Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

Grobla Gigantów

Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

od-kuchni

@taita03 - to ja zacznę od spuszczenia skromnie głowy i przeprosin :) Od razu obiecuję poprawę i wyjdę z ukrycia na Twoim blogu :) Co do podróżowania - to wręcz uwielbiam :) Ja to mówi A. - Ciebie zawsze trzeba gdzieś zabrać bo współczynnik marudzenia maleje wraz z wizją kolejnej wycieczki...
Wracając do Grobli Gigantów - to jak rozmawiałam ze znajomymi to ciężko znaleźć pozytywną opinię o tym miejscu. Nie wiem dlaczego Irlandczycy się nim tak zachwycają - mają tu wiele ciekawszych, piękniejszych za to mało popularnych miejsc...
ps. Dziękuję i zapraszam częściej :)

2011/06/05 19:27:27

taita03

Hej :) Dopiero teraz do Ciebie trafiłam. Zacznę nietypowo, bo od małego ochrzanu ;) Dlaczego nie ujawniłaś się na moim blogu skoro masz go w swoich linkach? Zawsze bardzo mi miło, kiedy ktoś wychodzi z ukrycia i odważnie przyznaje się, że jest i czyta :) W każdym razie miło Cię poznać! Widzę, że również lubisz podróżować - bardzo mnie to cieszy :)

A co do Grobly Olbrzyma, to ja również byłam rozczarowana. Trochę przereklamowana ta atrakcja. Mnie nie powaliła. Za pierwszy razem zobaczyłam ją w deszczu - efekt był opłakany. Za drugim razem było lepiej, bo w słońcu całość prezentowała się dużo lepiej, ale jak już wspomniałam: szału nie było.

Pozdrawiam serdecznie i z przyjemnością będę tu zaglądać.

2011/06/02 17:42:37

od-kuchni

@sukienka_w_kropki - Mnie zastanawia fenomen tego jak Irlandczycy z tych kilku skał zrobili atrakcję na skalę narodową a my w Polsce mając podobną rzecz za bardzo się tym nie chwalimy...
@zstrucki - możliwe, że to kwestia pogody, aczkolwiek jest wiele miejsc w których byłam podczas brzydkiej pogody i mimo to bardzo mi się podobały :).

2011/05/21 14:51:12

zstrucki

Często tak jest, że im słynniejsza atrakcja, tym mniejsze naprawdę robi wrażenie. Może to kwestia pogody? Ja miałem taki wielki zawód w słynnych klasztorach Meteory w Grecji. A co do Polski: cały Dolny Śląsk jest pełen ciekawostek, jeżeli chodzi o wulkany, to Pogórze Kaczawskie. Wyszukajcie Ostrzycę Proboszczowicką, a jest tam dużo więcej fantastycznych miejsc.

2011/05/14 20:32:32

sukienka_w_kropki

Nadzwyczajne! Pierwszy raz widzę coś takiego, nie mówiąc o tym iż nie miałam pojęcia że podobne formacje można zobaczyć w Polsce. Jak widzę mam dużo do nadrobienia po powrocie! Serdeczne pozdrowienia (już z Italii).

2011/05/14 14:29:17
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt