Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentowanie jest moderowane.
Wypowiedź pokaże się po zaakceptowaniu jej przez właściciela blogu.
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Podaj kod z obrazka: captcha
Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

sczachor

@ mmaly - UWM nie ma platformy e-learningpwej. Istnieja inne platformy, kiedyś z takich programów korzystałem (do kontaktów ze studentami). Funkcjonalniejszy jest Facebook, bo mniej osób nie ma konta na Facebooku niż na różnych innych stronach. Na FB zaglądają codziennie, na uzgodnione platformy znacznei rzadziej. To efekt dyskusji ze studentami i wyboru najwygodniejszego narzędzia.

ad. dyskusja - możliwe, że i taki mógł być powód odpowiedzi "nie ma sensu". Ale módł być i inny. Dla mnie wazne jest to, że ktoś nie widzi sensu. Wskazuje, że trzeba szukać także i innych form. I będe ich szukał :).

ps. Facebook jest przemijający, tak jak i inne sposoby kontaktów internetowych. Chodzi o zasade a nie narzędzie. Za rak lub kilka lat zapewne wygodniejsza będzie inna przestrzeń i formuła; Trzeba cały czas poszukiwać.

2017/04/30 17:59:48

mmaly

BTW, rzadko faktycznie się zdarza, by ktoś "nie miał internetu", że pozwolę sobie użyć takiego skrótu myślowego. Korzystam z moimi studentami często, tu piszemy kolokwium z II rokiem na smartfonach:
www.anglista.edu.pl/?p=3353

2017/04/30 17:05:29

mmaly

Osobiście byłbym w tej grupie, która zagłosowała "Nie ma sensu", jednak nie dlatego, że nie widzę sensu kontynuowania takiej dyskusji, tylko dlatego, że od kilku lat nie mam konta na FB. Może ci, którzy wybrali tą odpowiedź, mieli taki właśnie motyw?
Nie macie platformy e-learningowej?

2017/04/30 17:02:26

sczachor

ps. i jeszcze wazny aspekt: czy chca studenci z pracownikami na takiej platformie pracowac/dyskutowac. Od dawna ze studentami kontaktuję się przez FB, wczesniej z wykorzystaniem innych platform. Tak od kilkunastu lat. Ale tu chodziło o wykład.

2017/04/27 19:12:07

sczachor

Jak ida na studia to najpewniej dalej maja telefony, konto na FB i mobilny internet. Sieć wykorzystywana jest na równe sposoby, ale nie koniecznie w czasie wykłądu.

2017/04/27 19:10:44

Gość: az, *.dynamic.mm.pl

W moim liceum prawie wszyscy mają internet w telefonie i chyba nie ma ucznia, który nie byłby na Fb, a wykorzystywanie sieci e w procesie dydaktycznym jest normą. Czyli jak idą na studia, to się uwsteczniają?

2017/04/27 18:56:06

Gość: az, *.dynamic.mm.pl

To chyba dane sprzed dekady. W moim liceum nie prawie wszyscy

2017/04/27 18:52:06
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt