem ustawy o TK - jak kulą w płot, także ze tego względu, że Kijowski właśnie przystąpił do sekty gmeraczy w prawie [zamiast bronić dotychczasowego] i wydaje mu się to OK, bo ma błękitny miecz Jedi.

2015/12/23 17:49:58

anumlik

@ewka_blaszczyk
Jezusmariajuzefieświętyanieliipastuszkowie, toż ten ajerkoniakowiec to sama słodycz. I jeszcze miód do tego. Oj! Wolę swój tort makowy bez grama mąki, za to z armaniakiem i kilkoma innymi składnikami, ale to recepta nie do udostępnienia. I w ogóle nie słodki. Ha! No i piernik, na którego ciasto dojrzewało dwa miesiące. Właśnie się piecze. Dwa raza: Ha!

A co do naszych światłych przywódców KOD-orowych. Sami siebie ponamaszczali, a teraz za dziewice robią. Kaczor nie takich miewał na przystawkę. Rację ma @i_am_keyser_soze pisząc, że pomimo inteligencji są za głupi by zrozumieć jak zrobić to dobrze. KOD-orowcy, oczywiście. Zaczęło się to to nie za czasów Platformy, a wcześniej. Jeszcze przed UW. ROAD - tak miało to to na imię. Gospodarz wie najlepiej, bo sam o ROAD-czyków zahaczył w młodości.

2015/12/23 17:39:40

i_am_keyser_soze

LOL polecam w takim razie biały mak - droższy, ale o delikatniejszym smaku i co ważniejsze nie przypomina z wyglądu tradycyjnego.

2015/12/23 17:27:06

ewka_blaszczyk

@i_am_keyser_soze

Wcięło mi cd, pardon. Z tymi wszami w makowcu jest pewna historia. Kiedyś z bratem, jako małe rodzeństwo, rywalizowaliśmy o świąteczne słodkości. Oboje uwielbialiśy makowiec mamy. Brat wymyślił kiedyś, by mnie odstraszyć i samemu wchrzaniać - "to czarne, w makowcu, to są wszy! jak zjesz, staniesz się wielkim, wstrętnym robalem i będziesz mieć wszy jak kapcie!" czy jakoś tak. I do dziś nie dotykam. :)

2015/12/23 17:24:16

ewka_blaszczyk

@i_am_keyser_soze
Mój awokadowiec ma spód z orzechów nerkowca zblendowanych z kakao, miodem i mlekiem kokosowym.

A Twój makowiec ma wszy jak kapcie. ;)

2015/12/23 17:03:01

i_am_keyser_soze

@ewka_blaszczyk

Nie mój ;-P. Soczysty, aromatyczny z kruszonką z trzcinowego cukru i migdałowym kruchym spodem.

2015/12/23 16:59:39

ewka_blaszczyk

@aaannemarie

Nie mam nic w fejsowych wiadomościach, może to inna Ewka Blaszczyk? Na profilu mam czarno-białe zdjęcie z kotem i logiem KODu.

2015/12/23 16:59:12

ewka_blaszczyk

@i_am_keyser_soze

Makowiec ssie i jest nudny i włazi między zęby. ;P

2015/12/23 16:57:38

ewka_blaszczyk

@aaannemarie

Sprawa Miszka rozgrywała się na warszawskiej i głównej [obu zamkniętych] grupie KODu. Śladu nie znajdziesz, bo przyszedł cenzor i pozamiatał. Ze względu na to, że trwają między panami mediacje, Andrzej Miszk też częściowo ukrył chwilowo wątki.
Syntetycznie rzecz ujmując - ścięły się różne wizje KODu, Miszka wylano ze stanowiska mazowieckiego szefa.

2015/12/23 16:54:36

piesares11

annemarie,
Kwity sa bez znaczenia. Istotne jest to, ze Kijowski taka mial ochote na stawianie sie Kaczynskiemu, jak na zrobienie czwartego dziecka pierwszej zonie. On tylko tak sobie chlapnął ozorem i sie zdziwil, ze sie ludzie tak podniecili.

2015/12/23 16:51:47

i_am_keyser_soze

@ewka_blaszczyk

Wątpię by pokonał mój makowiec :-P

2015/12/23 16:51:35

ewka_blaszczyk

@piesie, tak krążymy wokół tematu, ale wychodzi nam, że musi iść na front @moskwa. ;)

2015/12/23 16:51:25

aaannemarie

Przepraszam, miotając się we wszystkich kierunkach nie sledzę w ogóle wątku Miszka. gdzie jest jakieś wyjaśnienie?
Ewa, napisałam do Cię na Fejsie, znajdziesz w wiadomościach :)

2015/12/23 16:49:08

piesares11

ewka_blaszczyk,
Potrzebny jest przywodca. Ani Kijowski, ani Miszk sie do tego nie nadają (zaden nie jest wiarygodny). Kaczynski straszy antymajdanem i to musi byc ktos, na kim to nie robi - i slusznie - wrazenia.

2015/12/23 16:45:39

ewka_blaszczyk

@aaannemarie

Akurat w tym temacie byłabym spokojna, bo tego rodzaju tłuszcza nie jest targetem KODu. Kwity są słabe, ale jestem pewna, że będę orać w glebie do Mieszka.

2015/12/23 16:42:24

aaannemarie

Ewka, Piesie, czekałam tylko, kiedy PIS znajdzie "kwity" na Kijowskiego, aby rzucić go tłuszczy, nie wiedziałam, że pójdzie to tak gładko.

2015/12/23 16:40:24

ewka_blaszczyk

@piesares

Nie ma mowy, by nad tym zapanował. Nie przewidział skali. Zresztą wielu rzeczy nie przewidział/nie przemyślał. Choć dobry z niego chłop - ale to za mało.

2015/12/23 16:32:30

piesares11

moskwasadowa,
Kijowski podpuscil wszystkich, zeby skoczyli na glowe do pustego basenu, a teraz pilnuje, zeby sie z niego nie wydostali.

2015/12/23 16:28:34

ewka_blaszczyk

Słuchajcie, zrobiłam tak obłędny tort czekoladowy na bazie awokado, że poobrywałoby Wam kubki smakowe z orgazmu. Ale że jeden pisze "gówno", drugiemu się nie chce majdanować, bo idzie do pstrąga, trzeci we Wiedniu, to pies Wam buzie lizał.

;)

2015/12/23 16:27:49

moskwasadowa

@Szanowni
życzę panu Kijowskiemu, żeby był taki "kozak" jak minister z Luksemburga:)))
wyborcza.pl/1,75477,19391824,szef-msz-luksemburga-jesli-pis-sie-nie-opamieta-potrzebne.html#MTstream

2015/12/23 16:07:31

krol_wysp_tonga

@Ewka

Też mi się wydaje, ze będzie :-)) Ale pamiętam też, że pierwszy majdan był po 10 latach rządów Kuczmy, drugi po prawie 4 latach Janukowycza (który zaczął bardzo podobnie jak Prezes od rozwalenia TK). Żaden majdan nie powstał 5 minut po wyborach. Tak to już jest.... Ale te manifestacje są ważne. Wszak przed każdym Zbawieniem muszą być Jany Chrzciciele prostujący ścieżki ;-)) Taką rolę, może nieudolnie, próbują odgrywać Kijowski i posłowie opozycji....

@Anno Mario

Wczoraj nawet pisałem, jak babuszki na ulicy żywo komentowały ostatni nagłówek "Faktu" :-)) Ludzie umieją liczyć. W kwestii ich portfela trudno ich omamić. Zresztą lepiej ode mnie pamiętacie sprawę NFI. Kiedy normalnie w wyborach uczestniczy mniej niż 50% wyborców, to po udziały w NFI stawili się karnie "nie kumate" chłopy z PGR, a nawet bezdomni wyłonili się z kanałów :-))) Frekwencja wyniosła 99,99% jak w Dagestanie ;)) Sam obserwuję podobne zjawisko jak na wydziale dzielą stypendia socjalne - ludzie staną na rękach, byle wydębić kilka baniek ;)) Także liczyć prosty lud umie, nawet jak nie potrafi przeczytać umowy ;))

Dobra, spływam do przygotowań świątecznych ;-)))

2015/12/23 15:50:59

moskwasadowa

@ewka_blaszczyk
Gówno będzie, nie Majdan
właśnie piszę życzenia świąteczne od prezesa dla KOD-u

@KWT
byłem na zakupach, wróciłem żywy, ale ledwo, i będę judzić (!) :)

2015/12/23 15:49:12

aaannemarie

Królu, wtedy PIs powie swoim wyborcom, że to zastałości 8 lat rządów PO. Takim tłumem się łatwo kieruje.

2015/12/23 15:43:32

ewka_blaszczyk

KWT

Taki młody, a już bez złudzeń. ;)
Tacy jak Ty powinni Majdany majstrować. I będzie coś podobnego w Polsce, zobaczysz.

2015/12/23 15:39:37

krol_wysp_tonga

Od razu widać, że sami ateiści, masoni, geje i żydzi :-))))) Zamiast latać po sklepach, sprzątać chałupy i patroszyć ryby (u nas nie ma karpia - w akcie protestu przeciwko ich rzezi, konsumujemy pstrągi... Poza tym Karp capi mułem :-) nakręciliście 212 komentarzy, które nie wiem kto przeczyta (bo nie ja) :-))

Ludzie, dajcie spokój temu biednemu KOD-owi. Prawda jest taka, że "Game Over" nastąpiło 25.10. Teraz to można skakać manifestować i takie tam, a PiS i tak kontroluje już wszystkie sznurki. 50 tyś na marszu w Warszawie to ogromny sukces, który autentycznie przeraził Prezesa, ale jak słusznie zauważyła Jael (ten komentarz jeszcze przeczytałem - dalszych już nie miałem czasu :), idą święta i nikt już na ulice i tak by nie wychodził (do 10 stycznia co najmniej). A Prezes dopnie swego, ma potężny mandat wyborczy (zwycięstwo Dudy i bezwzględną większość w obu izbach), więc odeprze tę presję uliczną. Zresztą On wie, że wyborcy PiS doskonale rozumieli, że 25.10 podpisują cyrograf z diabłem - wolność sprzedali za szybszą emeryturę i 500 zł. Do tej pory nie stało się nic, co mogłoby zmienić poglądy "mas". Badania sondażowe także to potwierdzają. Poparcie dla PiS nieco spadło, ale dalej są pierwszą partią, a poza tym urósł nieco Kukiz. Następuje jedynie mobilizacja tych i tak przekonanych, wokół Nowoczesnej. PiS też to analizuje i wie, że na razie może spać spokojnie, aczkolwiek "brzydkie obrazki z TV" mogą być zaraźliwe. Dudzie również minęło zawstydzenie i dał buńczuczny wywiad do BBC. Prawdziwy problem się zacznie, jak lud nagle poczuje podwyżki podatków, drożyznę i obniżenie świadczeń. "Fakt" już bombarduje ludzi różnymi tytułami. I jak niezadowolenie socjalne nałoży się na protesty inteligencji coś zacznie się dziać. Na razie to walka z wiatrakami. No może lekko przesadziłem, bo choć te demonstracje żadnego bezpośredniego efektu nie dają, to "brzydkie obrazki w TV" są jak krople drążące społeczną skałę....

2015/12/23 15:36:23

piesares11

anumlik,
Czy ktos jest bez plam/winy decyduje król Herod (Swięta idą ;))) ), opierajac sie na ustalonych przez siebie definicjach, uzywanych zgodnie z przeznaczeniem. Np. Bierecki jest wzorcem z Sevres czlowieka bez niczego. Mysle, ze Kijowski na obmowe w ogole nie bylby narazony, gdyby mial 16-letnia narzeczoną będąc w trakcie rozwodu z szosta zona i nie płacąc alimentow 2 tuzinom dzieci. Jego skutecznosc nie bedzie zreszta zalezala od takich rzeczy, tylko od tzw. charyzmy i zdolnosci organizatorskich.

2015/12/23 15:25:52

ewka_blaszczyk

@anumlik

Nie śledziłam sprawy Krzywonos, bo o ile nie jest łamane prawo, mam w nosie cudze finanse. Gmeranie w kieszeniach Kijowskiego o tyle mnie oburza, że on już dawno na stronie fundacji ojcowskiej o sprawie pisał. I płacenia nie unika.

K@#$%%&&wa mać, co za naród.

2015/12/23 15:23:05

anumlik

@ewka_blaszczyk
Hieny zawsze będą grzebały w życiorysach. Taka natura hien. Dlatego jeśli się ktoś zabiera za "robienie wielkiej polityki" nie powinien mieć na życiorysie żadnych plam. Dornowi nadnaczelnik pewnie "różnice poglądów" by wybaczył, ale za niepłacenie alimentów publicznie go skrytykował. I "posypało się". Przyjmuję do wiadomości tłumaczenie Kijowskiego, że go nie stać na wysokie alimenty, ale pisiory i mohery tego rozumieć nie chcą. Podobnie jak rozumiem tramwajarkę Krzywonos, która do przyznanej jej przez ZUS emerytury w wysokości 2700 zł. wzięła dodatkową emeryturę specjalną przyznaną jej przez Tuska, w wysokości 3500 zł. co dało w sumie te nieszczęsne 6200 złociszy. Tyle, że nie powinna robić z tego tajemnicy, bo to ją w bardzo złym świetle postawiło. PiS na takie "potknięcia" tylko czeka. A hieny z grzebania w życiorysach żyją.

2015/12/23 14:55:56

i_am_keyser_soze

@anumlik

Oni chcą pomóc, ale serio pomimo inteligencji są za głupi by zrozumieć jak zrobić to dobrze. Przyczyna przegranej Platformy znów w całej krasie.

2015/12/23 14:47:21

anumlik

Szanowni,
Jak można zachować niezależność, dając PiS-owi i pisowczykom taki oto argument: Towarzystwo Dziennikarskie skupia dziennikarzy, a prezesem organizacji jest Seweryn Blumsztajn. Do TD należą m.in. Jacek Żakowski, Jacek Rakowiecki, Jan Ordyński i Wojciech Maziarski.. Czysty mainstream. Nie, żebym miał cokolwiek przeciw któremuś z panów, ba z niektórymi jestem w bardzo przyjacielskich relacjach, ale ustanowienie "Nagrody Wolności" na okoliczność wręczenia pierwszej Mateuszowi Kijowskiemu, to "pocałunek śmierci: dla KOD. Łudzę się jeszcze nadzieją, że Kijowski nagrody nie przyjmie.
www.wirtualnemedia.pl/artykul/towarzystwo-dziennikarskie-ustanowilo-nagrode-wolnosci-mateusz-kijowski-pierwszym-laureatem#

2015/12/23 14:29:52

ewka_blaszczyk

@aaannemarie

Jasne :)

2015/12/23 14:16:56

aaannemarie

Moja opinia a propos KOD-u >>>>>> Ewa :)

Ewko, widzę Cię na KODzie, z Fejsa, odezwać się na messaggio privato ?

2015/12/23 14:14:49

ewka_blaszczyk

Tymczasem hieny rozpoczęły skanowanie życiorysów i finansów:

wyborcza.pl/1,75478,19390147,alimenty-lidera-kod.html

:(

2015/12/23 14:10:50

piesares11

moskwasadowa,
Minusuja, ale sie nie dziwie, bo my tu przerabiamy te lekcje w kolko, a inni nie (o trollach nie mowie):

moskwasadowa!
11 minut temu
Oceniono 12 razy-2
"Wygląda na to, że PiS wygasza demokrację, a Kijowski wygasza protesty przeciw temu wygaszaniu. Czuję się zrobiony w KOD-a. Komitet Obrony Demokracji reaguje projektem ustawy na coś, co wszyscy nazywają zamachem stanu? To jest jakiś żart?"

Cały tekst: wyborcza.pl/1,75478,19389433,komitet-obrony-demokracji-zapowiada-obywatelska-nowelizacje.html#ixzz3v8mckt5Y

2015/12/23 12:03:06
  1   2   3   4   5   6 następne
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt