Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: , *.aster.pl

co jest dla ciebie niezrozumiałe we fragmencie "(...)próbujesz uchodzić(...)" bo nie kumam?

2010/07/27 01:25:59

Gość: , *.chello.pl

Czy uważasz, że POWAŻNE, PROFESJONALNE i OPINIOTWÓRCZE medium za jakie próbujesz uchodzić

Hej Trollu zapominasz, że to jest P-R-Y-W-A-T-N-Y blog. Jak chcesz się wymądrzać z dobrymi radami to idź np na Polygamię i im wytknij miliony błędów. Bo są częścią medialnego koncernu Agora a wyglądają jak nieprofesjonalny, robiony za psie pieniądze, gówniany blog prowadzony przez dzieci autystyczne, a od PRYWATNYCH stron prowadzonych przez 1 osobę się odczep.

2010/07/22 13:33:01

Gość: , *.aster.pl

I trafna uwaga Iggy'ego - Ty też się nie przedstawiłeś :-]

2010/07/21 12:14:32

Gość: , *.aster.pl

I trafna uwaga Iggy'ego - Ty też się nie przedstawiłeś :-]

2010/07/21 12:01:10

Gość: , *.aster.pl

To ja już kompletnie zwariowałem. Jesteś w "oddziale", który robi gry??? W sensie jesteś programistą?

2010/07/21 12:00:04

Gość: Iggy, *.adsl.inetia.pl

branza_gier - tak sie uparles, jakbys sam podpisywal sie xywa albo imieniem i nazwiskiem.

"Jakaś kobieta w zielonym stroju krzyknęła "zapraszamy do środka" co chyba było znakiem, że zaraz się zacznie. Piotrek wraz z Radkiem ustawili się na środku sklepu i się zaczęło."
Jak masz 30 lat, to ja jestem swiety turecki.

2010/07/21 10:28:04

branza_gier

@gośćn1.aster.pl
Nie będę mówił, że blox jest spełnieniem moich marzeń, bo nim nie jest. Co do nazwy uważam, że jest bardzo trafna i jeśli ktoś jest prawdziwym fanem gier to skojarzy to z pewnym programem TV. Różnica między nami jest taka, że ja jestem w tym oddziele co robi gry, a ty w tym co pisze o grach. Szkoda, że nie możesz się normalnie podpisać. A co do twoich rad. To powiem ci tyle, że blog się rozwija! Dołączają się osoby, które chcą razem ze mną wbrew oprawie graficznej pisać! Pokaż mi taki drugi blog gdzie jest więcej niż jedna osoba pisząca.
Naprawdę nie masz odwagi podpisać się xywą albo imieniem i nazwiskiem ?
Pozdrawiam

2010/07/21 02:25:34

Gość: , *.aster.pl

Przed trzydziestką to bardzo enigmatyczne. Ja dopiąłem właśnie 30. Oprawy nie zmieniasz dla mnie, tylko dla siebie. Popraw kupę niedoróbek i naprawdę poczujesz się lepiej, a i ja będę częściej wpadał. I pamiętaj - ja nie jestem NIEZADOWOLONY. W komentarzach udziela się raptem kilka osób - być może nigdy się nad tym nie zastanawiali. A nie fajniej byłoby gdyby udzielało się kilkaDZIESIĄT osób? Potraktuj to jako darmowe porady. Ja naprawdę wiem, że treść jest dużo ważniejsza od oprawy, podobnie w grach gdyż bardzo lubię stare gry. Chodzi o to i powtórzę to jeszcze raz - dzisiaj samą treścią nie wygrasz - fajnie jest mieć to ładnie opakowane. Gdzie piszę? Drukują mnie i piszę do internetu :-) W branży od kilkunastu lat. PS. Zastanów się nad przejściem na WordPress i wykupieniem sobie jakiejś fajnej domeny. To akurat nie jest kluczowe, ale również fajniej wygląda na zewnątrz. Pozdrowienia, nie ważne od kogo ;-)

2010/07/21 02:13:57

branza_gier

@gość aster.pl
Dla Ciebie zmienię oprawę graficzną, choć dla mnie najważniejsza jest treść a nie oprawa graficzna. Nie wiem czy widzisz tą różnicę. Treść a nie oprawa. Może jednak podpisałbyś się jakimś imieniem albo xywą ? Albo byś podał miejsce gdzie tak piszesz? Co do ilości czytelników to ci powiem, że jesteś pierwszym tak bardzo niezadowolonym :) Mój wiek ? Przed 30-tką :)
Pozdrawiam chociaż nie wiem kogo.

2010/07/21 01:32:52

Gość: , *.aster.pl

Bo ja jestem bardzo wrażliwy na piękno. Gdybym trafił na tego bloga przez przypadek, nie przeczytałbym ani słowa, po zerknięciu na nagłówek - który ma napis AMATORKA. Dzisiaj ważną rzeczą jest pierwsze wrażenie. Ukrywam się pod Gościem bo mam do tego prawo. Nie chcę się ujawniać, bo nie robię tego dla siebie tylko dla Ciebie. Szanuję każde zdanie w każdej materii i nie mów mi, że nie używam konkretnych argumentów. Merytoryka bloga merytoryką, ale jednak wrażenia wizualne też są ważne. Porządek na stronie, jasna segregacja, etc. Można prowadzić bloga w trybie tekstowym i może być on wielce fascynujący, ale dzisiaj, zaznaczam DZISIAJ nikt na to nawet nie spojrzy. Możesz mieć tysiące czytelników, a masz kilkunastu. Mam nadzieję, że rozumiesz o czym piszę. I ponawiam pytanie o wiek, serio - tego się chyba nie wstydzisz.

2010/07/21 01:16:57

branza_gier

Chłopczyku. Jakbyś miał jakąkolwiek odwagę cywilną to byś się nie ukrywał pod "gościem" tylko byś się podpisał xywą. No, ale gdybyś to zrobił to by się okazał, że w jakiś sposób cię znam, albo znam osobę, która cię kojarzy. Piszesz gdzieś? Pochwal się? Co do korekty. To naprawdę wkładam wiele wysiłku w tą kwestie. Nie możesz się przyczepić do kwestii merytorycznych to czepiasz się literówek. Twoje prawo. Jakbym nie miał żadnych argumentów też bym tak na twoim miejscu zrobił. Co do oprawy graficznej. Przyznaje zrobiłem ją na szybcika bo wyszedłem z założenia, że liczy się treść a nie grafika. Może ją zmienię na lepszą i już od pewnego czasu pracuje nad tym. Ja rozumiem krytykę merytoryczną, ale czepianie się oprawy graficznej? Jesteś pierwszą osobą, która to robi. Widać innym nie przeszkadza.
Pozdrawiam

2010/07/21 01:04:59

Gość: , *.aster.pl

Chłopcze, muszę Cię zmartwić. Swoje w branżę włożyłem i nadal do niej dokładam. Napisałem wiele i wiele też jeszcze napiszę. I TEGO SAMEGO ŻYCZĘ TOBIE. To nie są próby powstrzymania Ciebie. Muszę Ci jednak uświadomić jedną rzecz - jest coś takiego jak KOREKTA. Jak bym miał dysleksję i chciał coś publikować to bym zawsze podesłał to komuś żeby przeczytał. To po prostu dobre rady, a nie jakiś atak w Twoją stronę. I serio - zrób coś z oprawą graficzną strony (nagłówek to żart pijanego grafika), zunifikuj rozmiar czcionki, posegreguj to - daj komuś niech zerknie krytycznym okiem. Jak się nie otworzysz na innych to serio - zostaniesz sam w piaskownicy. I teraz na serio - przyznaj się ile masz lat, bo być może to też jakoś wpłynie na mój odbiór Ciebie. Ja zaczynałem bardzo młodo, więc wiem co to oznacza. Dzisiaj ze swoich tekstów pewnie miałbym niezła polewkę ;-)

2010/07/21 00:51:34

bunch

Ludzie. Co najwyżej on Wam go sprzeda a nie da, oszaleliście :) Za marne grosze ale coś za coś, i tak wy zyskacie.

2010/07/20 20:09:58

Gość: bystrzakkk, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam kolego, podoba mi się ze nie słodzisz innym tylko piszesz tak jak było na prawdę..wielki "+" dla Ciebie:) jeśli ten kod na 50% jest jeszcze aktualny to bardzo bym prosił. pozdrawiam

bystry69@gmail.com

2010/07/20 16:25:09

branza_gier

@gość n1.aster.pl
Napisz jaki masz numer gg albo email. Ukrywać się pod gościem to każdy może. Mam dysleksje i dysortografię i to mnie nie powstrzyma, żeby pisać na bloga. Nie jeden dziennikarz ma tą samą przypadłość co ja!!Krytykować każdy może!!
Pozdrawiam

2010/07/20 02:05:12

branza_gier

@gość n1.aster.pl
Znalazł się pan Polonista. Ten, który nie ma nic lepszego do roboty jak łapać dyslektyków i dysgrafików na ich błędach. Wielka wyrocznia się znalazła, która nie napisze żadnego konkretnego artak, żadnej recenzji tu też reportażu tylko wchodzi z bloga na bloga i łapie autorów za błędy. Mam dysleksje i dysortografię i jestem z tego dumny bo pomimo trudności piszę o środowisku gier i o grach itp. Pomimo trudności pracuje nad sobą, żeby wyeliminować błędy. ale zawsze znajdzie się taka osoba jak ty dla której treść merytoryczna nie jest ważna, ważne są błędy. Tego bloga czytają osoby, które uważają, że piszę dobrze. Jak jadę na jakąkolwiek imprezę to piszę o trudach dojazdu do danej imprezy. Możesz się śmiać ze mnie i pisać o dysleksji. Tylko, że jutro powstanie artek i pojutrze i nic tego nie powstrzyma. Bo nie jestem sam tylko są ze mną Don i Natanadler i oni chcą ze mną tworzyć tego bloga, bo im się to podoba. A ty co robisz ? Tylko oglądasz blogi i wyłapujesz błędy. Życzę powodzenia.

2010/07/20 02:02:28

Gość: , *.aster.pl

@branza gier - Czy błędy mi przeszkadzają? Jeśli ktoś nie potrafi pisać, to raczej tego nie powinien robić. Czy uważasz, że POWAŻNE, PROFESJONALNE i OPINIOTWÓRCZE medium za jakie próbujesz uchodzić pozwoliłoby sobie na takie śmieszne błędy na poziomie dysgrafii/dysleksji? I nie - opis podróży to nie ważny element, a jedynie dodatek. Kiedyś, jak wyjazdy zagraniczne graniczyły z cudem może i fajnie się to czytało, ale teraz? Raczej nie. Najgorsze recenzje zaczynają się od "Gdy dostałem grę do recenzji, padłem z wrażenia i czym prędzej pobiegłem do domu zainstalować owe cudo...". Podobnie z relacjami - naprawdę słabo to wygląda, jak cały akapit opisujesz jak to się stało w korku, jakie to drogie bilety, etc. Konkrety, konkrety, konkrety...

2010/07/20 00:58:58

branza_gier

@lop
A ty możesz się pochwalić jakimś blogiem? Czy jesteś tylko mocny w pouczaniu innych i ocenianiu ? Rade to ja mogę tobie dać a nie ty mi.
@gość aster
Co do opisu bloga to takie były pierwsze założenia i ten opis już nie jest aktualny. Co do błędów, jeśli to tak naprawdę ci to przeszkadza to wybacz. Otwórz sobie jakąkolwiek porządną gazetę komputerową albo o grach to zobacz, że opis podróży to ważny element każdej relacji. Gdy organizuje się imprezę to ważnym aspektem jest to jak uczestnicy dotarli w dane miejsce.

Pozdrawiam

2010/07/19 10:33:27

Gość: , *.aster.pl

@branza_gier - tak z ciekawości zapytam - ile masz lat? Opis Twojego bloga wyszukiwany przez Google podaje: "Blog poświęcony grą, oraz ich twórcą. Znajdziesz tu informacje o starych komputerach...". Generalnie wchodzę tutaj bo czasami napiszesz coś na Polygamii, ale generalnie strrrrrrrrrrrrrrraszna amatorka. Jak chcesz kogoś oceniać i wypowiadać się o branży gier video w Polsce, to może pora na przemodelowanie tej strony, wzięcie się za korektę i mniej pierdół o Twoich trudach podróży (że hajsu brak, że powinno być bliżej metra, marudzenie o niczym, itd.), a więcej swoich przemyśleń na konkretne tematy.

2010/07/19 00:18:17

Gość: lop, *.75.63.17.ostrow63.ptc.pl

Zabawne. Wybitnie amatorski blog, a aspiracje sięgające branży gier. Namnozyło się tych blogerów, a każdy mądrzejszy. A juz najmądrzejsi są ci od blox.pl i okolic GC. Jedna rada, kiedy jesteś na imprezie, to nie udawaj partyzanta, bo kompletnie odbiera ci to wiarygodność. A tak w ogóle, blogosfera o grach skonczyła się już. To co widać dzisiaj w sieci to popłuczyny.

2010/07/19 00:07:23

branza_gier

@gość inetia.pl
Cieszy mnie to, że nie tylko ja jestem zdania, że imprezy nie można uznać za udaną. No i jestem w szoku, że tak szybko dojechałaś.
@gość aster.pl
Ja jestem warszawiakiem od urodzenia. Nie podniecam się, tylko piszę o tym, żeby raport był kompletny. Jakbyś poczytał jakiekolwiek raporty z imprez w starej prasie amigowej to byś zobaczył, że "podróż" to nieodłączna część każdego takiego tekstu.
@gekon
Jakbyś zobaczył sklep vobisu to byś nie wpadł na pomysł że może mieć on coś wspólnego z konsolami.

Pozdrawiam

2010/07/18 14:49:33

Gość: , *.adsl.inetia.pl

Ja tam byłam i tak: ludzi mało (nawet 50 tam nie widziałam), nic nie było słychać. Jeśli chodzi o dojazd, to z centrum jechałam 20 minut autobusem, więc chyba tak źle nie było? Sama uważam, że wygranie konsoli mogło być ściemnione. Bo nawet nie zdziwiłabym się jakby się okazało, że był to jakiś brat czy kolega np. jednej z hostess. Niestety, "losowanie" nagród, chociaż miało być oryginalne, uważam, że łatwo można było oszukać i przyznać nagrodę komuś znajomemu. I niech ktoś mi wytłumaczy jak można sprawdzić czy xbox się przegrzewa po 5 minutach gry? Ogólnie jestem rozczarowana.

2010/07/18 14:16:13

Gość: , *.aster.pl

Po co za każdym razem podniecasz się, jak to nie jesteś z Warszawy i jakie to trudy podróży musisz znosić?
I drobna poprawka - nie X-Box 360 i Playstation 3 tylko Xbox360 i PlayStation3... skoro prowadzisz blog o grach, to powinieneś wiedzieć.

2010/07/18 11:06:09

Gość: , *.chello.pl

pracavobis.blogspot.com/

2010/07/17 23:40:33

Gość: gekon, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wyglada na to ze vobis mysli o wejsciu w konsolki. do tej pory niby cos tam mial w ofercie ale byla to max 1 gablotka (posrod akcesoriow do pc i laptopow na ktorych jest 10x wieksza kasa niz na grach). pozyjemy zobaczymy.

2010/07/17 18:07:03

bubu1337

Hah, zapomniałem o mailu karol.rudzinski1990@gmail.com

2010/07/17 17:07:46

bubu1337

Naprawdę fajny artykuł. Po przeczytaniu zacząłem żałować, że nie przyszedłem... Zniżka o której wspomniałeś jest jeszcze dostępna? Jeśli tak to byłbym zainteresowany.

2010/07/17 17:06:58

Gość: , *.broker.com.pl

Jeżeli można ten kod otrzymać to jestem zainteresowany
Tymon17@onet.eu

2010/07/17 15:03:07

Gość: michał kuć, *.dsl.dynamic.eranet.pl

ja też jestem zainteresowany ta 50 % obniszką jak coś to można napisać na emial michalkuc90@op.pl

2010/07/17 14:56:32

Gość: ddluk, *.gwardii.osi.pl

Czy ten kod 50 % jest jeszcze dostępny? Byłbym zainteresowany.

2010/07/16 23:06:34

don_wroc_love

podobają mi się gabaryty kamerki :D no ale przecież "rozmiar się nie liczy" (i tu komentujący sugestywnie mruga do czytających go)

a na poważnie....

cóż - ja chyba spodziewałem się, że skoro robią taką imprę w sklepie, to chodzi o wypromowanie sklepu bardziej niż "jakiegoś tam iksboksa" - parę osób przyszło, parę pewnie coś kupi(ło?). I tylko Radek i Piotrek musieli "zrobić szoł" ale czego się nie robi dla "bratniej pomocy sposnorowi".... :) (i nie mówcie mi, że Vobis nie jest sponsorem Poly bo ciężko mi będzie uwierzyć w to, jak na poly widzę w menu ikonkę "Sklep" prowadzącą wprost do Vobisa właśnie)

(nie żebym miał coś przeciw Vobisowi - w sumie fajny sklepik)

2010/07/16 21:58:29

Gość: ln, *.merinet.pl

No tak jakby słaba promocja imprezy pracuje w promenadzie i nie widziałem nawet ani jednego plakatu informującego że jest premiera xbox`a. o porze już wspominając

2010/07/16 21:45:20
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt