Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentowanie jest moderowane.
Wypowiedź pokaże się po zaakceptowaniu jej przez właściciela blogu.
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

lindeczek

Moim zdaniem zwrot "Żydów..." jest trochę nie na miejscu, bo bez względu na czyjąś wiarę jeśli robi źle, to po prostu robi źle i jego wierzenia nie mają z tym nic wspólnego. ...ba wręcz często przez używanie takich zwrotów, wytknięcie komuś błędu jest bagatelizowane i dlatego trzeba ich unikać.
Czy PiS "naprawi" nasz kraj? Czy tak bardzo się różni od poprzedniej ekipy rządzącej? Tego jeszcze nie wiem i dopiero za kilka miesięcy lub lat się przekonamy, czy wybór ich na partię rządzącą był słuszny. Ale przyznam, że w to wątpię, bo generalnie wiele z tych wspomnianych przeze mnie "bezproduktywnych" dyskusji to właśnie oni zapoczątkowali i wręcz przeciągali w nieskończoność, często się przy tym kompromitując.
Generalnie w ogóle uważam, że tego rodzaju sytuacje większości partyjnych w gronie rządzących mijają się z ideą demokracji... no, ale to już moje zdanie i wiem, że jest odrobinę wyidealizowane.

2016/02/17 16:40:10

Gość: ChangeNick, *.dynamic.dsl.as9105.com

Nasz kraj został przejęty przez Żydów i sprzedawczyków, którzy dzisiaj zajmują najwyższe stanowiska i zarabiają dużo pieniędzy. Jest to celowe rujnowanie Polski, dobrze że PiS przejął władzę, już teraz widać że nasz kraj zmierza w dobrym kierunku... Według mnie to wszystkie działania polityków powinny być stale monitorowane i nadzorowane, bo jakimś sposobem dotacje unijne jakoś dziwnie bardzo szybko się rozpuściły... Ewidentnie nasyfione jest w polskim rządzie i trzeba jakos temu zapobiec

2016/02/17 05:08:22
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt