Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

Katolik czyta, czyta, czyta

Autor:
Zapamiętaj Aby dodać komentarz na tym blogu, musisz się zalogować. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

i-ra

Wszystko ładnie, pieknie i przedstawione w sposób bardzo oswiecony ale niepomiernie śmieszy mnie fakt uosabiania katolików w postać jednego "Katolika Idioty i Zacofanego Przygłupa Z Ciemnogrodu." Zdaję sobie sprawę ze takie demonizowanie jest celowe, a zabieg ten jest rozmyślną demagogią z Twojej strony, ale nie widzisz ze walczysz z nimi ich wlasną, jakże pogardzaną przez Ciebie, bronią?
W każdym razie ja traktuje takie antykatolickie głosy podobne do Twoich dokladnie tak samo, jak opinie katolików o popkulturze. Jak? Pewnie domyslasz sie sama.

2011/12/04 15:42:18

anutek115

... oraz że jest propagandą. Czego, Drogi Pamiętniku? Homoseksualizmu? Białej magii? Czarnej magii? Magii w ogóle? Mieszania ras? Muszę to wiedzieć! A jako nie-katoliczka nie moge liczyć na to, że gdy się przeżegnam nad ranem, odpowiedź spłynęłaby na mnie z niebios różową chmurką...

2011/11/24 20:04:10

ratyzbona

Cudowny wpis. Moim zdaniem najlepszy jest katolik ostatni który spędził całą noc na czytaniu książek tylko po to by nad ranem stwierdzić że książka jest płytka. Najwyraźniej Bóg zapomniał go oświecić przy tomie pierwszym. Zadanie z Legolasem i Gimilim powinno się koniecznie znaleźć w podręcznikach!!!

2011/11/24 15:02:57

chakravant

To ja już nie wiem, lepiej jest wyskrobać półwampira (albo lepiej zatłuc razem z dziffką która się puściła z błyszczącym dupkiem) czy pozwolić mu się urodzić by chronić życie poczęte? I jak rozumiem, zatłuc dopiero po urodzeniu, gdy to nie będzie aborcja tylko walka ze ZUEM? Najlepiej razem ze wspomnianą wcześniej, ewentualnie z ojcem potwora jak trafi się okazja (np będzie spał i nie odda)
Pomóż mi ciociu Sendai, gdyż to bardzo życiowy problem i kto wie, czy nie stanę przed podobnym w jakiejś nieokreślonej przyszłości. W końcu błyszczące cudaki, demony na czubku szpilki i żydowskie zombie są częścią naszego świata...

2011/11/22 11:08:55

ludwigbodmer

Mnie najbardziej bawi fakt, że oni muszą uważać magię za konkurencję wobec swojej religii. - vide poważny kościelny urzędnik Ratzinger polemizujący z/egzorcyzmujący HP.To chyba kiepsko świadczy o sile wiary?

2011/11/21 12:41:00

fabulitas

@emayef
Albo jest czytelnikiem z twarzą pokerzysty. Ja się tam chichram albo krzywię nad książkami w transporcie publicznym, ale są tacy, co nie.

@notka
Bo w rzeczywistości biała magia jest czarna, a czarna jest biała, i nikt nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne. I wszystko jasne.

2011/11/18 14:21:57

emayef

oh, oh, oh, wydaje mi się, że Grzegorz może pisać o trylogii Trudi Canavan, która była bestsellerem kilka lat temu. w związku z czym nieśmieszna anegdota: jadę sobie metrem, na miejscu naprzeciwko siedzi bosy Cejrowski czytający tęże książkę. przez całą drogę wpatruję się w jego twarz w nadziei, że na moich oczach przeczyta któryś fragment promujący homoseksualizm i ukazany mi będzie Grymas Obrzydzenia. niestety, nie przeczytał. koniec anegdoty.

2011/11/18 12:00:56

ztrewq

"(kiedyś, kiedyś koniecznie muszę spróbować)" [gotowanej małpy]

OK, chwilę trwało, zanim zrozumiałem, że niekoniecznie piszesz o bushmeat i jedzeniu szympansów (czy innych małp naczelnych), i moja pierwsza reakcja była dość niesympatyczna.

2011/11/18 09:50:32

mal111

No ale żeby wyrzucić telewizor i potem się dziwić, że filmów nie można oglądać?

2011/11/18 01:48:45
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt