Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

Zamek Dubliński

Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

od-kuchni

Nie widziałam zamku w Lublinie, jakoś nigdy nie było nam z Lublinem do siebie po drodze... Ja powiem tak - nie używam flesza w zabytkach z czystego szacunku dla zabytków jak i współzwiedzających. Zdjęcia co prawda wyjdą odrobinę ciemniejsze ale dodatkowe 5 min w programie graficznym i nadają się do oglądania :)

2011/05/06 09:26:30

zstrucki

Zamek przypomina mi trochę ten w Lublinie. Też nowa bryła, z pozostawieniem starej, zabytkowej wieży. Co do flesza: nie powinno się go używać we wnętrzach, mówię to także jako przewodnik. I tak, jak się nie jest profesjonalistą, zdjęcia będą kiepskie. A Panorama Racławicka to nie zwykłe zwiedzanie - to narodowe i historyczne misterium, świetny przykład kształtowania przez państwo pamięci wspólnotowej, że tak mądrze napiszę.

2011/05/05 17:29:50

od-kuchni

Cashub - w takim razie pora się wybrać :) Polecam!

Calmiriel - Z tym zwiedzaniem w robieniem zdjęć to prawda - fajnie. Aczkolwiek z drugiej strony czasem, gdy grupy zwiedzających są za duże robi się tłoczno i nie fajnie gdy każdy chce mieć to samo na zdjęciu. Tutaj na szczęście grupa liczyła około 15 osób więc nie było to problemem, ale gdyby 50 osób rozbiegło się po komnacie próbując uwiecznić jej najpiękniejsze elementy to byłoby to delikatnie mówiąc denerwujące....Ja dlatego mimo wszystko w takich miejscach nie używam lampy błyskowej - nawet jeśli wolno :)

2011/04/28 10:45:33

calmiriel

Też lubię zamki :):)
Fajnie jest tak zwiedzać i móc robić zdjęcia, prawda? Nic mnie bardziej nie denerwuje jak zakazy w stylu: bez flesza, bez statywu, bez aparatu ...
We Wrocławiu w Panoramie Racławickiej odebrano mi aparat przed wejściem na wystawe:/

2011/04/27 23:09:54

cashub

Kurcze, mieszkam tutaj juz prawie 6 lat, a jeszcze nie bylem w srodku...

2011/04/27 15:56:33
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt