Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: manek, *.internetdsl.tpnet.pl

Świetnie napisane, nic dodać nic ująć.
Co mnie obchodzi, że Latrell Sprewell, nie jest zbyt rozgarnięty, a i ma zakaz zbliżania się do własnych dzieci, że Oliver Kahn bił żonę, że Tiger Michalczewski również bił żonę, co Sapkowski mówi w wywiadach o nastolatkach, jakie stosunki ma Mel Gibson z kochanką, czy jakie antysemickie poglądy, ile żon i dzieci ma Clint Eastwood, jak żyją Tomek Lipnicki, Hans, czy Tytus.
Szanuję i podziwiam ich za grę, za charakter na boisku, czy na ringu, za styl pisania, za muzykę którą tworzą, za filmy które robią i w których grają...
Przez ich wpadki w życiu prywatnym miałbym przestać czytać książki które lubię, oglądać filmy które lubię, słuchać muzyki którą lubię, czy przestać pasjonować się meczami, czy walkami w których grają? Przecież nie znam ich prywatnie...obłęd...

2014/06/27 12:56:10

automator1

Zgadzam się z PK to samo jak policja źle zaparkuję też niech mandaty samym sobie wrzucają niech pokazują choć trochę inicjatywy.

2014/06/27 10:52:04

Gość: PK, *.189.43.70.atman.pl

Nie wiem co to za afera, ale parkowanie na przejściu dla pieszych - czy to Porsche czy Dacia - zasługuje na karnego ku....sa i tyle. Tak samo jak parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych przez osoby do tego nieuprawnione. Nieważne kto się tego dopuścił.

2014/06/27 10:38:33

Gość: , *.centertel.pl

Nic dodać nic ująć. Ohm Karol !:)

2014/06/26 17:11:25

airbobo

Wow! Świetny tekst, nawet w obecnej sytuacji nie słyszałem o tej bzdurze związanej z Gortim ALE mimo temperatur i płynącej tu i jedzie Mastiki zawsze warto regularnie zagladacdo Karola - expect greatness! Slogan WNBA tu tez obecny, dzięki:)

2014/06/26 16:52:04
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt