Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

Korek i przybytek rowerów

Komentowanie jest moderowane.
Wypowiedź pokaże się po zaakceptowaniu jej przez właściciela blogu.
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: sygnalizator, *.centertel.pl

Na to jest prosta rada: wcześniejsze gaszenie zielonego jesli jest zajęty wylot. A nie warszawskie sterowanie faza taka - faza owaka i znowu (adaptacja ograniczona do skrętu w lewo)

2017/07/03 17:54:01

johanna_haase

Problem z korkami na Gagarina wynika, jak widzę, z nagminnego łamania przepisu mówiącego o zakazie wjazdu na skrzyżowanie, jeśli nie ma możliwości zjazdu z niego. Jest to jeden z wielu przepisów całkowicie martwych, policja tego nie egzekwuje.

W tym kontekście kłania się niegłupi przepis z krajów angosaskich i nie tylko o oznaczeniu tzw. box junction - wizualnie przypomina ta krateczka kierowcom, że znajdują się w miejscu, gdzie nie wolno im stanąć. Może warto by było, żebyście Panowie trochę polobbowali za tym przepisem, dziś kierowcy rżną głupa i udają, że nie wiedzą, że popełniają wykroczenie, a dochodzi do tego masowo na wszystkich warszawskich skrzyżowaniach i jest to główna przyczyna korków.

2017/07/01 15:04:45

gajowy771

Roześmiałem się. Prawdziwy Polak katolik, legionista, spieszący się do chłodzącego się Królewskiego (produkcji zagranicznego koncernu), z nadwagą, on nigdy nie wsiądzie na rower, bo to domena dzieci i pedałów. Będzie gardłował na korki, choć sam je tworzy, jadąc codziennie do Lidla trzy przystanki dalej albo wybierze swoje auto z podhamburskiego komisu, mimo, że alternatywą jest linia autobusowa kursująca po buspasie.

2017/06/30 10:30:46
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt