Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

kacperos23

Świetny wpis zgadzam się w 100 procentach z tym,
pozdrawiam serdecznie!
________
Portal Punkt Zaczepienia

2018/02/02 11:44:19

red.grzeg

<i>Być może wyniki wyszukiwania facebooka różnią się dla różnych użytkowników. </i>

Bardzo się różnią dla różnych użytkowników (dla dowolnego wyszukiwania, im bardziej różniący się użytkownicy), tak więc metoda badawcza pozbawiona wartości. Takie badanie rzetelnie mógłby zrobić tylko FB.

2018/01/28 08:46:28

stowarzyszenierosa

Bardzo ciekawy wpis. Rzeczywiście z takim postępowaniem należy walczyć bez żalu. Pozdrawiam.

2017/11/28 12:25:46

danekstraszynski

Absolutnie z prostactwem i przemocą należy walczyć. Dlatego akcja metoo jest ważna i ma sens. Oczywiście, kiedy wyważa się bramę, która była długo zamknięta nie trudno o przesadę. Wrzucanie do jednego worka regularnego gwałtu, którym jest wymuszenie pełnej usługi seksualnej na podległej, -ym pracowniku i powiedzenia niezdarnego komplementu "Masz super cyce!" jest zupełnym nieporozumieniem. Tym bardziej, że same protestantki podkreślają, że chodzi o obleśnego typa. Wiadomo z doświadczenia, że kobieta potrafi znieść bardzo dużo, kiedy natrafi na faceta, który jej się podoba.

2017/11/19 10:51:42

drakaina

A zrobiłaś dokładniejsze badanie, jakie to konkretnie molestowanie fizyczne? Bo ja między innymi z tego powodu, że ta kategoria wydaje mi się rozwodniona, nie wzięłam udziału w tej akcji (pomińmy fakt, że nie udzielam się ostatnio na fejsbuku - gdybym uważała akcję za naprawdę sensowną, to pewnie bym się złamała). Dlatego, że mam niestety dość dużą gamę doświadczeń w tym względzie - od obleśnych facetów ocierających się w tłumie w tramwaju, po napad. I ponieważ mogę porównać te dwa typy "molestowania", uważam, że jest to rozmyte. Oblech w tramwaju jest ohydny i należy z nim walczyć, ale możesz wysiąść na najbliższym przystanku, a jeśli tłok jest nieco mniejszy, odsunąć się w bezpieczne miejsce. I to jest kompletnie nieporównywalne z poczuciem całkowitej bezradności.

Mogłabym jeszcze o Indiach - sprzed kilkunastu lat i z południa. O tym, że może być fizyczne zainteresowanie niepodszyte niezdrowym erotyzmem i kolejne stadia wdzierania się w cudzą intymność. Nie napiszę o tym między innymi dlatego, że rozkład kulturowy byłby (po części) wodą na młyn polskiej skrajnej prawicy

2017/11/13 18:02:37
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt