Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentowanie jest moderowane.
Wypowiedź pokaże się po zaakceptowaniu jej przez właściciela blogu.
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Podaj kod z obrazka: captcha
Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: Maciek, *.free.aero2.net.pl

Witam,

Bardzo fajnie się czyta Twoje artykuły.

Mam tylko jedną prośbę - jeżeli możesz, to zmień "projekt wizualny", na jakiś zgodny z obecnymi standardami, bo oglądam stronę na ekranie 1024x768, a strona jest rozciągnięta prawie na 2 razy więcej. Ciężko się czyta taką stronę, bo gubią się wersety.

Wydaje mi się, że stronę rozciągają niektóre grafiki, które powinny dostosowywać się do szerokości kolumny z treścią. Blox już od dawna się nie rozwija. Czy rozważałeś uruchomienie bloga w swojej domenie? :)

Dzięki i pozdrawiam,

Maciek

2017/05/11 20:41:19

Gość: JL, 212.180.232.*

Byłem na tej Auli. Prezentacja Divante robiła na mnie duże wrażenie, jak zresztą większość prezentacji od tej firmy. Faktycznie jednak nie zadałem sobie pytania czy taka inwestycja jest faktycznie potrzebna do tego, by biznes zadziałał.
Zgadzam się co do jednego - największe e-sklepy w PL często od lat nie przynoszą zysków, sprzedają na minimalnych marżach i popełniają jeszcze wiele innych błędów, na jakie "piwnica" nie może sobie pozwolić. "Piwnica" bowiem nie ma bogatego wójka inwestora i na rozwój musi zarobić, albo wziąć kredyt i go spłacić. Sami właściciele sklepów zaś są bardziej zajęci robieniem interesów niż prezentacji na branżowe eventy.

2017/04/22 00:55:58

Gość: p, *.dynamic.chello.pl

"Trudno posądzać CD Projekt o brak środków i potrzebę uwolnienia kapitału, skoro w tym roku wypłacają bardzo dużą dywidendę." Giełdowy CD Projekt i cdp.pl to dwie różne firmy. Kilka lat temu podzieliły się. Poza tym ciekawy artykuł i ciekawe liczby, dzięki.

2017/04/21 19:02:07
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt