Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: Dawid, *.devs.futuro.pl

Tekst w założeniu miał być chyba zabawny, ale wyszedł raczej żenujący. Panu się wydaje, że słupki są stawiane dla przyjemności albo z powodu jakiejś wyimaginowanej wojny z kierowcami? Bardzo polecam czytelnikom zapoznanie się z repliką Adama Łaczka, gdzie opisane jest dlaczego słupki są konieczne i dlaczego stawiane są właśnie tak, a nie inaczej: ibikekrakow.com/2017/09/19/slupki-na-srodku-chodnika-stawia-sie-by-uniemozliwic-nielegalne-blokowanie-chodnika/ Problem zasadniczo polega na tym, że jak się nie uniemożliwi fizycznie wjazdu samochodem na chodnik, to żadne zakazy nie poskutkują, bo zawsze znajdzie się kierowca, który "musi", a potem płacz, że stłuczka albo potrącenie na skrzyżowaniu, bo widoczność była ograniczona.

2017/09/20 14:14:55

Gość: rafał, *.gigainternet.pl

Kierowcy stają gdzie tylko mogą: na skrzyżowaniach, pasach, zakazach, zajmując większość chodnika itd. W du*ie mają przepisy i innych ludzi, wszak "ja tylko tak na chwilkę".
Po mieście "robię" rocznie ok. 25 tys. km i jestem zdania, że ta wolna amerykanka powinna mieć swój koniec, osobiście bym kolczatki rozstawiał albo zafundował Straży Miejskiej 25 jeżdżących non stop lawet żeby mogli ściągać takich baranów bo na niektórych same słupki jak widać nie wystarczają.
Dodam tylko, że mieszkam w centrum (Grzegórzecka) i znam bardzo dobrze problemy z parkowaniem.

2017/09/18 22:27:24

krakoffski

Słupki, słupki, słupki, wszędzie słupki, w NH przy Placu Centralnym też biało-czerwone postawili i oczy pękają. Ale cóż zrobić skoro konserwator zabytków specjalnie tym zainteresowany nie jest? Inna sprawa to kierowcy, dla których chodnik to naturalne miejsce dla ich samochodu, więc go blokują i w strefie i poza nią. Zwłaszcza poza strefą.

2017/09/18 11:10:24

Gość: kamerka drogowa, *.dynamic.chello.pl

tekst nie był zabawny, był słaby

2017/09/18 10:57:57
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt