Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

Matka Boska Królowa Polski

Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

marzatela

Ja byłam u dominikanów, choć nie była to główna msza tego dnia. Bez żadnych oficjalnych delegacji, ale modliliśmy się za ojczyznę i oczywiscie błogosławieństwa dla niej.
Teraz tych modlitw potrzebujemy równie bardzo, jak w czasach niewoli. Jesteśmy podzieleni, skłóceni - w ten sposób nie da się nic zbudować. I rzeczywiscie boli, że nie ma nikogo, kto swoim autorytetem mógłby nas pogodzić. Chwilami mam wrażenie, że neiktózy kapłani wręcz dolewają oliwy do ognia. Niestety.

2012/05/04 06:52:35

pogodny_pan

W moim mieście Jezuici po dziś dzień odprawiają msze za ojczyznę. Tak, zmieniło się. Przychodzi poczet sztandarowy Solidarności i garstka osób, ze dwadzieścia góra.
Dziś na mszy wsłuchiwałem się czy będzie grupa ciągle zniewolonych nie akceptująca słów ojczyznę wolną pobłogosław Panie. Byłem mile zaskoczony nie było sprzeciwu. Śpiewaliśmy wszyscy razem.
Przyszła mi teraz taka myśl, że może winno się wrócić do takich cyklicznych mszy w intencji zjednoczenia społeczeństwa. No tak, tylko, wokół kogo, czego? Ktoś musiałby stanowczo wskazać.
p_p

2012/05/03 23:07:02
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt