Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

Pawlak do rządu marsz

Autor:
Zapamiętaj Aby dodać komentarz na tym blogu, musisz się zalogować. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Podaj kod z obrazka: captcha
Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

appfunds

Pawlak ma ambicje prezydenckie ...

2007/10/24 18:11:09

juba1254

No dobra Karta01, wychodzi na to żem niegrzeczny. Ale niech tam: SPADAJ CIECIU, którego poziom intelektualny poza operację Ctrl+C i Ctrl+V nie wychodzi. Może Głupku nie zauważyłeś, że Gospodyni tego bloga zapisała tu kilka NOWYCH uwag i spostrzeżeń. A ty nic tylko Ctrl+C i Ctrl+V.
A teraz do rzeczy. Zabawa z prezesem Pawlakiem nigdy nie należała do przyjemnych. Kłopoty PO są - jak mi się wydaje - nieuniknione. Może jednak Przewodniczący i Prezes dogadają się w sprawie stołków. Mam ciągle taką nadzieję, że obaj szefowie nie stracą z oczu NASZYCH oczekiwań: chcemy rządu szybko, z Nimi w rolach głównych. I chyba trzeba podzielać Pani spostrzeżenie: Pawlak na Wicepremiera (być może jedynego) nie na marszałka.

2007/10/24 15:34:39

karta01

Teraz wreszcie okaże, się, że mieć poglądy takie jak faceci z rządu jest bardzo sexy i to dowód obywatelskiej dojrzałości.

Nie braknie zapewne i krytyki. Np. za zbyt pobłażliwe ściganie PiS-owskich przeżytków, lub zbyt słaby entuzjazm w stosunku do Szmajdzińskiego i Olejniczaka.

2007/10/24 12:58:55

karta01

Stada wykształciuchów pędzone propagandą medialną zadeptały projekt IV RP (Napisał: unukalhai)

Wykształciuchy i studenteria , głównie do 24 roku życia, czyli zielona, bez zadnych doswiadczeń politycznych i bez zadnych wyraźnych punktów odniesienia, pędzona instynktem stadnym, generowanym różnymi komunikatorami Gadu-gadu, sms-ami, komunikatami e-mail i wiecami kabaretowymi naigrywajacymi sie z "kaczorów" i "rydzykowców", zrobiła na złość "Kaczorom".

To własnie ww. przedstawiciele liberalizmu rozporkowego, których jedynym horyzontem zdarzeń i jedynym problemem intelektualno- egzystencjalnym jest to od kogo uda się zerżnąć na najbliższym cotygodniowym kolokwium i z kim uda się rżnąć na najbliższej weekendowej "imprezce".

A Kaczyński daje im, jako punkt odniesienia, jakięs tam Powstanie Warszawskie. Dla wykształciuchów i smarkaterii-0studenterii to taki sam punkt odniesienia jak powstanie Spartakusa. I tyle samo o tych powstaniach wykształciuchy i studenteria wiedzą.

To np. wykształciuchy z Ursynowa, Kabat, Wilanowa czy Tarchomina. "Wiocha" mentalna, która parę miesięcy temu nabyła w wielkim mieście mieszkanie i razem ze zmianą adresu zmieniła poglądy z przaśno-patriotycznych i zacofanych na "nowoczesne", "europejskie" i "postępowe". Wyrzuciła dotychczas nosze buty , z których wyłaziła słoma, ale kompleksy zostały.

No wiec trzeba było je odreagować. A spece medialni wskazali obiekt do odreagowywania. Ot, i cała analiza.

Zadziałało uczestnictwo w 'nagonce" generowane instynktem stadnym. Miesiącami wzmacniane i podgrzewane fobie u ludzi, dla których zasady są wyłącznie śmiechu warte, ludzi, którzy na co dzień ściągają a i chętnie dają łapówki w róznej formie (takze jako usługi w naturze). Dla których mówienie o zasdadach jest wyrzutem dla ich sumień. Ludzie ci rozładowali swoje, wyhodowane przy pomocy medialnych ogrodnikow, frustracje w emocjonalnym akcie "auto da fe".

2007/10/24 12:57:02

karta01

ZA JAROSŁAWEM MĄDRYM STOI 5 MILIONÓW SZABEL

ZA DONALDEM TUSKIEM STOI 6 MILIONÓW TELEWIZORÓW (Napisał: poczytny)

2007/10/24 12:53:13

karta01

A kto ma TVP w rękach, pyta Elliot. @Eliot, jeśli np. ja mam pistolet to znaczy, że od razu cię zastrzelę?

Wiec zapytam. Czy widziałeś jakąś kampanie nienawiści skierowaną przeciwko PO w TVP?? Czy WIDZIAŁEŚ???

A teraz zapytam. Czy widzialeś tę niewyobrażalną wprost orgię nienawiści i kłamstw jakie nam były serwowane od czasu wygranych przez PiS wyborów we wszystkich opiniotwórczych mediach??

2007/10/24 12:52:38

karta01

PiS nie potrafił przekonać młodych, że obciachem jest właśnie stadne, bezmyślne powtarzanie formułek rzucanych co rano przez gazeto-wprawnych inżynierów dusz. Więc przez większość młodych PiS został uznany za obciach (Napisał: Maciej Pawlicki, 2007-10-23)

Odpowiedź unukalhai: A jeśli by nawet takie hasła "dla młodych" PiS sformułował, to gdzie by je mógł prezentować? W "Wiadomościach" na I programie TVP ?

2007/10/24 12:51:57

tompb

PSL będzie jednocześnie w rządzie i w opozycji. To pewne jak w banku.
Tichy62

2007/10/24 12:21:23
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt