Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

krysikowa1

dobraksiazka.net

2010/08/23 15:23:42

be.el

Lilithin - takiej książki jeszcze nie czytałam. Jak napisała Skarletka - świetnie się ją czyta w odpowiednich dawkach, nie spiesząc się. Zresztą ma ona w sobie jakiś czar - przeczytasz rozdział, dwa, i odpływasz, wyciszasz się - świetnie wpisuje się sam element czytania w jej treść - bez pośpiechu, z refleksją. Towarzyszyła mi "Wardega" w różnych odstępach czasowych od kilku tygodni. Czasem to nawet niezłego stracha mi napędziła - bo autor przytacza różne opowieści,niekiedy niewiarygodne, a ja strachliwa osóbka jestem. Przypomina mi się jak kiedyś podczas rodzinnych spotkań, gdy nie ślęczało się godzinami przed telewizorem, albo już po skończonej pracy, po zmierzchu siadało się wspólnie do stołu i opowiadało podobne historie - jak ktoś widział motocyklistę bez głowy, albo o strachach na poniemieckim cmentarzu. Nie o sam temat idzie, ale o to, że gdzieś zagubiliśmy tę zdolność takiego komunikowania się. O tym również znajdziemy notkę:)

Krzysztof - dopisuj, dopisuj. Warto! "Wardęgę" odkrył właśnie mój mąż, który zakomunikował przed chwilą, że ma pomysł na świetną recenzję tej książki - tak go zainspirowało kilka stron. Za późno! Ja byłam pierwsza:)

2010/08/22 22:57:13

ekspresyjki

Książka jest świetna, podczytywałam ją sobie fragmentami przez czerwiec i lipiec i jestem pełna podziwu dla autora: za wiedzę, pasję i umiejętność takiego opisania bocznych dróg, że natychmiast ma się nimi ochotę powędrować.

Pozdrawiam

Skarletka

2010/08/22 22:40:00

krzysztof_uw

I znowu masz mnie na sumieniu! ;-) Dopisuje do listy, tym bardziej, że Iskry często wydają "książki totalne", które jak to ujęłaś, są piękne, a nie "błyszczą się". Pozdrawiam!

2010/08/22 21:55:51

lilithin

Wielkiego smaka mi narobiłaś na tę książkę.

2010/08/22 18:56:18
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt