Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

Tu polew

Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

czepny

Eva70@ - oczywiście najlepiej steruje się ludźmi słabo wykształconymi, podatnymi na manipulację. Niestety, jakiś czas temu wdałem się w ostry spór z tzw. ludźmi wykształconymi. Argumenty mieli żenujące, rodem z Internetowego hejtu - modne ostatnio słowo - ale swoją wiedzę czerpali głównie z W Sieci i z Uważam Rze. Kropla drąży skałę, umiejętnie podawane kłamstwa mogą otumanić nawet tych pozornie wykształconych.

2016/03/10 16:28:51

czepny

only-avianca@ - mamy serial pt. rozwalanie demokracji i kompromitowanie państwa a wszystko na życzenie Polaków. Ciężko to pojąć.

2016/03/10 16:17:23

Gość: Eva70, *.elartnet.pl

@Czepny
Kaczyńskiego "umiejętność sterowania ludźmi" działa tylko na ludzi marnych, wszelkiej maści nieudaczników, którzy uważają, że dopiero Kaczyński docenił ich wartość i umożliwił im osiągnięcie pozycji na jaką zasługują. Ci, którzy coś potrafią i mają jakieś własne osiągnięcia już nie są tak podatni na jego "urok". Nie udało mu się wykorzystać Wałęsy, Adama Strzembosza, jak to wynika z wywiadu zamieszczonego w dzisiejszym Wysokim Formacie, nie poszło mu też z Janem Olszewskim, a i długo mu wierni towarzysze, tacy jak Dorn, w końcu też go opuścili, wielu musiał się pozbyć, bo zbytnio wierzgali. Został przy nim tylko jakiś czwarty garnitur, tacy jak Waszczykowski, który - jak widać - nie tylko nie nadaje się do promowania "dobrych zmian", ale wręcz je kompromituje. Chyba jednak nawet sam "wielki strateg" nie potrafiłby sprostać takiemu zadaniu, bo do tego potrzebne byłyby zupełnie inne talenty niż te, którymi on dysponuje, a które - jak widać - są wystarczające dla niezbyt wymagającego "ciemnego ludu", ale na salonach Unii, w Owalnym Gabinecie czy w Sztabie NATO nie zrobiłyby już takiego wrażenia.

2016/03/10 15:05:43

only-avianca

Tu, w Polsce, to, że tak powiem mały Pikus, ale najgorsza siara czeka nas w Brukseli. I to już zabawne nie będzie, bo nie krasnoludki wybrały ten rząd. Chociaż może i tak, ale jednak polskie :(

2016/03/10 06:52:38

czepny

skoczek@ - też Go lubię, bo trzeba być sobą - bez względu na to co pomyśli Ziobro.

2016/03/09 23:30:59

Gość: skoczek, *.toya.net.pl

Młodemu Stuhrowi nie brakuje dowcipu, ale też ...odwagi . Tylko mu pogratulować...
i Tobie - fajny tekst - taki aneks do jego wystąpienia :)

2016/03/09 22:07:26

czepny

kocica@ - tak jest, oni są tak bizantyjsko poważni że humoru boją się jak diabeł święconej...
Kaczyński to oczywiście największy dywersant. Niestety, ma umiejętność sterowania ludźmi, ale to tylko kwestia czasu. Te kompleksy, o których piszesz, Kaczyńskim sterują i na dłuższą metę powodują, że ludzie się do niego zrażają. Uważam, że każdy dzień rządów Pisu, to kolejny dzień przybliżający Kaczyńskiego do politycznego upadku. Gdy teraz upadnie to na dobre - będzie miał za mało czasu żeby poczekać, aż ludzie zapomną i znów będzie można nimi manipulować. Dużo też zależy od opozycji żeby mądrze rozgrywała potknięcia Kaczyńskiego, a tych będzie coraz więcej.

2016/03/09 20:22:14

Gość: kocica, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Już jakiś czas temu,wiele osób stwierdzało,że najlepszą bronią na wybryki obecnej ekipy jest śmiech,bo nic tak nie zaboli jak ośmieszenie.Widać młody Stuhr uderzył najboleśniej wykpiwając to co dawno należało wykpić i ośmieszyć.Prezes od dawna nie przebierał w słowach zamierzając przeciwników obrazić.Teraz jakby nastąpiła eskalacja jego nienawistnych epitetów.Najpierw swoją formację określał jako prawdziwych patriotów dając do zrozumienia,że reszta to nieprawdziwi.Dzisiaj jego przeciwnikom odmawia prawa używania barw narodowych.Jest to zwykłe świństwo,by nie określić gorszym słowem nie tak dawno niecenzuralnym.Dzisiaj język schamiał i na tzw.salony weszły słowa jeszcze wcale nie dawno zwane rynsztokowymi.Ten "żoliborski inteligent" to mały(nie tylko wzrostem)człowieczek oblepiony kompleksami,a w dodatku pogardzający wszystkimi.Jedyną osobą,którą szanował była matka,bo nawet brat bliźniak był tylko do sterowania.Obecny podział Polaków na dwa coraz bardziej wrogie plemiona to zasługa tego nienawistnika.Zresztą dla przypomnienia to właśnie JK wprowadzał ferment u zarania powstającej IIIRP.Gdy był przy Wałęsie ciągle judził i skłócał ówczesne ośrodki władzy.Gdy dostał porządnego kopa od prezydenta Wałęsy zaczął wojnę z nim samym aż do dzisiaj.JK to największy destruktor w naszych współczesnych dziejach,a może i w całej historii naszego kraju.Najgorsze jest to,że stosunkowo mało obywateli zdaje sobie z tego sprawę,ale pocieszeniem może być,że jednak ich liczba powoli wzrasta,dowodem jest KOD.Pozdrawiam,MK

2016/03/09 19:37:28
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt