Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

One Lovely Blog Award

Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

calmiriel

Dziękuję Ci za nominację :):):)
Spróbuję coś u siebie napisać ... choć nie wiem, czy mi się uda ;) Ale spróbuję ;)

2011/08/01 22:53:36

aussiedownunder

Kochana, bardzo dziękujemy za wyróżnienie :)).
Bardzo nam miło, że ktoś nas w ogóle czyta ;). Jednocześnie musimy przeprosić, mam nadzieję, że zrozumiesz - ustaliliśmy, że na naszym blogu trzymamy się australijskiego tematu (i ogólnie naszego pobytu tutaj) i unikamy wszelkiego rodzaju łańcuszków i innych dygresji :)).

2011/07/30 04:51:50

taita03

Nigdy się do Ciebie nie zwracałam po "imieniu", bo nie byłam pewna kto jest kim w tym Waszym związku, jako że ogr jak i osiołek są płci męskiej ;) No, ale teraz już mogę, zatem dziękuję Ci Osiołku za wyróżnienie. Przy okazji bardzo Cię przepraszam, ale raczej nie przekażę nagrody dalej. "Ale to już było" chciałoby się powiedzieć. Tego typu łańcuszki krążą po sieci cały czas. Zmienia się tylko logo przyznawanych nagród, a zasady są niemalże identyczne. Ach, no i zwiększa się liczba wyróżnionych. 16 blogów, no nieźle ;) Do tej pory chyba ze dwa razy wskazywałam czytelnikom blogi, które polecam - nie chcę się powtarzać, bo szczerze mówiąc niewiele się zmieniło w tym temacie, jako że nie odkryłam zbyt wielu nowych blogów. Co do tych siedmiu ciekawostek, to o nich również pisałam. Całkiem niedawno zresztą.

Bardzo cieszy mnie to, że ktoś docenia moją stronę, ale szczerze powiedziawszy takie nagrody do mnie nie przemawiają. Każdy każdemu je przyznaje i to chyba pozbawia je "prestiżu". Gdyby jeszcze wyróżniało się jedną, dwie osoby... ale nie 16 :)

Jeszcze raz bardzo Cię przepraszam i dziękuję za wyrazy uznania.

Trzymaj się ciepło :)

2011/07/28 18:35:33

mopswkuchni

Ciocia dziękuję! Ale narobiłaś, teraz ja zwierzak będę musiała się zwierzać! Ale może Pańcia mi pomoże ;)

2011/07/28 15:17:24

Gość: pendragon, *.threembb.ie

Witaj, dziękuję Ci za wyróżnienie i za przypadkową kolejność ;) Teraz już wiem kto u was jest Osiołkiem :) W zabawie blogowej zdradzałem już raz swoje tajemnice i tak myślę, że te najciemniejsze muszę sobie pozostawić :))) Jeśli chcesz je poznać to zapraszam tu: skocz.pl/7sekretow. Co do kontynuacji - u mnie łańcuszki zawsze pękają, taki los, mam nadzieję, że to zrozumiesz :) Pozdrówka!

2011/07/28 12:05:52

ewazdublina

Dzieki :) Bedzie notka i uchyle rabka choc chyba juz kazdy o mnie wszystko wie :)

2011/07/28 11:37:59
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt