Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Aby dodać komentarz na tym blogu, musisz się zalogować. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

helenarotwand

Czesławka, w XIX w. powietrze zdecydowanie było czystsze, nie było dziury ozonowej itd. A ludzie i tak żyli znacznie krócej. To, że my przy tym skażeniu dożywamy sędziwego wieku (statystycznie), to dowód na to, że mutujemy. "Hibernatus" bynie przeżył miesiąca.
Superprezent, słusznie. Ja też zimą raczej na dywanie z Chodakowską, a kiedy robi się naprawdę ciepło, można ryzykować i wyjść.
Aga - oczywiście, że potrzebują. Mamy maleńkich od zera do roku. Jeśli chcesz konkretów, napisz na priva, helenarotwand@wp.pl.

2018/03/29 17:22:23

czeslawka

nie wiem czy to prawda. W xix wieku nikt nie badał smogu. A czy dzisiejsze badania nie służą lobby energetycznemu? Obliczenia kosztów energii dla samochodów przemawiają za niepowodzeniem akcji. Poza tym tę energię trzeba wyprodukować.
Owszem we wszystkim potrzebny zdrowy rozsądek.

2018/03/28 09:46:19

superprezent

Ja to raczej ograniczam spacery. Przynajmniej w okresach grzewczych. Dopiero już późną wiosną może będę mogła spokojnie podejść do tematu spacerów

2018/03/26 20:19:37

aga007131

Kurcze...nie wiem. Gdy jest zły stan powietrza ograniczam długość spaceru ale z niego nie rezygnuję...zwłaszcza gdy jest piękne słońce.
A tak mi przyszło na myśl - nie potrzebują Twoje maleństwa jakiś kombinezonów na zimę /rozmiar 62 i 74?/ Wiem, że teraz jest wiosna, ale następna zima też przyjdzie. Zalegają mi w szafie i z chęcią oddam w dobre ręce:)
pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

2018/03/25 22:20:54
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt