Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

anetakruk

Już poprawione! Dziękuję!

2017/10/08 11:14:27

Gość: ato, *.jmdi.pl

...,,pod kontem'' ? Dziękuję, nie mam pytań. Ortografia, krytyczko, ortografia.

2017/10/07 18:51:31

Gość: Headh, *.dynamic.chello.pl

Myli się Pani, oburzenia nie wywołało wcale to, że jakaś ważna postać miałaby być murzynką, to obecnie nikomu nie przeszkadza(chyba że kłóci się z pierwowzorem, a i to tylko w przypadkach dzieł powszechnie znanych przed ekranizacj), vide wspmniany przez Panią Morgan Freeman w Shawshank redemption, oburzenie wywołało stwierdzenie, że serial jest rasistowski ponieważ Deanerys jest biała.

Proszę nie odwracać kota ogonem i przeprosić czytelików za napisanie rasistowskiego tekstu, przeszkadzał Pani kolor skóry postaci! Przecież to czysty rasizm i jest oburzające, że można tak postąpić!

2017/09/26 20:30:12

Gość: Sato, *.centertel.pl

Pozwolę sobie przytoczyć cytat z poprzedniego wpisu "właściwie dlaczego w Grze o tron wszyscy bohaterowie są biali?". Pomijając fakt że to bzdura, bo nie wszyscy, to nie wpadła Pani na to że jest to tylko i wyłącznie sprawa autora jakich bohaterów umieszcza w swoim dziele? Jak ktoś namaluje obraz niebieskiego domu to kłóci się Pani dlaczego nie zielony? Nie powinniśmy być uprzedzeni co do ludzi innego koloru skóry, ale nie zapędzajmy się w te durne pytania "Ale dlaczego tam brakuje ludzi innych kolorów?" Jest tak bo tak sobie autor wymyślił, a ta cała "poprawność" i "postępowość" jeszcze bardziej szkodzi niż pomaga, naprawdę.
"Problem rasizmu w Grze o tron to nie tylko mój wymysł." - Prawda, to jest Wasz zmyślony wymysł, tworzenie problemu tam gdzie go nie ma.

2017/09/25 13:49:40

Gość: Nguyen, *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W dalszym ciągu uważam Panią za rasistkę, ponieważ kompletnie ignoruje pani sprawę braku azjatów w książce/serialu.

2017/09/24 14:48:37
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt