Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Autor:
Zapamiętaj Aby dodać komentarz na tym blogu, musisz się zalogować. | Załóż konto
Treść:
Formatowanie: [b] pogrubienie [/b], [i] kursywa [/i], [u] podkreślenie [/u], link: URL lub [a="URL"]tekst[/a]

Powiadamiaj mnie e-mailem o nowych:

Po skomentowaniu wracaj na stronę blogu

xkx

Może coś powinno się stać. Jak zrobi się awantura i zacznie się wnikanie to szybko wszytko zostanie uporządkowane. Sam byłe światkiem jak wysiadając z Autobusu za Tramwaj (Ikarusa 280) przy Jasnogórskiej ktoś po prostu się potknął wylądował na torach tramwajowych. Wtedy nic się nie stało ale co by było gdyby np. złamał nogę? Byłaby awantura i to taka fest - bo formalnie autobus może zatrzymać się dopiero przy al. JPII.

2017/08/16 13:14:42

lunch

No cóż, takie same nieprzyjemności mogą czekać kierowcę, gdy zatrzyma się na przystanku (i dojdzie do wypadku) nieoznaczonym znakiem D-15. Znaków takich nie ma na Orkana (to dziwactwo, które tam jest, jest niezgodne z przepisami i ministerstwo mówi wprost, że tak nie wolno). Znakami nie są też te bohomazy, które ostatnio zakupiono, ze stylizowanymi rysunkami autobusów.

2017/08/16 11:18:47

xkx

Ano racja. Zastąpiono tramwaj nocny autobusem ale zrobiono to po Częstochowsku bez głowy i niezgodnie z przepisami. Formalnie i zgodnie z przepisami rzecz biorąc na przystankach Jasnogórska czy Dworzec PKP w kierunku Pólnocy nie da się prowadzić obsługi pasażerów z autobusu. Jeśli się nic nie dzieje to ok. - gorzej jak sobie ktoś coś zrobi (choćby skręci nogę) i wtedy się zacznie. Na początek kłopoty będzie miał kierowca potem MPK a na końcu MZDiT. Bo nagle się okaże iż przepis jest przepisem i przystanek jest nielegalny. Co innego w sytuacji awaryjnej, co innego liniowo na co dzień. No cóż może tak być musi.

2017/08/14 20:25:24

lunch

Najlepsze jest to, że podniecają się zbyt wąskim peronem i brakiem miejsca na wiatę, a przy PCK peron jest dużo węższy i od razu wpada się na drogę dla rowerów, która nawet nie jest dobrze widoczna.
Ale o czym tu gadać, skoro autobus nocny 80 wysadza ludzi "na dziko", bez istniejących w projekcie organizacji ruchu przystanków autobusowych, wprost na torowisko. To jest po prostu Dziki Zachód.

2017/08/14 17:12:00
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt