Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentowanie jest moderowane.
Wypowiedź pokaże się po zaakceptowaniu jej przez właściciela blogu.
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: basia, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Okład z kota, może być PKS. Mnie tu nie było.

2015/12/20 18:12:43

squirk

Basiu - GOŚCIE SĄ MILI. :-)
Za to mnie mało bo się rozchorowałam, niby zwykłe przeziębienie ale daje mi popalić.
Mam nadzieję, że do jutra minie bo mam notkę napisaną do połowy i mnie to męczy ;-(

2015/12/19 21:08:46

Gość: basia, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ech, pięknie jest żyć! Wiem , za dużo mnie, ale mogłabym nie żyć, więc się na zapas cieszę. Znalazłam świeżutkie bazie, niech mnie ktoś wyrzuci.

2015/12/19 20:34:00

squirk

Basiu - ano, trudne chwile za mną ale dobrze, że dziadek ma już spokój, ciężko chorował. A co do Myszy - tęsknię bardzo, nigdy nie przestanę tęsknić za moimi puchaczykami, mamy szczęście i trafiają nam się Myszy Idealne, nie da się pogodzić z taką stratą.
Głaski dla Lucjana (przypomniał mi się skecz "Niebo" kabaretu Neonówka, tam też jest Lucjan www.youtube.com/watch?v=sA2luScejaI ;-))
A rurzowy szanel to "Chance" - Trener uznał, że będzie mi ten zapach pasował więc zapach uprzejmie pasuje ;-))
Miłej reszty niedzieli i udanego poniedziałku :-)

2015/12/13 18:10:35

Gość: basia, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Współczuję ogromnie, paskudnie żegnać się z kochanym dziadkiem, ja też to odchorowałam. I myszaków żal bardzo, człowiek kocha toto puchate, kizia, leczy, dba... Sama pochowałam w tym roku stareńką kotkę i jeszcze starszego psa. Co do kotów, to nasz rekord to pięć. Teraz jest tylko Szanowny Lucjan vel Rączy Lucuś vel Pucuś Rumiany vel Czytelnik Sikorek. I mówi, że pozdrawia.
Rurzowy szanel??? Trener zuch, nie ma co.
I dzięki serdeczne za tyle sympatii:) jakoś mi cieplej.

2015/12/13 16:19:29

squirk

PS. Basiu - dziękuję za miłe słowa, ot, jakaś taka śmieszna czasem bywam i się tym dzielę dla dobra, mam nadzieję, społeczeństwa :-)
PPS. Kota masz, szczęściaro. Kocham koty. Myszy najbardziej ale KOTY SĄ MIŁE więc koty też. ;-)

2015/12/12 22:38:28

squirk

Basiu - no to się będziemy, mam nadzieję, poznawać powoli :-) a co do blogowania - namówiłam kilka zaglądających do mnie zdolnych dziewczyn do założenia blogów i założyły i okazało się, że pisać też umieją, może i Ciebie namówię? Blog to taka wyszalnia, można z siebie wyrzucić emocje, dla mnie wielkim plusem jest to, że dzięki mnie się uśmiechacie a potrzebujemy wszyscy uśmiechu, życie bywa niełatwe, jeśli dzięki mnie choć jedna osoba ma lepszy dzień to znaczy, że podjęłam dobrą decyzję zakładając blog :-) Nie reklamuję się i nie zależy mi na lajkach i fejmie ale naprawdę szczerze doceniam to, że do mnie zaglądacie, to skromny blog i miło mi, że się czasem przydaje :-)
Wiem, że czekaliście na nową notkę i przepraszam, że tak długo jej nie było, ale bardzo źle zniosłam odejście Mysząt, niby człowiek hoduje od lat i powinien być przyzwyczajony ale to jakoś nie działa, zupełnie zdziczałam i nie miałam weny. Potem trochę chorowałam, potem dziadek odchodził, niewesołe miesiące. Mam nadzieję, że skoro wena wróciła to już zostanie, postaram się jutro nową notkę wrzucić :-)

PS. Szanela mam jednego, Trener wylatał do USA, co ja rzetelnie negatywnie okwiczałam, więc żeby mi nie było tak strasznie źle kupił mi Szanela i go mam, to dobry Szanel jest choć rurzowy.
;-))

2015/12/12 22:29:28

Gość: basia, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie znałyśmy się, ale teraz to nie wiem.Chciałabym, pożądliwa jestem. Nie mam bloga, bo o czym tu pisać? Kot wstał, zeżarł chrupki i upolował sikorkę(buuuu)? Lubię cię i tyle, nie muszę obmacać. Masz przepiękne poczucie humoru, nie wiem, czy powinnam pisać, że wielokrotnie spadłam z krzesła, gdyż to nieprzystojne. I muszę wykąpać męża, który wrócił ze stolicy, gdzie strasznie się naprotestował i gardło zdarł. I CO JA SIĘ NACZEKAŁAM NA NOWĄ NOTKĘ TO MATKOBOSKO.
I nic nie wiem o szanelu, chyba czas na śmietnik historii. Mnie albo jemu.

2015/12/12 21:27:27

squirk

Basiu - nic mi IP nie mówi więc jeśli się znamy i ja nie wiem, że Ty to Ty to się odezwij jakoś prywatnie a jeśli się nie znamy to miło mi, że zajrzałaś, i mam nadzieję, że zostaniesz i się poznawać będziemy :-)
A co do pająka - myślimy podobnie bo mnie przyszło do głowy żeby odmałpować z Pratchetta i nazwać prawiewspółlokatora Nieśmiał Nieśmiałsson ;-))

2015/12/12 20:58:46

Gość: basia, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To może Nieśmiałek, temu pająku. Po matce krzesnej, czyli mua. Bo ja jestem nieśmiała i dopiero teraz się przyznam, żem tu zaglądała, i zaglądała, i zaglądała, aż żem się doczekała . Uff.
A IP niech mi się pokazuje, ile chce. Nikogo nie lżę i jeszcze pająka po krześcijańsku potraktowałam.

2015/12/12 20:18:54

squirk

Marga - na szczęście to nie jest norma :-) A co do przyczyny...cóż, jaki poziom takie rozrywki.
:-)

2015/12/08 20:54:17

marga77

nie wiedzieć dlaczego ambicją narodową Polaków na obczyźnie jest nauczenia tubylców rzucanie polskim mięsem ... :)

2015/12/08 06:38:10

squirk

Zwolu - będziesz sławny (jak niektóre jeże ;-))

2015/12/07 18:18:35

Gość: Zwolu, *.dynamic.chello.pl

#taksierodzolegendy

2015/12/07 18:08:03
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt