Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

The Still Point

Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

karolina.ja

Padmo - nie obawiam się języka, ostatnio musiałam przeczytać kilka powieści w tym języku i okazało się to generalnie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze, niż się spodziewałam. Natomiast moja kolejka książek, które chciałabym w najbliższym czasie przeczytać jest tak długa, że nie chciałabym na razie dokładać kolejnej. Czytanie blogów książkowych zazwyczaj mi w tym nie pomaga (chociaż ostatnio dzięki recenzji buksy skreśliłam biografię Tove Jansson).

2012/12/12 11:02:20

padma

Sesolello - rozumiem, że to Twoje słowo-klucz, tak jak dla mnie "odludna wyspa"?;)

LENA - hihi, może namów rodzinę na odpowiedni prezent pod choinkę:)))

Gosława Ka. - mam nadzieję, że takie komentarze, jak Twój, zachęcą jakiegoś polskiego wydawcę:)

Monika T - no ja w sumie też mam, biję się w pierś! Szczepkowska nie wysłuchana, bo słuchałam "Emmy", a to akurat dość długi audiobook jest. I niestety też się słucha dość kiepsko, irytowała mnie intonacja lektorki i pewna maniera, z jaką odgrywała ona Emmę i pana Knightleya. Inne postaci były dobrze przeczytane, więc szkoda, że akurat dwie główne uczyniła jeszcze bardziej irytującymi, niż są w książce... Innych audiobooków Austen nie mam, myślę, że teraz będę biegać do jakiegoś kryminału:)

karolina.ja - na zachętę powiem, że język nie jest trudny, a za to naprawdę ładny! Może nie czekaj więc na tłumaczenie... Skojarzenie ze "Stacją Tajga" jest ciekawe, to są zupełnie inne powieści wprawdzie, ale faktycznie, jakiś klimat je łączy!

2012/12/11 22:50:43

Gość: Sesolello, *.multi-play.net.pl

You had me at wyprawy polarne ;)

2012/12/11 15:18:02

Gość: LENA, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jaka świetna recenzja. Poczułam natychmiastową chęć zakupienia czytnika i tej powieści. :)

2012/12/10 16:16:56

Gość: Gosława Ka., *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No jeśli ta książka jest równie wciągająca, jak Twoja recenzja, to chętnie bym przeczytała. Tylko że w oryginale bez szans, więc przyjdzie mi poczekać na tłumaczenie...

Piszesz może i rzadko, ale jak już napiszesz, to jest to uczta :)

2012/12/10 09:46:35

Gość: Monika T, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No ja MAM problem z rzadkością wpisów:) A "Duma i uprzedzenie" w interpretacji J. Szczepkowskiej wysluchane? I poleccie równie fajny audiobook J Austen jeśli można prosić bo "Perswazje" w int Hanny Kamińskiej słuchają mi się w bieganiu źle. Pozdrowienia :)

2012/12/10 06:20:26

karolina.ja

Brzmi zachęcająco, tym bardziej, że ja coraz bardziej lubię Woolf. No i chętnie bym sprawdziła na ile trafne są moje skojarzenia ze "Stacją Tajga" Hulovej. Chociaż mam nadzieję, że wkrótce ukaże się tłumaczenie i będę mogła przeczytać tę książkę po polsku.

2012/12/10 00:27:32
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt