Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentowanie jest moderowane.
Wypowiedź pokaże się po zaakceptowaniu jej przez właściciela blogu.
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: Monika, *.dynamic-ra-4.vectranet.pl

Stosowałam kiedyś różne kosmetyki - te tańsz i te droższe a efekt był mizerny. Zamiast wydawać pieniądze na niedziałające kremy lepiej naprawdę zainwestować w skuteczny zabieg! Wiem po sobie. W tym roku chodzę na liposukcję połączoną z bańka chińską i po 5 zabiegach widzę o wiele lepszą gładkość ciała i w znacznym stopniu zmniejszony celulit na tylnej partii ud. Do końca serii zostało mi jeszcze 5 zabiegów więc ale jak na razie jest to dla mnie hit wśród zabiegów do redukcji celulitu. Mogę więc śmiało polecić dalej.

2016/01/11 21:41:01

Gość: Aga, *.dynamic-ra-4.vectranet.pl

Powiem wam moje drogie panie, że cellulitu nie dostaje sie w tydzień. W tydzien tez się go niestety nie zlikwiduje. Jesli do umówionych zabiegów nie dołożysz diety, ruchu, masażu - codziennie i konsekwentnie przez przynajmniej 3 miesiące - nie powinnaś oczekiwac cudów.
Z zabiegów kosmetycznych, wykonywanych w salonach urody, dość skuteczna jest endermologia i liposukcja ultradźwiękowa, ale wiele zależy od tego, jakiego rodzaju masz cellulit, gdzie, no i jak jest zaawansowany. Dobre efekty daje tez masażbańką chińską.

2016/01/11 21:32:19
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt