Gazeta.pl Forum Randki Gry Online Poczta
Syndykat Blox.pl
Katalog blogów
regulamin
pomoc
Pisz sw�j dziennik w Internecie
- juďż˝ 665310 blogów
Blox.pl >

Najnowsze komentarze dla streetgirl

24.02.2019 09:22
w notce: Kryzys wieku średniego   »
Po przejściu etapu marzeń młodzieńczych, a później okresu, gdy uważa się, że wszystko można osiągnąć, przychodzi czas kryzysu wieku średniego. Do człowieka dociera wówczas, że nie wszystko jest otwarte i pewne sprawy już się zamknęły. Przychodzi czas refleksji i wyciszenia.
21.02.2019 14:55
w notce: Codzienność   »
Przestałam zajmować się filozofowaniem i postanowiłam żyć w codzienności, czyli w najlepszej możliwej przestrzeni. Codzienność jest najtrudniejsza, ale jeżeli będziemy ją przeżywać, to osiągniemy szczęście. Bez mówienia: bdquo Jak będę miała lepszą pracę czy samochód... rdquo albo: bdquo Jak się przeprowadzę, to będę szczęśliwa rdquo . Nie! Jeżeli dzisiaj nie podejmę decyzji, że chcę być szczęśliwa, to nigdy nie będę. W codzienności chrześcijanie powinni być odważni i brutalnie szczerzy. Abso
31.01.2019 21:28
w notce: Rola kobiet   »
Starzy księża uważają, że wśród ministrantów są potencjalni duchowni. A co się stanie, gdy pojawią się ministrantki? Księża mylnie sądzą, że będzie to osłabiało wydźwięk powołania. Boją się też, że bardziej poukładane i sumienne dziewczyny postawione obok chłopców nie tylko pozbawią ich przywileju, ale też wbiją w kompleksy. A przez to jednemu czy drugiemu może przejść ochota na zostanie księdzem. Stąd opór. To się zmieni, kwestia czasu. Choć tak naprawdę chodzi o poważniejszy lęk przed rosnącą
27.01.2019 10:21
w notce: Aktualizacje   »
To nieprawda, że każdy musi mieć swój cel. I że tylko jego spełnienie nadaje życiu sens. Z wiekiem warto uaktualniać marzenia. Może już nie stworzysz parku krajobrazowego i nie skoczysz ze spadochronem. Ale tę samą radość może dać przydomowy ogródek i lot helikopterem.
27.01.2019 10:11
w notce: Nie jest źle   »
Nie wolno żałować niczego, co się wydarzyło. Bo wydarzyło się po coś. Cieszę się tym, co mam. Nie jest źle. I nie boję się starości, bo o niej nie myślę. To dobry patent wypierać z pamięci rzeczy niemiłe.
Załóż swoją wizytówkę na ludzie.gazeta.pl
Copyright © Agora SA | Ochrona prywatności | Kontakt