Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

Heavy Rain - Fakty i mity

Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: , 91.233.138.*

gra świetna chyba najlepsza w jaka grałem na ps3

2012/02/04 03:18:01

Gość: huh, *.siedlce.vectranet.pl

Gra może nie do końca tak świetna jak ja opisujecie . Nie macie wrażenia że mało zależy od gracza a tak naprawde gra polega na oglądaniu fabuły którą tylko w pewnym stopniu kontrolujemy?

2011/10/07 17:59:55

Gość: Fafik005, 213.77.7.*

Dodam, że sam lubię gry z "mocną fabuła" i takie mnie wciągają, ale tylko człowiek o wąskich horyzontach nie widzi nić poza swoimi własnymi poglądami oraz swoim gustem

2011/04/28 10:25:09

Gość: Fafik005, 213.77.7.*

Tym zdaniem, cytuję, "Zagraj w tą grę tylko raz
Tak powiedział producent tej gry, David Cage. Jest to zdanie błędne i wypowiedziane niepotrzebnie" to Panie Autorze błysnąłeś intelektem. Nawet nie musiałem czytać, czy słuchać wypowiedzi producenta gry, aby zrozumieć, że słowa "Zagraj w tą grę tylko raz" są wyzwaniem rzuconym graczowi mówiącym, że nie da się w nią zagrać tylko raz. Także "Panie Autorze" tego artykułu proszę, zanim zacznie się Pan wypowiadać, czytać (czy słuchać) ze zrozumieniem. Tak swoją drogą po tym zdaniu widzę, że mógł Pan nie zrozumieć części gry Heavy Rain. P.S. Mój komentarz to kara za widoczną w Pana tekście dyskryminację gustu graczy, którzy nie wymagają od gry fabuły, a jedynie żeby usiąść przed TV i postrzelać sobie 30 min na jakiejś grze. Autorem tego artykułu jest pewnie jakiś zapalony gracz co świata dziennego poza Tv czy monitorem nie widzi i nie dociera do niego, że dużo ludzi nie lubi gier które pochłaniają dużo czasu (czyli fabularnych), a jedynie popykać sobie w jakąś "bezfabularną" strzelankę, w oczekiwaniu nim żona i dzieci zdecydują się i wybiorą co nałożyć na obiad do teściów. Także "Panie Autorze" o gustach się nie dyskutuje.

2011/04/28 10:21:09

Gość: Waco, *.dynamic.chello.pl

Dla mnie MISTRZOSTWO ! jedna z lepszych gier na PS3, poprostu kapitalna grafika,efektowna muzyka,gra na emocjach,innowacyjnośc.Wreszcie Quantic Dream zrobil gre na ktora czekalem,a nie jak wiekszosc gier to chodzenie i naparzanie w kolko jedno i tego samego,tutaj jak juz wspomnialem jest gra na emocjach,podjecie decyzji w ulamkach sekund,domysly kto moze byc zabojca(niekiedy brak słów by to pozytywnie opisać)w to poprostu trzeba ZAGRAĆ i nie jeden raz jak mowi David Cage!

2011/02/08 09:49:45

don_wroc_love

ja na Heavy Rain jeszcze... poczekam. A dokładniej na to, o czym autorzy ww. produkcji przebąkiwali, czyli o możliwej obsłudze Arc przez Heavy Rain (gdyż nawet pod takie sterowanie gra była pisana). Bo tak sobie wyobrażałem od początku tą (tę?) grę- jako tytuł idealnie nadający się pod kontrolery ruchu i w takiej formie jestem gotowy dać za tą grę żądane 190 zeta. I mimo, że do gry byłem bardzo sceptycznie nastawiony, to nawet demo skłoniło mnie do ciepłego myślenia o tej produkcji. W sumie to mógłbym nawet dzisiaj ją kupić, ale nie chcę psuć sobie ewentualnej przyjemności zagrania w to Arc'iem :)

Cieszy też to, że kolejni deweloperzy myślą o tworzeniu takich gier i to tak, jak sobie wyobrażam takie gry - czyli przy użuciu Natala i Arc. Taką grę chce zrobić Suda-51. Przyszłość tego gatunku gier zapowiada się więc dla mnie interesująco :)

2010/03/06 21:44:55

wypisany

Aż żal, że nie mam PS3...

BTW, odpisałem na maila. Przepraszam, że tak późno.

2010/03/06 20:33:48
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt