Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Komentujesz wpis:

Spaced

Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

Gość: Misek, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Uwielbiam Simona Pegga, mogłabym non-stop oglądać z nim filmy. Ale niestety robota czeka, przekształcenie spółek i takie tam, nie czas teraz na filmy :( :( :(

2014/05/20 14:43:15

dani4

Niczym szczególnym jest składanie życzeń bezwiednie "obcej osobie"(nawet myślę tu o rodzinie z którą na zdjęciu się tylko dobrze wychodzi:), jeśli jednak są składane z głębi to nieważne czy są krótkie czy długie (ważne że są kierowane do kogoś kogo lubimy itp.),czy naprawdę komuś życzymy tego co w nich jest zawarte i to się liczy Sharllot:)( kiedy przeczytałem życzenia dla Ciebie to prawie się popłakałem ze szczęścia bo poczułem jaki ze mnie Poeta prawdziwy wieszcz Słowacki chyba się śmieje on był naszym wieszczem czy Mickiewicz bo już nie pamiętam? ;),a i wydawały się za długie nie sądzisz:))

2013/12/27 16:15:45

dani4

Nic się nie stało Sharllot:) od tak mnie wciągnęło pisanie,że nie potrafiłem się powstrzymać. Najważniejsze w życiu to cieszyć się z radości Innych osób, taki mi przyświeca cel,tak mnie Mama wychowała (choć ja bardziej sprawiam kłopoty,więc nie może powiedzieć iż ma ze mnie tyle spokoju i radości,bardziej bym powiedział,że dostarczam jej adrenaliny i nerwów psotnikiem jestem:)

2013/12/27 11:41:06

dani4

happy holiday dla Ciebie i wszystkich,których Kochasz, wiary co góry przenosi i marzeń by tą wiarę zaprząc do pracy(przyda się ?:) bo marzenia dają Hope!!! i nieskończenie wiele uśmiechu dla każdego kogo spotkasz, bo uśmiech daję ciepło i napełnia wszystkich dobrych ludzi tą magmą pozytywnego uczucia:) ( chodzi o wnętrze, tak dla żartu przypominam to zapożyczenie z gegry :)
Najważniejsze to szczęścia przez 365+1(co 4 lata;) dni w roku,choć ja skłaniałbym się ku życzeniom,które mają Tobie dać siły na całe życie(odprawie szamański rytuał :) Niech ci się wiedzie nie tylko od święta, ale zawsze kiedy wpadamy w dołek i kiedy wnosimy się w górę bo najważniejsze jest wiara w siebie !!!:) Sharllot szczęścia na całe Życie.

2013/12/26 11:02:36

dani4

Jutro szkoła Cię czeka,więc się wyśpij(pamiętam jak ja chodziłem do szkoły i ci profesorowie... nudziłem się ale ludzie z gr byli w większości super wylightowani nie tylko dlatego,że coś brali,ale w ogóle tak wychowani są). Wiem,że to już nie szkoła średnia tylko coś innego,ale najlepszy czas z perspektywy tych lat to szkoła średnia dla mnie,mega boska była(wolałbym nawet 15 lat chodzić do niej niż na nudne studia jeśli o naukę chodzi ikumpli też rzecz jasna!!!ale i dziewczyn to okres błogich ostatnich chwil beztroski jako takiej jeśli wiesz o co mi chodzi:).Pozdrawiam i wyśpij się, na którą masz rano 10 czy bliżej 12? jak dla mnie to dość wcześnie by wstawać na studia:)

2013/12/01 21:59:48

dani4

O widzisz Sharllot studiujesz,a ja oglądam i próbuje wrócić do "żywych" bo dziś bez netu człowiek czuje się jak "zombii"(wiedz że ja nienawidze filmów czy seriali o zombii ,ale tak się czułem) Wczoraj chwilkę oglądałem twój zespół bo postawiłem na nich. A w ogóle to czas płynie tak szybko, a człowiek taki jak ja zaczyna odczuwać,że marnuje czas i powiedziałem sobie czas wziąć się za coś, bo w domu już nudzi się po południami,a nie chcę mi się już tak wychodzić no chyba że pobiegać lub książkę przewertować,ale jeszcze wykombinowałem coś innego i biorę się za Rosyjski. (cześć) Sharllot:)

2013/12/01 18:24:13
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt