Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

AGATA

Autor:
Zapamiętaj Aby dodać komentarz na tym blogu, musisz się zalogować. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

brida

Ta świadomośc kruchości powinna towarzyszyć każdemu, bo pomaga się czasem zatrzymać i przewartościować pewne cele. Niestety, wielu nie ma na to czasu, pędząc na złamanie karku, w przekonaniu o swojej nieśmiertelności. Niepokorni...

2008/06/16 03:23:13

hedonia

Dziękuję Wam!!! Na codzień nie pamiętam, żyję, toczę swoje prywatne wojny... ot taki charakter... ale czasem dociera do mnie jak krucha jest codzienność...

2008/06/08 09:45:08

dr_ewa999

...i zwyciężysz.....:)))

2008/06/05 16:33:02

ja-sama

Chciałam tak zwyczajnie powiedzieć, że będzie dobrze.

2008/06/05 12:42:35

zabociek

Jaką Ty masz szansę? Nie wiem. Czytając to co piszesz , wiem jednak, że masz szansę na to co powiedział były trener Agaty, pan Niemczyk - żyć fajnie. Odnoszę wrażenie, że tak żyjesz i niezależnie od tego, jak długo będzie trwać Twoje życie, jego nasycenie jest duże.
Agata Mróz umarła i wielu walczących z podobną chorobą poczuło, jakby nagle woda zalała im płuca, a przecież zaraz tuż , obok niej, przy niej była, jest Pani Jaworska, której przeszczep szpiku uratował, lub , jak chcą inni, przedłużył życie. Na wiele lat.
Wiele jest podobnych przypadków, sam znam kilka udanych kuracji, ale o nich się nie opowiada, bo jakaż to sensacja, że ktoś żyje? Życie , to taka banalna przypadłość w przyrodzie.
Nawet ja (sorry za megalomanię) zapominam o nich, żyjących, bo to teraz tacy przeciętniacy - zwykłe byty, które rozpłynęły sie w szarości egzystencji.
Ale chyba zacznę uważniej na tych ludzi spoglądać, bo mam nieodparte wrażenie, iż szarość ich życia jest jakby barwniejsza.
Zatem, walcz , żyj, bo masz w tym wprawę.

2008/06/05 10:09:09

brida

Kobieto, znalazłam Twój komentarz na blogu zaboćka. Przybiegłam, żeby Ci powiedzieć, że tak nie musi być zawsze, bo los czasem sie uśmiecha.
Moja babcia mówiła, że nie ma przypadków i, że każdy człowiek ma swoją drogę. Choćby sie nie wiem co robiło, lub nie robiło nic - trzeba iśc swoją drogą. Nikt, naprawdę nikt nie wie, co go spotka za kolejnym zakrętem. To, że jesteś chora, nie przesądza jednoznacznie o wszystkim. Nie odróżnia Ciebie aż tak bardzo od kogoś, kogo dziś przejedzie samochód, gdy bedzie wracał do domu - zdrowy.
Życze Ci wielu pięknych chwil.

2008/06/05 09:11:48
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt